Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36551) qnadam válasza Samott (#36549) üzenetére


qnadam
veterán

remélem, találok valami díszes sarokpanelt :DDD

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#36552) -NoVa- válasza qnadam (#36551) üzenetére


-NoVa-
őstag

Különböző korszakok jellegzetes koszrétegeit kell keresni a falakon, vagy valami ablakrácson kikönyökölve bámuló térfigyelő banyától megkérdezni, hogy mióta ül ott.

(#36553) eattila válasza qnadam (#36551) üzenetére


eattila
csendes tag

Amúgy a közös képviselőnél kell lennie adatnak, ha más nem, a ház biztosítása kapcsán.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#36554) blueboi69 válasza -NoVa- (#36552) üzenetére


blueboi69
csendes tag

:DD

(#36555) Samott


Samott
addikt

#sarki kopkodo

Bakker: agymosott oregasszonyok ...onkormanyzati valasztas, azt' ebbol is a "migranshelyzet" esik ki a buta fejebol.

[ Szerkesztve ]

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#36556) -NoVa- válasza Samott (#36555) üzenetére


-NoVa-
őstag

Fele azért még érti is, hogy mi van, hogy kb mindegy, hogy kit raknak oda. Meg persze pár tudatlan idióta, mindenhol akad. Ott meglepően kevés a mintából.

(#36557) qnadam válasza -NoVa- (#36552) üzenetére


qnadam
veterán

a szomszédban volt egy lépcsőházi típus, zörgött a liftajtó, már nyílt résre a bejárat és nézett kifelé. egy igazi hős vagyok, nem röhögtem ki, amikor a nálunk lakó pitbullra mondta, hogy jajjdeszép állat, mi ez, kuvasz? nem akartam rá szívinfarktust hozni, megmondtam neki, hogy pomerániai dajkakutya.
mondjuk szerintem nem él már szegény, nagyon rég nem láttam.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#36558) Gabibácsi


Gabibácsi
tag

Gyulatopic
Tecső pannonia motor alatt:

Sándor Józsa 11 hónapja (szerkesztve) Gratula! Az biztos, hogy egyedül álló élmény. Akkor, réges régen 38-40 éve, úgy hallottam, hogy a Japánok le koppintották a P-21-est. Ez igaz? Erről a mociról ( akkor így hívták a motorokat ) szeretnék látni egy fílmet Tőled. De is csak Tőled!!! Majd megtudod miért pont Tőled kértem, amikor berugod a motort és meghallod a hangját...... Köszönöm szépen! Tamás Németh Tamás Németh 1 hete @Sándor Józsa Nem igaz. A csepeli mérnök urak nézegettek túl sokat a Yamaha motorját. 2

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#36559) blueboi69


blueboi69
csendes tag

ez volt már? retro játékosoknak:
https://archive.org/details/softwarelibrary_msdos_games

(#36560) Gabibácsi válasza blueboi69 (#36559) üzenetére


Gabibácsi
tag

Dosbox beágyazva? Nem rossz, c64-re is van ilyen, a krisz

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#36561) #09908736


#09908736
törölt tag

Kellemes meglepi, írtam az Austriannek a két héttel ezelőtti járattörlés miatt, hogy persze, tök jó volt, hogy fizették a szállást, meg volt kaja, meg jöhettem Bp-re, Bécs helyett, de mindezek mellett nem lehetne némi pénzmag is? Válaszoltak, hogy minden kivizsgálás nélkül utalnak EUR-t. :D

(#36562) Jahno válasza blueboi69 (#36559) üzenetére


Jahno
őstag

Ja, csak kár, hogy webes. Bár a hangkártyaemuláció tiszteletreméltó. Igaz eredetiek, néhány rinyál a másolásvédelemért, viszont a hangkártyaemuláció kifejeztten jó.

Igaz Gog-os is hasonló, beépített DOSbox és társai, de legalább egykattintós és működnek.

(#36563) Gabibácsi válasza Jahno (#36562) üzenetére


Gabibácsi
tag

Jó, de Dosbox kenyérpirítóra is van, gog meg nincs gondolom

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#36564) Jahno válasza Gabibácsi (#36563) üzenetére


Jahno
őstag

Az wines. Elmúlt évben becsületből elvertem majdnem 5 Eurót, ha már ennyi vackot begyűjtöttem róla okosban.

(#36565) Gabibácsi válasza Jahno (#36564) üzenetére


Gabibácsi
tag

Nalátod, winessel mit kezdjen egy rendes ember? :D

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#36566) qnadam


qnadam
veterán

ha esetleg valakinek windowsra lenne szüksége, nav árverez 500 darab w10prot, 7M indulóárral :D

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#36567) npera


npera
újonc

Tesla Björn kielemezte, hogy miért veszett el hirtelen 3-5% kapacitás a Model 3 akksijából a nyár folyamán. Érdekes elemzés.

(#36568) Samott válasza npera (#36567) üzenetére


Samott
addikt

26 perc, ne szivass, annyira nem erdekes ez a csoka, osszefoglalnad?

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#36569) WiZARD válasza WiZARD (#35910) üzenetére


WiZARD
addikt

Végül 3 napig volt a VW szervizben az autó, utána 5 napig jó volt, most ismét kigyulladt a visszajelző...

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#36570) npera válasza Samott (#36568) üzenetére


npera
újonc

Csökkent a hatótáv a 10-es release után, nem volt róla kommunikáció. Alulra raktak vélhetően egy kábé 4-5 kWh-s extra puffert, de megváltoztatták az alapszámot is (wh/km), így picit elrejtették a júzerek elől a csökkentést.

(#36571) npera válasza WiZARD (#35910) üzenetére


npera
újonc

Sárga motorlámpa? Milyen hibával kapcsolatban?

(#36572) Samott válasza npera (#36570) üzenetére


Samott
addikt

Koszi, szoval szoftveresen probatak javitani a tartossagon a kapacitas/hatotav karara?

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#36573) WiZARD válasza npera (#36571) üzenetére


WiZARD
addikt

Anyós annyit tudott mondani, hogy valami szelep akármi... Szóval nem tudok semmi érdemi infót :(
Igen a sárga motor lámpa asszem, de majd megkérem küldjön róla fotót.
Munkalapot persze nem adtak, holnap viszi ismét szervizbe.

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#36574) npera válasza Samott (#36572) üzenetére


npera
újonc

Én arra tippelek, hogy túltolták a nettó kapacitást és túl kevés volt a rátartás. Elemzi, hogy a Model S és X esetében mennyi felső marginál van a kezdeti kapacitásvesztés elkendőzése érdekében. Itt kábé 5 kWh-t lekaptak belőle, ami segít később ahogy öregszik az akksi.

Ha valaki most vesz, akkor annak nem számít. Aki értelmesen tölt és hosszú utakra megy, annak sem számít, mivel sosem autózod ki 0-ig az akksit. Aki csak városban gurigázik, annak sem számít.

Szóval csak az akad fenn rajta, aki a kocsi minden rezdülését elemzi és adatokat és logokat bányász egyfolytában.

A konklúzió: nyugodtan vásárolhattok, még mindig jó autó :C

(#36575) -NoVa-


-NoVa-
őstag

Na, Romániában is Orbán kormány lesz: link

(#36576) WiZARD válasza npera (#36571) üzenetére


WiZARD
addikt

Igen, sárga motorlámpa.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#36577) eattila válasza -NoVa- (#36575) üzenetére


eattila
csendes tag

Winter is coming....

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#36578) ncc1701 válasza Samott (#36572) üzenetére


ncc1701
veterán

Mind így csinálja. Van egy bruttó akku kapacitás, meg van a nettója, amit enged is kivenni belőle.

(#36579) npera


npera
újonc

Corporate news. Nát rilli.

Egy ideje már riogat az IT vele, hogy jön év vége előtt kötelezően a Win10. Ma megváltozott a login képernyő, már nem kell az ID-t beírni, elég a jelszót. Erre külön felhívták a figyelmet az IT oldalán, hogy a Win10 forradalmi a belépés szempontjából, mert nem kell külön beírni az ID-t, hanem tudja.

Húúúúú.....

Most akkor szerintem ez az egyik utolsó lépés a Win10 forszírozott kinyomása előtt. Ezen a héten a Teams is ki lett nyomva mindenkinek, de még nem lőtték le a Skype for Business-et. Viszont már egy ideje fent van egy "skype removal" package.

Szóval akkor lassan beállhatok a walk in support előtti sorba amint megjön a Win10 :Y

(#36580) ncc1701 válasza npera (#36574) üzenetére


ncc1701
veterán

Teslánál eleve az az alap beállítás, hogy 80, vagy 90%-ig tölti csak magát. Ezt ugye felül bírálhatja az user, de tartóssági okokból így van gyárilag.

(#36581) npera válasza ncc1701 (#36578) üzenetére


npera
újonc

Ja, csak a legtöbb esetében ez a gyárból bele van kódolva és utólag nem csökkentik le csak úgy ukk-mun-fukk.

Mondjuk hosszú távon nyer vele a júzer, tehát én nem pofáznék a helyükben.

(#36582) qnadam


qnadam
veterán

(#36583) FőDudu válasza npera (#36579) üzenetére


FőDudu
addikt

Valami zavart erzek az eroben.
Vagy minden munkaeszkoz perszonalizalt (es csak az adott user tudja hasznalni), vagy valami mas azonositas is kell legyen (biometrikus, smartcard, usb, akarmimas).

Egy jelszo onmagaban csak akkor tud megfeloen azonositani egy felhasznalot a felhasznalonev nelkul, ha tartalmazza a felhasznalonevet is (akarmilyen firmaban). :)

Hacsak nem kozpontilag generaljak es cserelik a jelszavakat (amit meg eletemben nem lattam)....

FőDudu

(#36584) npera válasza FőDudu (#36583) üzenetére


npera
újonc

A legutolsó belépett felhasználó ID-je ott van előre. Nem kell találgatnia, én vagyok. Ha más akarna belépni, akkor van arra is opció, kell másik júzert választani, akkor jön a klasszikus felül ID, alul pwd mező.

(#36585) ncc1701 válasza npera (#36581) üzenetére


ncc1701
veterán

Nyilván van előnye, és hátránya annak is, h a gyártó pusholni tudja az összes kocsijának a frissítéseket. Mellesleg ez hosszú távon tényleg inkább előny.

(#36586) -NoVa- válasza ncc1701 (#36585) üzenetére


-NoVa-
őstag

Agile vs Waterfall. Eddig csak a Tesla mert Agile-ban autóiparba szállni, de egyelőre bírja.

Nálunk Agilefall van, de már nem erőlködünk a látszaton sem. A napi standupokat csütörtökön vagy pénteken ha tartjuk, kéthetente. Sprint idén már nem volt, meg semmi sem. Még nem merték kimondani, hogy belebukott a management a változtatásba, szóval még Agile van, csak nincs.

(#36587) npera válasza -NoVa- (#36586) üzenetére


npera
újonc

Álomszép. Q1 standup, Q2 standup, Q3... Aztán karácsonyi restrospect? :C

(#36588) zetor2000 válasza FőDudu (#36540) üzenetére


zetor2000
senior tag

A műleírás szerint a vezetékezés 4K/60 képes, a berendezések meg majd ha a technika ott tart. Igen, "pro" a cél, nem hobby. Mindennapi, általános használatra kéne berendezni a terme(ke)t.
De. Pistike beköti a sokeres kábelt, nyolcadszorra is nekifut, hátha. Erre mondtam, hogy idő-pénz-emberi erőforrás árában már meghaladtuk a Kramer cucc árát.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#36589) zetor2000 válasza qnadam (#36566) üzenetére


zetor2000
senior tag

Akkor jobb az itteni bolha, ahol ugyanez 2-3K, és ha ennyit veszel, szerintem lehet alkudni a felére.
És nem kérdez a NAV... :))

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#36590) zetor2000


zetor2000
senior tag

Gömbibának, nemrég pillantottam meg...:

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#36591) Gabibácsi válasza -NoVa- (#36586) üzenetére


Gabibácsi
tag

Agilefail :) nálunk most megint van új főnök, aki könyvből okos, szóval mondta hogy lesz scrummaesterünk, és akkor minden jó lesz.
Én csak magamban röhögök

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#36592) Gabibácsi válasza zetor2000 (#36590) üzenetére


Gabibácsi
tag

Wub

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#36593) Gabibácsi válasza qnadam (#36582) üzenetére


Gabibácsi
tag

Holnap e?

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#36594) Gabibácsi válasza npera (#36579) üzenetére


Gabibácsi
tag

Teams-szel gyakorlatilag mindenki szop nálunk. Vagy a megosztás nem megy, vagy a hang, vagy betorzít a hang, stb. De valamiért nagyon nyomják.

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#36595) npera válasza Gabibácsi (#36594) üzenetére


npera
újonc

Nálam amióta van Teams naponta legalább 1x összeakad a Skype-al és kilövi magát mindkettő, aztán Outlook alatt nincsen színes státusz. De az Outlook is ki tud fagyni úgy, hogy nem lesz szürke (not responding), hanem csak nem reagál semmire.

Teams előtt nem volt ilyen gond.

Viszont Teams maga működik, meeting alatt nincsen gond. Lehet nemsokára jön a Win10 és akkor a fos driverek és az indus IT fogalmatlansága miatt a legkisebb gondom is nagyobb lesz, mint a Teams....

(#36596) zetor2000 válasza Gabibácsi (#36560) üzenetére


zetor2000
senior tag

Most olvasom, valakik elérhetővé tettek 2500 gamét...
Teljesen legál, nem úgy, mint régen....

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#36597) -NoVa-


-NoVa-
őstag

Planar fülest bejáratottnak tekinthetem, már hetek óta nem változott semmit a hangjában. A jobb erősítéssel nagyon halkan is dinamikus és részletes marad. Az S-es memóriaszivacs végül bevált nekem, végre egész napra kényelmes, és az így kicsit nyújtottabb cső is jót tesz a hangjának. Annyira, hogy durvább helyi szakértő custom IEM-et épített magának az övéből:

Szóval most csak szól a The Dark Side a Muse-tól, csodásan, és nem nézegetem az alis wishlisten megjelenő akciósabb árakat, világbéke:)

(#36598) Grillo


Grillo
senior tag

Vettem új SSD-t, honnan érdemes W10et nézni rá? Nem akarok kalózolni. Aprós eladók közül van priorizált?

(#36599) Phülöp válasza qnadam (#36582) üzenetére


Phülöp
addikt

Lehet hogy akad némi vadmacska-vérvonal itthon, de norvég erdei, ill. mosómedve-gén biztosan.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#36600) JonesC válasza Grillo (#36598) üzenetére


JonesC
csendes tag

Ebay legegyszerűbben.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.