Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#100301) Jahno válasza blueboi69 (#100298) üzenetére


Jahno
őstag

Tumor el van, mint a befőtt és más témakörben mozog. Néha megbeszéljük az univerzumot, hogy milyen tré céget hagytam rá, vagy összefutunk vagy valami. Ott is sok a gyerek meg egyéb teendő.

Előre felmérni nem érdemes, meg lehet akkor is variálnak valamit. Nagyobb, komolyabbakat tán igen, csak mostanában és szezonban beesik ki tudja hány ajánlatkérés és akkor rohangáljon az ember, hogy mi merre? Ennek tizedét nem látom, csak néha csináltam niggerelést, aztán már Tumor is kihátrált belőle, csak a beltéri javítós szervízmunkát nyomja. Egy arc viszi az ajánlat / szervezés részét, szerencsére a pénzekkel nem kellett szórakoznunk.

Csak tök egyszerű dolgok, kérnek céges évzáróra kölcsön Tájfun asztalt, akkor X forint szállítás, beüzemelés, tepítési idő a kérdéses, személyzet nem kell, bontani X órakor ugyanott, szükséges X négyzetméter hely, 230 voltos csatlakozás. Teljesen jó sablon levelek mennek ki, oszt ember jön, hogy jaaaaaj hosszítót kellene szerezni mert nincs vellany, de az ajtón sem fért be és az eredeti helyére sem. Nem tudom ezeknek hány százaléka csúszik szét, de megkérdezem :-D

Persze ha telefonban mondod, hogy felsorolnám 5 sorban, hogy mire van szükség amit emailban is megírtunk, akkor senkit nem érdekel és jóvanjanenézzélhülyének aztán régen mentem én mindenféle cégekhez, oszt jahh, ment a malmozás mert sok műszaki kérés el sem jutott az illetékesig, akkor sem ha nem volt bonyolult.

(#100302) Samott válasza Bujdy81 (#100296) üzenetére


Samott
addikt

Ahhoz hogy egy helyben lebegjen kell info a dronnak a sajat helyzeterol. GPS, vagy az olcsobbak lefele nezo kamera esetleg barometer. De ha gyerek dronocskaja gyanitom nincs benne ilyesmi, szoval azok ilyenek. Nem lebegnek hanem jatekok, lehet repkedni veluk. Tobbet nem tudnak.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#100303) zetor2000 válasza Jahno (#100297) üzenetére


zetor2000
senior tag

Pedig néha valahogy értésükre kéne adni, hogy ha nincs jelen fél-egy órán keresztül, nem áll meg a bolygó a forgásban, sőt, mire visszajön, addigra lehet, kész a rendezvényre, amit rendelt, úgy, és annyi, amennyiről szó volt.
Tudom, mert néha én is belefutok, igaz, csak a saját munkahelyi események kapcsán. Általában ránk is hagyják, csak csináljuk, legyen kész, működjön.

Azt amikor mondom, hogy a 16ik bejátszó eszközhöz namost fogyott el a minden is, hogy legyen képe, akkor hümmögnek, hogy megint szarok vagyunk. Amikor viszont mondom, hogy már féléve is hápogtam, hogy kéne 5-10 pár, meg mellé kisezazamaz, akkor néznek, hogy de miért nincs még meg? Mert amikor elmesélem, hogy ilyenem van, ez jó, csak drága, mert félpárban is lehet venni (Kramer HDMI Transmitter vagy Receiver), és darabjából lehet venni egy random 2es Golfot, akkor nem hiszik. És ilyenből kismillió van...

Szóval az ilyen főszervezők nézhetik, hogyan csinálom, néha szólhatnak, hogy nemoda-hanemide, és akkor jó lesz. Előre mondja meg, hányan hova mikor merre, és rendben leszünk. Aztán jobb, ha békén hagynak, csináljuk mi azt, amit kell, majd a végén azt a pár opciót, hogy sötétkék vagy világoskék, majd megbeszéljük.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#100304) blueboi69 válasza Samott (#100302) üzenetére


blueboi69
csendes tag

VIszont gondolom eddig tudott lebegni, hiszen felmerült az igény a javításra. Javítani meg csak azt lehet ebben az esetben, ami elromlott, különben nem tudná, hogy tud lebegni :D

(#100305) eattila válasza zetor2000 (#100303) üzenetére


eattila
csendes tag

Nem fogják ezek fel úgyse.

Volt, hogy megállt a webserver a hotelben. Ügyfél cégtől hív a nő, hogy ez nem oké. És lökte, hogy ők ezzel dolgoznak, elfogadhatatlan, mondjam meg mi a baja, miért van ez, mikorra lesz kész, mert ezzel dolgoznak és kiesés és bláh. Autorepeat be volt kapcsolva nála. Egyszer jutottam szóhoz, akkor annyit tudtam mondani, hogy elhiszem, és ha nem őt kéne hallgatnom a telefonban, akkor fel tudnám hívni a szolgáltatót, hogy varázsoljon, meg mi a baj, és stb. Csak mondta tovább. elmondtam megint, hogy nem tudom mi a baj, mert nem tudtam még felhívni a kulcsok őrét, mert épp vele beszélek telefonon, és ha végre befejezné, akkor tudnék intézkedni, és haladnánk.

Kiderült, hogy a cégtulaj lánya volt, és zokon vette. Apu hívta is kb rögtön a főnökömet. Mondjuk ő meg elintézte annyival, hogy igazam volt.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#100306) ezittketto válasza npera (#100201) üzenetére


ezittketto
csendes tag

Kedvencem ez a csatorna :C
Én mindig azon csodálkozom, hogy még léteznek és valami őrült nem nyírta őket ott halomra..

(#100307) zetor2000 válasza ezittketto (#100306) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ilyen nációknál nem ritka, hogy agresszívek.
Ha nem is lőfegyver, de egy vasbot, vipera, boxer, 2 verőember hátul, meg pár ilyen apróság szokott befigyelni. Azt amikor kell, akkor előlépnek megfelelő komolyságot színlelve.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#100308) zetor2000 válasza eattila (#100305) üzenetére


zetor2000
senior tag

Én már hajtottam el így arcokat. Nem örültek nekem, de haladtunk aztán. :D
Néha sajnos nem elég, hogy udvariasan megkéred, hogy menjen odébb, mert épp neki dolgoznál és útban van, hanem elé kell állni, és megmondani pacekba, hogy mindenki érdekében hagyja el a területet. Na, ezt lehet diplomatikusan is, meg alpári paraszt módon is, a kettő közt félúton szokott lenni a baj, mert ott nem értik sokan.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#100309) ezittketto válasza zetor2000 (#100307) üzenetére


ezittketto
csendes tag

Hát pont ezért fura számomra a létezésük.
Ez a kamera ereje lenne?! :F

(#100310) blueboi69 válasza Jahno (#100301) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Ő azóta is annál a tróger cégnél van? Szeret szopni? :D

(#100311) blueboi69 válasza zetor2000 (#100303) üzenetére


blueboi69
csendes tag

"nem áll meg a bolygó a forgásban,"

Szerintem sem. De a mai világban ha egy rendezvényen van 5perc csend, akkor ott már a szervezőkkel/kivitelezőkkel van a gond és megkövezik őket.
Holott semmi értelme

(#100312) Samott válasza ezittketto (#100306) üzenetére


Samott
addikt

Ez a helyi fidelitas, az allampart ifjusagi szervezete. Hangulatjavito intezkedes. Nyilvan biztonsagaban vannak, tudjak hogy nem szabad nagyon b.szakodni veluk.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#100313) eattila válasza zetor2000 (#100308) üzenetére


eattila
csendes tag

Én is. Azért akart bemártani :D Azóta engem csak a főnök hív. :D De alapvetően nem szeretnek hívni :D

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#100314) ezittketto válasza Samott (#100312) üzenetére


ezittketto
csendes tag

De őrültekbe, vagy tudatlanokba, vagy e kettő kombójába simán belefuthattak volna.

Amúgy ez biztos, hogy így van, mert igen sokszor b@sz@kodnak velük a rendőrök

(#100315) zetor2000 válasza blueboi69 (#100311) üzenetére


zetor2000
senior tag

Én nem tehetek a rendezvény sikerességéről.
Annyit tudok tenni, hogy a háttér dolgai működjenek. Eddig azok maradéktalanul működtek.
Hogy az előadói milyenek, vagy a fellépők milyenek, engem az nem érdekel.
Ha miattam lenne csend, mert valami nem olyan, amilyennek lennie kell, na az baj. De olyan még nem volt, szerencsére. Kopp-kopp-kopp.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#100316) Jahno válasza zetor2000 (#100303) üzenetére


Jahno
őstag

Úgyis a technikusnak van igaza, csak le kell futni a köröket. Ha színpadépítő a maga 80 évnyi tapasztalatával ránézésre azt mondja, hogy oda nem fér be vagy kevés az Amper, akkor az úgy is lesz. Lehet ugrálni, csak nem érdemes.

(#100317) Jahno válasza blueboi69 (#100310) üzenetére


Jahno
őstag

Jól el van, helyi nagy főnök lelépett, sok középszintű is eltűnt. Ami vasakkal én szívtam annak nagy részét gyorsan ki is dobták, most lett kis pénz és sok ígéret. Persze dolgok nagy részét délre vinnék olcsóbb országokba, amit nem teljesen értünk, most inkább eddigi helyi kisfőnökünk szív mindenféle csavarhúzós dolgokkal. Majd kiderül mi lesz, kicsit gazdátlan és önszerveződő is lett pár dolog.

(#100318) blueboi69 válasza Jahno (#100317) üzenetére


blueboi69
csendes tag

És ennek ellenére jó ott neki? :U

(#100319) Jahno válasza blueboi69 (#100318) üzenetére


Jahno
őstag

Multinacionális környezet, fejlődési lehetőség, külföldi karrier, távmunka, továbbképzési programok, rugalmas munkaidő?

A modern irodát és csapatmunkát nem emlegetem, az alap :C Miért ne lenne jó?

Ezt előkaptam gyorsan az aktuális hirdetésből, csak ne feszegessük, hogy kinek mi az érték:

"Value-driven work environment: you can expect integrity and respect from all your colleagues and your leadership team." :R

(#100320) blueboi69 válasza Jahno (#100319) üzenetére


blueboi69
csendes tag

"Miért ne lenne jó?"

Akkor csak neked volt szar? :D

(#100321) zetor2000 válasza blueboi69 (#100320) üzenetére


zetor2000
senior tag

Neki nem volt annyira jó. :D
Szemlélet kérdése.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#100322) Sipi-


Sipi-
tag

Konkrét típust tudnátok mondani GSM jelerősítőre? Olyan kellene, aminek van magyar engedélye és a mobilszolgáltatók sem nyávognak miatta.
A szerencsétlen közös képviselet másfél év alatt nem bírta megcsinálni, hogy a garázsban is legyen mobil térerő, ne csak a kapunál állva 10-20 másodperc után (telefonhívással nyílik a mélygarázs kapuja).
Plázákban, irodaházkban tucatszámra vannak ilyenek, nem hiszem, hogy olyan nagy feladat lenne egy ilyet lerakni a garázskapuhoz (230V van).

[ Szerkesztve ]

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#100323) npera válasza blueboi69 (#100265) üzenetére


npera
újonc

(#100324) Jahno válasza Sipi- (#100322) üzenetére


Jahno
őstag

Nem nagy feladat, én időmben még a szolgáltató is telepítette aztán akkor az a biztos. Közös képviselő mondjuk ehhez is kell.

(#100325) zetor2000 válasza Sipi- (#100322) üzenetére


zetor2000
senior tag

Elvben szolgáltatót kéne zaklassad, ehhez lehet kéne kérni közöstől pappert, ha ő nem jár el ez ügyben.
Egy Femtocellát kéne, hogy kivigyenek, beállítsanak, és az utána teszi a dolgát. Talán némi előfizu díja van, de ez minimális, illetve a közösségnek is érdeke - vagy ha már van ilyen, akkor nem lenne sokkal drágább.

Egy HUPos fórumban ezt találtam:
[link]
Erre azt írták, hogy egy csarnokot is képes befedni, szerintem egy garázs nem lehet ellenfél.
Meg volt egy másik, kisebb is:
[link]

Az ára annyi, amennyi, nem tudom, hogy és miképp működik, amikor ilyesmivel kerestek meg minket, akkor ennek internet kellett, illetve a szolgáltatónál regisztrálták valahogy, hogy ilyet kitettek.
Én első körben valami szolgáltatói helpdesket keresnék meg, hogy adjon ilyet, mert nem biztos, hogy a magáncélból megvásárolt és bekapcsolt ilyen termék teljesen legál. Utána a másik 2 szolgáltatót is ütném, hogy de adjon valamit a garázsba.

[ Szerkesztve ]

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#100326) zetor2000


zetor2000
senior tag

[link]

[ Szerkesztve ]

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#100327) Samott


Samott
addikt

#enkerekelnezest

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#100328) eattila válasza Samott (#100327) üzenetére


eattila
csendes tag

Nem vágom.... Oké, hogy nem érti, de a mém miről szól?

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#100329) Samott válasza eattila (#100328) üzenetére


Samott
addikt

forest vitakör :DDD

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#100330) -NoVa-


-NoVa-
őstag

Rendkívül nagy közszolgálati értékű téma következik!

A Bose akkusztikai szűrőbetétei nagyon szépen csillapítják a magas hangokat, megéri méretre vágni. Különösen ha akad egy megmaradt fölösleges pár a QC35 felújításhoz rendelt cserepárnából, főnyeremény :)

(#100331) -NoVa- válasza Samott (#100329) üzenetére


-NoVa-
őstag

Húha... Ezt fájdalommal, de elismerem.

(#100332) eattila válasza Samott (#100329) üzenetére


eattila
csendes tag

Óóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóhe! :D

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#100333) zetor2000 válasza Samott (#100329) üzenetére


zetor2000
senior tag

Pfúbaze... :D

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#100334) npera válasza Samott (#100327) üzenetére


npera
újonc

Első háromra nem értettem. Aztán a magyarázattal már másodszorra. Túl sok volt a meeting ma. De Phülöp majd bánt lábbal :C

(#100335) npera válasza -NoVa- (#100330) üzenetére


npera
újonc

Szerezzek az irodából párat? A kollégák otthagyják az asztalon, ki tudom vágni körömvágó ollóval, aztán borítékban leküldöm neked :C :B

(#100336) -NoVa- válasza npera (#100335) üzenetére


-NoVa-
őstag

Szerencsére nem kell sorozatgyártani :)

Az aktuális állapottal meg különösen elégedett vagyok. Éppenhogycsak hozzá kell nyúlni az aljához és a tetejéhez, hogy a Mangird Tea hangképét hozza egy nyitott fejhallgató minden előnyével, amit térbeli pozícionálásban és terjedelemben tud.

Most már csak az earbud formátumból kell kihozni a legjobbat, az a legnehezebb. Ott csipesszel kell pici 3D nyomtatott akusztikai visszhangkamrára szűrőrácsot ragasztgatni, szerintem nem kapkodom el. A posta sem. 4 féle membránból rendeltem összesen, úgyhogy 32 Ohmos grafén (aktuális), hibrid titánium, vagy 130 Ohmos beryllium, vagy titánium közül már bőven lehet válogatni, és finomhangolgatni.

(#100337) Sipi- válasza zetor2000 (#100325) üzenetére


Sipi-
tag

Köszi, tényleg egy femtocell lenne a megoldás. Most írtam a Vodának, de ez kicsit macerás, mert neki nem hiszem, hogy nagyon érdeke lenne, mivel a kapunyitó telenoros számon van, az emberek meg nem bonyolítanának hívást erről a hálózatról, csak egy csengetést, mert utána megszakítja a vonalat a garázskapu hívást fogadó eszköz és nyitja a garázskaput.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#100338) Phülöp válasza npera (#100334) üzenetére


Phülöp
addikt

Ez annyira rossz volt, hogy inkább nem bántok senkit.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#100339) WiZARD


WiZARD
addikt

Meglepő, de a céges elemes autó támogatás is elfogyott 1 órán belül.

Én olyan voltam az AMD processzorok és kis hibával de legalább gyorsan - 19es sorszámmal - végeztem :D (A hibát meg majd hiánypótlás keretében javítom)

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#100340) npera válasza -NoVa- (#100330) üzenetére


npera
újonc

Nova, lementem analítikusba, csináltam egy Excel táblát a különféle 20x20-as 4:1 ESC-k méreteit tekintve. Meg kell nézzem, hogy mi fér be milyen vázba. Mert nem hagy nyugodni... :U

Még csak párat néztem át. A monitoron felnagyítom akkorára, hogy 8 centi legyen a két furat között, aztán arányosan kijönnek a méretek. Teljesen industry standard benchmarking.... :B

(#100341) npera válasza -NoVa- (#100336) üzenetére


npera
újonc

A Szent Őrület :R :R :R

Én keresztültolnám a membránon a csipeszt és megolvasztanék mindent a pákával.

(#100342) -NoVa- válasza npera (#100341) üzenetére


-NoVa-
őstag

A Tea mellett nincs nagy kockázat az építgetős játékokkal, az most IEM-ből erősen endgame. Majd valamikor rápróbálok a későbbi aktuális piacra, ezt használom elégedetten. Meg ajánlom is mindenkinek.

(#100343) npera válasza WiZARD (#100339) üzenetére


npera
újonc

Akkor bevették a kérelmet? Láttad, hogy elvileg Norvég(h)ba megy először az SR Y? Az a legjobb családi autó lesz. Vonóhoroggal és furgonfehérben plüss ülésekkel zabálnám.

(#100344) npera válasza -NoVa- (#100342) üzenetére


npera
újonc

Ááááááááááááááááá!!!!!

Te... Ezt most lementettem, annyira jó. Néha előveszem, aztán majd csak vihogok magamban :R :C

(#100345) npera válasza -NoVa- (#100342) üzenetére


npera
újonc

Azt láttad, hogy a Fettec ESC 128 kHz-es PWM-et tud? Itt sikkongattam együltő helyemben, hogy ilyen van.

(#100346) WiZARD válasza npera (#100343) üzenetére


WiZARD
addikt

Befogadták, de ez hivatalosan még nem jelent semmit. (bár leginkább formaság az egész, meg szokta kapni mindenki, főleg ha hiánypótlás után rendben lesz minden adat)

Mennyi ott az SR Y felára?

LR Y ára elég húzós lett (M3 +5m), majd talán Berlinben gyártottal mérséklődik kicsit.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#100347) npera


npera
újonc

A Rotorama Calypso vázban van 2 db hornyolt 20x20-as stacknek hely. Viszont a két stack közös halmaza 1 mm-es kisebb 20-nál. Szerintem én azt ki tudom fúrni szépen 20-ra, aztán mehet középre a 20-as legdurvább ESC és rá az FC. A VTX úgyis valami nano cucc lesz szerintem, nem 15 km-re akarok jelet veszíteni.

(#100348) npera válasza WiZARD (#100346) üzenetére


npera
újonc

Ja, de az LR azért csak 2 db inverter és elektromos gép, meg váltó és egyéb miskulancia.

Még nem látom a norvég(h) oldalon az árát.

(#100349) -NoVa- válasza npera (#100344) üzenetére


-NoVa-
őstag

Gyerekeseknek Mangird UP, 2 gyerek után mellé egy iBasso DX300, az a támogatás, nen a CSOK meg a hitel.

(#100350) npera válasza -NoVa- (#100349) üzenetére


npera
újonc

Japp, kisgyerek mellett megfáradt apuka fülének elixír az ilyesmi.... :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.