Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71151) spiritex


spiritex
veterán

Nektek elindul a MinDigTV m1, m2 és duna adása? Mert nálam valamiért csak a duna world hajlandó elindulni, a többi említett indítására lefagy az app... :F

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#71152) zeon.hu válasza spiritex (#71151) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Szintén.
Megint sikerült el… iuk.

#?*@&!

(#71153) spiritex válasza zeon.hu (#71152) üzenetére


spiritex
veterán

Fa*a!!!

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#71154) eastsider


eastsider
nagyúr

SZiasztok!

tudtok ajánlani valami zenelejátszót 5.0 alá?
poweramp elég gyakran meghal...
lehet fizetős is, csak ne legyen stabil 5.0 alatt, és kb poweramp minőséget hozza. ha jobb az még jobb lenne :) neutron már túl sok, és gyenge a UI

[ Szerkesztve ]

(#71155) #79335424 válasza eastsider (#71154) üzenetére


#79335424
törölt tag

Sztem ez a kívánságod most is teljesül. Nem stabil és pont úgy szól, mint a Poweramp. :)

(#71156) eastsider válasza #79335424 (#71155) üzenetére


eastsider
nagyúr

:)

közben rájöttem, hogy ez 5.0 bug... zavaró mindenesetre. (kilépeget egy idő után, mintha elfogyna a RAM. memory leak..)

[ Szerkesztve ]

(#71157) t181 válasza eastsider (#71156) üzenetére


t181
senior tag

Ez a memory leak elvileg egy újraindítással orvosolható (persze egy idő után újra előjön). Én is a powerAMP-t használom, de nekem nem lépeget ki.

Nikon D3200 // Acer Aspire 5 A515-51G-51JP // OnePlus 3 // Nexus 4

(#71158) helixP


helixP
nagyúr

Viper 4 Androiddal kapcsolatban tudna valaki segíteni, vagy van fórum?

A gondom az, hogy minden indításnál újra akarja telepíttetni velem a Drivert, és mondja, hogy rebootolok. Aztán előröl az egész, megint telepítené. Így nyilván a hatását sem érzem.

(#71159) Krystal_s válasza kovisoft (#71150) üzenetére


Krystal_s
addikt

Köszönöm, ezt nem tudtam.

(#71160) eastsider válasza t181 (#71157) üzenetére


eastsider
nagyúr

igen. reboot segít. most húztam új rendszert. kíváncsi leszek...

(#71161) iceQ!


iceQ!
addikt

ERRE valaki? :F

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#71162) ollie válasza panizzi (#71142) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Úgy érted, hogy a képernyő felébresztése nélkül, mint az LG mobiloknál a duplakopp? Mert azt szinte biztos, hogy nem fogod tudni kiherélt rommal megcsinálni, hiszen minden gyári funkciót kiszedtek a romból, köztük ezt is. Érdemesebb amúgy a telefon topikjában kérdezősködnöd ez ügyben.

***

(#71163) mishubi


mishubi
tag

Tudna esetleg valaki jobb videófelvevőt ajánlani? Lényeg, hogy ne legyen olyan zavaró (hangos) a háttérzaj? Mert amiket most használok ott elég hangos az alapzaj és zavaró a visszanézésnél.. :R

||▐ 웃 + 유= 18+ ▐ || / NUBIA z11 black & gold edition / Lenovo yogabook

(#71164) ollie válasza mishubi (#71163) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az nem a videófelvevő miatt van, hanem a hangkártya és/vagy a mikrofon miatt. Attól is lehet, ha pl. vibrál a számítógépház, és ez a vibráció rezegteti a mikrofon membránját, ami zajként jelentkezik (ez utóbbi pl. nálam is előfordul).

mod: most látom ez android alkalmazások topik, ezt benéztem.

[ Szerkesztve ]

***

(#71165) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Próbálom szokni ezt a swipe-ot meg az olyan írást, de nagyon nehéz, egy kézzel legalábbis :D
Ebbe előbb-utóbb ebbe belejön az ember, vagy egy kézzel el lehet felejteni?

Az a gond hogy amikor swipeolok akkor a fél kijelzőt eltakarja a kezem és nem látom a karaktert ahová húzni kellene :DDD

(#71166) vadászcsiga válasza DeathAdder (#71165) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nekem vezetés közben jön jól. Emlékezetből húzom a vonalakat, közben nézem az utat.

(#71167) #79335424 válasza DeathAdder (#71165) üzenetére


#79335424
törölt tag

Állítólag meg lehet szokni és akkor gyorsabb lesz vele, mint a hagyományos pötyögéssel. De nem Te vagy az egyetlen, aki úgy érzi, hogy e megszokáshoz legalább háromszor kéne reinkarnálódnia.

[ Szerkesztve ]

(#71168) ollie válasza DeathAdder (#71165) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Úgy kell csinálni, mint a vakon gépelést. Egy idő után már tudod, hogy az egyes betűk merre vannak, nem kell mindent látnod.

Anno nekem is beletelt 1 vagy 2 hétbe, mire megszoktam.

[ Szerkesztve ]

***

(#71169) vadászcsiga válasza #79335424 (#71167) üzenetére


vadászcsiga
félisten

És pontosabb is, legalábbis én így tapasztaltam
Bár az utolsó szót most túlszaturáltnak írta :DDD

(#71170) kovisoft válasza DeathAdder (#71165) üzenetére


kovisoft
őstag

A swipe-olós írás alapvetően egykezes, sőt egyujjas, hiszen éppen az a lényege, hogy nem emeled fel az ujjadat egy szó beírása közben. Van akinek nem jön be, pl. nekem sem. Helyette TouchPal-t használok, ami pötyögtetős, de van benne szótár, és úgyanúgy megpróbálja kitalálni, hogy mit is akartál írni, akkor is, ha nem találod el pontosan a billentyűket. Arra kell rászokni, hogy nem azt a szót kell nézni, amit beírok, hanem azt, amit fel akar helyette ajánlani. Ha pár leütés után megjelent az, amit be akarok írni, akkor már lehet is küldeni a szóközzel. Ugyanígy ha a szó végigírása után sem azt ajánlja fel, amit akarok, akkor javítani kell.

(#71171) Dj.Mike


Dj.Mike
senior tag

Hello Lg tablethoz tudnátok ajánlani olyan böngészőt amivel menne rendesen az online filmnézés? Mert már sok fajtát próbáltunk de nem ment rendesen.

(#71172) Songo válasza oncsi (#71103) üzenetére


Songo
senior tag

Köszönöm szépen szuper :)

(#71173) zeon.hu válasza DeathAdder (#71165) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Hamar meg lehet szokni, máshogy már nem is nagyon tudok írni :)
Egy ujjal működik a legegyszerűbben.
(mondjuk pár napja bugos a swype, azóta csak diktálok, de hiba nélküli az is)

#?*@&!

(#71174) ollie válasza Dj.Mike (#71171) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

UC browser HD-t próbáljátok.

***

(#71175) helixP


helixP
nagyúr

Esetleg az esti kérdésemhez van valakinek ötlete:

Viper 4 Androiddal kapcsolatban tudna valaki segíteni, vagy van aktív fórum szerintetek?

A gondom az, hogy minden indításnál újra akarja telepíttetni velem a Drivert, és mondja, hogy rebootolok. Aztán előröl az egész, megint telepítené. Így nyilván a hatását sem érzem.

[ Szerkesztve ]

(#71176) Dj.Mike válasza ollie (#71174) üzenetére


Dj.Mike
senior tag

Hello. Az a baj hogy azzal se nagyon megy. Valami extrém gagyi tabletről van szó.

(#71177) DonMarco válasza spiritex (#71151) üzenetére


DonMarco
aktív tag

Üdv ! Mindig tv alternatíva [link] Ez sokkal jobb,(Az Mx Playert használja a streamekhez) nálam ment a kukába a mindig tévés cucc :)

[ Szerkesztve ]

(#71178) spiritex válasza DonMarco (#71177) üzenetére


spiritex
veterán

Hoppá, nem ismertem! Köszi!

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#71179) ollie válasza Dj.Mike (#71176) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

De akkor mit jelent az, hogy nem megy? Az UC browser lejátssza a videókat. Mi a pontos típusa a tabletnek?

***

(#71180) #79335424 válasza ollie (#71179) üzenetére


#79335424
törölt tag

Illetve az online filmnek! Nem mindegy, hogy flash kell hozzá, vagy Silverlight (pl. RTL Most).

(#71181) kovisoft válasza Dj.Mike (#71176) üzenetére


kovisoft
őstag

Tudsz mondani olyan oldalt, ahol nem megy az online filmnézés? Ki tudnánk próbálni néhány böngészővel, hogy melyik viszi.

(#71182) vicze válasza #79335424 (#71180) üzenetére


vicze
félisten

Mindegyik csak egy frontend player valóságban ugye nem "kell" hozzá. A RTL Most-nak van appja.
Én a linket szoktam a forrásból kikukázni és azt VLC-be vagy valamibe betolni.

(#71183) #79335424 válasza vicze (#71182) üzenetére


#79335424
törölt tag

Az RTL Most csak egy példa a Silverlight -ra. Bármi más is igényelhet ilyet.

(#71184) S e t h válasza #79335424 (#69684) üzenetére


S e t h
nagyúr

Akkor a Dolphin doajenjétől kérdezném, vannak olyan oldalak amibe beletörik a bicskája és nem tudja kijelzőre tördelni a szöveget?
Mert azt hittem, hogy már megint egy kidobandó böngésző, de szerintem ott az oldallal van gond.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#71185) Dj.Mike válasza kovisoft (#71181) üzenetére


Dj.Mike
senior tag

Online-filmek.cc oldalon szoktunk és az a gond hogy sgs4 en pl megy rendesen uc browserrel meg nem dobja tele reklámmal de a tableten pont az ellenkezője. Rányomok a linkre és a film helyett rakat reklámot dobál be pedig ugyanaz a böngésző.

(#71186) #79335424 válasza S e t h (#71184) üzenetére


#79335424
törölt tag

Biztosan van ilyen. Pl. a Google webes felületei (pl. G+) katasztrófálisan jelennek meg. Főleg nagyítva. Össze-vissza csúszkálnak egymásra az oldal összetevői. Firefox alatt is.

(#71187) tonyrulez


tonyrulez
őstag

Van olyan app ami megadott időközönként bemondja az időt, esetleg az elindított timer állását? Az sem gond ha angolul mondja.

4 8 15 16 23 42

(#71188) #79335424 válasza tonyrulez (#71187) üzenetére


#79335424
törölt tag

Meglévő, működő TTS motor esetén, bármilyen program, ami konkrét szöveget át tud adni TTS -nek. A Google doksiban benne van, hogy milyen formában kell megadni a TTS -nek. Nekem SVOX Classic + Maris van. E-Robotot használok a szövegezéshez. A videó végén kimondatom a dátumot és az időt. Természetesen nem csak hangvezérelt indítás lehet, hanem időzített is.

[ Szerkesztve ]

(#71189) Dicker


Dicker
őstag

Sziasztok!

Olyan Jegyzet/Emlékeztető alkalmazást keresek, mint, ami a HTC-ken (még One X-en használtam) van gyárilag (Jegyzettömbként, vagy Notes).

- Widgetként kirakható, ahol listázza az összeset. Bár ez nem lényeges, ha figyelmeztet hang nélkül.
- Ciklusonként beállítható ismétlődés. Pl. Minden hónap első szombatja. Ne kelljen mindig újra írni. Mivel minden hónap 9-, és 12-dikén kell utalásokat csinálnom, így jó lenne ha emlékeztetne erre.
- Lehet legegyszerűbb kivitel. Semmiképp sem ez a cetlis megoldás. Egy sorban kiírja a teendőt, időt.

Szóval ezek alapján mit ajánlanátok?

Köszönöm!

Üdv,
D!

(#71190) janakbacsi


janakbacsi
őstag

Kingusert hogy lehet lecserelni super userre?

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#71191) #79335424


#79335424
törölt tag

Korábban volt róla szó, ezért említem meg. Frissült a QuickPic. A felhő tárhelyek között megjelent az Own Cloud (saját webszerver) és a Samba. Webes megosztásként nekem csak videóim vannak, azokat meg nem akartam ráereszteni, ezért ezt a funkciót nem teszteltem. Az SMB -t viszont igen és működik.

(#71192) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Svox licens check failed hibát jelez reggel óta, így nem is működik.
Ötletek esetleg?

#?*@&!

(#71193) SimonJanos


SimonJanos
aktív tag

Sziasztok!

Ki tud vmilyen nagyon alap reboot apk-t?!
Nekem semmi "csicsa" nem kell: egyszerűen indítsa újra a készüléket
( az egyik kütyümben nincsen hosszan nyomva újraindítás )
és ne kelljen ki/bekapcsolnom.
Quick Reboot (Root)-nál is kisebbet keresek, az SD-re megy és így 1 MB alatt van de ha vki tud igazán fapadosat (pl. teljesen felesleges grafikai elemeket használni ehhez : ) annak thx!

(Max. jó kis rutin lesz összehozni egy ilyet : )

[ Szerkesztve ]

stuffZ - értékelések stb.: https://prohardver.hu/tag/simonjanos.html

(#71194) #79335424 válasza SimonJanos (#71193) üzenetére


#79335424
törölt tag

Android Terminal Emulator.
su
enter
reboot
enter

(#71195) Troy.


Troy.
addikt

-

[ Szerkesztve ]

.

(#71196) mishubi válasza ollie (#71164) üzenetére


mishubi
tag

A szándék a fontos. :)

||▐ 웃 + 유= 18+ ▐ || / NUBIA z11 black & gold edition / Lenovo yogabook

(#71197) air válasza #79335424 (#71194) üzenetére


air
nagyúr

:C

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#71198) SimonJanos válasza #79335424 (#71194) üzenetére


SimonJanos
aktív tag

Remek. ;]

... és az emu' kevesebbet is foglal mint az utoljára említett APP :DDD

[ Szerkesztve ]

stuffZ - értékelések stb.: https://prohardver.hu/tag/simonjanos.html

(#71199) #79335424 válasza SimonJanos (#71198) üzenetére


#79335424
törölt tag

Meg egy kicsit többet tud. Mondhatni mindent műveletet, ami Androidon lehetséges.

[ Szerkesztve ]

(#71200) kovisoft válasza Dj.Mike (#71185) üzenetére


kovisoft
őstag

Kipróbáltam az UC Browserrel is és a gyári böngészővel is. Igaz, hogy tele van reklámmal, és nem könnyű kitalálni, hogy mikor hova kell bökni az eltüntetésükhöz, de végül mindkettő lejátszotta a filmeket. Viszont úgy nézem, hogy flash kell hozzá. Nem lehet, hogy az hiányzik a tabletről?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.