Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70351) Bozek válasza spiritex (#70350) üzenetére


Bozek
nagyúr

Tömörítetlen FLAC? Akkor már ajánlhatnád a WAV-ot is. :D

(#70352) vicze válasza Bozek (#70351) üzenetére


vicze
félisten

Akkor ne szórakozzunk és hajtogasson be egy CD-t a SD-kátya slotba. ;]

(#70353) zeon.hu válasza spiritex (#70350) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

kösz, keresek flac-et!

#?*@&!

(#70354) zeon.hu válasza vicze (#70352) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

azzal kezdtem, nem kellett volna?
ajjaj...
:))

#?*@&!

(#70355) zeusz55


zeusz55
senior tag

Sziasztok!

Hogy tudom beállítani hogy a csengőhangom emelkedve, hangosodva szólaljon meg!?

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – =FOR SALE=

(#70356) spiritex válasza zeusz55 (#70355) üzenetére


spiritex
veterán

Ilyen nincs az alap androidban. Maximum applikációval tudod megoldani, hogy a beállított hangerőtől kezdve kezdje el emelni a maximumig. Keress rá az "increasing ring" vagy "ascending ring" kifejezésekre.

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#70357) Probert75 válasza zeusz55 (#70355) üzenetére


Probert75
addikt

(#70358) Sanyi.mTs válasza petipetya (#70330) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

+(#70331) helixP

köszi, akkor ismerkedünk vele.
a hangouts hogyan azonosítja, találja meg a felhasználókat? email címmel, telefon számmal?

érdemes, ajánlott a "Telefonszám megerősítése"?

(#70359) Siriusb válasza #79335424 (#70326) üzenetére


Siriusb
veterán

Rendben van, Fehér Bölény, amíg nincsenek füstjelek, nyugodt leszek. :D

Egyébként mint hívásblokkoló, miként vált be az RCB? Szerintem nagyon jól testreszabható és használható, persze az is nyomós ok mellette, hogy egy nem kívánt hívásból semmit nem veszel észre (pillanatra sem csörög ki).

(#70360) batai15


batai15
félisten

Másnak se megy a play? valami háttér adatok korlátozva kinja van-tegnap este ment semmit nem állítottam át.

(#70361) Flind válasza batai15 (#70360) üzenetére


Flind
senior tag

Nekem megy.

(#70362) batai15 válasza Flind (#70361) üzenetére


batai15
félisten

ötletek esetleg?

(#70363) Siriusb


Siriusb
veterán

Két kérdés:

1) Tudja-e valaki, Secure settings-szel az értesítő LED-et is lehet vezérelni?
2) Mobil adatforgalom nagy részét a statisztika szerint az Android operációs rendszer teszi ki, a háttérben kommunikálva. Tűzfalon a következő google cuccok vannak kiengedve: Gmail, Google calendar sync, Keep, Maps. Gondolom a fenti folyamat megnevezése nem ezeket a szoftvereket takarja, de akkor mit foglal magában?

Kösz.

(#70364) fkrinya


fkrinya
tag

Sziasztok!

ES File Exploreren vagy bármilyen más app-on megoldható az, hogy ne a számítógépen lássam a tablet fájlrendszerét, hanem a tableten a számítógépét?

Köszi! :R

(#70365) erikke17


erikke17
őstag

Üdv, letöltettem egy nagyobb méretű alkalmazást (játék), alapból belső tárolóba teszi. Áthelyeztem SD kártyára de úgy is csak telefon belső SD kártyájára tette (sdcard0). Hogy tudom (sdcard1)-re másolni a játékot?

Egyszerűen másoljam át sdcard1-ra android/obb/"com.jatek" mappát?

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#70366) Nimda


Nimda
addikt

Egy olyan kérdésem lenne, hogy tegnap vásároltam meg a Nova Prime launchert.Ezt csak azon a készüléken tudom használni, amin megvásároltam?Csak mert telepítve van egy másik telefonomra is egy free verzió, de azon nem települ a Prime verzió automatikusan, hanem fizetnem kéne érte.

[ Szerkesztve ]

(#70367) golyós válasza Probert75 (#70357) üzenetére


golyós
őstag

:C
Ezt kipróbálom, azt hittem ezt csak rootolt telo tudja.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#70368) beg válasza Nimda (#70366) üzenetére


beg
veterán

Google fiókhoz van kötve, nem készülékhez. Amire azzal belépsz, azon elérhetővé válik.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#70369) atosan válasza Nimda (#70366) üzenetére


atosan
addikt

A vásárlás google accounthoz tartozik, nem a telefonhoz. Ha mindkét telefonon egy email címmel vagy bejelentkezve, akkor menni kéne. Majd még megerősítenek, ha nincs igazam.
Megelőztek :D

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#70370) Nimda válasza beg (#70368) üzenetére


Nimda
addikt

Sajnos pedig nem megy, csak az egyik készüléken :( ugyanazon fiókhoz van kötve pedig.Én is csodálkoztam ezen, mert pl. a Poweramp unlocker, simán megy több készülékemen is.

Mondjuk az is lehet a probléma, hogy amelyik telefonon nem megy, azon egy custom rom van, free Novával, ami pedig a legfrissebb 3.3.

Amikor rámegyek ezzek a telóval a Prime-re, akkor vásárlást kér.

[ Szerkesztve ]

(#70371) atosan válasza Nimda (#70370) üzenetére


atosan
addikt

Ha a custom rom launchere a Nova, akkor valószínűleg nem fog menni.

Maine coon

(#70372) Jakuu


Jakuu
őstag

Olyan appot keresnek, ami a mar uninstallalt appok maradekat leszedi, mert a problemam az, hogy az alkalmazasok leszedesenel, hiaba uritek cachet, vagy SD adatot az eltavolitason belul, maradnak konyvtarak es bennuk fajlok az SD kartyan.
Utana meg amit felismerek nevrol kezzel kell torolnom, mar ha felismerem a koyvtarat.

(#70373) air válasza Jakuu (#70372) üzenetére


air
nagyúr

SD Maid

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#70374) Jakuu válasza air (#70373) üzenetére


Jakuu
őstag

Koszonom.Megtekintem az appot.

(#70375) Nimda válasza atosan (#70371) üzenetére


Nimda
addikt

Köszi, ez lesz a probléma.Nem gondoltam volna...

(#70376) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Milyen probléma okozhatja, hogy CM romon titaniummal jegelni akarok egy appot, kis is írja a felugró ablakban hogy az alkalmazás jegelve van, de ekkor a Ti listában annyit ír ki hogy frissítve, az app pedig egyáltalán nincs jegelve :F

csak egy példa:

Vagy user error esetleg? :F
Fejlesztői lehetőségekben engedélyezve van a root jog is..
SGS óta használok Ti-t de ilyet nem láttam még, semmilyen appot nem akar jegelni, hol ott a művelet után azt írja a felugró ablakban hogy jegelve van :U

[ Szerkesztve ]

(#70377) Deck válasza DeathAdder (#70376) üzenetére


Deck
titán

Végleg jegelni akarod? Mert, ha azt akarod, hogy csak ne fusson feleslegesen akkor ott a greenify.

Kipróbáltam. Nekem gond nélkül jegeli a tb.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#70378) géeles válasza fkrinya (#70364) üzenetére


géeles
aktív tag

Igen megoldható az ES ben is, meg mindenben amin a hálózat kezelhető.
Ehhez a számítógépen a tableten látni.kívánt mappát meg kell osztani.

Utána ES ben a helyi hálózat menüpontban, keresés és látod, ha jól sikerült.

[ Szerkesztve ]

TV Box Amlogic S905X4 4GB+64GB 8K 2.4G/5G X96Max, OnePlus Nord2-5G, "P."

(#70379) fkrinya válasza géeles (#70378) üzenetére


fkrinya
tag

Ja, tehát a Hálózaton belül egy nyilvános mappába kell tenni...
Rendben, köszi, este kipróbálom :)

(#70380) axxelion88


axxelion88
újonc

hello!

egy pár napja észrevettem, hogy a böngészőben a netről lementett képek nem jelennek meg a telefon galériájában ( s5 ) . De viszont letölti, mert a total commanderbe megtalálom, de ha ott nyitom meg nincs lehetőségem megosztani, szerkeszteni ugye. És még tegnap előtt feltűnt, hogy a galériából eltűntek azok a képek, amiket pl viberen kaptam, plusz azok amiket korábban töltöttem le a böngészővel. De a total commanderbe ezeket is elő tudom keresni. De amit most kapok viberen üzenetet az megjelenik. Nem tudjátok miért lehet? Csináltam egy gyári beállítások visszaállítását is, plusz formáztam a memóriakártyát is. De ugyan az a hiba.

(#70381) Flayer


Flayer
senior tag

Sziasztok!

Egyik ismerősömnek Xiaomi Redmi 1s telója van!
Egy olyan gondom lenne,hogy a kakao talk apk beszélni akkor ő hall minket viszont mi nem őt!Kipróbáltam régebbi verziót az sem volt jó!Viszont a viber jól megy!
Tehát a kérdésem az lenne aki használja tapasztalt-e hasonlót?!
A teló topikjában már megkérdeztem de nem kaptam rá érdemi választ!

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#70382) géeles válasza Flayer (#70381) üzenetére


géeles
aktív tag

axxelion88 !!
Próbáld meg ezt.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.uberullu.rescansd
Úú; persze az előzőre
:K

[ Szerkesztve ]

TV Box Amlogic S905X4 4GB+64GB 8K 2.4G/5G X96Max, OnePlus Nord2-5G, "P."

(#70383) #79335424


#79335424
törölt tag

Szivat ez a viziemlős. Csak nem akarja betölteni a https oldalakat. Mégsem webkit gond, mert az Android böngészője betölti. Nem megjelenítési hiba, mert a LastPass netes bejelentkezés sem megy, aminek nincs külön felülete. A helyi bejelentkezés viszont működik, tehát a kliens rendben van. Mintha vmi blokkolná a 44x portokat, de csak a Dolphin -nál és az addon -jainál. Reklámblokkolóm nincs, tűzfal kikapcsolva. Megakadtam a problémával.

(#70384) axxelion88 válasza géeles (#70382) üzenetére


axxelion88
újonc

ő mit is csinál pontosan?

(#70385) géeles válasza axxelion88 (#70384) üzenetére


géeles
aktív tag

Tulajdonképpen megfrissíti a galériát.

TV Box Amlogic S905X4 4GB+64GB 8K 2.4G/5G X96Max, OnePlus Nord2-5G, "P."

(#70386) axxelion88 válasza géeles (#70385) üzenetére


axxelion88
újonc

ezer hála! jó lett! :) köszi! :)

(#70387) t181


t181
senior tag

Sziasztok!
Ha a Hangouts-ot használnám sms-ek küldésére/fogadására, akkor az szinkronizálná nekem a felhőbe őket?

Nikon D3200 // Acer Aspire 5 A515-51G-51JP // OnePlus 3 // Nexus 4

(#70388) Bozek válasza géeles (#70378) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nem tudom, hogy ES-ben hogy van, de ha Solid Explorer-ben adminisztrátorként lépek be a PC-re, akkor látok minden mappát, azokat is amiken csak adminisztrátori megosztás van ($C, $D, stb.). Bár ez csak Windows 7-nél van így, a 8-nál valamit kavartak ezzel, annál bár láttam őket, belépni nem tudtam... Ott már variálni kell a beépített Administrator fiókkal, de megoldható elvileg a registry módosításával is. Ezeket még nem próbáltam.

[ Szerkesztve ]

(#70389) petipetya válasza t181 (#70387) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nem szinkronizálja a felhőbe az sms-ket.

"nincs rá lezsóidő"

(#70390) Ordowick


Ordowick
tag

Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogyha én megvásárolok egy programot a telefonomra/tabletemre, akkor az a program meglesz a másik készülékemen is, attól függetlenül, hogy az adott alkalmazásnak van tabletes és mobilos változata is? Olyan appokra gondolok, ahol nem a fiókodhoz tartozik pro változat, nem kell belépni alkalmazáson belül. Konkrétan egyébként a moon+readerrel kapcsolatban merült fel bennem ez a kérdés.

köszi a választ előre is!

(#70391) Siriusb válasza #79335424 (#70383) üzenetére


Siriusb
veterán

Nem emlékszem, Dolphin-nál van-e, de nincs bekapcsolva a tömörítés, hogy adatforgalmat takaríts meg?

(#70392) ollie válasza Ordowick (#70390) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Google accounthoz kötött, szóval ha ugyanazzal lépsz be mindkét készülékre, akkor letöltheted.

***

(#70393) suits


suits
tag

hi!

ismer vki olyan videolejátszot ami tud két feliratot megjeleniteni egyszerre?

(#70394) Tav-Csoves válasza suits (#70393) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

+1 jó kérdés, engem is érdekel.

(#70395) DeathAdder válasza Deck (#70377) üzenetére


DeathAdder
veterán

Igen végleg jegelni szoktam tb-ben mindent ami felesleges.
Nekem is gond nélkül jegel mindent, meg a másik telómon is. Tegnap meg a haverom megkért hogy tegyek neki CM-et és töröljek néhány dolgot, de tb valamiért nem akarja jegelni, érdekes :N

(#70396) #79335424 válasza Siriusb (#70391) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nincs ilyesmi aktiválva.

Más.
Szerencsétlenkedek ezzel a Gravitybox -szal, de csak nem akarja azt csinálni, amit szeretnék. Pedig sztem nem túl extrás dolgokkal próbálkozom.
1: szeretném kihagyni az akku ikont. Legyen egy % -os érték jó nagy számokkal, amik töltés közben más színűek.
2. Azt már elértem, hogy a gyorskapcsolók egyből látszanak, amikor lehúzom a "rolót". De még mindíg beterítik a kijelzőt. Az SGS2 -n, a Wanam rom -ban ez úgy volt, hogy megadtam a sorrendet és amikor lehúztam a rolót, akkor egyetlen sorban jelentek meg az ikonok. Egyszerre 6db látszott és az ikonsor oldalra húzásával lehetett hozzáférni a kevésbé fontosakhoz. Így megmaradt a hely az értesítéseknek és azoknak az alkalmazásoknak, amiket az értesítési sávból akartam kezelni.
3. Próbálkozom az értesítési led többszínűsítésével, de nem akar működni. Lehet, hogy ez készülékfüggő?
Tud vki ezekre megoldást Gravitybox -ban, vagy esetleg használ vki Wanam kitet nem Samun? Működik?

(#70397) fdisk


fdisk
őstag

Kipróbáltam én is az fb litetot.
Nekem is maradni fog fent, a másik meg egyenlőre fagyasztva van.

Viszont van egy bug benne.
Ha lehúzom a rolót és onnan akarom megnyitni a fb-t, csak tölt, tölt, de nem történik semmi.
Azonban az asztalról jó működik.
Ja, és teljesen magyar. :)

[ Szerkesztve ]

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#70398) Quasi_modo válasza vicze (#70213) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

De lehet nagyítani mindegyikbe és default megjelenítési méretet is lehet állítani a beállításokban.
Hol, hogyan?

valami

(#70399) helixP


helixP
nagyúr

Ki milyen Dialer alkalmazást használ?

(#70400) beg válasza helixP (#70399) üzenetére


beg
veterán

ExDialer

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.