Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#100851) Jahno válasza npera (#100850) üzenetére


Jahno
őstag

Ez a legmagasabb biztonság, ahol ilyen megtörténhet, hogy ajtó mögött két őr, meg penge a kézben, ésatöbbi?

Vagy csak lazult a fegyelem. Ha jól sejtem, akkor most kedvükre bekebabozhattak és kapnak némi kevésbé nyilvános járulékos miazmást a buksijukra :DDD Bár ha jól tudom az ADXben is van borotvapenge, ott most elgondolkoztam, hogy az egész légkör vajon mennyire pusztítja a személyzetet?

(#100852) npera válasza Jahno (#100851) üzenetére


npera
újonc

Gondolom a tipikus svéd tutyimutyi módon berakták a két helyettesítő szerencsétlent, aztán a két lámlenge (nem hívjuk őket lángelmének, mert akkor az embereink elbizonytalanodnak) kiagyalta a manővert.

A svéd büntetésvégrehajtó intézetek röhejesen gyengék egyébként, rendszeresen szabadítanak ki rabokat. Sőt van olyan is, hogy csak kinyitja az ablakot és kilép. Mert vannak olyan fiatalkorúaknak fenntartott intézetek, ahol simán ki tudsz sétálni, mert nincs kerítés. Csak egy sorompó, ami körül kimész gyalog. Mondjuk tábla van, hogy nem szabad kimenni, de szerinted mennyire érdekli őket?

Röhej ez az ország.... :U

(#100853) A. Crowley válasza blueboi69 (#100785) üzenetére


A. Crowley
csendes tag

Tegnap voltunk magánkórházban apámmal, ott mondta a doki, hogy van ficambiztos csípőprotézis, csak államiban nem nagyon használják. Ő csinálja, de 1.5-2 éves a várólista államiban. Magánban 1 hónap.
Dual Mobility Cup a neve.

(#100854) npera


npera
újonc

Elmentem egy helyi boltba, a legnagyobb sisakot is csak úgy sikerült felrakni a fejemre, hogy még a vékony fejkendőm sem fért volna alá.

Így akkor megnéztem neten. Ott volt 61-65-ös méretű dinnye sisak is.

(#100855) qnadam válasza zetor2000 (#100837) üzenetére


qnadam
veterán

simán lehet, hogy arrafelé sűrűbben vannak telepítve a dolgok, meg az ájfón tud carrier aggregationt. meg kérdés, hogy mindezt mikor :) nekem is segítene, ha a le tudnám rugdosni a 800-as sávról a sticket, de nem tudom... plusz térerő szempontjából is rossz helyen vagyunk (rálátás a balaton felé van, hátul sziklafal, jobbra-balra házak).

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#100856) ezittketto válasza npera (#100818) üzenetére


ezittketto
csendes tag

:( részvétem baszki :(

(#100857) A. Crowley válasza npera (#100818) üzenetére


A. Crowley
csendes tag

Ez nagyon szomorú, sajnálom.

(#100858) zetor2000 válasza qnadam (#100855) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ahol én voltam, ott reggel hét volt, a tornyot láttam a fejem felett, tőlem nem sokra. Biztos csatlakozott rá más is. Azt, hogy mennyien használták reggel, és a torony kinek milyen sávszélt oszt a mennyiből, azt pont nem tudom, csak jött itt mindenkinek a hsz-e, hogy ennyi-annyi. Nekem épp ott, akkor ennyi jutott.

Másik stikk / 4G router / laptop - tudom, macerás és drága?

[ Szerkesztve ]

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#100859) qnadam válasza zetor2000 (#100858) üzenetére


qnadam
veterán

nyaralni jöttem, nem tesztelni :) a másik (ugyanilyen típusú) huwaei stickemen lehet frekit választani, de azt ügyesen elflasheltem, így vettem egy másikat. na az nem tud ilyen trükköket.
egyébként problémát nem okoz, csak kíváncsiságból rámérek néha.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#100860) blueboi69 válasza A. Crowley (#100853) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Köszi!
Majd mondom anyámnak, hátha tudja, hogy milyen van neki. Nem államilag csinálták neki, hanem privátban.

(#100861) qnadam


qnadam
veterán

:C

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#100862) Phülöp


Phülöp
addikt

#Bujdy és egyéb népek, akiknél 35 fokos a medence vize

[kép]
[kép]
[kép]

5-6 perc azért elég volt.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#100863) qnadam válasza Phülöp (#100862) üzenetére


qnadam
veterán

ez jó néz ki.
mármint a tó.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#100864) Jahno


Jahno
őstag

Szógálati közleményblog:

Aliexpresses csomagot most erőteljesen az ExpressOne hozza, amiből egyet már beszoptam. Szóval nézegessétek sűrűn a követési számot és amint hazai depóba esik és nem jön értesítés, akkor.... Akkor nem tudom mi a teendő, erről nem kaptam infót. Régebben jött email/SMS, lebaszták a legtávolabbi PikkPakk ponton, de legalább volt egy fix helyük.

(#100865) -NoVa- válasza Jahno (#100864) üzenetére


-NoVa-
őstag

Na, akkor izguljak?

"A bejövő küldemény átvétele a kicserélőben"

Ez már fizetett áfás nemócsó. Ugyanaz az útvonal, mint az előző csomagé, csak ezt már hó elején rendeltem.

(#100866) blueboi69 válasza Phülöp (#100862) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Izé, hova lett a szakállad? :F

(#100867) Phülöp válasza blueboi69 (#100866) üzenetére


Phülöp
addikt

Maszk miatt nincs már egy ideje.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#100868) npera válasza Phülöp (#100862) üzenetére


npera
újonc

Elsőre bemenni mindig vicces, de utána már jó. Mi most elég sokat fürödtünk tóban gyerekekkel, ameddig mozog az ember addig nem is fázik. Én leginkább stratégiai pontokon lebegek vagy guggolok a vízben, hogy elérjem a fiam is, meg a lányom is. Ha a lányom a stégről ugrik, akkor oda úszom, ha a fiam is bejön, akkor meg előttem kell legyen mindkettő, hogy lássam őket. Néha úgy kell nézzek, mint a kaméleon, hogy mindkettőt szemmel tartsam....

(#100869) npera válasza qnadam (#100863) üzenetére


npera
újonc

Júj.

(#100870) npera válasza Phülöp (#100862) üzenetére


npera
újonc

Jó a quadricepsz, tetszik. Vádli is hasonló? Mert akkor az is tetszik! :C

A többi a bringázás szempontjából kábé mindegy is, szóval csak semmi buzulás :Y :C

(#100871) Jahno válasza -NoVa- (#100865) üzenetére


Jahno
őstag

Ha átvált arra, hogy online fizetés, akkor lehet aggódni. Ha sem mail sem SMS, akkor telefonálj. Eddigi pár alkalommal amint megjelent a követésben, 1 percen belül meg is kaptam a mailt és ketyeg a 48 óra:

(#100872) npera


npera
újonc

Blueboi, Nova, good news!

Itt van egy kis TP3 2S punchout kompilésün. Eléggé jól emelkedik a gép. És ez nem is teljes gáz még... :Y

Krúzing esetén nagyon diszkréten susog a gép, nagy gázra már visít. De akkor megy is.

(#100873) Vodike válasza Jahno (#100864) üzenetére


Vodike
tag

2 csomagomat forditottak vissza azzal, hogy “nem kereste”

Megis hol kerestem volna? Csomagkuldo szerint Nemzetkozi postakicserelo kozpont. Majd 1 honap nyugi utan “nem kereste”, ezert visszakuldtek a feladonak. Ali dispute amit azonnal elutasitottak, hogy nem vettem at, faszt dispute-olok. Az osszes UHxxxxxxBE csomagom igy jart :/

[ Szerkesztve ]

exTiga

(#100874) zetor2000


zetor2000
senior tag

#dlágaszágaink:

Nem a legújabb Broadlink, de nincs is igény arra. Cserébe párezerrel olcsóbb, és a lélektani 5ropi alá befért. Sajna 1240 Ft VámÁfa rákerült...
SMS / levél nem jött, a Posta Appjában nem nézegettem, 2 napig nem voltam idehaza, amikor beestem, akkor a postaládában volt 2 értesítő, az egyik fizetős - ez a kütyü.
Már tud(ok) irányítani 3 berendezést.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#100875) Jahno válasza Vodike (#100873) üzenetére


Jahno
őstag

Nekem volt pár nem kereste, meg ide-oda keringett a világban, kiment, visszajött, vagy nem kereste, kiment Kínába, ott nyomtak rá valami matricát és megkaptam. Hátvaz. És posta nyomja a dumát, "
cím nem azonosítható jelzéssel visszaküldésre került a feladó részére.
Tájékoztatjuk, hogy a küldeményeket a feladó által feltűntette címen próbálja meg kézbesíteni a posta.
A posta cím nyomozást nem végez.
A Postai Szolgáltatások Általános Szerződési Feltételei 6.13. 1) pontja szerint a "Postán kívül álló okból kézbesíthetetlen a postai küldemény a címzett vagy egyéb jogosult átvevő részére, ha
"a) a postai küldemény címzése vagy címe nem megfelelő (pl.: cím helyett csak a címzett telefonjának hívószáma vagy e-mail címe kerül feltüntetésre), vagy a cím nem létező, továbbá ha a címhely azonosításra nem alkalmas, vagy az nem egyértelmű (jelzése: cím nem azonosítható)"
b)a címzett a címen nem egyértelműen azonosítható, vagy - különösen a 6.2.1. pont szerinti bejelentés alapján - nem ismert (jelzése: címzett ismeretlen);"

A küldemény már elhagyta Magyarország területét, a visszafordításra sajnos nincs lehetőség."

1. Nem, meg sem próbálta kézbesíteni
2. jó lehetett a cím, mert második próbára ideért, de látszik is a matricákon

És akkor ebben a OneExpressben bíztam, hogy jobb lesz, erre keresztbe szopattak. Igazából most 1-2 naponta végig kell pörgetni mindegyik küldeményt, amik úton vannak. Az meg elég erős.

(#100876) npera


npera
újonc

Nekem jön a disznós motívumos bringás mez.

Úgy értem, hogy már megjött, csak fel kellene venni a helyi lottózóból. Holnap alighanem odatolom a pofámat, de kell sövényt vágni és grillezni is, szóval logisztika lesz. Ha az országútival gurulunk oda a gyerekekkel, akkor simán betolom a lottózóba, mert azt nem hagyom a bolt előtt a téren.... :Y

(#100877) zetor2000


zetor2000
senior tag

#Comic picture:

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#100878) Jahno válasza npera (#100876) üzenetére


Jahno
őstag

Kemény vagy, csapassad!

Hümm, hétvége kicsit rövidsűrű lesz, de lehet vasárnap egy gyenge valami grillt összerakok. Csak desszertet, vagy könnyű kaját. Meglátjuk, most kell használni míg lehet :C

Holnap meló után kicsit csavargok a faluban, este Budaörs tetején meglesünk némi fotós lehetőséget. Ha jó az idő, akkor fotózunk is, ha nem akkor legalább hamar hazaérünk. Szombaton asszonnyal megyünk városi nyomozós játékra +fagyi, este Quixotic koncert és még éjjel lehúzunk tanyára.

Belehúztunk a szezonba, jövő hétre szerveztem egy kockaklubot, másnap Fehérvárra megyünk koncertre.

Fotósban a legfiatalabb tagunk megugrotta a törzstagságit, az kemény. Elmúlt évben felesben többet volt velünk, mint a csoport nagy része az elmúlt 5 évben. Éjfél felé kicsit rinyálni szokott, hogy éhes, akkor megkapja a magáét és már kussol is.

(#100879) hobizoli válasza A. Crowley (#100853) üzenetére


hobizoli
nagyúr

2eves? :U :U

több drón kell ;P

(#100880) ezittketto válasza npera (#100872) üzenetére


ezittketto
csendes tag

wow :Y
baszó :C

(#100881) npera


npera
újonc

(#100882) npera válasza ezittketto (#100880) üzenetére


npera
újonc

Tetszik a dinamika? Amikor először repültem vele, akkor olyan volt, mint egy belvárosi utcában parkolni egy top fuel dragsterrel. Aztán tettem rá throttle curvöt és most már csak félgáztól felfelé agyhalál.

És ez csak 2S. Egy 3S-be bele sem merek gondolni. Lehet a télen építek egy olyat is majd :Y :C

(#100883) npera


npera
újonc

Sikerült találni fehér (!) Shimano M520-as pedálokat.

Ez legalább 3 km/h sebességnövekedést fog okozni csak a színe miatt.

Meg vettem 2 db ráakasztós sárhányót. Fogalmam sincs miként fogom felsárhányózni a kecskét, de valami kell rá. Most akkor lesz rajta valami, aztán jön az evolúció a revolúció helyett.

Asszony egyfolytában elhagyja a bringájáról a kormánydugókat, ahogy zakózik. Múltkor belement egy villamossínbe, aztán majdnem beesett egy teherautó alá, az picit rázós volt. Most kapott piros és rózsaszín kormányvég dugókat, aztán akkor van tartalék.

A sok taknyolástól teljesen szétment már a bandázs is, majd újratekerem neki. Van itthon piros. Attól neki is növekedni fog az átlagsebessége.

(#100884) Phülöp válasza npera (#100883) üzenetére


Phülöp
addikt

Egyszer majd felnősz az eggbeaterhez is. Az pedál.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#100885) A. Crowley válasza hobizoli (#100879) üzenetére


A. Crowley
csendes tag

Ha szerencsés vagy, csak 1.5.

(#100886) ezittketto válasza npera (#100882) üzenetére


ezittketto
csendes tag

Nagyon komoly a cucc.. Szemüveggel egy ilyennél mit látsz? Le tudod követni?

(#100887) blueboi69 válasza npera (#100876) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Én ilyet nem vennék fel külső kényszer nélkül. :DDD

(#100888) blueboi69 válasza npera (#100872) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Beteg :C

(#100889) zetor2000 válasza npera (#100881) üzenetére


zetor2000
senior tag

ÁÁÁÁÁÁÁÁ! :))

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#100890) Bujdy81 válasza Phülöp (#100862) üzenetére


Bujdy81
csendes tag

De jó neked, eléggé irígykedek. Ma a Balatonban voltunk, sajnos az is vagy 24-25 fokos, nekem már kicsit sok, bár pancsolni jó volt. Úszni meleg.

Ellenben az otthoni az jó volt, mikor szerda kora reggel volt 16,5 fok és beültem a 33 fokos medencébe, "csak úgy". Kezdem érteni tesómékat, hogy miért vettek jakuzzit és használják decemberben...

(#100891) blueboi69 válasza Bujdy81 (#100890) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Figyumár, neked van takarító cuccod a medencéhez? Kéne valami amivel ki tudom szívni az aljáról a homokszemcséket... Az is jó, ami slagos.
Vagy te hogy szoktad?

(#100892) hobizoli


hobizoli
nagyúr

npera : [link]

azert ez qrva paraszt :DDD

több drón kell ;P

(#100893) WiZARD válasza hobizoli (#100892) üzenetére


WiZARD
addikt

a Rimac nagyobbat üt ;)
(persze tudom, az nem egy tucat családi szedán :DDD )

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#100894) A. Crowley válasza blueboi69 (#100891) üzenetére


A. Crowley
csendes tag

Nekem ilyen van: [link]
Vízforgatóra köthető. Elvagyok vele.

(#100895) Phülöp


Phülöp
addikt

Aurora Borealis pizza

- darált jávorszarvas
- szárított rénszarvas
- füstölt lazac
- savanyú uborka
- vörösáfonya

Soha. SOHA NE AKARD KIPRÓBÁLNI!

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#100896) Samott válasza hobizoli (#100892) üzenetére


Samott
addikt

Tesla Model S PLAID Impressions: Re-Inventing the Wheel!

Marques azt mondja nem nagyon lehet vele gyorsulgatni palyan, mert a szabalyozas szerint fekezoernyo kellene ra. (10 masodpercnel jobb negyedmerfoldnel) :DDD

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#100897) zetor2000 válasza Phülöp (#100895) üzenetére


zetor2000
senior tag

Nem jó?

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#100898) hobizoli válasza WiZARD (#100893) üzenetére


hobizoli
nagyúr

azért 2M EUR +adóért üssön is, mert ciki lenne ;]

több drón kell ;P

(#100899) blueboi69 válasza A. Crowley (#100894) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Az nekünk sajna gyenge ilyenre... Meghát már sehol nem kapni semmit ilyesmit és jövő héten ki kéne puceválnom a medencét.

(#100900) npera válasza ezittketto (#100886) üzenetére


npera
újonc

A szemüveg egy elég alacsony késleltetésű analóg jelfolyamot játszik le. A felbontás nem túl nagy, de a dinamikus tartomány elképesztő. Össze van tolva minden részlet gyakorlatilag egy alacsony kontrasztú képbe, hogy lásd a Nap körül az eget (nem ég be), de a fák alatti árnyékban se ütközz vele az ágakba vagy bokrokba.

Mivel a kép szinte azonnal leköveti a gép mozgását, ezért ha van elég gyakorlat a kezedben és fejben is tudod követni a hirtelen mozgást, akkor elég jó lehetőségeid vannak, hogy ne verd bele azonnal egy akadályba.

Én még racing kapukon keresztül nem próbáltam meg a repülést élőben, csak szimulátorban. Na, az nehéz. De szép íves kanyarokat, piruetteket és bukfenceket csinálni egy mező felett viszont csodajó élmény. Vagy magadat körberepülni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.