Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70701) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

udv!

mi lehet az oka, hogy egyik wifi mouse se megy nálam?
connection failed mindnél az üzenet, hiába látja a telefon a notit.
team viewer megy, de most csak egeret keresnék, ami működik.

#?*@&!

(#70702) user01


user01
aktív tag

Üdv!
Tudtok ajánlani olyan, lehetőleg free music player-t, ami albumok szerint folyamatosan játssza a dalokat? Tehát, ha véget ér egy album, automatikusan ugorjon a következő album első dalára.
A Folder music player tudja ezt, de 25GB-nyi zenétől sajnos összetojja magát.

(#70703) stampedli válasza Jakuu (#70687) üzenetére


stampedli
tag

ID3Fixer appal megoldottam telón. Hasznos lehet másnak is.

(#70704) DeathAdder válasza #79335424 (#70610) üzenetére


DeathAdder
veterán

Így már sikerült is, köszi :)

Viszont ha hozzáadom a parancsikont a laucherben, majd rámegyek az elixir -re akkor az "alkalmazás leáll" :F
Lehet nem lolli kompatiblis akkor?

Kipróbáltam note4-en amin egyelőre csak 4.4.4 (rootolva van) van apex-ben szépen létrehozza a parancsikont.
Tehát ha nem én csináltam rosszul valamit akkor ez nem fog működni L -en, legalábbis egyelőre, így marad a Button Savior.
Te lollin próbáltad?

(#70705) ollie válasza zeon.hu (#70701) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Wifis(?) egér a telefonon?

***

(#70706) scream válasza ollie (#70705) üzenetére


scream
veterán

Szerintem a telefont szeretné egérnek használni.

UnifiedRemote pl tudja.

(#70707) zeon.hu válasza ollie (#70705) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

ahogy is írja, a telót szeretném egérként használni.
többet próbáltam, ugyanaz a hiba.

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#70708) #79335424 válasza DeathAdder (#70704) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem. Írtam az elején, hogy én 4.4 -en vagyok (és pontosan az ilyen inkompatibilitási problémák miatt még maradok is egy darabig). De kérdezd meg Tamástól a Robot topikban, hogy Lollin mi a szitu ezzel az Elixír-dologgal!
Tudom, hogy a floating widgetes módszer magyarázatával még adós vagyok. Ha érdekel, akkor részletezem, csak nem akartam fölöslegesen. Meg az elején nem tudtam, hogy használsz Tasker -t. Ha tudom, akkor másképp indítom az ötletelést.

(#70709) scream válasza zeon.hu (#70707) üzenetére


scream
veterán

Az említett app sem megy? Nálam Win8.1 alatt PC-n és notin is megy rendesen az egér és a bill funkció is.

(#70710) zeon.hu válasza scream (#70709) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

ezt még nem próbáltam, de majd ha otthon leszek,megnézem.
mifi nem kavarhat be esetleg? teló is, noti is arról kapja a netet.

#?*@&!

(#70711) scream válasza zeon.hu (#70710) üzenetére


scream
veterán

Nem hiszem, mert legjobb tudomoásom szerint a MiFi is úgy működik, mint egy WiFi router, így ennek nem kéne problémát okoznia.

(#70712) DeathAdder válasza #79335424 (#70708) üzenetére


DeathAdder
veterán

Ezt nem vitatom biztosan így van, taskernél sem tudok mindent úgy beállítani ahogyan 4.4 -en, talán majd idővel jönnek olyan frissítések amivel jó lesz.

Ami a floating widgets-et illet gyanús hogy az sem fog működni nyalókán, így nekem tökéletesen megfelelt hogy egyszer sikerült button saviorral beállítani amit szerettem volna azon az egy appon belül, többet már nem lesz rá szükségem, illetve másik olyan alkalmazást nem használok ahol ennek hiányát érzem :N

Szóval az eddigi segítségedet is nagyon köszönöm, a lényeg hogy sikerült beállítani amit szerettem volna, így most ne bonyolítsuk tovább.

Esetleg ha a jövőben mégis úgy adódna hogy hasznát venném ennek a módszernek, akkor bátorkodlak megkeresni majd :R

(#70713) RootRulez


RootRulez
félisten

Sziasztok!

Adott egy moto G, ami gondol egyet és bedob mindenféle hirdetést, a böngészők indítás után csak 1-2 (ismeretlen) oldalt töltenek be, más oldalak megtekintésére használhatalanok, az opera meg midneáron le akar vmit tölteni az egyik ismeretlen oldalról...

A telefon gazdája az utóbbi időben nem telepített semmit és nem szokott ész nélkül linkekre kattintgatni. Valaki találkozott már ilyennel?

Jelenleg én egy Factory Restet javaslok neki, mert nem tom mi lehet...

Köszi: RR

═════════════════════════════════════════

(#70714) Viktor0610 válasza RootRulez (#70713) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ezek a képek gyönyörű példái annak, hogy a vírusirtók SEMMIT nem érnek, ha az user figyelmetlen. (Ahogy látom, kettő is van a készüléken.)

Elvileg vannak programok, amik kiszűrhetik a reklámokat feldobáló appokat, de szerintem is egyszerűbb egy hard reset, mert az gyorsabb. :D

Samsung Galaxy A54

(#70715) RootRulez válasza Viktor0610 (#70714) üzenetére


RootRulez
félisten

Igen, mert bizonyos hirdetések abban a pillanatban felbukkannak maguktól, mikor feloldja a képernyőt és egy alkalmazásban sincs benne... Szóval a hirdetés blokkolhatja, de akkor is futna a háttérben valami, ami egyébként előugrasztaná a hirdetéseket

═════════════════════════════════════════

(#70716) vicze válasza RootRulez (#70715) üzenetére


vicze
félisten

Root van?
Távolról kicsit nehéz, megmondani hogy melyik app csinálja, mert az hogy nem egyből telepítés után kezdi, egy dolog. Play Storon kívüli dolog lett felrakva?

Facrory reset nem kell, csak leszedegetni a "gyanús" appokat.

(#70717) andorra


andorra
őstag

Amennyiben a készülék nem tartalmaz olyan beállítást, hogy a csengőhang folyamatosan erősödjön, van olyan program, ami erre, ehhez hasonló megoldást ad?

(#70718) Probert75 válasza andorra (#70717) üzenetére


Probert75
addikt

(#70719) andorra válasza Probert75 (#70718) üzenetére


andorra
őstag

Köszönöm!

(#70720) #41133696


#41133696
törölt tag

Az 5.0.2 újdonsága, hogy a már régen letörölt alkalmazásokat is kilistázza a letöltött sorban, vagy csak most tűnt fel ?:)

(#70721) vicze válasza #41133696 (#70720) üzenetére


vicze
félisten

N10-en nincs ilyen.

(#70722) RootRulez válasza #41133696 (#70720) üzenetére


RootRulez
félisten

Korábban is kilistázta. :K

═════════════════════════════════════════

(#70723) #41133696 válasza RootRulez (#70722) üzenetére


#41133696
törölt tag

Oké, akkor én nem emlékeztem rá. Azt vágtam, hogy a Google Playben, ott vannak ezek a dolgok és így, de magában az OS-ben nem rémlett :)

(#70724) ollie válasza #41133696 (#70720) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Azok nem fagyasztva vannak? Elég gyanús, hogy ott van a nevük mellett a méret, ami elképzelhetetlen olyan alkalmazásnál, ami nem foglal helyet a mobilon.

Egyébként 5.0-nál nincs ilyen.

[ Szerkesztve ]

***

(#70725) Viktor0610 válasza andorra (#70717) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Én ezt régi készülékeimen úgy oldottam meg, hogy elkészítettem a csengőhangot emelkedő verzióban. :D

Egyébként úgy tudom, roottal+Xposeddel+Gravitybox-szal megoldható. :)

Samsung Galaxy A54

(#70726) Deck válasza andorra (#70717) üzenetére


Deck
titán

Milyen telót használsz? Xperiákon pl ez alap.

Gravitybox is tartalmazza ezt a beállítást.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#70727) LonGleY


LonGleY
veterán

Tudtok olyan appot vagy widgetet mondani, amivel "globálisan" tudom állítani a rendszeren, hogy legyen-e rezgés vagy sem? Az is elég lenne, ha már a főkapcsolók rezgését tudnám tiltani/engedélyezni (root van).

A Vibration Widget bugos egy cucc, összekutyulta a hangbeállításokat anno a HTC-men, így azt a progit kihagynám.

[ Szerkesztve ]

(#70728) Freddycom válasza LonGleY (#70727) üzenetére


Freddycom
őstag

Úgy kapcsolgatni a rezgést, h a csengőhang ugyan úgy érvényben legyen, csak mellette zizegjen is, a másik meg h csengjen, de ne zizegjen?

(#70729) LonGleY válasza Freddycom (#70728) üzenetére


LonGleY
veterán

Igen, ez is jól jöhet, de a légyeg, hogy a rezgést a home, vissza, recent gombokról is le tudjam kapni.

(#70730) air válasza LonGleY (#70729) üzenetére


air
nagyúr

Mivel ez a rendszerben beállítható, szerintem, te is tudod a választ. ;)
Bár nem látom értelmét, hogy ehhez miért kellene külön alkalmazás vagy widget.
Ezt a funkciót ki-be kapcsolgatni miért jó? :F

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#70731) teo77


teo77
őstag

Mit gondoltok, EZ az upgrade figyelmeztetés kikapcsolás működik root nélkül?
Egy Samu s5-öt kell visszatennem lollirol 4.4.2-re, és kikapcsolnom az OTA értesítést root és Knox ugrás nélkül. Ezért kérdezem. Csak ennyit akarok ebben a témában, a többit tudom.

[ Szerkesztve ]

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#70732) #41133696 válasza teo77 (#70731) üzenetére


#41133696
törölt tag

Az 5.0.x azon is akadozva fut, mint egyes Nexus 7-eseken?

(#70733) air válasza teo77 (#70731) üzenetére


air
nagyúr

Egyrészt, szerintem, a firmware downgrade nem működik.
Másrészt, ez a post nem is arról szól.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#70734) teo77 válasza #41133696 (#70732) üzenetére


teo77
őstag

Nem tudom, nincs erről infóm.

air: amit linkeltem, az egy app. Ez a topik alkalmazás kibeszélő. A kérdésemet több szemszögből lehet nézni. Többeknek működik a downgrade.

[ Szerkesztve ]

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#70735) #41133696 válasza ollie (#70724) üzenetére


#41133696
törölt tag

Az a helyzet, hogy tényleg manuálisaan volt Greeny segítségével hibernálva, ami azt jelenti, hogy minden restart után magától nem tudta megcsinálni. Mielőtt uninstalláltam volna a Facebook és a Messenger applikációkat, szerintem volt restart. Viszont ez mégis logikus magyarázat lehet.

(#70736) LonGleY válasza air (#70730) üzenetére


LonGleY
veterán

Az ok egészen prózai... ha alszanak melletted, és te inszomniával pislogsz az éjszaka közepén, nem feltétlenül jó, ha ott rezegsz. És az app mindig egyszerűbb, főleg egy widget. A "rezgés érintéskor" opciót most megtaláltam, eddig nem is kerestem igazából.

Egyszerűbb lenne fullba tiltani a rezgést, hogy ne több különböző helyen kelljen a beállításokban mászkálni (pl. billentyűzet, egyéb). De fogjuk rá, hogy így már ok.

[ Szerkesztve ]

(#70737) zeon.hu válasza LonGleY (#70736) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

automatizálóval megoldható.
helyhez, időhöz vagy bármihez köthető, hogy mikor rezegjen, mikor ne.
egyszer kell megcsinálni.

#?*@&!

(#70738) vadasz70


vadasz70
aktív tag

Sziasztok! Tud valaki billentyűzet leütött megjegyző programot? Tabletre kellene.

[ Szerkesztve ]

(#70739) LonGleY válasza zeon.hu (#70737) üzenetére


LonGleY
veterán

Se helyhez, se időhöz nem akarom kötni.

(#70740) zeusz55


zeusz55
senior tag

Egy kis OFF... Samsung Galaxy Duos esetében normális hogy napi 3*4 perc hívás, napi 10 perc net és kb 15 perc pötyögés esetén 1 napot bírjon az akksi!? Nem volt még részem smartfoneba, de úgy érzem ennyi használat mellett ez röhejes időtartam. :U

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – =FOR SALE=

(#70741) Gyb001 válasza zeusz55 (#70740) üzenetére


Gyb001
senior tag

Akkor az egész jól bírja :D
3 éves xperia pro használat nélkül 15-18 órát bír.

[ Szerkesztve ]

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#70742) #41133696 válasza #41133696 (#70735) üzenetére


#41133696
törölt tag

Hát ez marad egyelőre.

Törölni sem lehet :)

(#70743) Probert75 válasza LonGleY (#70739) üzenetére


Probert75
addikt

Llama-val készíts egy olyan profilt, hogy nuku rezgés.

(#70744) Freddycom válasza zeusz55 (#70740) üzenetére


Freddycom
őstag

Csontra lemerül vag. marad még benne mondjuk 30% töltöttség és értelemszerűen inkább ráteszed töltőre?

Amúgy attól tartok ez ennyi, 1500 mAh-től és dual simtől sokat nem szabad várni.

(#70745) zeusz55 válasza Gyb001 (#70741) üzenetére


zeusz55
senior tag

Az jó...akkor nem bosszankodok.. majd pár év múlva úgyis kitalálják a módját hogy mint a régi 3310 és egy hétig bírja még baszogatással is, és ha kikapcsolt bekapcsoltad fél óra múlva és feltöltötte magát! :K :K :C

Freddy, kikapcsol.

Nagyobb akksi vételre van lehetőség vagy az kókányolásnak számít!?

[ Szerkesztve ]

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – =FOR SALE=

(#70746) LonGleY válasza Probert75 (#70743) üzenetére


LonGleY
veterán

Manuálisan aktiválható a mód? Vagy parancsikonozható?

(#70747) darvinya válasza LonGleY (#70746) üzenetére


darvinya
titán

Ott hang beállítási gyors kapcsoló, vagy kikapcsoló menüben semmi hang/rezgés.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#70748) LonGleY válasza darvinya (#70747) üzenetére


LonGleY
veterán

Az nincs hatással a főgombok rezgésére, se a billentyűzetre.

[ Szerkesztve ]

(#70749) darvinya válasza LonGleY (#70748) üzenetére


darvinya
titán

Azokra más app sem lesz simán hatással, ha azt külön be nem állítod.

Én amúgy is csak főgomboknál engedem a rezgést, mert billentyűzetnél csak zavaró a rezgés.
Főleg mikor már nem gépelek és még mindig rezeg, mert nem tudja olyan gyorsan követni.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#70750) LonGleY válasza darvinya (#70749) üzenetére


LonGleY
veterán

De igen, ez pl. hatással van: Vibration Widget
Amint írtam is. Csak ez éppen egy bugos vacak...

Akkor nem az igazi a bill. app, amit használsz. Vagy a készüléked ősgyenge. A Smart Keyboard Pro-nál megfelelően instant a rezgés, ráadásul a hossza is finomhangolható. Nagyon sokat segít a pontosságban. Anélkül kb. azt sem tudom, hogy mi van.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.