Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#37301) Jahno válasza FőDudu (#37298) üzenetére


Jahno
őstag

Meg az oldaltarisznyás lázadó bőcsészfiatalt. Bár van 1-2 ismerős aki nem fiatal, de mindig megfogott benne valamit. Egyiknél a ház rohad lefelé, az is az új Pógár Jenőtől várja A Megoldást. Szerintem nem fog menni, de meglátjuk.

(#37302) WiZARD válasza FőDudu (#37298) üzenetére


WiZARD
addikt

Itt is próbálnak a nyuggereknek krumplit osztani...

de borkai is simán nyerni tudott, mert tökmind1 mi derül ki, és mit csinált, ő a jóságos viktor embere, akkor vakon rá kell szavazni. :(
amíg van hozzá "sajtó" ami támogatja, addig q könnyű, szerintem az idióták nagyrésze nem is hallott erről, hisz csak a kormány által fújt hazugságokat olvassa, látja :((

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#37303) FőDudu válasza Gabibácsi (#37299) üzenetére


FőDudu
addikt

Szoval Nova-nak a nyuggereket kell fellazitani, ha rendes netet akar ;)

FőDudu

(#37304) Gabibácsi válasza Jahno (#37300) üzenetére


Gabibácsi
tag

Fiatalság, bolondság. Meg a bölcsészbringásokból nem nézek ki semmi észt már :D

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#37305) Jahno válasza Gabibácsi (#37297) üzenetére


Jahno
őstag

Liget lesz érdekes, de ezt most Orbán gyerek jól lepasszolta. Tudja kavarni a politikát. Aztán meglátjuk.

(#37306) Gabibácsi válasza WiZARD (#37302) üzenetére


Gabibácsi
tag

Nem volt Győrben más alternatíva, szomorú, de ez van. A sajtó támogatása meg semmit nem jelent, csak a libsik hajtogatják, amikor ők uraltak mindent, akkor meg nem is volt akkora baj :D

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#37307) Gabibácsi válasza FőDudu (#37303) üzenetére


Gabibácsi
tag

Novának akkor lesz rendes nete, ha elköltözik, valami párszáz fős faluba :D

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#37308) Jahno válasza Gabibácsi (#37304) üzenetére


Jahno
őstag

Kiderül, meg is kérdezem bement-e már a hivatalba asztalt csapkodni, mert valami ilyesmi terveik voltak.

(#37309) FőDudu válasza Jahno (#37301) üzenetére


FőDudu
addikt

Miert, mostanaban pont kanaan van nagycsaladoseknal.
Sok gyerek utan adot se kell fizetni, adnak autora is tamogatast, mosogep/hutogep csereprogram, stb. Meg ugye a rezsidemont is megregulazta rezsiSzilard.

Igaz sokat az EU all ezekbol, de ezek vitathatatlanul csaladbarat dolgok.
Ausztria meg ad 13.14. havit oszt jo'van. Mondjuk hgelyesen teszi, ha nem ott elo gyerekre nem ad csaladi potlekot. Szerintem.

Itt is van munakvallalonak ugynevezett regres - valami szabadsagpenz lenne a helyes forditasa talan - majusban/novemberben ~600 Euro per alkalom.

Igaz csaladi potlek nekem nem jar - az csak az alsobb fizetesi kategoriakban van.

FőDudu

(#37310) Gabibácsi válasza Jahno (#37308) üzenetére


Gabibácsi
tag

Már megy a duma, hogy jajjakormánymiattnemleszsemmi, megöl minket. De még be sem mentek dolgozni :D

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#37311) FőDudu válasza Jahno (#37305) üzenetére


FőDudu
addikt

Ez valojaban mirol szol?
Fogjak azta kurvanagy felvonulasi teret es full beepitik?
Vagy meg mellette a ligetbol is csipkednek ki?

A kornyezet karositas a gond, vagy a konstans lopas ami folyik?

FőDudu

(#37312) Gabibácsi válasza FőDudu (#37311) üzenetére


Gabibácsi
tag

Vagy csak rendbehozzák, ami szerintem nem baj.
Csak közben gondolom megy a lopás is, ami baj.
De a demszky féle nihil ezeknek jobb volt (csak a karók épültek)

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#37313) FőDudu válasza Gabibácsi (#37307) üzenetére


FőDudu
addikt

Onnan nem lehet 10 perc alatt pastramit rendelni ;)
Hacsak nem mellenk koltozik, mert nalunk lehet...

Epp most torplounk mi legyen szulinapra. De mindenki azt mondja, rendeljuk 3-4 fele pizzat, azt szeretik a gyerekek.

En mondjuk pont nem erre voksolnek, de lehet benne igazsag.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#37314) FőDudu válasza Gabibácsi (#37310) üzenetére


FőDudu
addikt

Fovarosban magas helyen dolgozo ismerossel beszeltem multhet kedden.
Szo szerint idezem: 'Fideszesek seggre vannak ulve, nem tudjak mi lesz'.

FőDudu

(#37315) Gabibácsi válasza FőDudu (#37314) üzenetére


Gabibácsi
tag

meg is értem, jól elbaszták

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#37316) Gabibácsi válasza FőDudu (#37313) üzenetére


Gabibácsi
tag

nekem mondjuk a kajarendelés nem szempont, inkább összeütök valamit, vagy elsétálunk kajáért

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#37317) Jahno válasza FőDudu (#37311) üzenetére


Jahno
őstag

A fák. És igazából az is, ha valami értelmeset csinálnak. Teljesen mindegy, csak tiltakozni lehessen. Lopás? Ezek az arányokat sem értik. Ami millió az már sok. Teljesen mindegy a költség is. Liget egyre jobban rohadt, volt egy fél parkoló, leért a kocsi alja, PeCsa is nosztalgia volt, de drága és rohadt szét. Terveket nézzél, jó lesz az, ha lopnak akkor is. Most mi lehet majd? 200ezer köbméter betont van benne, ha félbe hagyja akkor ugyanaz lesz ami már sok országban. Gödör marad és évek alatt gazosodik, vállalkozók szopnak, nekünk többe kerül, aztán lehet majd egymásra mutogatni.

(#37318) FőDudu válasza Gabibácsi (#37310) üzenetére


FőDudu
addikt

Egymas basztatasa az nem visz elore.
Csak lesz annyi eszuk, hogy osszedolgoznak.
Es nem csak a lopasban.

FőDudu

(#37319) FőDudu válasza Jahno (#37317) üzenetére


FőDudu
addikt

Van aki nem ismeri a szamokat.
Kis embernek a millio is sok, sosem latott egyben annyit.

Nalunk is volt olyan ember aki havi 100 Euro koltsegre is huzta a szajat - a masik meg aki atlatja miamerre siman nem szol egy szot sem ha azt mondom egy beruhazasnal, szukseg lesz az eves bevetel 2-3 szazalekara. (ami mondjuk 100M Forint).

Ki mekkora szamokkal focizott eddig.

FőDudu

(#37320) Jahno válasza FőDudu (#37318) üzenetére


Jahno
őstag

Ezek mindig basztatták egymást, néha teljesen óvodás módszerekkel. Mentünk városházára dolgozni aztán "véletlenül" kihúzatták a netet, lekapcsolják a villanyt, megy az eszetlen sárdobálás mindkét fél részéről. A hívek ugyanígy, ha nem épít játszóteret* (tetszés szerint bármi behelyettesíthető) akkor kurva anyját mert nincs, ha van, akkor miért pont oda, nem olyan kell, lopnak. Ok, azért Kapuváron a bicajos pihenő, Hatvanban a gördeszkás pálya és ilyesmik elbaszottak lettek, de néha az az érzés, hogy a népeknek semmi nem elég, nem akarja meglátni ha valami működik és még többet szeretne egy ideális gyulai világban és bezzeg nyugaton.

(#37321) FőDudu válasza Jahno (#37320) üzenetére


FőDudu
addikt

Tyukod hataraban 4-5 kilato epult. A kukoricas kellos kozepen. Egymastol kb 100-100 meterre.

Szabolcsi rokonok csak rogogni tudnak rajta, mert semmire nem jo. Meg vadaszlesnek sem.

Kukoricasban sok am a latnivalo.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#37322) Jahno válasza FőDudu (#37321) üzenetére


Jahno
őstag

Vagy erre adott az EU pénzt. Te nem használnád ki? Érdekes ez is. Sosem értem :-D

(#37323) WiZARD válasza FőDudu (#37321) üzenetére


WiZARD
addikt

De gondolom megvéd sorostól/migránsoktól, az meg azért elég fontos funkció ;)

Van akinek erre adott pénzt az EU (erről azért megkérdezném az EU-t is, hogy biztos így akarták-e), van akinek a k*rváit fizette az EU. Lényeg, hogy hasznosan költik...

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#37324) FőDudu válasza Jahno (#37322) üzenetére


FőDudu
addikt

Igen. De akkor mar biztosan lehetett volna hasznosabbat is epiteni a penzbol. Meg ha csak egy jatszoter vagy akarmi mas lenne....

Ez igy total felesleges (pazarlas).

FőDudu

(#37325) FőDudu válasza WiZARD (#37323) üzenetére


FőDudu
addikt

Nem is 5, hanem 11 kilato.
https://www.youtube.com/watch?v=SdGPRVVxT2g

Na irany haza, nehogy mar tulorazzak.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#37326) -NoVa- válasza Gabibácsi (#37295) üzenetére


-NoVa-
őstag

Várjál, a LampertMónikaMónikaMóóónika az nálunk volt kerületi jegyző, ő vetett ki adót az autóimra minden évben. Csak a Fidesz helyi képviselői még év elején ahhoz kötötték a kerületi költségvetés elfogadását, hogyha a DK-s polgármesternő kirúgja innen. Egy évig védte a kerület költségvetésének az árán, mostanra engedett, hogy megint megszavazták, mert sikerült úgy kommunikálni, hogy a köcsögfidesz miatt nem volt pénze a kerületnek, ellenség. Azt senki sem vetette fel, hogy egy személy politikai hatalmi harca, és kompromisszumképtelensége nem-e legalább akkora negatívum, és hogy az egész bagázst úgy ahogy van kéne elzavarni, nem csak a narancsot. Ha rajtam múlik, MKKP-s kerületek hülyeségeit kéne Puzsérnak hallgatnia 5 évig, és akkor kb még jól is elsülhet valami :)

(#37327) Jahno válasza FőDudu (#37324) üzenetére


Jahno
őstag

Csak nem úgy van, hogy akad pénz, hanem megmondják mire adják. Ha kilátóra van, abból nem vehetsz játszóteret.

(#37328) -NoVa- válasza Jahno (#37317) üzenetére


-NoVa-
őstag

"leért a kocsi alja"

Le baszki. Hátsó kipufogódob (ki, be, meg oldalra is pufogó dob) leszakadva, sarka szép fényesre koptatva, bilincseket csak a szentlélek tartja, és a rozsda köti össze. Csütörtökön cserélik az egész romhalmazt, 2 dob, csövek, izék. A többi kacat egész biztatóan szép állapotban.

(#37329) -NoVa- válasza FőDudu (#37324) üzenetére


-NoVa-
őstag

Kilátóra lehetett pályázni, akkor arra. Ebből aztán lesz megrendelés, munka helyi akármilyen építészeti vállalatnak, fizetés X embernek, meg bevétel, és iparűzés, amiből adóból visszajön az önkormányzatnak is, és akkor ez úgy fejleszti a régiót, hogy közvetve gyarapszik belőle a falu. Meg persze közvetlenül a korrupciós bármi is, csak azt óvatosan, mert auditálják is, úgyhogy kell sok alvállalkozó meg felelős.

(#37330) -NoVa-


-NoVa-
őstag

Rozsda dolgozott:

(#37331) FőDudu válasza -NoVa- (#37329) üzenetére


FőDudu
addikt

Nyilvan a palyazat iroja is markol egy szepet...
Csak ugy sikerdijkent.

FőDudu

(#37332) FőDudu válasza -NoVa- (#37330) üzenetére


FőDudu
addikt

Ez ilyen. En 2-3 eve csereltettem mindent, de a kipufogoveg mar ismet rozsdas. Az az utolagos kos szar ami nalam ovalis.

FőDudu

(#37333) -NoVa- válasza FőDudu (#37332) üzenetére


-NoVa-
őstag

Erre jelent meg a rettenetesen gagyi álkipufogó mindenen:

(#37334) WiZARD válasza -NoVa- (#37333) üzenetére


WiZARD
addikt

Nem tudom van-e az autóiparban ennél gagyibb trend mostanság.
Ennél van hajszállal jobb, de még mindig tök gagyi, amikor van szép nagy króm vég a műanyagban, és benne figyel középen a kicsi kerek cső.

(10 éves Golfomon a kipuf vég nem volt rozsdás, szép fém színe volt.)

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#37335) Sipi- válasza WiZARD (#37302) üzenetére


Sipi-
tag

A "legviccesebb" akkor is az a település, ahol az uzsorázó, majd most elítélt embert választották meg.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#37336) Jahno válasza FőDudu (#37331) üzenetére


Jahno
őstag

Mivel senki nem vállalja ingyen. Ez is egy külön tudomány.

(#37337) FőDudu válasza Jahno (#37336) üzenetére


FőDudu
addikt

Tudom. Nejemek evekig ezt is csinaltak.
Nem semmiert volt irodajuk az Andrassy uton. :)

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#37338) FőDudu válasza FőDudu (#37332) üzenetére


FőDudu
addikt

Nalam csak az amugy is ovalis csovegre raktak egy nagyobb, kromozott veget.
Na az mar kezd rozsdasodni foltokban.

FőDudu

(#37339) npera válasza -NoVa- (#37330) üzenetére


npera
újonc

Polírozott titán kell rá, hogy a gázok szépen tudjanak áramlani.

(#37340) npera válasza WiZARD (#37334) üzenetére


npera
újonc

Ez iszonyatos. Amikor belevilágítasz a "hatalmas kidörrentőbe" és ott van belül a szívószál kábé 5 centivel mélyebben... :Y

(#37341) -NoVa- válasza npera (#37339) üzenetére


-NoVa-
őstag

Magnéziumcső fehérfoszforos bevonattal, és benneleszekatévében :D

(#37342) -NoVa- válasza npera (#37340) üzenetére


-NoVa-
őstag

Azért is szoktak az ilyenek nagyon gyorsan menni, mert ha valaki utoléri őket, az szánakozik.

(#37343) -NoVa- válasza npera (#37340) üzenetére


-NoVa-
őstag

(#37344) FőDudu válasza npera (#37339) üzenetére


FőDudu
addikt

Akrapovicsot ugyis ismerem, majd megkerem szakertsen egy kidorrentot a zAlfara. ;)

Igaz, tobbet erne mint az auto, de biztosan jo lenne. A hangja.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#37345) npera válasza -NoVa- (#37343) üzenetére


npera
újonc

Decens csüccs és 4 kidörrentő? Erre ragadnak a csajok :C

(#37346) npera válasza FőDudu (#37344) üzenetére


npera
újonc

Elég egy akármilyen slipon rendszert rácsőbilincsezni a régi cső végére. A hatás garantált!

(#37347) FőDudu válasza npera (#37346) üzenetére


FőDudu
addikt

Amikor rendeltem a mostani kipufogot, akkor gyarit kertem. Tipusszam a dobon ugyanaz, de a csoveg mas volt (hosszabb es kilogott a lokharito alol). Igy levgatak, aztan elo a vedogazas es ravarrtak a megfelelo veget.
Meg le is galvanizaltak, szoval a technologoara nem lehet panasz. Nem is a varratnal rozsdal.

FőDudu

(#37348) Jahno válasza FőDudu (#37347) üzenetére


Jahno
őstag

Van külön kipufogósságos szakma, egyszer rájuk bíztam, aztán egyik nagyobb és szakaszosan tervezett szervízzel a szerelő oldotta meg. Most össze-vissza van verve a dob, az lukad és rohad is. Előtte meg a felxi cső konyult le, azt nem értete Ücsüke, hogy a csoda kwikfit miképpen rakta össze. És elején még örültem, hogy gyors és jó volt :-/

(#37349) Samott válasza Gabibácsi (#37295) üzenetére


Samott
addikt

Nem vagyok pesti, nem en voltam. :)

Beszoptad kritika nelkul a fidesz narrativajat a zugloi parkolasrol, olvasd el a linkelt cikket: a fidesz frakcio es a szoci frakcio a Karacsony feje folott megszavazta a parkolasi lopast. Es akkor a fideszesek nakialltak kampanyolni hogy a Karacsony miatt lopjak szet a parkolasi tarsasagot. Es meg te is terjeszted ezt a f.szsagot. Pedig ennyire azert nem vagy hulye. Nezz mar utana.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#37350) npera


npera
újonc

Ma megvolt a 4-éves nagyszervíz a kocsin. "Semmit" nem kellett csinálni rajta, mármint a szokásos dolgokon túl (folyadékok, szűrők és minden átnézése és bezsírozása). Az ablaktörlőlapátokat cserélték, valamint kellett fizessek a csereautó extra biztosításáért. Kábé 830 SEK volt.

A gumik profilmélysége 6 mm körben, a defektjavító kit szavatossága lejár jövőre.

Ha nem lenne szervízelőfizetésem, akkor közel 6k SEK lett volna a nagyszervíz. Két évente cserélődik, egyszer pici kábé 3,5k-ért, egyszer nagy kábé 6,5k-ért.

Egy C-HR hibridet kaptam csereautónak, a középkonzol iszonyatosan kényelmetlen. Viszont 4-liter alatt fogyasztott. Amikor megpróbáltam megtankolni akkor 2x kellett rátöltsek az első kattanás után és még úgyis csak 9 deci ment bele. Az első kattanás 6 decinél volt. Durván zabált a gép.....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.