Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70101) VMatteo válasza Gergő170 (#70099) üzenetére


VMatteo
őstag

mutass egy utalást kérek hogy már szedtél le pénz és már le is töltöm :R

Tisztelet a Gépésznek!

(#70102) Tav-Csoves válasza Gergő170 (#70099) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

Önreklám szagot érzek... Szerintem ez a "AS75739" kód, a te referencia kódod, ami után te jutalékot kapsz. Az MLM pedig tiltott.

A piramisjáték szervezése Magyarországon bűntett a Btk. 412. §-a szerint.

(#70103) Debilon válasza nightzone (#70098) üzenetére


Debilon
addikt

ha minden igaz ez kiírja:

GPS Status & Toolbox

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#70104) Oldman2 válasza Tav-Csoves (#70102) üzenetére


Oldman2
veterán

MLM != Piramisjáték

(#70105) beg válasza Gergő170 (#70099) üzenetére


beg
veterán

A fórumszabályzat is tiltja ezt a tevékenységet.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#70106) Tav-Csoves válasza Oldman2 (#70104) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

igen, tudom. nem azt írtam ki?

(#70107) nightzone válasza air (#70100) üzenetére


nightzone
aktív tag

Navigáció közben jön jól. Ha csak 2- re vagy fixen csatlakozva, akkor láthatod hogy legalább még 1 fixált szatelit kell hogy pontosan bemérje a helyzetedet és amint megvan indulhatsz is. Igy folyamatosan látni mennyire jó a gps-ed, ha gubanc van így egyből látni.

(#70103) Debilon: Köszi, nézem.

[ Szerkesztve ]

(#70108) scream válasza nightzone (#70107) üzenetére


scream
veterán

Ha gumbanc van? :F Ha látod, hogy már csak 1-et lát, gyorsan fellősz mégegyet? Vagy akkor satu és megvárod amíg legalább 2 lesz? Vagy nem értem.

(#70109) nightzone :

Látom sikerült a lényeget megfognod. :(

[ Szerkesztve ]

(#70109) nightzone válasza scream (#70108) üzenetére


nightzone
aktív tag

Matekból én se voltam a legjobb, de ha minden igaz akkor minimum 3 kell, hogy pontosan bemérjen. 2 nem elég.

A gubanc-al készülék hibára utaltam.

[ Szerkesztve ]

(#70110) scream válasza nightzone (#70109) üzenetére


scream
veterán

Már halt meg nálad menet közben GPS így?

Nem piszkálódásból, de egyszerűen tényleg nem tudom elképzeni, hogy mi értelme lenne monitorozni mindig, hogy hány műholdat lát, főleg az új eszközöknél, a GLONASS-nak köszönhetően.

(#70111) nightzone válasza scream (#70110) üzenetére


nightzone
aktív tag

Nem meghalt, de igen, nekem volt már ilyen gondom. Mondok egy példát. Az előző telefonomat gyárilag sz*r gps vevő modullal adták ki, és egyből láttam hogy valami nem volt frankó.

(#70112) Tav-Csoves


Tav-Csoves
őstag

A GPS rendszer akkor működik ha 3 műholdat lát minimum.
Ha két kört rajzolsz körzővel, akkor két ponton találkozhatnak, viszont a harmadik pont fogja megadni a pontos koordinátákat. Tehát kell egy harmadik műhold.

(#70113) paolinho


paolinho
őstag

Arra van valami ötletetek, hogy ha egy alkalmazás ikonját kiteszem a "főképernyőre", akkor azt 4.4.2 alatt miért nem tudom simán törölni (az ikont), hogy nyomva tartva fel (vagy le) húzom a képernyőn? Ugyanis nem jelenik meg ilyenkor a "törlés" lehetősége, ergo nem tudok megszabadulni a felesleges ikonoktól.

(#70114) scream válasza Tav-Csoves (#70112) üzenetére


scream
veterán

Vagy akár az a két kör egy ponton is tud találkozini vagy az összesen is, ha már sikerült ennyire ebbe belemenni.

De tudom, köszönöm, hogy a háromszögelés hogyan működik, csak számokat írtam tetszésemnek megfelelően, a példa vázolásához. :U

[ Szerkesztve ]

(#70115) Tav-Csoves válasza paolinho (#70113) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

megtudhatom hogy milyen launchert használsz?

(#70116) #79335424 válasza paolinho (#70113) üzenetére


#79335424
törölt tag

A kapott infó alapján most írhatnám azt is, hogy user error, mert nálam működik. De ezek a funkciók nem Android, hanem készülék, pontosabban Launcher függőek.

Szerk: megelőztek.

[ Szerkesztve ]

(#70117) #79335424


#79335424
törölt tag

Dolphin v11.3.8
Az a gyanúm, hogy vmit sikerült elcseszerinteniük, mert némely oldalaknál megáll a teló, mint a szög. Ezen a vason, 8Mb/s -os 3g mellett, ennek nem lenne szabad megtörténnie. Kontroll a róka, amin hibátlanul betöltődik az oldal. Nem örülök.

(#70118) btz


btz
addikt

Üdv!!444!!
Tudtok valami olyan appot amiben be lehet állítani hogy bizonyos appokat ne lőjön ki az android? Én például a böngészőt akarom így beállítani, mert nagyon idegesítő, hogy megnyitok egy űrlapot az Operában, Chromeban, majd valami mást meg kell néznem és az app kilövése miatt újra kell tölteni az űrlapot és elveszik a beleírt szöveg.
Rootolt a telóm. 4.2-es, tabletem 4.4-es

ⓑⓣⓩ

(#70119) air válasza Tav-Csoves (#70112) üzenetére


air
nagyúr

"A GPS rendszer akkor működik ha 3 műholdat lát minimum."
Ez marhaság.
Láthat akár 8-at is, addig amíg nem "kommunikál" velük nem lesz fixed.
Egyébként a pontos térbeli pozícióhoz, ami a magasságot is megadja, 4 kapcsolódó műhold kell.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#70120) Nkboy válasza air (#70119) üzenetére


Nkboy
senior tag

Gondolom a kolléga arra célzott, hogy minimum 3 kell, a pozicionáláshoz.

A fekete kormánylégzsák a bézs utastérben felér egy őszinte vallomással

(#70121) btz válasza btz (#70118) üzenetére


btz
addikt

Ezt találtam, most PCről vagyok ezért kipróbálni nem tudom:

1. Go into 'Settings'
2. Then into 'Developer options'
3. Then scroll to the last three under 'APPS' and make sure 'Don't keep activities' is unchecked.

Szerintetek ez segíthet? Vagy ez nem arra jó amit én akarok? (Szerény az angol tudásom)

ⓑⓣⓩ

(#70122) #79335424 válasza btz (#70118) üzenetére


#79335424
törölt tag

Rémlik, hogy Xposed alá láttam ilyet, de lehet, hogy "normál" alkalmazásként is találsz, de nem biztos, hogy előrébb lennél vele. Az S2 -n nálam is megszokott volt a jelenség, mivel a rendszernek szüksége volt a memóriára. Ezen a telón (3GB ram) volt, hogy úgy felejtettem és sokkal később is megvoltak a nyitott oldalak.

Amit a fejlesztői menü opciójáról írtál, az pont az ellenkezőjét csinálja. Kilépés után zárja a folyamatot, azaz nincs háttérfolyamat.

[ Szerkesztve ]

(#70123) oncsi válasza #79335424 (#70117) üzenetére


oncsi
őstag

Már ott tartok, hogy alig használom a dolphin-t mert 120Mb-es 4G-n is akad. Próbálom a Samsung-ra fogni, de Sony-n is ezt csinálja. Ha visszaveszem csak WCDMA mód-ra akkor is.
A Samsung Tab S-en a dolphin már óránként lefagy. Meg a Youtube kliens is állandóan kilép. :F

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#70124) btz válasza #79335424 (#70122) üzenetére


btz
addikt

Felraktam ezt az Xposed-et de nem igazán tudom merre indoljak el vele.

ⓑⓣⓩ

(#70125) paolinho válasza Tav-Csoves (#70115) üzenetére


paolinho
őstag

EZT a romot használom, és azt, hogy milyen launcher múködteti, azt nem igazán tudom. De hála Nektek (Neked és Somatomnak) kiprbáktam a Nova launchert, amivel viszont simán sikerült mindent eltávolítanom a képernyőről! :R

(#70126) #79335424 válasza btz (#70124) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ha minden igaz, akkor Xposed alá kell az App Settings és abban, a böngészőnél beállítani a "stay resident in memory" opciót.

(#70127) dokee78 válasza Oldman2 (#70104) üzenetére


dokee78
félisten

Nem igaz!

(#70128) Quasi_modo válasza Gergő170 (#70099) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Ezt most minek? Ne már...

valami

(#70129) #79335424 válasza oncsi (#70123) üzenetére


#79335424
törölt tag

Azt már észrevettem, hogy betöltés közben nem szereti az adatmód váltást. Majd csinálok egy Robot parancsot, ami Dolphin közben kilövi az autoszinkron -t és a képek betöltését is tesztelem. Meg ránézek a https -re is, mert pillanatnyilag semmilyen google keresés sem hajlandó betöltődni. Vmi nagyon nem jó.

paolinho:
Szívesen, bár a Nova tippet biztosan nem én sugalltam. :) Apexet használok. De ahogy olvasgatom itt a hsz. -eket, a kettő között nincs túl nagy különbség.

[ Szerkesztve ]

(#70130) F.E.K.. válasza Nkboy (#70120) üzenetére


F.E.K..
senior tag

Igazából 4, mert 3 műhod esetén két lehetséges pozíció van, de az egyik pont az űrbe esik, így azt nem kell figyelembe venni...

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#70131) btz válasza #79335424 (#70126) üzenetére


btz
addikt

Köszönöm szépen. Megpróbálom.

ⓑⓣⓩ

(#70132) golyós


golyós
őstag

Sziasztok!

Egy fényképszerkesztő progit keresnék mert a gyári Samsung elég szegényes.
Gyári rom, root nélkűl, 4.4.2
Mit tudtok ajánlani?
Köszönöm. :R

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#70133) #79335424 válasza golyós (#70132) üzenetére


#79335424
törölt tag

Általános funkciókat tudó, de jól kezelhetőt keresel, vagy profibbat, ami pl. layereket is kezel?

(#70134) Bozek válasza Gergő170 (#70099) üzenetére


Bozek
nagyúr

Vicces, hogy le van írva, hogy ne írja be a kódot az értékelésbe, mert tiltják a számlát. Erre mindenki oda írogatja. :D

(#70135) Bkrisz9


Bkrisz9
őstag

Üdv :) létezik olyan app amely ismeretlen emberekkel "rak ossze" beszelgetni es NEM TARSKERESO (köszönöm szépen nem vagyok antiszoc. megoldom magamnak :D ). Régebben játszottam MMO játékokkal ahol "ismertem meg" par embert akik jo levelezo tarsak lettek csak a játékos korbol mar kinottem de szeretek uj embereket megismerni. Pl amikor ul az ember a pályaudvaron es van a buszig meg 1 oraja es csupa unalmas ember veszi korbe akkor jo lenne egy ilyen kis alkalmazas :)

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#70136) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Mi ez a DSMLawmo? AVG el akarja távolítani, VirusTotalnál kevesen jelzik károsnak.

(#70137) LonGleY válasza Bkrisz9 (#70135) üzenetére


LonGleY
veterán

Badoo a weben, de van app is rá. Sok az elmebeteg rajta, értelme meg nem sok, de majd meglátod magadnak. Ha mégis társat keresnél, akkor kerüld messzire!

Bár a vesszőket nem ismerő fél-írástudók közt könnyen elvegyülnél. Bocs!

[ Szerkesztve ]

(#70138) air válasza Bozek (#70134) üzenetére


air
nagyúr

Mert pont ennyi eszük van azoknak, akik az ilyen programokat letöltik és értékelik. :U

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#70139) nababika


nababika
aktív tag

Sziasztok. Használja valaki a remote utorrent progit? Megy szépen, mutatja a PC-n lévő folyamatokat, pcrol hozza tudok adni torrentet csak épp droidrol nem. Mi lehet a baj?

(#70140) LonGleY válasza nababika (#70139) üzenetére


LonGleY
veterán

Én nem szórakozok ilyesmivel, egyszerűen letöltöm telóra a torrenteket, azokat pedig egy fájlkezelővel behúzom egy Dropbox mappámba. Azt a mappát a PC-n az uTorrent figyeli, és kiszipkázza belőle a letöltendő anyagok torrent fájljait. Csak egy ötlet...

(#70141) Bkrisz9 válasza Bkrisz9 (#70135) üzenetére


Bkrisz9
őstag

Szerintem telefonról este nem hiszem, hogy akkora hatalmas dolog lenne.. :D és igen épp arrol tudom ,hogy egy katasztrófa jó pár fokkal értelmesebb dolgot keresnék de akkor ezek szerint ez veszett ügy. Végülis várható volt :D Te pedig ne egyetlen hsz-ből ítélj ;)

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#70142) golyós válasza #79335424 (#70133) üzenetére


golyós
őstag

Inkább az általános mint a profi.Fotókat, háttereket szeretnék vele javítani, átszínezni.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#70143) #79335424 válasza golyós (#70142) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ezt a Photo Editor -t használom.

(#70144) Tav-Csoves


Tav-Csoves
őstag

Milyen fébyképező programot javasoltok?
ellentétben a hasonló előző témával - nekem olyan program kell, ami profi, jó képeket készít, jól kezeli a kamerát, és minden olyant be lehet rajta állítani mint egy profi fényképezőgépen.

Köszönöm!

(#70145) kuksa90


kuksa90
őstag

Üdv!
A méltán népszerű szókereső eredményeit szeretném áttelepíteni egy másik telóra. Tudja valaki, hogy hova menti, és elég- e átmásolni, ha sikerül megtalálni?

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#70146) Baku válasza #79335424 (#70143) üzenetére


Baku
aktív tag

Nagyon jó ez a Kép szerkesztő, a Te javaslatodra telepítettem korábban, csak egy bajom van vele : Kizárólag állítva működik ami nekem nem jön be.Ezért inkább az Aviary -t használom. ...

(#70147) Baku


Baku
aktív tag

Ekkora buzi szart, mint ez a KitKat! !!!! :O
De bánom, hogy frissítettem a 4.2-t! :W
Az egy dolog, hogy külső (utólag telepített ) alkalmazásoknak nem engedi a törlést az SD-ről, de hogy a gyári alkalmazások sem törölnek fizikailag, csak eltűntetik a filet a saját galériájukból, ezen
most nagyon kikattantam... A billentyűzet is egy rakás szar lett. ... :( :F :W

[ Szerkesztve ]

(#70148) #79335424 válasza Baku (#70146) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ez nekem is fura. MiniPC -n is használom és ott fekvőben van, sokkal kényelmesebb a kezelése. Talán a Tab -nézet miatt jelenik meg másképp. Esetleg Xposed -del telón is rá lehetne bírni a fekvő megjelenésre. Majd kipróbálom.

[ Szerkesztve ]

(#70149) pandion


pandion
tag

Sziasztok!
Tud valaki olyan progit, ami számolja, hogy mennyit beszélek, illetve sms-t küldök a különböző hálozatokban külön külön? Mármint, hogy lebontja, hogy hány (perc) 30-as számot hívtam, hány 20-asat stb.
Köszi!

(#70150) air válasza kuksa90 (#70145) üzenetére


air
nagyúr

Biztosan nem elég.
Titanium Backup vagy Helium Backup lehet a megoldás.

(#70147) Baku
Azért én itt inkább juzer errort érzek, mint az Android hibáját.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.