Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71451) Viktor0610 válasza janosibaja (#71449) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

"Rootra szükség van?"
Mármint az Xposedhez? Igen.
Vagy az Android kezeléséhez? Szerintem igen, mert kigyomlálhatom a számomra nem kellő appokat, eltüntethetem a reklámokat, lefagyaszthatom azokat az appokat, amiket használok ugyan, de nem kell, hogy a háttérben fussanak, stb... :)

Samsung Galaxy A54

(#71452) rjg válasza gam3r-x (#71435) üzenetére


rjg
őstag

Azért annyira ne hamarkodd el. Nem tudom milyen tableted van, de nem minden "android verzió" kezeli az exFat fájlrendszert. N5-ön pl külön kernel kell ehhez. Kicsit olvass utána a tableted topikjában, vagy keress rá a Google-ban.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#71453) Baku válasza zenesz45 (#71419) üzenetére


Baku
aktív tag

Kukkants be a privát üzeneteidbe!

(#71454) gam3r-x válasza rjg (#71452) üzenetére


gam3r-x
csendes tag

Egy Samsung galaxy tab4 7.0-ám van 4.4.2-es androiddal. Sajnos a topikja elég halott. Arra gondoltam, ha nem tudja kezelni, még mindig "vissza formázhatom" FAT32-re.

(#71455) adrian94


adrian94
őstag

Van olyan app ami jelzi, hogy mennyi időt használtam a tabot 1 feltöltéssel? Vagy tabon belül találom meg?

(#71457) oncsi válasza adrian94 (#71455) üzenetére


oncsi
őstag

Rengeteg van. Hasznosak is, meg kevésbé hasznosak is. Én az Akkumulátor HD-t használom. Szépen rajzolja ki az uku töltöttségi diagram-ot, dumál ha kell, meg stabil. Kicsit többet fogyaszt mint mások, de ez ma már nem akkora probléma.

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#71461) oncsi válasza Bozek (#71458) üzenetére


oncsi
őstag

De ki a tolvaj? Komolyan érdekel. Nem büntetőjogi értelemben, hanem csak itt a fórum szemében.Az, aki a villamoson kilopja a zsebedből a pénzt, majd szétszórja mindenkinek? Vagy az a nénike (Pistike) aki felkapja, és hazaviszi?
Azt hogy hívják a Net világában, aki feltör egy védet programot, majd felteszi a Net-re? És ki az aki használja a Neten talált programot. (most ne bonyolítsuk a történetet serial, meg kód törő programokkal. Mezei felhasználóról van szó)
Apropó Warez Mert az OK, hogy tilos a Warez, de mikortól számít wareznak egy program.

[ Szerkesztve ]

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#71462) #79335424 válasza oncsi (#71461) üzenetére


#79335424
törölt tag

Mármint itt, a PH -n? Sose tudjuk meg. Van, ami símán megy, pedig a szabályzat szerint egyértelműen jogsértő, ugyanakkor kaptam már büntit olyanért, aminek a szabályzat szerint, semmi köze sincs a warez tevékenységhez.

(#71463) Foose


Foose
addikt

Sziasztok! Tud valaki segíteni Fleksy ügyben? Most vettem meg,kicsit nem vágom,hogyan is működik egészen pontosan. Csak akkor ajánl fel egy szót,ha már space-t nyomtam? Arra már rájöttem hogy szóközt mindig kell írnom,mert magától nem teszi oda... Végülis minden szót végig kell pötyögni,csak annyiban működik jól,hogy ha elgépelem,akkor is felismeri és a helyes szót írja be. Másik,irány nyilak nincsenek? Csak úgy tudom arrébb vinni a kurzort ha oda nyomok ahová szeretnék menni? Kár hogy csak egy irányba dőlő ékezet van,gondolom így rögtön sok karakternek számol smsben ha ékezetet írok...?!

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#71464) -=Vacsek=-


-=Vacsek=-
senior tag

udv. hasznal vki legujabb dolphin browsert? ha igen kerem nezze meg h ki lehete v el lehet e mar tuntetni azt az also savot. nagyon idegesit h levagja alul a kijelzot. koszi.

(#71465) Probert75 válasza adrian94 (#71455) üzenetére


Probert75
addikt

Telefon Beállítások/Akkumulátor.

(#71466) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Üdv. Mailwise-ot próbálta már vki? A biztonsági rész miatt érdeklődnék leginkább...

[ Szerkesztve ]

(#71467) xSide válasza -=Vacsek=- (#71464) üzenetére


xSide
őstag

Full screen, jóideje eltűnteti a teló navbart,
beta és sima verzióban is.
Plusz mozdulattal lehet előhozni csak és a saját menubar-ja állandó láthatóvá tétele esetén sem marad ott még az sem.
Az eddigi csak statusbar eltünthetőség jobb volt. Kizárólag full immersive mod állíthatóság van már.
Felesleges újítások több hónapja ismert hiba javítások helyett...
Még azért van fenn, hátha használhatóbb lesz egyszer.

(#71468) #79335424 válasza xSide (#71467) üzenetére


#79335424
törölt tag

Valamint fekvő nézetben sincs alsó sáv. Eleinte nem is értettem, hogy miről van szó, mert én csak fekvőben használom.

(#71469) F.E.K.. válasza oszy (#71437) üzenetére


F.E.K..
senior tag

Valami olyat telepítesz amit nem kellene, ezek szerint visszatérően...

Tűzfal, és keresd meg melyik app-hoz tartozik a reklám...

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#71470) xSide válasza #79335424 (#71468) üzenetére


xSide
őstag

Fekvőben még talán jó lehet kis kijelzőn a navkey eltüntetése (már akinek) vagy nagyképernyős tv-n. Fullra elvenni opciókat, beállítási lehetőségeket és esetenként használhatatlan opciókat benne hagyni már más történet.
Annyi verziót csináltak már pl. Browser Express bizonyos országokban, hogy egy tablet verzióra nem futja.
Most elmentek buékozni...
Sokak 'csőrét' bosszantják már a felesleges és tökéletlen módosítások.
Időjáras ikon legutóbb??? Minek...
Tesztelő kommentek közül egy a google fordítóval:
"Néhány felhasználó javasoljuk, hogy állítsa vissza a 10.3.1. Követtem azoknak a javaslatot, ebben a pillanatban, ez lehet a legjobb megoldás, nagy és nagyon gyors böngésző.
Talán egy nap a fejlesztők hallgatni a felhasználók és ad egy választ."
Érdemes azért végigolvasni az elmúlt minimum fél év vívódásait.
Tudom akinek nem tetszik ne használja, most még nem használom újra csak a változtatásokkal szemezgetek ;D

(#71471) air válasza KaiotEch (#71466) üzenetére


air
nagyúr

Gondolom a szokásos.
Az Exchange szerver policy-ját akarja érvényesíteni a készülékeden. Nem?
Vagy milyen biztonsági részre gondolsz?

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#71472) Dottore válasza Foose (#71463) üzenetére


Dottore
addikt

Google kereső, de addig is...

(#71473) KaiotEch válasza air (#71471) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

A szokásosra: "Nem élünk vissza az email-ekkel."

(#71474) -=Vacsek=- válasza xSide (#71467) üzenetére


-=Vacsek=-
senior tag

igen azt tudom h teljes kepernyonel minden eltunik meg h fektetve is, de en allitva hasznalom es nem szeretem a teljes kepernyot :) regebbi verziot hasznalok mert amiota androidos telom van csak dolphinon netezek. van fent egy chrome is az olyan oldalak miatt amit a régebbi verzioju dolphin nem tud kezelni de akkor meg varnom kell hat ha egyszer el lehet majd tuntetni. :P köszi a helpet :R

(#71475) Foose válasza Dottore (#71472) üzenetére


Foose
addikt

Kerestem ezügyben,de konkrét választ nem találtam sehol. Ebből a cikkből viszont azt tudtam meg,hogy ki lehet kapcsolni nyugodtan az auto korrekciót.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#71476) D-Phrag


D-Phrag
senior tag

Battery Widget Reborn vs. Battery Widget Reborn (BETA) között milyen lényegi különbség van azon kívül, hogy az előbbi fizetős?

Más: Aki dodol launchert használ nem szokott olyan esetbe belefutni, hogy az asztalra kipakolt ikon érintésére nem az app vagy funkció indul, hanem valamelyik widget beállítása? :F Mintha a RAM-ba beragadna, de memória pucolás nélkül is pl. menü gombra vagy jobbra-balra történő oldal elhúzás megoldja a problémát. De ettől függetlenül nagyon bosszantó és számomra érthetetlen is.

[ Szerkesztve ]

(#71477) LonGleY válasza D-Phrag (#71476) üzenetére


LonGleY
veterán

Az, hogy a másik béta.

Lehet, hogy ennél stabilabb launchert használunk. A Play-es pontszámán most meglepődtem azért.

[ Szerkesztve ]

(#71478) air válasza KaiotEch (#71473) üzenetére


air
nagyúr

Ezt nem értem.
Ki élne vissza, és mivel?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#71479) D-Phrag válasza LonGleY (#71477) üzenetére


D-Phrag
senior tag

Funkcióban gondoltam. Látszatra a fizetős sem tud többet. Tudom, hogy a beta az tesztelésre lett kiadva, de pl. most frissült, mert az előzőnek lejárt az érvényessége. Szóval ha tudja ugyanazt, akkor van értelme megvenni, kapok érte többletet?

Miért írsz többesszámban? Szerintem használja más is rajtam kívül. Én már elég régóta és majdnem mindenben jobban tetszik, mint a konkurensek (mást is próbáltam). Ezt az egy hibát nem értem, de ez nem stabilitás jellegű probléma, mert pl. FC sose volt vagy indokolatlan újraindulás/újratöltés.

(#71480) nightzone válasza -=Vacsek=- (#71474) üzenetére


nightzone
aktív tag

Ezzel el tudod tüntetni csak az alsó sávot Dolphinból v bármilyen appból, nem kell full screen mode:GMD Full Screen Immersive Mode

Video

[ Szerkesztve ]

(#71481) #79335424 válasza nightzone (#71480) üzenetére


#79335424
törölt tag

Sztem nem ugyanarról van szó. Nem az Android navi sávját szeretné eltűntetni, hanem a Dolphin eszköztár sávját. Dolphinban erre nincs külön opció, csak a fullscreen mód aktiválásával tűnik el. De ekkor viszont az Androidé is eltűnik, ami nem a legszerencsésebb megoldás. Nekem is van pár funkció, amit a rolóról érek el és Dolphin közben is szükség lehet rájuk. Vagy az Android alsó sávval együtt eltűnik a Dolphiné is? Ez megmagyarázná, hogy miért nincs Dolphin eszköztár sáv fekvő nézetben.

[ Szerkesztve ]

(#71482) Gab130


Gab130
tag

Sziasztok!
Keresek egy olyan appot, amivel egyik droiddal irányíthatom a másikat. Hogy teljesen érthető legyen: van egy arc s-em, amin egy teljesen letakarított ics fut, amit csak médialejátszóként illetve még Skype eszközként használok. HDMI-vel van a tv-vel összekötve.
Millió olyat találtam amivel pc-t lehet irányítani, de nekem olyan kéne ami a vezérelt eszközön (androidon) egy egér kurzort jelenít meg. Nem szükséges, hogy a vezérlőn (másik androidos telefon) megjelenítse a képet, elég rajta az egérpad, hiszen a képernyőn látom, mit csinálok
Köszönöm a segítséget!

(#71483) #79335424 válasza Gab130 (#71482) üzenetére


#79335424
törölt tag

Pl. Droidmote Server a vezéreltre és Droidmote Client a vezérlőre. A szerver rész fizetős és root kell hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#71484) #79335424


#79335424
törölt tag

Használ vki Dolphin -hoz LastPass addon -t? Frissítettem a Dolphin -t és most vettem észre, hogy eltűnt a kliens bejelentkezési felületének aljáról a "helyi bejelentkezés" opció. Ez nagyon nem jó! Másnál is ilyen?

(#71485) nightzone válasza #79335424 (#71481) üzenetére


nightzone
aktív tag

Elképzelhető, de amire Vacsek és te is gondolsz arra szerintem ez tudja a köztes megoldást, tehát hogy csak bizonyos appoknál történjen meg (jelen esetben a Dolphinnál) és ne a teljes rendszeren. Ez ha jól látom akkor a Pro verzióban érhető el a "Per Application settingsben" hogy csak melyik app-ra alkalmazza:

(#71486) #79335424 válasza nightzone (#71485) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ez világos. De Te arra a navbar -ra gondolsz, ami a screenshotodon, alul van. De nekem egyáltalán nincs olyanom, mivel a navi gombjaim a kijelzőn kívül vannak. A Dolphin -nál arról a navbar -ról van szó, ami a screenshotomon, a képernyő alján látható. Ez a Dolphin -hoz tartozik, semmi köze az Androidoshoz.

(#71487) FordFair válasza FordFair (#71252) üzenetére


FordFair
tag

Sziasztok!

Ebben a kérdésben tud valaki segíteni, pls?

Naptárral kapcsolatban lenne kérdésem.

Több google fiókhoz tartozó naptárakat használok egyszerre, és az lenne a célom, hogy különböző widgeteken, különböző naptárakat mutasson.

A probléma az, hogy különböző programok widgetjei vannak kint az asztalon, de ha az egyik programban átállítom a "mutatandó" naptárat, az átállítja a többi programét is.
Gondolom minden ilyen beállítás a google naptár programhoz kötődik és ezért van?

Tudtok erre valami megoldást?

Illetve, ha ez nem megy, akkor egy másik, nem google alapú naptárat, amivel kollégák egymás között megoszthatunk időbeosztást?

Előre is köszi!!

(#71488) xSide válasza FordFair (#71487) üzenetére


xSide
őstag

Utolsóra tipp:
Google naptárban új 'beosztás naptár' és megosztásnál szerkesztés vagy megtekintés szerint érintettek felvétele.

(#71489) darvinya


darvinya
titán

MinMinGuard-dal van valami, mert jönnek a reklámok.
Igaz helyét nem tünteti el, de legalább reklám nem volt eddig.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#71490) FordFair válasza xSide (#71488) üzenetére


FordFair
tag

Pont ezt csináltam én is.
A probléma is ebből adódik, hogy nem tudom widgetenként elkülöníteni a megjelenítendő naptárakat...

[ Szerkesztve ]

(#71491) aelod


aelod
veterán

Sziasztok!

Van olyan alkalmazás amely lehetővé teszi a ciklikus töltést a telefonon?
Értem ezalatt azt, hogy (a telefon töltőre dugva) beállítom az alsó küszöbértéket amikortól tölt a telefon mondjuk (20% akku) és a felső küszöb értéket amikortól leálltja a töltést 80% mondjuk.
Létezik ilyen?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#71492) Probert75


Probert75
addikt

Sziasztok!
Használ valaki Skype-ot? Hogyan lehet teljesen kilőni? Kijelentkezem és csak elindul egy idő után. A rolót lehúzva azt írja nincs csatlakozva, de elindul folyton.

(#71493) #79335424 válasza aelod (#71491) üzenetére


#79335424
törölt tag

Külön hardver nélkül sztem nem fog összejönni.

(#71494) aelod válasza #79335424 (#71493) üzenetére


aelod
veterán

Arra gondolok mint ami van a cm11-ben a galaxy ace 2nél.
Szóval ez mindenképp hardver specifikus?

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#71495) aelod válasza Probert75 (#71492) üzenetére


aelod
veterán

Jegeled. :DDD

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#71496) tomy86 válasza FordFair (#71487) üzenetére


tomy86
addikt

Lehet, hogy félreértem a kérdést, de nálam ez gond nélkül működik. A Business Calendar 2-t használom (2 gmail fiókkal és 7-8 naptárral) és akár naptáranként is ki tudok tenni widgetet (tehát mindegyik más naptár eseményeit jeleníti meg). De kipróbáltaam a régebben használt Simple Calendar Widgetet is és azt is akárhány példányban ki lehet tenni és minden widgetnél külön külön megadhatod, hogy melyik naptárat (naptárakat) jelenítse meg. A lényeg, hogy nem a naptárban kell átállítani a mutatandó naptárakat (ott mindet ki kell pipálni), hanem a widget beállításainál.

[ Szerkesztve ]

(#71497) csmat válasza Tav-Csoves (#71237) üzenetére


csmat
senior tag

"Megvettem" az ingyenes sygic navigációt az amazonon, de telepítés után az írja, hogy csak próbaverzió.
Mit rontottam el?

(#71498) FordFair válasza tomy86 (#71496) üzenetére


FordFair
tag

Köszönöm!!! :R :R

A Simple Calendar-ral pl. már működik!!
Itt végre van olyan lehetőség, hogy melyik naptárt mutassa, nem csak az, hogy melyiket szinkronizálja, pedig próbáltam 1-2 alkalmazást (pl. jorte, solcalendar, acalendar, google naptár, stb...)

[ Szerkesztve ]

(#71499) Probert75 válasza aelod (#71495) üzenetére


Probert75
addikt

Most már igen Greenify-val igen. De a nyáron telefoncsere lesz és nem akarom rootolni, hogy így jegelni tudjam.

(#71500) air válasza aelod (#71494) üzenetére


air
nagyúr

A kernel vezérli a töltést, tehát azt kell módosítanod. Ha tudod. :)

(#71497) csmat

He?
Mi az, hogy nevetted az ingyenest?
Most akkor ingyenes, vagy fizettél érte?
Egyébként az ingyenes az valóban csak próbaverzió.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.