Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36651) Jahno válasza npera (#36647) üzenetére


Jahno
őstag

Ezzel sem mindig lenne baj, csak. Fél világba tőlünk járnak telepíteni, többnyire egész jól és nem a román ipar legalja. Aztán néha a tervezéssel van baj, aminél EUs fennhatóság alatt el lehet lenni, de Szaharában már nem olyan egyszerű a dolog. Vagy villanyos csoportban éppen most megy a matek a spanyol iparon, nahh, ott sem lehet egyszerű a minőség, mégis működik az ország.

[ Szerkesztve ]

(#36652) FőDudu válasza npera (#36645) üzenetére


FőDudu
addikt

Megfeleloen hutve tuti nem gyullad ki. :P

FőDudu

(#36653) Jahno válasza FőDudu (#36652) üzenetére


Jahno
őstag

Ha ezt hűtöd, akkor nem termel, de legalább energia kell hozzá (:- Csak feltalájuk az örökmozgót is. Megint :-D

(#36654) ncc1701 válasza -NoVa- (#36650) üzenetére


ncc1701
veterán

Na, ok, nem közvetlen a teknikával van gond, hanem a kókány kivitelezéssel. Ilyen tényleg bárhol lehet sajna.

(#36655) ncc1701 válasza Jahno (#36653) üzenetére


ncc1701
veterán

Napelem alján lehetne napkollektor is egyben. Ezt már több éve "feltalátam". :) Dupla haszon, megvan a meleg víz, a napelem hútésével pedig javul annak a hatásfoka.

(#36656) Jahno válasza ncc1701 (#36655) üzenetére


Jahno
őstag

Többen feltalálták, de valahogy a kollektorok is kimentek a divatból, mert nem hoznak annyit. Napelem hűtésre idehaza meg a legtöbb helyen nincs akkora szükség. Nyelje csak a hőt, abból jön vissza jól.

(#36657) -NoVa- válasza Jahno (#36656) üzenetére


-NoVa-
őstag

Én simán egy fűthető szellőztetőcsövön gondolkoztam sokat, de a karbantartásigény, hibalehetőség és végtelen probléma miatt hanyagolom. Padlás felől lejöhetne bárhol, ott az áramot is egyszerűbb kötni, de az ablaknyitás még mindig egyszerűbb. Mint a villanykapcsoló vs smart home vezérlés. Smartabb, hagyom.

(#36658) WiZARD válasza WiZARD (#36573) üzenetére


WiZARD
addikt

Most szóltak vissza telefonon, hogy fogalmuk sincs mi a baj, és Németországból várnak most válaszra :D

(Ahhoz vezetőt kellett hívni, hogy adjanak csereautót, mert eszükbe nem jutna. Balkáni stílusban arra is beszóltak, hogy ha nem is náluk lett vásárolva az autó, akkor miért oda viszi szervizbe. Mobilitás garanciára közölték, hogy az arról szól ha nem tud elmenni a szervizig és nem lehet menni az autóval. Emlékeztetni kellett őket, hogy múlthéten azt mondták nem mehet az autóval, hagyja ott amíg megjön a cserealkatrész... Aztán azt is ajánlották neki, hogy menjen ki autóval 500 méterre a szerviztől, és ott hívja telefonon a mobilitás garanciás telszámot. :W )

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#36659) Jahno válasza WiZARD (#36658) üzenetére


Jahno
őstag

"az arról szól ha nem tud elmenni a szervizig és nem lehet menni az autóval. " Ezzel nálam bepróbálkoztak, hogy ha el lehe tindítani és megy a motorja, akkor nincs csereautó, sem szállítás, próbáljak bemenni. Mondom ok, de ha most recseg-ropog, én nem értek hozzá és még nagyobb baja lesz, akkor ki fogja csengetni a számlát? Kicsit hümmögtek, aztán jött a kiszállós javítás.

(#36660) npera válasza WiZARD (#36658) üzenetére


npera
újonc

Ezek állatok. Soha nem vennék tőlük kocsit többet.

(#36661) Samott válasza npera (#36660) üzenetére


Samott
addikt

Nem is toluk vettek. Ez is resze a problemanak.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#36662) FőDudu válasza Samott (#36661) üzenetére


FőDudu
addikt

En sem a koperi Opelnel vettem az autot, megis oda vitte az assistance Budapestrol.

FőDudu

(#36663) Samott válasza FőDudu (#36662) üzenetére


Samott
addikt

Jobban szet kellene valasztani a szervizelest meg a forgalmazast.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#36664) eattila válasza Samott (#36663) üzenetére


eattila
csendes tag

A gar gyártói gaz nem? Akkor kompenzálják a költségeket. Vagy mikor beléptek a hálózatba, tudtak erről.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#36665) Jahno válasza WiZARD (#36658) üzenetére


Jahno
őstag

Ja, másik garanciális dolog. Szombat reggel felhívom, hogy szívás van. Mondja, hogy 50 kilométerrel odébb akad szerelő, hétfő reggel kérjek Nála időpontot.

(#36666) npera


npera
újonc

Göteborgi útminőséget és fekvőrendőrök számát figyelembe véve ez a motorkerékpár kábé tökéletes melóba járós cuccnak tűnik.

(#36667) npera


npera
újonc

Ki tudja lejátszani 8K-ban?

Nálam vacak 1440p-ben tetőzik a kijelző. Elég plebejus felbontás :B

(#36668) zetor2000 válasza npera (#36667) üzenetére


zetor2000
senior tag

4Kig jó vagyok, de lassan az is tré. 😃

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#36669) npera válasza zetor2000 (#36668) üzenetére


npera
újonc

Én az a speciális eset vagyok, aki képes FullHD TV-n 320-as felbontásban jutúbról letöltött mesét lejátszani a gyerekeknek. Süsü volt fent például, teljesen jó 320-as felbontásban is, mert nem a felbontás a lényeg benne. Hanem egy egyfejű.

Vagy volt munkatárs által TV-ből VHS-hazettára felvett filmet (Sok Hűhó Semmiért) DVD-re átmásolva megnézni akár ma is. Mert a magyar szinkron parádés, a Strázsamester szövegén ma is sírok.

(#36670) FőDudu válasza npera (#36667) üzenetére


FőDudu
addikt

Notin Youtube nem engedi 1080p fole.
Hiaba valami elbaszott almas nagyfelbobtasu a kijelzo... (retinatokom)

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#36671) -NoVa- válasza npera (#36669) üzenetére


-NoVa-
őstag

Hasonlóképp.

(#36672) zetor2000 válasza npera (#36669) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ezekkel nekem sincs semmi bajom, sőt...
Star Wars új trilógia első részét úgy néztem, hogy kamerás mozis felvétel volt, égetett arab felirattal, amin angol szinkron volt, és a magyar felirat meg jött fájlból. A hordozó CD, a formátum DivX. Nem ma volt.
De általában a tartalom / cselekmény a lényeg az ilyen típusú filmeknél. Nyilván a demó céllal forgatott / vágott tartalom, illetve egy-két alkotás (Baraka, meg mindenféle hasonló film) sokkal élvezhetőbb nagy felbontáson.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#36673) Phülöp válasza zetor2000 (#36672) üzenetére


Phülöp
addikt

A török star wars meg nem is érhető el normális minőségben, mégis legenda lett belőle.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#36674) Jahno válasza zetor2000 (#36668) üzenetére


Jahno
őstag

Én nem tudom ma mekkorrán nyomtuk a Stuntsot, de minden jó volt

(#36675) ncc1701 válasza FőDudu (#36670) üzenetére


ncc1701
veterán

Én meg olyan nyomi vagyok, h a 4k-s tv-re is 720p-s filmet töltök le. Próbáltuk, 3m körüli távról nézzük, nem láttam diffit a 720p, és a 4k között.
De lehet csak a szemünk rossz. :)

(#36676) -NoVa- válasza Phülöp (#36673) üzenetére


-NoVa-
őstag

Annak az a normális minősége:)
Rendes szarért manapság Afrikába kell menni: link

(#36677) Jahno válasza ncc1701 (#36675) üzenetére


Jahno
őstag

Vagy az anyagot hívták másképp. DVD és csoda HD közt még csakcsak látszik, de azon felül majdnem mindegy. Egy jó Stunts pénztárgépen is király úgyis. Feltéve ha nem Amiga.

(#36678) Jahno válasza zetor2000 (#36672) üzenetére


Jahno
őstag

Ez azért eléggé legalja, szóval van egy szint. És jöhetne már a Limbo.

(#36679) zetor2000 válasza Jahno (#36674) üzenetére


zetor2000
senior tag

Hja, Stunts az karaj.
Én elég régen vettem elő mindenféle régebbi vasat,. de van egy '64 elásva anyámnál.
Nem saját volt, már úgy vettem, hogy az enyéim (3 volt egymás után) tönkrementek. Ez haver barátnőjének az anyjáé volt,. szerintem teli vagyok könyveléssel. De van mellé asszem 1 Quickshot vagy talán kettő is. Meg floppy, mert az kellett a könyvelő szarokhoz. Van egy cipősdoboznyi floppy, kérdés, működnek e. Szerintem 90%, hogy megy, elég gyér az adatsűrűsége.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#36680) zetor2000 válasza Jahno (#36678) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ja, eléggé tré, de hazai bemutató előtt megvolt a storyline... Azóta általában letöltöm a filmet, és majd évek múlva egyszer megnézem. Nemrég láttam a "Bosszúvágy" c. opuszt, meg ilyeneket. Nem kapkodok. Illetve, ezt csak ismételtem, fiatal hülyegyerek koromban láttam, csak elfelejtettem a felét. Most pár olyan kéne, ami alapja lehet az Intermational Karate 1-2nek, meg a Last Ninja szériának. :) Bruszlis - Dzsekicsenes - CsakNorriszos.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#36681) Gabibácsi válasza Jahno (#36674) üzenetére


Gabibácsi
tag

A prüntyögő pc-n és az amigán is 320*200 vót

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#36682) Jahno válasza zetor2000 (#36680) üzenetére


Jahno
őstag

Faszé nem jössz Szombaton kockaklubba? Lesz itt minden. És azt est fénypontja az amikor

(#36683) Jahno válasza Gabibácsi (#36681) üzenetére


Jahno
őstag

Ha egyformák, akkor az Amiga van olyan jó, mint valami PC? Érdekes.

(#36684) zetor2000 válasza Gabibácsi (#36681) üzenetére


zetor2000
senior tag

Szerintem volt olyan PC release. is... talán CGA? De az talán másabb volt. Ilyen kaszkadőr pályát lehetett építeni benne. Onnan emlékszem, hogy a telefonközpontunkat arról a PCről lehetett managelni, és néha mellényomtam a terminálnak órákra. :)

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#36685) zetor2000 válasza Jahno (#36682) üzenetére


zetor2000
senior tag

Háttööö... Most elvben kolleganőmet költöztetem - de lehet az péntek...-vasárnap. Ha időm engedi, PMben kereslek mikorhol végett.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#36686) Jahno válasza zetor2000 (#36684) üzenetére


Jahno
őstag

Mindegyiken lehet pályát építeni.

(#36687) Gabibácsi válasza Jahno (#36683) üzenetére


Gabibácsi
tag

Persze, és ez még bővítve sem volt. Egy 1200 valami jobb kártyával mindenképpen jobb. De pc-re egyszerűbb.

az amiga amúgy mindigis jobb volt mint egy pc, nem értem a csodálkozásod :)

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#36688) Gabibácsi válasza zetor2000 (#36684) üzenetére


Gabibácsi
tag

Pc-n ment herculesen, cga-n meg egan is, és mindegyik platformon lehetett pályát építeni.

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#36689) zetor2000 válasza Gabibácsi (#36687) üzenetére


zetor2000
senior tag

Én azt, hogy lett ez a vonal ennyire el... izé, mellément a fejlesztés. A4000 és a haverjai anno irgalmatlan pénzt termeltek, persze nem a Commodore-nak, hanem aki birtokolta. De megvenni se volt olcsó egy ilyen cucc, szóval épp termelhetett (volna) profitot is. Vagy a PC-s vasak ennyire feljöttek volna?
Fene érti. Mindenesetre az Amiga OS és a korabeli dolgok eléggé kárba veszett elárvult fejlesztésnek tűnnek innen visszanézve. Persze Gates meg a haverjai biztos tettek azért, hogy a PC legyen az, ami, és azon Windows legyen a rendszer.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#36690) zetor2000 válasza Gabibácsi (#36688) üzenetére


zetor2000
senior tag

Régen volt, azóta kaptam másik gépet :)

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#36691) Gabibácsi válasza zetor2000 (#36689) üzenetére


Gabibácsi
tag

Elhibázott üzleti stratégia. Az amiga már 80 valahányban multitasking grafikus oprendszerrel jött, a pc meg dossal prüntyögött. Aztán a fejlesztések meg a marketingesek félrevitték rossz irányba, lemaradtak, csődbe mentek,

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#36692) Jahno válasza Gabibácsi (#36691) üzenetére


Jahno
őstag

Nálam DOS alatt is volt multi. Igaz olyan 1990 környékén, vagy nem tudom. Most kell előszedni a mentéseim (:-

(#36693) Gabibácsi válasza Jahno (#36692) üzenetére


Gabibácsi
tag

A dos nem multitasking operációs rendszer.

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#36694) Jahno válasza Gabibácsi (#36693) üzenetére


Jahno
őstag

Bár működött.

(#36695) Phülöp válasza Jahno (#36694) üzenetére


Phülöp
addikt

Csak úgy csinált.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#36696) Jahno válasza zetor2000 (#36685) üzenetére


Jahno
őstag

Nebénázzá, hozd a kolléganőt is, oszt jóvanja. Egy Sabbath mindenkinek jár. Néninek meg Aperol spritz. Haladó kategóriásnak kisüsti.

Így látod-e? https://www.facebook.com/events/935895816792923/

(#36697) Jahno válasza npera (#36666) üzenetére


Jahno
őstag

Kikstart-e?

(#36698) halapidori válasza Jahno (#36682) üzenetére


halapidori
csendes tag

Szombat délig tanítanak engem, utána szívesen csatlakoznék :)

(#36699) #09908736 válasza ncc1701 (#36675) üzenetére


#09908736
törölt tag

Ja, én is, nincs értelme 30 gigákat letölteni egy filmre, amit egyszer megnézek.

(#36700) FőDudu válasza #09908736 (#36699) üzenetére


FőDudu
addikt

Nincs semmi online megoldas?

Itt valami olyan megoldast neznek tobben ami onlne streaming.
De persze nem olyan fos megoldasra gondolok mint a sorozatguru ...
Meg nem is sorozatokrol van szo (azok is vannak termeszetesen), rendes mozifilmeket.
720p/HD/4K.

En nem hasznalom, nem nagyon nezek filmeket.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.