Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101451) zetor2000 válasza hobizoli (#101446) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ezt a reggeli/esti ingázóst prtóbálhatnák meg kivitelezni valami egyszerűbbel, ami kisebb/gyorsabb, nem lenne ennyi probléma bejutni a városokba, majd hazajutni.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#101452) Jahno válasza Grillo (#101447) üzenetére


Jahno
őstag

Hááát, van pár. Ami komplex svájcibicska az a Photopills, mert mindent is tud. Azt is, hogy mikor megy horizont alá a Hold és tájképre vetítve adott időben merre áll a tejút vagy csillagképek :-P Kiváló strandolós alkalmazás (sityak (C)) mert előre tudja, hogy merre lesz árnyék és akkor oda letelepedhetsz, röhögve mindenkin :C

Weben ugye bluehoursite az alap, appból telefonra ugyanígy balutime, goldenhour ami ingyenes egyszerűek.

Lásd szerintem fotós csoport, fileok menüpont, hasznos programok :DD

(#101453) zetor2000 válasza Jahno (#101440) üzenetére


zetor2000
senior tag

A Semi és a Cybertruck jövőre csúszik.
Fene tudja, mi a probléma valós oka, vagy alkatrészhiányban szenvednek a Teslánál is, vagy valami nem adta ki, de most azt olvasni / hallani, hogy ezek tolódnak.

Kamu Rolexet ne emlegesd, tegnapelőtt láttam egy videót egy Patek Philippe-ről, olyan volt a replika, hogy nem mondod meg, hogy replika...mint laikus.
2 dolog volt, amin egyből látni lehetett, az a számlap, és a mechanika. Nos, ez utóbbi fém hátlap mögött nem látható - ilyen van az órának. A számlapon meg a kamu óránál a Patek Philippe felirat alatt nem volt bemarva a számlap mintázata... akár direkt is lehetett.
Szóval egy órát elbsztam az Aliexpressen, hogy keressek ilyesmit, de az IWC Big Pilot jobban tetszik, de ott "nem találtam" elsőre olyat, amin minden oké. Van egy-kettő, ami szerintem rendelve patent logós, miinden a helyén, de... Meg az Omega Seamaster is tetszik, ebből nagyon finom, "nem hamis" órák vannak - kínai márkajelzéssel, amúgy 1:1 Omega. A Co-Axial Master Chronometre felirat eléggé Omega, meg a 6óránál a swiss made is az. Huszonezerért szerintem ez utóbbi - a kínia jelzésű - teljesen oké tud lenni.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#101454) NauTiLUS_HUN válasza hobizoli (#101446) üzenetére


NauTiLUS_HUN
újonc

Mindig számít hogy több száz kilót mozgatsz teljesen feleslegesen. Nem hiszem én, és szerintem sokan mások sem, hogy ennek kell lennie a nagy zöld jövőnek.

(#101455) Jahno válasza hobizoli (#101446) üzenetére


Jahno
őstag

:ásít:

(#101456) JonesC válasza hobizoli (#101450) üzenetére


JonesC
csendes tag

Sokan vagyunk, sokfélék. Én átültem volna, de nem akaródzik. Pedig igénytelenebből jöttem, de most már valami ilyesmit szeretnék, ha kiadok 15 milla körül.

(#101457) Jahno válasza zetor2000 (#101453) üzenetére


Jahno
őstag

"Fene tudja, mi a probléma valós oka,"

Nem fogjuk megtudni. Nekem pár söröm van a "nem adta ki" verzióra. Hivatalosan meg ugye akku beszállítás, mert nem jön az akku ebbe a modellbe még a saját gyárból sem. Csak a többibe, mert más modellnél nem írnak hiányról :D

Jövőre megint okosabbak leszünk, addig meg várunk és sok sört iszunk.

(#101458) eattila válasza Grillo (#101447) üzenetére


eattila
csendes tag

Windows :D :D :D (Boooocsi)

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#101459) Jahno válasza hobizoli (#101450) üzenetére


Jahno
őstag

Érdekelni engem is érdekel, csak mikor olyan illesztések vannak a lemezek közt, amire még egy UAZos is furán néz, addig érdekes. Egyéb esetben jön a "That's little scary" :U

(#101460) WiZARD válasza zetor2000 (#101453) üzenetére


WiZARD
addikt

Üveg hátlapos az a Nautilus, szerintem vállalhatatlan a hamisítvány, akár megmondja laikus akár nem. Akkor inkább veszek mást, ami belefér, de eredeti.
Ezeket amúgy nem AliExpressen kell keresni, igaz nem is 20-30ezerbe kerülnek. Kérdés mit akarsz átverni vele, magadat vagy másokat.

Nekem nem kell se logo, se felirat ;)

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#101461) zetor2000 válasza Jahno (#101459) üzenetére


zetor2000
senior tag

Az új modellnél már ez eléggé le tud csökkenni vagy már le is csökkent, mert ott az eleje meg a fara 1 db öntvény. :) Ezt lefedni nem kunszt - remélem.
Az első pár 1000 meg olyan volt, hogy valami party sátor alatt készült, mert a gyár még nem volt meg teljesen. Meg gondolom, ott tetten érhető volt a pénteki-hétfői hangulat is :D

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#101462) hobizoli válasza Jahno (#101459) üzenetére


hobizoli
nagyúr

aha....
ez megint olyan, mint a volt egy auto amirol leugrott az uvegteto, azota allitolag minden egyes tesla-rol leesik menet kozben 3x 10km alatt... visszafele meg 4x

:DDD

több drón kell ;P

(#101463) Samott válasza hobizoli (#101462) üzenetére


Samott
addikt

Volt mostanaban cikk, hogy amerikan kivul a nemet gyar indulasaig mindenhol kinai tesla lesz. Mert ott nem amcsik ganyoljak ossze a kocsikat hanem jolnevelt kinai melosok es nincsenek ilyen minosegi igenytelensegek, hibak.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#101464) qnadam válasza WiZARD (#101460) üzenetére


qnadam
veterán

nekem se logó, se felirat, se óra nem kell :D

egy ilyen viszont kéne

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#101465) eattila válasza WiZARD (#101460) üzenetére


eattila
csendes tag

A hetkoznapokban nekem az ora arra kell, hogy jobban erezzem a telefon rezgest. A szamlap is csak gombra kapcsol be. Potn eleg.
Amugy meg a futas/bringazas miatt.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#101466) hobizoli válasza Samott (#101463) üzenetére


hobizoli
nagyúr

meg a USA uzem inkabb a belpiacra gyart, a kinai meg tud ketfele, es az olcsobb is

több drón kell ;P

(#101467) Grillo válasza Jahno (#101452) üzenetére


Grillo
senior tag

Na ezaz. Drónozáshoz 3d-t csinálni kell, mikor nem süt már oda a nap a citadellára belül. Vagy még.

(#101468) Grillo válasza blueboi69 (#101449) üzenetére


Grillo
senior tag

Rád már nem hallgatok, akinek már a BMW helyett a Ford is megteszi, az bármire IS képes :DDD

(#101469) eattila válasza Grillo (#101468) üzenetére


eattila
csendes tag

Csonakmotoros ford egyteru :D

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#101470) Jahno válasza Grillo (#101468) üzenetére


Jahno
őstag

És traktoros Fordos....

(#101471) Jahno válasza Grillo (#101467) üzenetére


Jahno
őstag

Citadellára mostanában mászkálok, anyázok is, hogy be van csukva. Lehet szerda este felmegyek, de még az is lehet, hogy csak délután keringek a városban. Vagy éjjel Dabason kötök ki :-D Nálam más a koncepció.

(#101472) Grillo válasza Jahno (#101471) üzenetére


Grillo
senior tag


Nincs az csukva, csak faja láthatósági mellény kell, meg szép sisak. (meg egy QRkód :DDD )

(#101473) Jahno válasza Grillo (#101472) üzenetére


Jahno
őstag

Láthatóságim van, sisak milyen színű legyen? Fehéret utáltam, hamar koszolódott. Sárga az menő, az olyan, mint Bob :-P Felét ki is szórtam, nem kell az már.

QR kód az micsoda :F

[ Szerkesztve ]

(#101474) qnadam válasza Jahno (#101473) üzenetére


qnadam
veterán

QR kód az micsoda :F

az van a védettségi igazolványon!

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#101475) JonesC válasza Grillo (#101472) üzenetére


JonesC
csendes tag

Counter strike?

(#101476) blueboi69


blueboi69
csendes tag

Ja azt mondtam, hogy időközben hívott a szerelő, hogy megcsinálta a bmw-t?
Valszeg a gyertyatrafó volt a ludas, nem adott delejt, nem volt szikra, így szépen le is olvadt a gyertya, mivel törölgettem a hibakódot, újból adott benzint a vezérlő annak a hengernek, szóval én is hibáztam ezzel, annak ellenére, hogy eleinte nem tűnt nagy gondnak és helyreállt az autó.
Nem kellett motort bontatni, megvan a módszer, hogy ott helyben a menetet megcsinálja (legkülső henger, nagyon könnyen hozzáférhető helyen) azt mondta, hogy ezt megcsinálta és azóta szépen jár a motor!

Még megkalapálja a géptetőt és kicseréli a lámpabúrát is, aztán el lehet hozni és remélem mielőbb megveszik a barátaink.

(#101477) blueboi69 válasza Jahno (#101470) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Hát mondjuk az alapjárat az eléggé volánbusz jellegű, de mondjuk kormolni nem láttam még tükörben. Eléggé zavar még, csakúgy mint a szélvédőben a fűtőszálak. Ezt nem bírtam még megszokni, remélem meg fogom. Mindig látom őket (világos háttér, napfény esetén), és sokszor azt hiszem, hogy koszos a szélvédő, pedig nem.

(#101478) zetor2000 válasza JonesC (#101475) üzenetére


zetor2000
senior tag

Úgy tűnik, megépítették a pályát, azért tart ennyi ideig... :D

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#101479) Phülöp válasza blueboi69 (#101476) üzenetére


Phülöp
addikt

+ a biztosító is adja a nagy lóvét, dá?

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#101480) zetor2000 válasza blueboi69 (#101476) üzenetére


zetor2000
senior tag

"...aztán el lehet hozni és remélem mielőbb megveszik a barátaink."
Miután megvették, még a barátaid lesznek? :D :DDD

Nem fáj a szíved így utólag? Mondjuk, hogy a tanerő balesete közben rommá is tört... :D

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#101481) blueboi69 válasza Phülöp (#101479) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Tegnap utaltak :C nem siették el

(#101482) Phülöp


Phülöp
addikt

#comic pictures

[link]

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#101483) blueboi69 válasza zetor2000 (#101480) üzenetére


blueboi69
csendes tag

De amúgy igen, mert pont ezt ecseteltem asszonynak, hogy azért hiába a bmw 19éves, a ford meg 8, azért vannak ám különbségek a bmw javára. Nyilván a ford 1-2extrája az odaver, de az ördög a részletekben rejlik, és ezekben a bmw sokkal sokkal kifinomultabb.

Valszeg a barátaink maradnak utána is :) akinél az autó van most szerelő (bmw specifikus), ő mondta a vevőjelöltnek (tőlem teljesen függetlenül beszéltek), hogy szerinte jó az autó, a kasztni bajaitől eltekintve és ő a helyében megvenné. Ezt a szerelőt egyébként ő találta (szomszédja oda hordja az E60-ját), szóval mondhatni független szerelő által bevizsgálva.

Másrészt könnyebb úgy elengedni, hogy 9hónapja nem vezettem.... majd amikor kell hazahozni, utána lesz rosszabb, ha napi használatban lenne, akkor rosszabb lenne a helyzet. De a jó oldalát nézem, bármikor elkérhetem vezetni egy kicsit, ha nagyon hiányozna.

(#101484) blueboi69 válasza Phülöp (#101482) üzenetére


blueboi69
csendes tag

:DDD

(#101485) zetor2000 válasza blueboi69 (#101477) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ennek a Volánbusznak tetszik az alapjárata :D

Sajnos nem így raktak össze minden Ikarust Fehérváron / Mátyásföldön.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#101486) Samott


Samott
addikt

Ezt csak ugy iderakom, hogy meglegyen, ha felmerulne hogy mi lesz az villanyauto akksik ujrahasznositasaval. :)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#101487) qnadam válasza Samott (#101486) üzenetére


qnadam
veterán

The highest quality. The happiest customer.

csak közben érdemes elolvasni a termékek értékeléseit :D

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#101488) zetor2000 válasza Samott (#101486) üzenetére


zetor2000
senior tag

Igencsak jó vétel.
Durván egy ezres a cella, és 20E a szállítás. :)

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#101489) Samott válasza qnadam (#101487) üzenetére


Samott
addikt

Nem az a lenyeg, hanem hogy mar uzletag epult erre, lent a kepek kozt latszik ahogy bontjak az akksitombot. Lepucoljak, dobozoljak es mar ujra forgalomba is kerul.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#101490) Bujdy81


Bujdy81
csendes tag

Árbecslés a javításokra:

C4:

- Motorháztető - bontott
- motorháztető zsanér (2 db) - új
- lökhárító merevítő, új
- komplett első lökhárító - bontott
- bal oldali ködlámpa - bontott
- lámpa takaró - bontott
- bal oldali fényszóró fül - új
- bal oldali sárvédő tartó műanyag - új
- légterelő (2 db) - új
- jobb oldali, motoros visszapillantó tükör - bontott -> ez egy korábbi, garázsból kitolatás miatt
- motorháztető, lökhárító fényezése
- munkadíj

Focus:

- Hátsó vészhárító
- hátsó kötény
- h.k védőléc
- jobb hátsó védőléc
- hátsó vészhárító kereszttartó
- csomagtértető
- embléma, felirat
- fényezés: hátfal fedél, hátsó vészhárító, hátfallemez (javítás), jobb hátós oldalrész (javítás)

Fentieket a kárszakértő hozta ki, azzal, hogy a csomagtérajtó nem nyílt ki, így pótszemle lehetséges. Nyitás után annyi derült még ki, hogy a csomagtartó padlólemeze is sérült, azt is javítani kell.

Tippek?

(#101491) Jahno válasza Samott (#101489) üzenetére


Jahno
őstag

Kérdés mennyire működőképes. Projektorba való DMD chipet is úgy postázta az arc, hogy "100% tested before posting" :-D

Sok ráérő emberrel és sok felesleges energiával nagyban még tán jó is valamire. Nekem is sokszor bőven elég a kisebb kapacitás is, inkább legyen könnyebb és több.

(#101492) Sipi- válasza blueboi69 (#101477) üzenetére


Sipi-
tag

Menj autópályán este fél 10 után nyáron, teli lesz bogárral. Utána nem fog már zavarni a fűtőszál. :DD
Egyébként megszokható, engem sem szokott már zavarni.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#101493) Sipi- válasza Bujdy81 (#101490) üzenetére


Sipi-
tag

C4: 580ezer
Focus: 475ezer

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#101494) Vodike válasza Bujdy81 (#101490) üzenetére


Vodike
tag

Ez egy kis kocc volt? :-)

exTiga

(#101495) Samott válasza Jahno (#101491) üzenetére


Samott
addikt

Gondolom pont annyira, mint barmi mas amit az Alirol rendelsz. Szet kell valogatni teljesitmeny szerint, meg balaszolni. Ha ok nem csinaltak meg akkor majd a vevo.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#101496) Sipi- válasza Vodike (#101494) üzenetére


Sipi-
tag

30 km/h-nál már így törnek a kocsik. :(

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#101497) Jahno válasza Bujdy81 (#101403) üzenetére


Jahno
őstag

Na, én is éppen írtam valakinek, mondom akkor odakattintok és megnézem mi változott az elmút sok évben, de ezek szerint a nullánál több lesz:

[link]

Ellenben jahh, azért ha mászkálok az úton, akkor egyből 110.

(#101498) WiZARD válasza Sipi- (#101496) üzenetére


WiZARD
addikt

Szerintem 30nál már légzsák is nyílna.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#101499) blueboi69 válasza Bujdy81 (#101490) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Én már tippelni sem tudok, most hívott a bmw szerelő, hogy mégsem jó az autó, mert alapjáraton és ide-oda gurulva vele a telepen belül szépen jár, ugyanakkor tegnap ment egy próbakört vele és megint bedobta az 1-es hengerre a hibát és leállást :(
Ami mégrosszabb, hogy nincs ötlete, hogy mi okozza, úgy vettem ki, hogy nem is akar annyira debuggolni vele, vagy nemtudom. Abban maradtunk, hogy megszakérti, másik bmw-s szerelő ismerősével és a hétvégefelé jelez, hogy megtudott e valamit.

(#101500) zetor2000 válasza Bujdy81 (#101490) üzenetére


zetor2000
senior tag

Lehet, sokat mondok, de szerintem alulról veri az 1.5M-t. Ebbe némi munkadíjat is gondoljunk bele, de lehet, az épp már nem fér bele.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.