Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71601) Saua válasza atosan (#71596) üzenetére


Saua
tag

Köszi !

(#71602) #41133696 válasza #79335424 (#71588) üzenetére


#41133696
törölt tag

Azt én már nem láttam :) De egyébként nem gond, van pár vásárolt médialejátszóm Androidra, legalább azokat is van okom ilyenkor elővenni :)

(#71603) klrt válasza #79335424 (#71593) üzenetére


klrt
tag

Köszönöm!
Remélem úgy lesz! :)

(#71604) zeusz55


zeusz55
senior tag

Sziasztok!Egy jo txt olvaso szerkesztot tudtok ajanlani ami olvassa az ekezeteket is?koszi

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – =FOR SALE=

(#71605) Jakuu


Jakuu
őstag

Most nekem lenne kerdesem a gurukhoz, mert nem birkozom meg a Greenify automata hibernalasaval,ismerosom telefonjan.
Egyszeruen nem csinalja automatan, vegig neztem minden engedelyt,minden kivetelt, ami blokkolhatna stb es egyszeruen nem megy az automata hibernalas.Elinditok valamit es kezzel kell visszahibernalnom.A ROM nem custom, pontosabban nem teljesen igaz igy a megfogalmazas, mert egy Smart 4 Minirol van szo es a vodafonnak a sajat romja fut rajta.

(#71606) LonGleY válasza zeusz55 (#71604) üzenetére


LonGleY
veterán

A DroidEdit elég profi, de egy szimpla, fájlböngészőbe épített olvasónak sem kellene az ékezeteken elbuknia.

[ Szerkesztve ]

(#71607) ityam


ityam
senior tag

Hali

Van egy HP slatebook x2 10 em. Elkezdtem helyből kifogyni és raktam bele egy sd kártyát. A problémám az hogy nem ajánlja fel az alkalmazásoknál hogy a programot átrakja az sd kártyára(csak az adatok törlése van ott). Tudtok valamilyen megoldást/progit amivel mégis át lehet rakni a játékokat az sd kártyára?
4,3 as android van rajta. nem rootolt.

(#71608) junkpod


junkpod
nagyúr

sziasztok, ismertek olyan app-ot ami az alap android címjegyzékben a különböző fiókokból származó neveket különböző színnel jelöli?

Box's don't touch!

(#71609) zeusz55 válasza LonGleY (#71606) üzenetére


zeusz55
senior tag

Mas esetleg? A teleffon ekezeteit kezeli de a mAar pcvel beirtakat nem !:-(

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – =FOR SALE=

(#71610) Jakuu válasza LonGleY (#71606) üzenetére


Jakuu
őstag

Siman a droidos Total Commander szerkesztojet hasznalom es en nekem meg egyszer nem voltak ekezetes problemaim.

(#71611) vicze válasza Jakuu (#71610) üzenetére


vicze
félisten

Ezt így visszaolvasni azért vicces. :P (Ékezetek nélkül.)

[ Szerkesztve ]

(#71612) LonGleY válasza zeusz55 (#71609) üzenetére


LonGleY
veterán

Akkor talán PC-n kéne cserélni azt, amivel készíted...
A Notepad++ teljesen jó unicode-ban.

[ Szerkesztve ]

(#71613) SimonJanos


SimonJanos
aktív tag

Sziasztok, talán idevág:

régebbi / kis memóriájú készülékekre ajánlott:
sokszor nem érdemes az applikációt frissíteni (!) vagy a legfrissebb verziót* hanem a régebbit feltenni, ebben segít:
http://en.uptodown.com/android

Alapból szerintem Facebook törlése, helyette https://m.facebook.com/...

Gyors lista amit a "kisebb kütyüimen" upgrade-eltem mert nem érdemes feltenni a legújabbat:
(Facebook)
Google Maps (Térkép)
Youtube
(- töröltem amit előre telepítettek, hogy az SD-n legyen a Play-ből letöltött, de ha nagy helyet foglalt: downgrade)
My Tracks
Google Translate
...
Skype
Spotify
Evernote
Tumblr
Twitter
...

és így tovább!

[ Szerkesztve ]

stuffZ - értékelések stb.: https://prohardver.hu/tag/simonjanos.html

(#71614) negatiw


negatiw
tag

Sziasztok!

Használja vki a nokia naviját? Van valami trükk,a térkép letöltésére? A helyzetem pontosan beadja de térképet nem mutat. Mekkora hely kell neki a kártyán?
Jó egyeltalán? Vagy maradjak a 3 betűsnél?

(#71615) snowdog válasza negatiw (#71614) üzenetére


snowdog
veterán

Van internet kapcsolat?

(#71616) zeusz55 válasza vicze (#71611) üzenetére


zeusz55
senior tag

:) Csak telóról írtam melóba... és ez a kettő együtt megköveteli a gyors lehetőleg ékezet nélküli írást! :) Igazából amit PCn sima win7ben lévő jegyzettömbbel csináltam egyszerű karakterekkel azt ilyen kérdőjel, meg krix kraxokkal jeleníti meg. De megpróbálom az androidos totalcommanderrel hátha az jobb. :R

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – =FOR SALE=

(#71617) Orionhilles válasza negatiw (#71614) üzenetére


Orionhilles
senior tag

Én azt használom, már béta óta :K
Egyszerű és mégis nagyszerű. 3 betűst nagyjából ismerem, nekem a Nokiáé jobban tetszik :K és még ingyenes, sőt mi több legális is! :K

[ Szerkesztve ]

– Yet, thou serves with thine eyes clouded in chaos. Thou, bound in the cage of madness. I am he who commands those chains – Fate/Zero Berserker Mad Enchantment

(#71618) zeusz55 válasza vicze (#71611) üzenetére


zeusz55
senior tag

Zsir a total commanderes tökéletes, és elküldtem ujra a fájlt most jó, valsz valamelyik kókány app összekutyulta a betűket! :) Köszi :R :C

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – =FOR SALE=

(#71619) negatiw válasza snowdog (#71615) üzenetére


negatiw
tag

Persze,van internet. Próbáltam wifivel is,saját nettel is. Semmi. Rányomok a letöltésre,befejezi és semmi.A poziciómat,címet mutatja az üres képernyőn.

(#71620) ollie válasza negatiw (#71619) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Próbáld úgy, hogy offline módba teszed a letöltés után.

Nekem amúgy simán működik, offline és online módban is.

***

(#71622) KTU válasza #20749568 (#71621) üzenetére


KTU
addikt

Pont ma próbáltam. a HERE progit, és simán lementem a telefon kijelzőjéről. :D

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#71623) Whynot? válasza KTU (#71622) üzenetére


Whynot?
aktív tag

az is baj vele, hogy nem jó térképet használ itthon. Közepes városban lakom, ez az összes egyirányú utcába be akar vinni tilos irányból. A topmap térképpel futó IGO meg soha nem csinál ilyet.

(#71624) oncsi


oncsi
őstag

Sziasztok.
Felraktam a Cerberus-t és direkt csináltam egy fiókot hozzá. Csak próbának raktam fel. Gondoltam, majd törlöm. Csak az a baj, hogy nemtudok belépni, mert nem tudom a jelszavamat. Azt adtam meg, ami az uj fiok-é. De így úgye abba sem tudok belépni, hogy a jelszó emlékeztetőt megnézzem, amít a Cerberus küldött.
Hogyan próbáljam tovább?

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#71625) oncsi


oncsi
őstag

Egyre jobban tetszik ez a Cerberus. Igaz, hogy használni nem tudom, de letörölni, inaktíválni sem. Ha elrejtem nem is látszik. Szóval, biztos profi, csak hogy tudom letörölni, hogy rendesen fel lehessen rakni?

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#71626) quailstorm válasza Whynot? (#71623) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Amúgy elvileg a NavTeq térképek ami a Here-ben ban, meg az iGO-hoz vehető, az ugyanaz. Bár azt nem mondom, hogy az állábi tünetet ne produkálná a PNA :DDD
Viszont WinCE-re már nem maradt más, amit frissítenek és értelmes.

(#71627) #79335424 válasza quailstorm (#71626) üzenetére


#79335424
törölt tag

Egy rövid ideig használtam IGO -t Androidos navin, PNA -n pedig a MIO barátság óta, ami nem tegnap volt. Még soha nem láttam olyat, hogy lenavigált volna a térképről. Ez biztosan nem térképhiba. Az elején még úgy volt, hogy a Navteq és Teleatlas térképek nyugaton voltak jobbak, a keleti blokkban meg a Topmap. Ezért én Gurjon skin -t használok, amióta belekerült a térképváltó. Mára már nincs ennek akkora jelentősége, de már megszoktam/megszerettem a Gurjon skineket. Sajnálom, hogy itt nem lehet nyíltan kommunikálni az IGO -ról, de természetesen értem és megértem az okát. De azt leírhatom és remélem, hogy az illetékesek, vagy az általuk felbérelt skalpvadász cég (igen, ilyen is van!!!) olvassák, hogy az én szememben az NNG -nél legaljább bandát nem hordott a hátán a föld. Remélem, külföldön is tagadják a hovatartozásukat, ha már a saját hazájukban ilyen a hozzáállásuk. Gurjon kicsinálását sem fogom megbocsátani soha. Az az ember többet tett az IGO népszerűségéért mint az egész NNG banda együtt. Ráadásul ingyen. Ezek a .... meg csak azt lesték, hogy mikor hibázik, hogy lecsaphassanak rá. Undorító! Az én erkölcsi értékítéletemben egy ilyen céggel, vagy emberrel szemben bármi megengedett. Még a warez is. De sajnos, a jog másképp ítél.

[ Szerkesztve ]

(#71628) kuksa90 válasza oncsi (#71625) üzenetére


kuksa90
őstag

Ma próbáld, tegnap este valami szervergond volt, és sem tudtam dűlőre jutni a vásárolttal, ma meg pikpakk megy...

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#71629) zenesz45


zenesz45
csendes tag

Sziasztok!
Tud valaki olyan appot,amivel dupla kattintást lehet csinálni,mint a windosban?köszi

(#71630) air válasza zenesz45 (#71629) üzenetére


air
nagyúr

Arra mi szükség lenne?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#71631) #79335424 válasza zenesz45 (#71629) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ha egy konkrét pontra kell, akkor root -tal és automatizálóval lehet ilyet csinálni. De engem is érdekelne, hogy ez mihez lenne hasznos.

[ Szerkesztve ]

(#71632) kuksa90 válasza #79335424 (#71631) üzenetére


kuksa90
őstag

...talán mint a kínai telóknál: három koppintásra nagyít...

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#71633) zenesz45 válasza air (#71630) üzenetére


zenesz45
csendes tag

Zenéléskor,totalkommanderben ha gördetek,ne nyíljon meg a dal rögtön.Volt rá példa,hogy keresés közben más dal indult el,mint kellett volna.Ezért lenne jó a dupla kattintás.

(#71634) Viktor0610 válasza zenesz45 (#71633) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Használj ES File Explorert (ingyenes) vagy Solid File Explorert (fizetős).
Ezekkel nem volt problémám a zenéknél, mert legalább két programot akart hozzátársítani a lejátszáshoz. :)

Samsung Galaxy A54

(#71635) #41133696 válasza Viktor0610 (#71634) üzenetére


#41133696
törölt tag

Igen, nekem is ez a két kedvencem, de csak az előbbi látja a Windows 8.1-es gépem úgy, hogy be is tud lépni rá. Utóbbinak a Windows 7 megy gond nélkül :)

Egyébként az SE jobban tetszene, meg két paneles stb.

[ Szerkesztve ]

(#71636) SidCorky


SidCorky
senior tag

Tudtok olyan alkalmazást, amivel BT-n vagy wifi directen keresztül lehet egymással chatelni, internet nélkül? Még mikor K600i-m volt akkor volt rá egy app, amivel suliba órán tudtunk beszélgetni a terem két végéből, de androidra nem találtam használhatót.

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#71638) #79335424 válasza SidCorky (#71636) üzenetére


#79335424
törölt tag

Csak egy tipp. Playen keress rá az "intercom" -ra! Fog dobni pár találatot.

(#71639) _NCT


_NCT
őstag

Sziasztok!
Van progi androidos böngészőre ami hasonló a https everywhere kiegészítőhöz FF-on? Illetve egy noscript addon is kellene (IT paranoia).

(#71640) air válasza SidCorky (#71636) üzenetére


air
nagyúr

Esetleg élő szóban? :D

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#71641) Snakeiboy


Snakeiboy
aktív tag

Sziasztok, nem tudom mennyire tartozik ide a kerdes de felteszem itt. Van egy Thl4000-es telefonom es a gmail es yahoo mail applikaciokat felraktam. Kb 1napig minden rendben mukodik, szinkronizalja a maileket aztan megdoglik es nem mukodik tovabb a szinkronizacio. Annyira meghal hogy az applikaciot elinditva nyomok egy refresht es nem huzza le az uj leveleket. Ha kitorlom a yahoo accountot, akkor megeled a gmail, de csak ujabb egy napig mukodik. Utanna a gmail is meghal. Ha torlom gmail accountot is es ujbol letrehozom akkor ujra mukodik 1 napig :F . Valakinek van ottlete milehet a gond? :F :F :F

[ Szerkesztve ]

Miert?????

(#71642) SidCorky válasza air (#71640) üzenetére


SidCorky
senior tag

Suliban óra alatt az nehezen kivitelezhető lecs*szés nélkül :D Viszont a telefon a kezünkben lehet (meg van engedve hogy azon jegyzeteljünk mert a kézírásunk nem túl szép, ha meg gyorsan kell akkor főleg), így azon tudunk beszélgetni

Köszönöm a tippeket, holnap kipróbáljuk :D

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#71643) daczkó


daczkó
aktív tag

TInder alternatívát keresek.

/ignore wwenigma

(#71644) beg válasza daczkó (#71643) üzenetére


beg
veterán

Kávézó, cukrászda, parti sétány, bár, lounge, táncparkett.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#71645) daczkó válasza beg (#71644) üzenetére


daczkó
aktív tag

A kérdésem mellé értelmes hozzászólók is dukálnak. :U

/ignore wwenigma

(#71646) Tav-Csoves válasza daczkó (#71645) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

Badoo

(#71647) Aprósólyom


Aprósólyom
addikt

Kérlek, ha tudtok, ajánljatok programokat a következőkre:
Fényképezés (Az LG l90 gyárival -talán egyszerű droid- nem vagyok megelégedve. Jópárszor homályos kép készül, sokszor a tömörítés erőssége miatt.)
Költségvetés kezelés (Már átnéztem 20-30 félét, de legtöbb átgondolatlan, hanyag próbálkozás. Egyelőre a Monefy és a Cion Pro a befutó. Monefy-nak egyszerű és használható widgetje is van.)
Kezdetleges raktározás (Nyílván tartani szeretném kis raktáramat, hogy mennyi jön be és mennyi megy ki az árukból. Talán egy költségvetés appot is használhatnék erre...)
E-könyv olvasó (Telefon memóriájában lévő letöltött könyveket meg tudja nyitni. Jó lenne, ha pdf, epub, txt és még nem tudom miket olvasson.)
Zenelejátszó Ami kifejezetten intuitív, ergonómikus zenelejátszó, nem egy szánalmas google zene. És nem akarok videó/zene lejátszós kombót. Nincsen szükségem feleslegesen bonyolított alkalmazásokra.
Jegyzet program Asus Super Note a best ever. Valamiért nem indult el, csak 1x a telefonomon -LG L90-. Lehetséges, hogy azért, mert nincsen benne SD kártya?
Naptár program Még egyet sem kerestem, de az alap google naptár nem tetszik. Csórósan egyszerű. Wp-ről váltottam ideiglenesen Androidra, ezért elég magasak az igényeim, a fentebbikkel kapcsolatban is.
Előre is köszönöm mindenkinek, aki segíteni próbál!

[ Szerkesztve ]

Jevons paradox

(#71648) tomy86 válasza Aprósólyom (#71647) üzenetére


tomy86
addikt

Költségvetés kezelés: Cash Droid
E-könyv olvasó: Moon Reader
Zenelejátszó: Player Pro, Mort Player
Naptár program: Business Calendar 2
Szerintem

[ Szerkesztve ]

(#71649) Jakuu válasza Aprósólyom (#71647) üzenetére


Jakuu
őstag

Nem az osszes keresre, de parra reagalva.

Zenelejatszo: PowerAmp
Egyszeru Jegyzet: SimpleNote
Naptar Program: DigiCal

(#71650) air válasza Aprósólyom (#71647) üzenetére


air
nagyúr

Költségvetésre az Expense IQ-t javaslom. Nekem ez jött be a legjobban eddig.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.