Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#37851) Gabibácsi válasza Jahno (#37839) üzenetére


Gabibácsi
tag

Crt? Nagyon retro

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#37852) Jahno válasza FőDudu (#37847) üzenetére


Jahno
őstag

Mintha a fejlesztő cégek olyan egyformák és nem specifikusak lennének. Vagy a geodéták, pénzügyesek, miazmás.

(#37853) Jahno válasza Gabibácsi (#37851) üzenetére


Jahno
őstag

Undorító, de 3 féle módszerrel meg lehetne nézni azt a sok vackot, ami bent van. És érkezett egy cartridgeom is.

(#37854) Gabibácsi válasza Jahno (#37852) üzenetére


Gabibácsi
tag

Nálunk kirúgják/hagyják elmenni a jó vezetőt, aztán felvesznek valaki újat, aki angol/nagyotmondó/indus. Szerintem ez inkább jellemző mint a felfelé lépegetés.

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#37855) Jahno válasza Gabibácsi (#37854) üzenetére


Jahno
őstag

Tudok is kettőt akik onnan a szálloda iparba mentek igazgatni. Meg most már innen a pénzügyből is niggernek.

(#37856) #09908736


#09908736
törölt tag

Vajon miért nem egyszerre jelenik meg a könyv és az ekönyv?

(#37857) Jahno


Jahno
őstag

Na, góré itt toporzékol, hogy nem érdekli miképpen de most azonnal legyen felszerelve a projektor. Ami talán most még is érkezik. Óvoda, faszság, de legalább professzionálisnak szeretnénk kinézni.

[ Szerkesztve ]

(#37858) Gabibácsi válasza Jahno (#37857) üzenetére


Gabibácsi
tag

énszótam :D

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#37859) FőDudu válasza Jahno (#37855) üzenetére


FőDudu
addikt

Altalanos karbantartot pl. most is keresunk.
Kb 1000 euro netto. Nem sok.

Meg hotel managert is keresunk.

FőDudu

(#37860) Jahno válasza Gabibácsi (#37858) üzenetére


Jahno
őstag

Úgyis jön valami MACes a mini csatlakozóval, amihez nincs kifejtőnk. Ez a következő szint. De csak azért sejtem, mert láttam pár ilyet.

(#37861) eattila válasza Jahno (#37857) üzenetére


eattila
csendes tag

Én nem értem, hogy mit nem lehet érteni azon, hogy eszköz/alkatrész nélkül mégis mi a lóbránert lehetne csinálni?
Azt sem, hogy ezt hogy bírod mészárlás nélkül.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#37862) FőDudu válasza eattila (#37861) üzenetére


FőDudu
addikt

Ledes bolt XIII-IV. Keruletben?

E27 4000K izzo kellwne kb 10-15 db.
Rovidek, mint a kis kompakt fenycso.

FőDudu

(#37863) Jahno válasza eattila (#37861) üzenetére


Jahno
őstag

Legyen eszköz és alkatrész, oldjad meg.

(#37864) Gabibácsi válasza FőDudu (#37862) üzenetére


Gabibácsi
tag

http://conlight.hu/

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#37865) Jahno válasza FőDudu (#37862) üzenetére


Jahno
őstag

Szerintem menj el Borárosig, érdemes. Keletinél ott a bolt, de az lófasz, csak nagy és reklámban mindenhol ott van, csomó hulladékot árul. Újpesti piac mellett néha találni jó dolgot, de többnyire nem és lehet nem lesz 10-15 egyforma sem.

(#37866) Jahno válasza Gabibácsi (#37864) üzenetére


Jahno
őstag

Béke úton gondolkozom még, de oda is csak lámpáért szoktam küldeni/menni, fényforrásokról nem sokat tudok.

(#37867) samujózsi


samujózsi
tag

Látom, ti értetek mindenhez is :)

Van itt valaki, aki meg tudja mondani, hogy mennyire gond, ha egy világítós kapcsolóval ellátott Obi-s hosszabbító lámpájának a fénye nem stabil?
A benne lévő glimm lámpa, úgy tűnik, két "csőből" áll és hol az egyik, hol a másik tart rövid szünetet a világításban. A villogás frekvenciája változó. Önmagában is, de ha például megérintem a kapcsolót, akkor lelassul, néha stabil világításra vált.
Próbáltam több konnektorban, változatlanul csinálja. Próbáltam ugyanott más típussal, de szintén glimm lámpással, az stabilan világít.

Leginkább az a kérdés, hogy merjem ezt használni vagy kukázzam?
[link] - erről van szó egyébként.

Próbáltam villanyszerelős topic-ban, de ott nem jött válasz.

[ Szerkesztve ]

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#37868) Gabibácsi válasza samujózsi (#37867) üzenetére


Gabibácsi
tag

Szerintem egyáltalán nem gond, csomó glimm lámpás hosszabbító meg kapcsoló is villódzik
de majd a Jahno megmondja ha hülyeséget írtam

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#37869) npera válasza Jahno (#37857) üzenetére


npera
újonc

Toppant is hozzá a kis lábával? Mert úgy professzionális igazán :C

(#37870) samujózsi válasza Gabibácsi (#37868) üzenetére


samujózsi
tag

Köszi. Remélem, igazunk lesz. Mert én is így gondolom, de ismerve a kínai ipar remekműveit, jobbnak láttam kérdezni. :)

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#37871) Gabibácsi válasza npera (#37869) üzenetére


Gabibácsi
tag

Azért remélem látod miben kéne még fejlődnöd :D

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#37872) eattila válasza samujózsi (#37867) üzenetére


eattila
csendes tag

Meg kell mérni, hogy a ami kijön áram, az stabil e.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#37873) eattila válasza npera (#37869) üzenetére


eattila
csendes tag

:D :D :D

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#37874) Jahno válasza samujózsi (#37867) üzenetére


Jahno
őstag

Ja, elsőre azért értelmeznem kellett. Nem kell vele foglalkozni, ezek így mennek szét. A jobbakban nem is ez van, nem is villognak :-D Elsőre teljesen mást vettem le belőle, mert a glimmes kapcsolók kikapcsolva LED lámpával villognak és mindenáron azt akartam belemagyarázni.

(#37875) Jahno válasza npera (#37869) üzenetére


Jahno
őstag

És a recepciósokat baszogatja, hogy baszogasasnak. Ott toporzékol. Lennének válaszaim, hogy "csak gondolkozni kellett volna" meg "ez így nem professzionális" meg ilyesmik. Vagy csak hülyézzük le, hogy pár 100 ember nagyfőnökeként ne legyen már ennyire egyszerű?

Vagy megyek és kérek a házipénztárból "valamennyi" pénzt, elmegyek shoppingolni. Persze közben a júzerek itt rángatják a barlnag ajtót, Tumor reggel óta pofázik valakivel és dokumentációt gyárt, hát ja, ezek pont beleférnek.

(#37876) Gabibácsi válasza Jahno (#37874) üzenetére


Gabibácsi
tag

jah,azzal szoptam én is , még a közös lakásban

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#37877) samujózsi válasza Jahno (#37874) üzenetére


samujózsi
tag

Kösz, akkor nem foglalkozom vele. :)

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#37878) npera válasza Gabibácsi (#37871) üzenetére


npera
újonc

Nincs erre valami menedzsment kurzus? Kell hogy legyen.

(#37879) npera válasza Jahno (#37875) üzenetére


npera
újonc

Ez egy fontos főnöki aspektus. Delegálni kell tudni. Ha a b*szogatást delegálja, akkor felszabadul erőforrása másra. Mondjuk toppantani.

Komolyra fordítva a szót: elég gyász, hogy ilyen állatok dirigálnak, ezeket ki kellene rúgni mint a macskát sz*rni. Teljesen alkalmatlanok a feladatra, az üvöltözéssel csak a saját alkalmatlanságát húzza alá még jobban.

(#37880) -NoVa-


-NoVa-
őstag

Valletta, szakadó eső. Igu, kötelező program van erre?

(#37881) Jahno válasza npera (#37879) üzenetére


Jahno
őstag

A nagy góré még nem üvöltözött, csak agresszívkedik és követel. Azt már kipróbáltam, hogy valami fasságára bedobtam, hogy okés, már intézzük is, csak rendszerezzük a céges erőforrásokat és ennek megfelelően a vállalati szabályzatban leírtak alapján járunk el. Fele pislog és nem érti, a többi érti a görbe tükröt és idegbeteg lesz. Aztán később elhagyja a céget, megy szülni, majd jön egy agyban 20-al alacsonyabb kategóriás.

(#37882) npera válasza Jahno (#37881) üzenetére


npera
újonc

Az a baj, hogy ha betartod a szabályt, akkor azért vegzálnak. Ha pedig "varázsolsz", akkor azért.

Én most fejben strukturálok, ahogy asszony szokta mondani. Kábé 1 hét volt, hogy a nagyfőnök által leadott toborzós dokumentum manifesztálódjon egy elérhető és kereshető hirdetésben.

Ha tegnap kora reggel beadtam a jelentkezést, akkor 1 hét minimum amíg várnak, aztán 1 hét a kiértékelés. Aztán meglátjuk.

(#37883) Jahno válasza npera (#37882) üzenetére


Jahno
őstag

Közben fel is raktuk azt a vackot. És igen, megszokják a varázslatot és innentől elvárják, mert ugye múltkor is feleslegesen vinnyogtunk, meg lehet azt oldani. Aki meg ezeket nem látja át azt hátravinni, agyonlőni, mert alapban nem szabadna az utcára sem kiengedni, hát még nem ilyen céget vezetni ezzel a hozzáállással. Szerintem az asszisztense sem fogja sokáig húzni. Aztán max. máshol kifog egy másik hasonló hülyét, mert csodák csak tán a szállodaiparban vannak :-D

Ja, és most repült el elég alacsonyan két darab Boeing V22es, az elég impresszív volt. Katonai kivitelben :wub: Először azt hittem, hogy Putyin miatt van valami felhajtás, de ilyen vasakkal nem hinném, aztán innen az emeletről kb. be lehetett látni az ablakán.

[ Szerkesztve ]

(#37884) samujózsi válasza eattila (#37873) üzenetére


samujózsi
tag

Az előbb akartam írni, csak elfelejtettem: tudod, ki ez a hölgyemény? (úgy is, mint szerep és úgy is, mint színésznő?)

Én ebben a szerepében láttam először, illetve ebben jegyeztem meg. Azóta n+1 filmben feltűnt, de mindig ez jut róla eszembe. Akkor is, ha épp pozitív a szerepe. :O

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#37885) eattila válasza samujózsi (#37884) üzenetére


eattila
csendes tag

A szerepet tudom, azért ezt a képet tettem be. Mint színésznő nem, és nem is hiszem, hogy láttam másban.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#37886) eattila válasza Jahno (#37883) üzenetére


eattila
csendes tag

Valami amcsi bemutató van. Ospray-ekről olvastam, hogy délben majd ficánkolnak Bp légterében.

Szerk.: Ja, hogy az a V22. Nem szóltam :D

[ Szerkesztve ]

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#37887) Phülöp válasza -NoVa- (#37880) üzenetére


Phülöp
addikt

Van egy f.sza kis olasz kajálda a 3 város felőli oldalon, de az délben bezár. Addig viszont a sziget legjobb lasagna-ját osztják. Benti program max. a hadtörténeti múzeum a félsziget csücskében, minden más utcán bámészkodós.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#37888) Jahno válasza -NoVa- (#37880) üzenetére


Jahno
őstag

Lehet menni templomba :-D

(#37889) -NoVa- válasza Phülöp (#37887) üzenetére


-NoVa-
őstag

Jól éreztük, hadtörténeti múzeum rendben volt, most random jó reviewes kajalehetőségre lecsapunk. Aztán playgrounds.

(#37890) npera válasza eattila (#37886) üzenetére


npera
újonc

LHX-ben volt Osprey. Jó móka volt.

(#37891) Gabibácsi válasza npera (#37890) üzenetére


Gabibácsi
tag

Játszottam a hétvégén az a10-zel amigán, néhány tankot sikerült kilőnöm aztán mindig lezuhantam :D

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#37892) -NoVa- válasza Phülöp (#37887) üzenetére


-NoVa-
őstag

Láttunk egy várárokban zöld növényeket, fura. Alpinista betonkeverők kellenek ide.

(#37893) eattila válasza npera (#37890) üzenetére


eattila
csendes tag

Volt ám. Én is szerettem. Általában ketten játszottuk, az egyik repült, a másik kezelte a fegyvereket.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#37894) Jahno válasza eattila (#37893) üzenetére


Jahno
őstag

Valaki most emlegette a játékos csoportban, de engem nem hatott meg. Lehet azért, mert elindulni sem bírtam vele és kezeléséhez sem értettem :-D

(#37895) Jahno válasza Gabibácsi (#37891) üzenetére


Jahno
őstag

Most érkezett postán valami újabb kínai sárga kazis klón, aztán egyik könyvelőcsaj beköltözött az irodánkba, innen irányítja a világot, így még nem bírjuk kipróbálni. Áááááá.

(#37896) eattila válasza Jahno (#37894) üzenetére


eattila
csendes tag

Nem annyira bonyolult amúgy. Bár jó rég láttam :D

[ Szerkesztve ]

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#37897) Phülöp válasza -NoVa- (#37889) üzenetére


Phülöp
addikt

Mamma Mia nem rossz a Ta Xbiex-i parton. Déltől van ebéd, 6-tól vacsora. Délben érdemes nyitásra menni, mert sok a nép.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#37898) Phülöp válasza Jahno (#37888) üzenetére


Phülöp
addikt

Nem hiszem, hogy ennyire elkapkodták volna a St. John katedrális felújítását. Amikor odaköltöztünk, már nem lehetett bemenni. Amikor elköltöztünk, még nem lehetett. Azóta meg még csak egyetlen év telt el...

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#37899) -NoVa- válasza Phülöp (#37898) üzenetére


-NoVa-
őstag

Be lehet, van sor előtte. De most játszótér. Salvino's pont jó volt.

(#37900) qnadam válasza Phülöp (#37898) üzenetére


qnadam
veterán

kicsit elköltözöl, és már felborul a világ rendje.

istálló? gazemberség? hupákolás?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.