Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#100651) -NoVa-


-NoVa-
őstag

Na, megmozdult a csomag, submittal for redirecting. Most vagy automatikus postásáfás 800ft lesz, vagy 1.-én már EU-n belül volt, és nincs itt semmi látnivaló. Majd kiderül, ha hazaevett a fene jövő hónapban.

(#100652) Grillo válasza Jahno (#100648) üzenetére


Grillo
senior tag

Már van Leopardunk, ismerős srácot majdnem vitték is az új egységbe, de letagadta, hogy volt már ilyennel dolga (svájci-magyar állampolgár, ott van most is közelező katonaság, volt is egyetem közben ő is, tankos-romantikus képzést kapott).

(#100653) Jahno válasza Grillo (#100652) üzenetére


Jahno
őstag

Ja, azért hallom, hogy mostanában nagyon hadseregeskedünk meg minden, mert szeretett vezírünknek ez is a mániája, de nem néztem tovább.

(#100654) hobizoli válasza Jahno (#100647) üzenetére


hobizoli
nagyúr

leteznek az ruszki RPG7-nel kifinomultabb techikak is erre
pl mar tankot is ugy veri vele telibe, hogy a tetopancelt uti be egy kosarlabda dobas ivben rarepulve es 2+ km-rol kiszedi a celt

:DDD

a banda fokolomposa az nem panelben fog lakni, hanem vmi csucsvillaban, azt telibe lehet loni akcio kezdesekent, hogy erezze torodest, meg tudja mi merre hany meter

csitti uj Leopard tankokat most vettek vikiapuek egy eve: [link]

neha meg lehetne jaratni oket, csak hogy ne rozsdalljon be a lanctalpban meg a futogorgoben semmi
kovetkezo NAV elfogasnal igazan kivihetnek ezt is
pl a loveggel bekopoghatnak az ajton, vagy megnyomhatnak a csengo gombot, kinez a joember a bejarati atjo leselkedo nyilasan, szembe nezne a 120mm-s loveg csovevel

legalabb elesben is kiprobalhatnak oket, mint a Taxi2-ben a Gibert rendorfonok a terroista elharito eszkozeiket :DDD


regebben a koruti robbanto hazahoz is kimentek utolag(!!) 4db BTR80-l Bp-rol Zala-ba vegig dongetve az M7-n oda-vissza fenyes nappal feltunesmentesen, pedig a mukit mar elfogtak

több drón kell ;P

(#100655) Jahno válasza npera (#100639) üzenetére


Jahno
őstag

Helyére lépős érdekes kérdéskör, mikor a díler sráccal csináltunk interjút és kérdeztem, hogy miképpen jutott eszébe az egész és mi volt a kezdet akkor az volt a sztori, hogy a megyében bazi nagy razzia volt, mindenkit becsuktak, kiirtottak, lenyomtak, tiszta lett a város és ettől hiány lett. Neki lófasz melója és pénze volt, megnézte neten, hogy mit lehet tenni és odahaza kotyvasztott pár cuccot, azt ismerősök felszívták, majd ismerős ismerőseinek is kellett és 2 hét múlva azt vette észre, hogy van 40 embere aki a környéken csak teríti a cuccot amit főz :-O

Közepesen nehézfiú szabadulását is láttuk, az nem egyszerű. Pár bemelegítő van YTon, de így látva és börtönőrök szájából hallani elég masszív dolog.

(#100656) Samott válasza hobizoli (#100654) üzenetére


Samott
addikt

:DDD

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#100657) zetor2000 válasza Jahno (#100653) üzenetére


zetor2000
senior tag

Van vmi Nato szabály, hogy X évenként a GDP x%-át el kell herdálni hülye járás haditechnikára. Asszem ez zajlik most, mert edig nem vettünk/költöttünk semmi ilyesmire.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#100658) npera válasza hobizoli (#100641) üzenetére


npera
újonc

Hát... Ez elég nehezen megvalósítható akár egy lakótelepen vagy villanegyedben. Ha a szomszéd egy lakótelepen mismásol és felrobbantják a fél épületet, akkor ott azért lenne járulékos veszteség.

A svéd nyámnyila törvényi környezethez képest rögtön jobb lenne a dán. Pár "svéd" dílergyerek gyilkolt Dániában, aztán elkapták őket és elindult a per. Kiderült hamar, hogy a közel-keleti eredetű 17-20 év körül levő kvartettnek elég naív elképzelésük volt a következményekről. Azt hitték, hogy kapnak majd valami lájtos fiatalok intézetébe szóló beutalót pár hónapra. Aztán kiderült, hogy Dániában kapásból duplázódik az ítélet hossza, ha terrorista vagy szervezett bűnözős körről van szó. És nincs fiataloknak szóló engedmény, mint Svédországban. Így 20 év lett a böri, a srácok teljesen sokkolódtak is az ítélet kihirdetése után.

Szerintem elég lenne Svédországban annyi, hogy:

- a kiutasítást megvalósítják, ha van máshol is állampolgársága az illetőnek. Nem kezdenek el moralizálni azon, hogy jaj mi lesz szegény párával
- a rendőrséget nem akadályozzák a politikusok, hanem hagyják őket dolgozni
- eltörölni a fiatalkorúaknak szóló ítéletcsökkentő faktorokat
- a dán mintára terror- és szervezet bűnözős köröknél duplázódik minden
- a fenti egyének "jó magasviselet" esetén nem felezhetik a letöltendőt
- ha valami menekült elmegy nyaralni abba az országba ahonnan menekült, akkor azonnal visszavonni a tartózkodási engedélyt
- vizsgához kötni az állampolgárságot, nem csak kiadni mofóra
- bármikor elvehető állampolgárság, ha elég súlyos bűnt követ el az illető

A ház felrobbantás túlzás, csak kellene értelmes jogállami keretrendszer.

(#100659) hobizoli válasza npera (#100658) üzenetére


hobizoli
nagyúr

megelozo intezkedes arra, hogy nehogy kifele kezdejenek loni a haz fedezekebol, letisztazni az (tuz)eroviszonyokat :DDD

akik a nyilt utcan nappal lovoldoznek, azoknal nem egy 22-s kaliberu, noi kezitaskaban is elfero meggymagköpködő van otthon se :U

[ Szerkesztve ]

több drón kell ;P

(#100660) eattila


eattila
csendes tag

Debreceni klinikan lottem ma levendulas kepet. Csutortokon delutan lattam ott mokust, azt most nem sikerult elkapnom.

[link]

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#100661) npera válasza hobizoli (#100659) üzenetére


npera
újonc

Kopogtatóbombára gondolsz, mint amit Izrael használ? Ha arra sem reagál valaki, akkor sajnos így járt?

Azért kellene legyen pár köztes fokozat, mielőtt odáig fajul a dolog.

(#100662) Samott válasza npera (#100658) üzenetére


Samott
addikt

Lilyhammert lattad? Igaz nem sved hanem norveg, de ilyen tekintetben szerintem nincs kulonbseg. Amcsi, digo maffiozot tanuvedelmi program kereteben Lillehammerbe helyezik at... kicsit lassu sorozat, de zsenialis ahogy a csoka kilog abbol a kornyezetbol. Meg ahogy szembesul az osszes fura szokassal, figuraval. :)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#100663) blueboi69 válasza eattila (#100660) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Na ez jó kép most :)

(#100664) blueboi69 válasza hobizoli (#100659) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Szerintem lehet kicsit sok akciófilmet néztél mostanában :DDD

(#100665) Jahno válasza Grillo (#100621) üzenetére


Jahno
őstag

Ejjj, alakítottam. Elsőre feltekertem a hangerőt, hogy égjen le minden vacak a cuccról ami csak bír. Szerintem emmán döfi:

Elsőre padlizsán jött. Jó sokáig készült, de jó munkához idő kell és nem csesztem el. Végén mertem alá kis faszanet, hogy kapja az ívet mert különben sosem lett volna vége:

Utána jött a kukorica, fél úton felét kibontottam és rápörkölten. Szerintem jó lett. 2 hét múlva nyomom ugyanezt :C

Igazából ezt sem kell félteni, párolódjon, bírja a hőt és kész. A fűszervajat simán a csomagolásnál fogtam és kentem rá. Fordítás, egy csík húzás a vajjal, jöhet a következő. Minder fóliával kezdtem és így fejeztem be. Asszem jó vagyok.

Kolbászt nem mutatok. Rádobtam és kész, az túl snassz.

(#100666) Grillo válasza Jahno (#100665) üzenetére


Grillo
senior tag

Na, fasza, pont így. Ma én is grilleztem a rokonságra vagy 2 órát, mondjuk épp csak nekem nem vettek valami fasza disznóságot, így jórészt csirke ment, de tetszett az is mindenkinek.

(#100667) Phülöp válasza Grillo (#100666) üzenetére


Phülöp
addikt

Mi egyelore a bolti bekeszitett cuccokat teszteljuk, semmi sajat pac nem kerult meg elo. Akkora a valasztek, hogy a teljes szezont le fogja fedni a tesztidoszak.
A dios cukros alma meg a toltott gomba azert csuszik a bolti husok mellett/utan.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#100668) zetor2000


zetor2000
senior tag

Én meg csinálok egy rendes lecsót, asszem. Vettem bele pár db gombát, asse fogja elrontani.
Délután meg megnézem a Tabánt, lesz valami koncert féle. Ilyen elmaradt május elsejei. Beatrice, Dinamit meg Edda. Meg kitöltőnek 1-2 ismeretlenebb.
Ha leszakad az ég, akkor meg maradok a pitsámon idehaza.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#100669) Phülöp válasza zetor2000 (#100668) üzenetére


Phülöp
addikt

Mini meg nem?

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#100670) npera válasza Jahno (#100665) üzenetére


npera
újonc

Patent!

(#100671) eattila válasza zetor2000 (#100668) üzenetére


eattila
csendes tag

Én meg szimplán maradok a seggemen. Holnap indulunk nyaralni. Ma még bevásárlás lesz, meg tankolás, meg kp felvét, aztán holnap reggel go.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#100672) npera


npera
újonc

Blueboi, skubizzad! Van benne BMW 318i Touring is.

94th London to Land's End Trial
25th & 26th March 2016
With Easter falling in the challenging month of March, competitors
and marshals involved in the 2016 event encountered some of the most adverse weather seen for years.
However spirits were never higher at the Blue Hills sections near St Agnes (Cornwall) as marshals greeted motorbikes and cars of all makes and sizes on this soggy Easter Saturday!

(#100673) zetor2000 válasza Phülöp (#100669) üzenetére


zetor2000
senior tag

Azt olvastam, hogy Török Ádám művész úr lebetegedett. (nem a Blikk oldalát olvasom, a Fesztivál facebook oldalán is kinn van/volt, de ez volt, ami hirtelen szembejött, és ír a betegségről)
Így a Mini most elmarad.

Én mondjuk azt a fajta zenét annyira nem szeretem, de a hangulathoz hozzátartozik.

[ Szerkesztve ]

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#100674) zetor2000 válasza eattila (#100671) üzenetére


zetor2000
senior tag

Mihez kell KP?
Jó pihenést! Talán használható időtök lesz...

Ismi Mexikóba repült ma reggel.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#100675) Samott


Samott
addikt

Ferfi :DDD

Mondjuk a tescos gurulos kosarat es se rancigalom magam utan, hanem kezben viszem.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#100676) eattila válasza zetor2000 (#100674) üzenetére


eattila
csendes tag

Pl szállást fizetni. Meg hogy a parton/bazárban legyen nálam. Meg étteremben borravalónak.

Köszi, ránk fér. Az elmúlt egy hét (de főleg csütörtök óta) igen kimerítő volt mindenhogy. fizikailag, lelkileg, érzelmileg.....

És mivel pénteken derült ki, hogy a corolla féltengely(ek) látszólag már alig bírják, el kellett kérnem apámtól az a4-et. Mondjuk azzal legalább kényelmesebb lesz picit az út :D

[ Szerkesztve ]

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#100677) -NoVa-


-NoVa-
őstag

Jahno ellenne itt pár napot nagy hátizsákkal.

(#100678) eattila válasza -NoVa- (#100677) üzenetére


eattila
csendes tag

Szerintem nem csak o. :)

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#100679) Jahno válasza -NoVa- (#100677) üzenetére


Jahno
őstag

Még makró nélkül is. Csak turisták ne legyenek.

(#100680) -NoVa- válasza Jahno (#100679) üzenetére


-NoVa-
őstag

Akad pár, meg időjárás. A telefonom vízálló, felhőszakadás és tófenék is tesztelte. A lányom mellett nem cipelek sérülékenyebb dolgokat :)

(#100681) zetor2000 válasza eattila (#100676) üzenetére


zetor2000
senior tag

Némi aprót megértek, de ilyen szálloda, meg apartmanház, meg akármi legyen már annyira XXI. századi, hogy előre is lehessen utalni, meg bankkártya terminál is legyen.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#100682) eattila válasza zetor2000 (#100681) üzenetére


eattila
csendes tag

Utalni elore csak eloleget. Terminalt ketlem, hogy van. Ha lenne, akkor szep kartyat is elfogadnanak, de nincs emlitve.

Ma mar csak elrakom a bringat, mosogatok, es azon kivul csak sort iszok es TdF-et nezek.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#100683) Jahno válasza zetor2000 (#100681) üzenetére


Jahno
őstag

Azért egy vattacukros bármikor szembejöhet a faluban, vagy csak szétteszi a kezét, hogy éppen nem műxik a terminál.

(#100684) Phülöp válasza eattila (#100676) üzenetére


Phülöp
addikt

Első éjszaka kolléga nyaralójában, onnantól sátor. Elvileg jövőre már meg is térül a qrva sok kemping cucc, amit bevásároltunk.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#100685) zetor2000 válasza Jahno (#100683) üzenetére


zetor2000
senior tag

Erre mondtam, hogy némi aprót megértek...

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#100686) zetor2000


zetor2000
senior tag

Én meg jól nem mentem koncertre, mert itt szakadt az eső. Ott a hegyen a fene tudja. Most, mire kezdődne, meg ragyog a nap. Persze, ha ott is esett az eső, akkor ott tócsa, meg mocsár.
Most jól megmagyaráztam magamnak, hogy miért nem mentem...
Csrébe van valami Scooter nap/óra a rádióban. Killer@SuperDJRadio.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#100687) eattila válasza Phülöp (#100684) üzenetére


eattila
csendes tag

Csaladom elzarkozik a satrazastol :D

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#100688) eattila válasza zetor2000 (#100685) üzenetére


eattila
csendes tag

Nem szeretek atm-et vadaszni. Lerendeztem, kesz.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#100689) npera válasza Samott (#100675) üzenetére


npera
újonc

Én a lányommal bringázva szoktam visszavinni (magam mellett gurítva) a bolthoz, ahonnan "a nyughatatlan fiatalok" eltolják és beborítják a susnyásba valahol a faluban.

A gurulós kosarat és úgy húzom, hogy kanyarban sodorjon szigorúan. Driftkőnig :B

(#100690) Phülöp válasza eattila (#100687) üzenetére


Phülöp
addikt

Én is így voltam az utóbbi 15 évben, de most mégis. Ráadásul olyan komfortos cuccaink vannak, hogy némely embernek a hálószobája se tud jobbat.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#100691) eattila válasza Phülöp (#100690) üzenetére


eattila
csendes tag

En mindig szerettem satorozni. Volt, hogy a satoron kivul csak egy pokrocunk volt. Meg nemi pia. :D Bringaval mentunk.

Maskor meg full agynemut is vittunk.

Meg en a sajat udvarunkon is sokat satraztam nyaranta. Jobb volt az ido este :)

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#100692) npera válasza -NoVa- (#100651) üzenetére


npera
újonc

Nekem meg jön a refund a még május elején a svédekről lepattanó csomaggal kapcsolatban. Most ért vissza Santa Mónikába.

(#100693) eattila válasza npera (#100692) üzenetére


eattila
csendes tag

Ali refund hamar jott. Reklamaltam, 2-3 nap mulva vissza is utaltak.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#100694) Sipi-


Sipi-
tag

Ma elmentünk végre túrázni, mert szabadstrandon hűvösnek gondoltuk a vizet és mára 30+ fokot sem mondtak. De nem fáztunk, első 1,5 km után szó szerint folyt mindenkiről az izzadtság.
Kb. 16 km lett végül, 600+ mérer szintemelkedéssel (leírás szerint 13,7 km, 500m szinttel). Volt jó kilátás, jó emelkedők és meglepő módon más túrázók is.
Néztünk elhagyott légvédelmi hangárokat is, de nem sokat, mentünk tovább inkább.

[ Szerkesztve ]

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#100695) npera


npera
újonc

Karent megtézerelik. Pedig milyen mágikus ereje volt....

(#100696) Samott


Samott
addikt

Azt B+, itt tartunk: Izraeli kémszoftverrel figyeltek meg kormánykritikus magyar újságírókat, vállalkozókat és politikusokat - be vannak szarva rendesen, ha ilyen eszkozhoz kell nyulniuk. Es lebuktak vele.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#100698) eattila válasza Samott (#100696) üzenetére


eattila
csendes tag

Nem azert mert be vannak szarva. Hanem hogy ne kelljen beszarni. Szerintem.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#100699) eattila válasza Sipi- (#100694) üzenetére


eattila
csendes tag

Rank is pont rosszabb ido lesz. De majd kirandulunk :)

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#100700) Samott válasza eattila (#100698) üzenetére


Samott
addikt

Ilyen eszkozt artalmatlan ujsagirok bevetni?

"A gyártó állítása szerint a kémprogram csak súlyos bűnözők és terroristák ellen használható."

Es tessek, itt a szivargas, itt a lebukas. Tul nagy ar nehany lehallgatott ujsagiroert cserebe.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.