Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36101) Gabibácsi válasza FőDudu (#36097) üzenetére


Gabibácsi
tag

Én kiválóan bírom, most jelezte egy orosz kolléganő, hogy a budapesti workshop alatt ő is nálam akar lakni. Mondtam, ha süt palacsintát jöhet :N :D

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#36102) Gabibácsi válasza Jahno (#36099) üzenetére


Gabibácsi
tag

Oké de hozzál ic kiszedőt is, meg joykart meg egy gombot is :)

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#36103) Jahno válasza FőDudu (#36097) üzenetére


Jahno
őstag

Fotósvideósdrónos hobbi lehet drágább bír lenni. Vagy Amigás. És egyéb komoly gyűjtőszenvedélyek.

(#36104) Jahno válasza Gabibácsi (#36102) üzenetére


Jahno
őstag

Pfú, akkor listát kell írnom. Aztán a végén még megint megnézzük Svideoval vagy konverterrel a többi monitort is. Ha már csütörtökön visszakapom a C64em, akkor csak bekapcsolom. Mert egy szem HDMIs kis monitor van, de már vagy 3-4 konzol. Hátra a nagyon sarok felé már nem akarok pakolni. Nyáron csinálok sátrat a városligetben, lesz sörcsap és mindenki bekaphassa, elférünk :-D

(#36105) Grillo


Grillo
senior tag

Nagyon minimál video szerkesztésre mi az ajánlott? W10 beépítettjével az a bajom, hogy pl. nem lehet visszafelé játszatni a felvételt.

(#36106) Jahno válasza Grillo (#36105) üzenetére


Jahno
őstag

Filmora fizetős. Sajna alappal nekem is bajom van, mióta nincs Videospin. Igyenes a Davinci Resolve, de nekem nem állt kézre. NCH Videopad ingyenes, ezt-azt összeraktam benne, de lehet tegnap óta fizetős és időnként eddig is Euróért hisztizett pár kattintás után. Szóval fákk, az élet kemény.

(#36107) hobizoli válasza Samott (#36018) üzenetére


hobizoli
nagyúr

azt az elozo evben kaptak meg, mert 2018 januari a TV2-s video errol, es majusban volt ez a hepaj
valszeg egy hasonlo ereszd el a hajam bulin szereztek meg palyazati penzt is, ez meg egy kis zsebpenz

akarhogyis, de 3 nap alatt 1.5misi, es csak bulizni kell, ha pluszban meg szeretik a cerkat is, akkor mi a baj vele?
siman van olyan, aki ezt free is csinalja, egy ilyen hajon eltoltve egy hosszuhetveget, csak legyen ott
nezd meg Balaton Sound fesztivalon mi megy, fiatal pipik szallas meg jegy/berlet nelkul lemennek, es vki felszedi oket egy heti berlet + szallassal

gondolhatod, hogy azokat is karoba huzzak estenkent

[ Szerkesztve ]

több drón kell ;P

(#36108) npera válasza #09908736 (#36093) üzenetére


npera
újonc

Wow, innen lesz szép győzni. Akkor megértem, hogy asszony keze miért van ökölben és dagadnak rajta az erek.

Innen kár is magyarázni. Gondolom ilyenkor maga a csávó is egy nagy probléma a mögötte álló szürke eminenciások számára.

Mondjuk Clinton is szépen muzsikált elég sokáig, szóval semmi sem lehetetlen. Minden IS.

(#36109) BobaHWSW válasza Samott (#36082) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Ez kegyetlen jo.

(#36110) WiZARD válasza Gabibácsi (#36095) üzenetére


WiZARD
addikt

Eddig azt hittem, hogy nem ilyen az eseted...

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#36111) zetor2000 válasza Jahno (#36061) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ha van 5-10 perced, elolvashatod a bllogot, bár már nem az eredeti helyén, mert az most nem elérhető. De van másik, meg facse oldal is nőtt.

A lényeg, hogy az "ügyvéd" mindenben is járatos volt, de megszedte magát eléggé / eleget látott, ki akart ugrani. Nem hagyták. Erre előhozta ezeket. Lányok innen mentek verdával, górék repültek, magángépen, a Te pénzeden (meg sokmindenki másén). Lányok kaptak, amennyit kértek, de ebben benne van a narkotikum is, azt nekik kellett vinni, megoldották.
A hajót is Te bérelted, meg a lányokat is, valahol. Az új blog oldalon az egyik instás képe még ott is van... a többi törlésre került.

Gusztustalan ügy, az tuti.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#36112) zetor2000 válasza Grillo (#36105) üzenetére


zetor2000
senior tag

Nero Video Editor? régen sem használtam, de a DVD író cucchoz adták, elvben pár napig ingyenes is.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#36113) Jahno válasza zetor2000 (#36111) üzenetére


Jahno
őstag

Ja felületesen már belefutottam. Attól függetlenül ha így oldja meg akkor ez is elég óvodás és ki tudja milyen módszer. Bár ezek kis halak egy rendes fejbekólintáshoz, de sosem tudni.

(#36114) Sipi- válasza WiZARD (#36110) üzenetére


Sipi-
tag

Couldn't find this video

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#36115) Jahno


Jahno
őstag

Ezt is megértük, pusztítom a saját szervereim, aztán úgy néz ki, hogy azért nem tudják már megtörni mert túl régi :-D

(#36116) Sipi- válasza zetor2000 (#36111) üzenetére


Sipi-
tag

A nyilatkozata hitelesebb lenne, ha nem nézne a papírjára másodpercenként kétszer :)

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#36117) BobaHWSW válasza Sipi- (#36116) üzenetére


BobaHWSW
újonc

A papirjan nem a nyilatkozata volt hanem screenshotok a videobol a csajokkal.

(#36118) WiZARD válasza Sipi- (#36114) üzenetére


WiZARD
addikt

Van aki lementette ;)

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#36119) Jahno válasza WiZARD (#36118) üzenetére


Jahno
őstag

Elsőre nem lennék meggyőzve, hogy eredeti.

(#36120) Gabibácsi válasza WiZARD (#36110) üzenetére


Gabibácsi
tag

Nemtom mi ez a tikizé oldal, de sajna nem megy. Viszont nyilván nem tányérszájú szilikoncsodák az esetem, az csak gyenge vicc volt. Sorry

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#36121) Gabibácsi válasza Jahno (#36103) üzenetére


Gabibácsi
tag

Egy rendes retroszámítógép gyűjtő pár anigával durva tud lenni igen. Nem beszélve pl egy c65 ami enpera kemezjátszóját is veri árban.

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#36122) Gabibácsi válasza WiZARD (#36118) üzenetére


Gabibácsi
tag

Huhh ez tényleg nem az esetem

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#36123) Gabibácsi


Gabibácsi
tag

De legalább megtudtam hogy a kóla mit jelent, majd vigyázok a kocsmaban nehogy azt kérjek :D

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#36124) blueboi69 válasza Gabibácsi (#36101) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Te mostakkor átvetted a fiatalkori énemet? :C

(#36125) WiZARD válasza Jahno (#36119) üzenetére


WiZARD
addikt

persze hogy nem az, a borkais képek és videók is csak a lipsik fotósop munkái... :W

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#36126) Jahno válasza WiZARD (#36125) üzenetére


Jahno
őstag

Elmúlt pár évben hány Hitleres videóba futottál bele?

(#36127) Samott válasza Jahno (#36126) üzenetére


Samott
addikt

Ne orulj meg teljesen, ha mar a bunos se tagad, te se keres mentseget: "A napokban rólam megjelent felvételek több éve készültek, amelyek részben manipuláltak, és részben igen valódiak. Nem vagyok rá büszke, és szeretnék elnézést kérni elsősorban a családomtól."

Reszben manipulaltak: kitakartak a csajok arcat. Persze itt is hazudik, hiszen a csajok instajarol kiderult hogy tenyleg tavaly majusban jartak a hajon. Az pedig nem "tobb eve" keszult. Hanem tavaly tavasszal.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#36128) ncc1701 válasza npera (#36071) üzenetére


ncc1701
veterán

Aki idióta, az pont így jár. Tesla elég pontosan megmondja a hátralevő távot, sőt, még töltő pontokat is betervez a navija.

(#36129) Jahno válasza ncc1701 (#36128) üzenetére


Jahno
őstag

Pontosan? Honnan tudja előre, hogy éppen hajtom-e vagy sem?

(#36130) Gabibácsi válasza Jahno (#36129) üzenetére


Gabibácsi
tag

a telefonom is megtanulta a szokásaimat, kiírta hogy szépen lassan majd reggel 5-re tölti fel magát 100%-ra. Mert olyan 5-6 között szoktam felkelni és megnézni.

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#36131) Gabibácsi válasza blueboi69 (#36124) üzenetére


Gabibácsi
tag

Azért annyira nem vagyok profi hogy mekiben szarassak, na :D

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#36132) ncc1701 válasza Jahno (#36129) üzenetére


ncc1701
veterán

Max leglis sebességre tervez, ahogy láttam. Sok ész nem kell ahhoz, h 130 helyett 180-nal menve nem fogja kiadni. Hidd el, marha pontos a cucc.

[ Szerkesztve ]

(#36133) Samott válasza ncc1701 (#36128) üzenetére


Samott
addikt

Nem idiota, kell a nezettseg a feliratkozas igy nyilvan "elcseszi". Azt nem nezik hogy ha minden rendben van. Volt olyan figura aki megvette az eppen piacra kerult PS3-at es szetverte a sorbanallo tobbi nyomorult elott. Volt nezettseg, csengett a kassza.

[ Szerkesztve ]

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#36134) Bujdy81 válasza ncc1701 (#36132) üzenetére


Bujdy81
csendes tag

Nem biztos, hogy pl. a Waze maximális megengedettre tervez, mert az én useremmel kevesebb időt tervez, mint pl. asszonyéval. És kb. stimmelni is szokott. És nem tartom be pl. az 50-et lakott területen...

(#36135) eattila válasza Bujdy81 (#36134) üzenetére


eattila
csendes tag

Abban már lehet google tárolt átlagsebeség logika is.
De a Here, ami szintén google apalú szerintem nekem 1--4 percet szokott tévedni csak.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#36136) qnadam válasza Bujdy81 (#36134) üzenetére


qnadam
veterán

+1, amikor elkezdtem használni, szinte mindig gyorsabb voltam a tervezettnél, most meg már csak nagyon ritkán.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#36137) ncc1701 válasza Bujdy81 (#36134) üzenetére


ncc1701
veterán

Az lehet, de a tesla nem wazét használ.

(#36138) Jahno válasza Gabibácsi (#36101) üzenetére


Jahno
őstag

És megmutatod Neki a joystickodat?


Haver össze is rakta, van egy álló tájolás és egy másik fajta. Aztán sör mellett auditáljuk. Össze is szedtem az összes létező soros kábelem. Srác amúgy a sajátot teljesen új alkatrészekkel együtt 10esért adja, de szerintem ez a joy még használtan is jobb. Majd lobbizok még bontott után.

(#36139) -NoVa- válasza qnadam (#36136) üzenetére


-NoVa-
őstag

Tudod te, mennyi munkája van ebben az AI háttérnek? Elédterelni minimális kerülőket beiktatva elegendő más forgalmat, hogy visszalassítsanak a tervezett menetidőre, nem kis tudomány.

(#36140) Gabibácsi válasza Jahno (#36138) üzenetére


Gabibácsi
tag

Csak ha jól viselkedik, hosszú a várólista :)

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#36141) Jahno válasza Gabibácsi (#36140) üzenetére


Jahno
őstag

Megfejtettem, jövő szombatra csapossal csináltatok egy kondér lecsót, csak megoldjuk a problémáját occsón. Ha nem fogy el akkor két napig azt fogok zabálni reggelitől vacsoráig :-D

(#36142) Gabibácsi válasza Jahno (#36141) üzenetére


Gabibácsi
tag

Gyerekkel leszek, szóval remélem nem riasztod el :)

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#36143) npera válasza ncc1701 (#36128) üzenetére


npera
újonc

Nem idióta, direkt feszíti a határokat és teszteli. A legtöbb BEV-en tudni akarja, hogy mennyi a bruttó és nettó kapacitás. Valamint miként fogyaszt 90-nél és 120-nál. Aztán ebből már tud extrapolálni.

A 12V-os akksis szívás mondjuk szükségtelen volt, de a lemerítést többnyire eléggé jól megtervezi.

(#36144) Jahno válasza Gabibácsi (#36142) üzenetére


Jahno
őstag

Akkor nehezen sörözünk. Fenemegette. Legalább hozol távirányítós autót is. Haver most szólt, elkészültek a cuccok ráadásul talált egy ezer éves pong klónt odahaza, azt kölcsön fogja adni.

(#36145) Jahno


Jahno
őstag

Majmok bolygója... Múlt héten már elpattintották azt a poént, hogy azonnal kell két laptop egy vidéki irodába és oldjuk meg. Többi a szokásos, infó nem sok, nagy nehezen szülnek két júzernevet és ennyi.

Ma ugyanez, kell 5 laptop, pénteken vinnék is el ugyanígy vidékre. A HR, kisfőnök, nagyfőnök, mindenki csak sír, mint egy rossz programozó, hogy engem nem érdekel, oldjátok meg. Vas nincs raktáron, persze megint infó hiány is van, beszerzés sír, hogy nem vehetek többet, mindenki sír csak én nem sirhatok. Most valahol ott tartunk ebben a nagyon megszervezett izében, hogy lehet csak 1-2 laptop kell (a nincsből ezt is nehéz) a többit most autóztatja az EUs IT igazgató, és majd próbálja telepíteni, meg az itteni specifikus alkalmazásokat beállítani, mert Pestre dolgoznak. Mondjuk a VPN és az alkalmazás is alkalmatlan rá, remélem a magyar AD alá veszik fel a népet, meg a csoda szoftverünkhöz is szülnek licenszet. Azt csak apróbetűssel kérdeztem meg, hogy ilyenkor az ügyfeleink fel szokták húzni a szemöldöküket, mert az adat elhagyja EUt és nem EUs pógárok dolgoznak vele, de ezzel már lebasztak, mondván nem kell vele foglalkoznom, működjön kész. Előtte mondjuk azért basztak le, mert nem szóltam :-) Nehéz a bányászok élete.

(#36146) ncc1701 válasza npera (#36143) üzenetére


ncc1701
veterán

Lehet a töltő körül is körözni pár km-es szakaszokban. De én nyilván hülye vagyok hozzá, és akkor nyilván nem lehet siránkozni, h ez a szar lemerült, mekkora trágya.

(#36147) Phülöp válasza Jahno (#36145) üzenetére


Phülöp
addikt

Remélem, matricázod a kiadott eszközöket.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#36148) hobizoli válasza Jahno (#36145) üzenetére


hobizoli
nagyúr

tegnap lementettem egy notira egy Nokia Lumia 725-t :DDD
tavaj november 25-n volt utoljara bekapcsolva a telo, mert azzal a datummal jelentkezett be, csak SIM kartya hianya miatt nem tudott datum/idot frissiteni, Wifi meg nuku
HP notebook is vmi 6 eves, akksija 2013/12 gyartas, szoval a gep is hasonlo idoszakbol valo lehet, A4-5000 CPU, 4GB RAM, 750GB HDD, DVDRW, 1366x768... haaat nem sietett, de a legnagyobb nyug az akksi ido volt
konkretan odebb szerettem volna rakni a notit az asztal masik felere, de ehhez ki kellett huzni a konnektorbol a toltojet, hogy bedugjam egy masikba
arra viszont nem szamitottam, hogy az akksija az gyakorlatilag 0sec-s
ahogy kihuztam a toltot, a gep sotet lett, meg az osszes LED is kialudt :U
meg jo, hogy akkor pont nem ment masolas

kerdeztem a juzert, hogy ez regota ennnnnyire zero szintu?
haaat mar vmi elozo ev nyar ota ilyen, de lehet tavasszal is mar ilyen volt
uhm, jajo
Win10Home volt rajta, ment vele a mobilnet, de azert latszott rajta, hogy nem mai darab, ahogy pl scrollozza a index.hu-t is akar, vagy ahol sok aminacio van/volt, ott toredezetten ment a kep kicsit
ja Win update semmi, viruskeregeto is vmi 2018-s definicios file-s megoldas

kerdezte, mit lehetne vele csinalni, hogy vmivel patentebb legyen
hat eloskorben egy uj akksi, meg talan +4GB RAM...meg azt a 750GB-s belso HDD-t atraknam egy kulso USB3.1-s hazba es bele a gepbe meg raknek egy 240-250GB-s SSD-t
aztan amikor kiderult hogy ez a mutatvany kb 35k lenne, akkor aaa az sok

de majd vesz masik notit 250-300k korul
mondjuk nem ertem, ha az akksija miatt ezt is desktop replacement-kent hasznalta mar jo ideje igazabol, akkor miert nem azt vesz :DDD
ebbe egy uj akksi, es ha vhova mennie kell, akkor elviszi magaval
de igazabol ezt sem hordta el sehova egyebkent sem, meg igy az akksi miatt sem

több drón kell ;P

(#36149) Jahno válasza Phülöp (#36147) üzenetére


Jahno
őstag

Nincs rá erő és elhatározás sem. Hárombetűsnél is 6 évig tartott mire megfejtődött, szép dolog ez minden cégnél, hogy elképzelik és van a gyakorlat. Pedig én már csináltam is ilyet :-D

Aztán jönnek a buta aláírt papírok, amin keresni sem lehet, de legjobb ötlet még mindig egy Excel táblázat. Lófasz az egész, de nem ártana. Itt az UTP kábelek végét kellene felcímkézni, aminél mindig érdekelt volna melyik hülye találta ki, mi értelme van és tudja-e mennyi ember kell a szinten tartásához...

(#36150) Jahno válasza hobizoli (#36148) üzenetére


Jahno
őstag

8 guga memória, SSD, kész:

http://www.avocomp.hu/dell-latitude-e6320

Tovább nem érdemes foglalkozni vele.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.