Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36351) Gabibácsi válasza npera (#36331) üzenetére


Gabibácsi
tag

Megfogtál

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#36352) Gabibácsi válasza Jahno (#36339) üzenetére


Gabibácsi
tag

Mondj színkódot, megkérdem neked mennyi egy spray

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#36353) FőDudu válasza -NoVa- (#36313) üzenetére


FőDudu
addikt

A kulso DAC fele meno power zavarszureset oldja meg a DAC belso tapja. A szamitogepekben levo kapcsolo uzemu tap nem audio celokra van tervezve.

FőDudu

(#36354) Gabibácsi válasza FőDudu (#36350) üzenetére


Gabibácsi
tag

Szerintem érdemes megtanulni, akár nem nyelviskolában hanem más úton is, meg tuti értékelik a helyiek is, úgy érzik oda akarsz tartozni.
Szerintem.

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#36355) Gabibácsi


Gabibácsi
tag

Én meg teszek zsugorcsövet a joy kábelre,és eladom 75 ezerért, hogy ezzel jobban megy a wow :D

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#36356) FőDudu válasza Gabibácsi (#36354) üzenetére


FőDudu
addikt

Nejemet pl. a szomszed nyugdijas neje tanitja - ingyen. Heti 2x egesz delelott szepen elkaveznak, teaznak, kozben szepen vegigmennek a nyelvkonyv temain.

Nekem ilyen csak kevesebb munka eseten ferne bele a napirendembe. Az meg jelenleg nem igen mukodik. Lehet tobbet kellene home office-t tolni. Szerzodesem szerint akarmennyit tolhatom itthonrol - igy tenyleg az en hibam. Kicsit munkamanias vagyok.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#36357) FőDudu válasza Gabibácsi (#36355) üzenetére


FőDudu
addikt

Milyen 75? Szep, vastag hangszorokabellel bekotve mar 225e. ;)
Nehogy mar lassan menjen az amper, kell az elektronnak a sugarut, hiszen fps-nel minden ms szamit....

Azon kivul a fejlesztes es teszteles koltsegeit is ki kell fizetniuk. :Y

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#36358) Gabibácsi válasza FőDudu (#36356) üzenetére


Gabibácsi
tag

Tudom, nekem is bekaphatja a nyelviskola, fél5-kor van minden szerdán az orosz, marad a youtubeos telegrammos tanárcsajszim.

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#36359) Gabibácsi válasza FőDudu (#36357) üzenetére


Gabibácsi
tag

Wowban fps nem számít , ellenben ha nyomod a tűzgombot a másikkal szembenállva, na akkor kell a jó joy . Volt csata amit így vesztettem el

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#36360) npera válasza Jahno (#36338) üzenetére


npera
újonc

De az a falu másik vége, irreleváns input szigetüzem esetén.

(#36361) npera válasza Jahno (#36341) üzenetére


npera
újonc

Japp, akárcsak a BEV-ek esetén. Annyi ampert vesz fel, ami kell és leginkább ami van :C

(#36362) eattila válasza Gabibácsi (#36358) üzenetére


eattila
csendes tag

Az ilyeneket sosem ertem. Felnott oktatas/muszaki bolt/stb.
8utan nyitnak, van ami 9-kor. 5-kor meg bezarnak. Eselyem nincs. Meg szerintem meg sokaknak.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#36363) npera válasza qnadam (#36343) üzenetére


npera
újonc

Az már van. Nagyon durva JBL-rendszer van az autóban, maga a Toyota szerkesztette bele. Iszonyatosan durván szól, egyik ámulatból a másikba esem minden egyes alkalommal... :C

(#36364) npera válasza eattila (#36362) üzenetére


npera
újonc

Aztán lehet sírni, hogy neten vásárolnak az emberek.

(#36365) npera válasza -NoVa- (#36313) üzenetére


npera
újonc

SMSL SA-36A-ból ilyen kábelek jönnek ki. Asszem oldalanként kábé 0,75 méternyi. Helyi hifis bolt saját márkás kábele, abból is a közepes szint.

A jel az SD-793 és az SA-36A között pedig szintén közepes szintű saját márkás kábelen fut. Valami ilyesmi volt talán.

Iszonyatosan durván szól, csak levegő után kapkodok. Főleg ezekkel az atom durva hangszórókkal, ami szintén a bolt saját márkás cucca természetesen :C

Tudom, hogy semmi értelme olyan rivjúnak róla, amikor valami egyszer kamerával veszik fel a hangját, mert sem a mikrofon nem vesz fel értelmes hangot, aztán a jutúb tovább ront rajta. De több márkás hasonló méretű hangszóróval összehasonlítva a boltban egyáltalán nem rosszabb annyival, amennyire drágább.
Az is lehet, hogy a rólam kiállított szegénységi bizonyítvány további elmélyítése, hogy egyáltalán összevetem Dali és Bowers & Wilkins cuccaival, de a saját benchmark zenéimmel kapcsolgattunk A-B-A üzemben többféle hangszóró között a demószobában.

Persze a fentieket leginkább az teszi perspektívába, hogy jutúb videók és Skype a fő felhasználási profil, de ha véletlenül zenét nyomok hangszórón és nem fejhallgatóval, akkor is legyen elég jó. Nem tökéletes, csak elég jó.

(#36366) eattila válasza npera (#36364) üzenetére


eattila
csendes tag

Kb. De amikor délben bezárnak (1-2 órára is akár) és 5-kor finish van, akkor mit tudok tenni? Ha nem ugrok ki meló közben, amit annyira nem szeretnek, akkor b_szhatom.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#36367) Vodike válasza FőDudu (#36309) üzenetére


Vodike
tag

Koszi, raprobalok!

exTiga

(#36368) Phülöp válasza npera (#36365) üzenetére


Phülöp
addikt

De több márkás hasonló méretű hangszóróval összehasonlítva a boltban egyáltalán nem rosszabb annyival, amennyire drágább.

Ezt nem gondoltad át.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#36369) Vodike válasza BobaHWSW (#36334) üzenetére


Vodike
tag

Ezen en is meglepodtem. Lehet, csak en vagyok korulveve ilyen ismerosokkel, de nem ismerek olyan havert a kornyezetemben aki kulfoldon el es ne beszelne az adott orszag nyelvet, legyen az Kína, Szlovénia vagy Hollandia. Izlandon elo ismeros is beszeli a nyelvet, kocsmaban dolgozik. Fura, nekem ez olyan tiszteletlenseg. Hasznalod az orszagat, de nem tiszteled, ahogyan Jahno a verdajat :))

exTiga

(#36370) npera válasza Phülöp (#36368) üzenetére


npera
újonc

Igen, fordítva. Olcsóbb. :B

Tutira van olyan is, ami drágább és rosszabb, de azokat próbáltam elkerülni :C

(#36371) hobizoli válasza Gabibácsi (#36355) üzenetére


hobizoli
nagyúr

[link]

több drón kell ;P

(#36372) npera


npera
újonc

[link]

Cine Chase FPV.

(#36373) -NoVa- válasza Vodike (#36369) üzenetére


-NoVa-
őstag

Én mondjuk helyben érzem, hogy távolodik az anyanyelvem a lakosságétól:)

(#36374) npera válasza -NoVa- (#36373) üzenetére


npera
újonc

Akkor lassan meg kellene tanulnod a környező lakosság nyelvét, úgy érted? :Y

(#36375) b0rZ válasza Gabibácsi (#36316) üzenetére


b0rZ
aktív tag

Höjj :DD

(#36376) FőDudu


FőDudu
addikt

Medence leeresztes elkezdve.
Meg jo, hogy a szivattyu vagy 140l per perc, igy gyorsan megy. Az utolso 1-2 centi lesz erdekes, mert az is vagy 200l viz.

Aztan indul a csili project.

Es ha a medence kiszaradt es felszedtuk, akko meg ott van alatta fel tonna homok.

Mai testmozgas is garantalt....

FőDudu

(#36377) FőDudu válasza npera (#36374) üzenetére


FőDudu
addikt

Bennszulottul? Az olyan ize..... :DD

FőDudu

(#36378) b0rZ válasza FőDudu (#36376) üzenetére


b0rZ
aktív tag

Teleülteted a medencét chilivel? :D

(#36379) npera válasza FőDudu (#36376) üzenetére


npera
újonc

(#36380) eattila


eattila
csendes tag

En ma a gyereket elvittem erdobe. Szedtunk makkot. Lesz mit oviba vinni holnap. :D

Igencsak tetszett neki a dolog :)

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#36381) Gabibácsi válasza eattila (#36362) üzenetére


Gabibácsi
tag

Újpesti autósbolt helyén nyílt egy nagyhírű hentes, piacon is vannak. Mindenki dícséri hogy milyen fasza. 4-ig vagy 5 ig van nyitva. Mondtam tőlem lehet fasza ha sosem érek oda

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#36382) Gabibácsi válasza npera (#36363) üzenetére


Gabibácsi
tag

Nekem is nagyon kifinomult hifi van az astrában, 6 hangszóró is, meg egy jvc fejegység, istvánakirály fasza benne :) de nincs mélyládám és a kalaptartóm se lukas, nem vagyok sikeres :)

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#36383) Gabibácsi válasza hobizoli (#36371) üzenetére


Gabibácsi
tag

Ez már vallás és parasztvakítás. Gondolom egy milláért is lehet ugyanilyet kapni. Ami nekem szintén hülyeség, de minőségi különbség már lehet a hamahoz képest bőven

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#36384) Gabibácsi válasza FőDudu (#36377) üzenetére


Gabibácsi
tag

Szerintem a szláv nyelvek szépek, és elég kicsi ráfordítással lehet a szláv lányoknál eredményeket elérni :D

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#36385) Grillo válasza eattila (#36380) üzenetére


Grillo
senior tag

Nálunk most zsúr volt a kiscsajnak, sajnos csak 3 óra hosszan... :DDD Gondolkodtam, hogy elmegyek az erdőbe. Vagy bárhova máshova.

(#36386) eattila válasza Gabibácsi (#36381) üzenetére


eattila
csendes tag

Kb. Nem ertem a kereskedoket sajnos. Nyilvan nekik is munkaido a munkaido, de el lehet azt tolni...

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#36387) Gabibácsi válasza Grillo (#36385) üzenetére


Gabibácsi
tag

Csak vigyázzatok a vírussal ami most megy mindenhol

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#36388) Grillo válasza Gabibácsi (#36387) üzenetére


Grillo
senior tag

Azt megkapják az unokatesóktól, az oviból. A sajátok meg az iskolából.
Ez most a köhögős, vagy másik van?

(#36389) eattila válasza Grillo (#36385) üzenetére


eattila
csendes tag

En reg nem voltam. Asszony meg valasztason melozik perpill ugyhogy mamakat latogatunk, setalunk, erdozunk.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#36390) Jahno válasza Gabibácsi (#36355) üzenetére


Jahno
őstag

Kézműves pasztmek, kézműves!

(#36391) Jahno válasza Vodike (#36369) üzenetére


Jahno
őstag

Én olyan helyit ismerek aki nem beszéli.

(#36392) Jahno válasza eattila (#36386) üzenetére


Jahno
őstag

Felénk sok nyitva van szombaton, tanyán értenek is hozzá, minden vackot ad akár darabra/méterre, vagy "jövő hétre lesz". Kis boltból egy komplett házat simán össze lehet rakni. Konnektor / kapcsolóból van kiállított rész, ahogy lámpákból is. De régi törött, szakadt, hiányos vagy kifutott dolgok turija is, ott megvettem egy fél szakajtó mindenfélét, haver házán ki is pótoltam a kereteket, satöbbit. Szóval jól vagyok. Sok közért 8kor nyitna, vagy akár korábban, de akkor én vagyok működés képtelen. Pár dologra Obi/Praktiker, ami néha drága, de opciósan Tescoban is találni gyöngyszemet.

(#36393) Jahno válasza eattila (#36389) üzenetére


Jahno
őstag

Én eddig azt hittem, hogy Berky az csak valami poén, de tényleg ott volt a neve a papíron. Aztán mi legyen? Van egy gyógyegér, egy netes faszkalap troll és egy simán csak hülye. Jó hogy nem Győzike és akkor ebből válogass.

Én meg is mondtam, hogy ha a nagy góréval és a kormánnyal bajok vannak, akkor miért kell fikázni a helyit? Vagy a másik mitől lenne arányosan jobb? Itt Csepelért kb. mindent megtesznek, nem automata hívogat és polgi meg a képviselő személyesen lealacsonyodik a pógárokhoz, tényleg épül szépül minden, ki kell még? Ráadásul lehet megjött az eszük, sok nálam fiatalabb költözött ide ki mordor külsőre, azokkal is próbálnak jóban lenni és nem a semmire nem való kiöregedett nyugdíjas szekció kihalására várnak.

(#36394) npera


npera
újonc

Tegnap voltak vendégek, két kisgyerekkel. Albán apuka, svéd anyuka. A kislányuk fiatalabb, mint a mieink. Volt itthon egy csomó elég jó téli cipő és bakancs, amit a kiscsaj kinőtt. Reima cuccok főleg, meg XXL-ből GoreTex bakancs. Megpróbáltam korábban eladni, de aki kapcsolatban lépett is velem csak húzta a száját, hogy igazából nem kell neki. Kábé 700 SEK-es cuccokról van szó, nem annyira silányak.

Mivel másfél hónap alatt senki sem vette meg, ezért megkérdeztük, hogy a vendégek kislányának elfogadják-e a cipőket. Eléggé megörültek, megkapták az egész pakkot. Így legalább jó helyre kerül.

Végső esetben leadtam volna gyűjtőbe, ahonnan továbbadják Romániába vagy Bulgáriába. De így akkor a kislány tud vele csapatni.

(#36395) eattila válasza Jahno (#36392) üzenetére


eattila
csendes tag

Szombat delelott itt is. De az szombat, olyankor mast is csinalni kene.
Annyi a baj, hogy a kisbolt kopkodi a tescot, aldit ilyesmit, de ott este 7-kor is tudok vasarolni sokmindent.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#36396) eattila válasza npera (#36394) üzenetére


eattila
csendes tag

En is odaadtam kolleganak amit tudtam es meg megvolt. Igaz a kislanyuk meg csak 1 honapos. De majdcsak kell neki jatszoszonyeg meg fellepo.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#36397) hobizoli válasza Jahno (#36393) üzenetére


hobizoli
nagyúr

azok az oregek ot kilo krumpliert szavaznak rajuk, azokkal nem kell jobban foglalkozni annal, megveszik oket maguknak annyival is
vhogy ezek az Erzsebet utalvanyos dolgok meg hasonlok mindig pont veletlenul egy fontos szavazas elott jonnek elo csak utana evekig le vannak fosva ballisztikus ivben
2017 karikor is volt pont, mert par honap mulva kell X-lni 2018 tavaszan, es friss legyen rola az emlekuk
erdekes modon 2018-s karikor csak mutattak a fityiszt, hogy akkor nem dobja semmi
most megint X-lni kell, erdekes modon megint pont van vmi alamizsna osztas is
igy megy ez

a "probelmat" a fiatalabbak jelentik, azokat csak ezzel nem lehet lekenyerezni
azert koltoznek oda, ki, mert a varos beljebb megfizethetetlenul draga lett, hala a CSOK-nak (is)
nem azert, mert olyan qrva nagy okossag

ismi is a budai ~50nm-s gangos hazban levo kecoja aran vett Nagytarcsan egy 110-120nm-s 1 szoba 3 felszobas vadonatuj epitesu csaladi kecot tavaj osszel
iden probald meg megvenni azt ugyanott
mar most 8 misivel tobbe kerul az a most epulo haziko is 2-vel mellettuk, ami "csak" 1+2felszobas meret
ennyi plusz penzt mennyi ido alatt raksz ossze erre?
biztos nem egy ev kene hozza

aztan jon a recesszio lassan megint, majd meg lehet nezni akkor mi lesz a hitelhegyekkel :U

több drón kell ;P

(#36398) Samott válasza Jahno (#36393) üzenetére


Samott
addikt

Mondjuk budapesten tenyleg nehez, mert ujraindul a szenilis kesztyubab meg az ember aki minden is szeretett volna mar lenni. Puzserek legalabb osszeraktak egy programot a masik kettonek meg az sincs. De ra kar szavazni, o ugyse nyerhet. Berki meg nyilvan jo penzert indult, a tobbit megcsinalta neki a fidesz. :)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#36399) -NoVa- válasza Samott (#36398) üzenetére


-NoVa-
őstag

Miért lenne kár az egyetlen vállalható, valódi politikára alkalmas jelöltre szavazni?

Helyben meg felénk pont az ellenzéket kéne elkergetni a picsába, de az újpalotai panelrengeteg hatalmas mocsárba húzó erő. Kéne is egy szavazás arról, hogy Rákospalotát csatolják már el bárhová.

(#36400) Samott válasza -NoVa- (#36399) üzenetére


Samott
addikt

Nem gondolom, hogy Puzser vallalhato lenne. :) A programja lehet, de maga az ember szerintem nem valo ilyen pozicioba. Mindegy, nem ott elek, nincs beleszolasom.

Te problemadat meg ugy hivjak: Gerrymandering

[ Szerkesztve ]

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.