Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71101) Dyrtyho válasza zeon.hu (#71100) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

Nálam is frissült, de ugyan olyan gördülékeny mint eddig

best regards, egy fórumozó blogger

(#71102) Songo


Songo
senior tag

Sziasztok

2 dologban szeretném a segítségetek kérni.

1. az 5.0 droid bejövetelével a blokkolás funkció eltűnt. de nekem nagyon fontos funkció volt. Van valami alkalmazás ami szintén beállítható hogy X időtől Yig csak az a pár személy hívhasson akit engedélyezek minden más esetben (sms, mail hívás) néma legyen a telefon?

2. a párom szinte csak tableten netezik, és komoly problémát okoz hogy nagyon sok youtube videót nem tud lejátszani, mert hogy jogvédett tartalom és mobilon nem látható.
Van erre valami videó? mert néha az őrületbe kerget az "ezt nézzük meg mert nálam nem megy" :D

Köszönöm szépen
Üdv
FeW

(#71103) oncsi válasza Songo (#71102) üzenetére


oncsi
őstag

1. Profil sheduler? + Blocker 4.95!
Mindkettő tud egyéni, csoportos, feketelistás, és fehérlistás számokat kezelni, időre profilt váltani, stb,stb
2. Dolphin Browser.

[ Szerkesztve ]

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#71104) oncsi


oncsi
őstag

Melyik autós fekete doboz program ami ténylegesen műkődik? Otg full HD kamerát már kezel a gép rendesen.

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#71105) Krystal_s válasza air (#71050) üzenetére


Krystal_s
addikt

Úgy tudom egy frissítés után is megváltoztathatja a fejlesztő, hogy mihez kérjen hozzáférést az adott alkalmazás.
Első telepítésnél biztos sokan megnézik milyen hozzáférés szükséges, de egy sima frissítésnél már nem nagyon. Főleg, ha már régóta használja valaki és addig elégedett volt vele, bízott benne stb.

A Google nem szokta ellenőrizni a programokat, amiket újra feltolnak, frissítenek a Play-re? Vagy már azt is ki lehet játszani?

(#71106) karldergroße válasza Songo (#71102) üzenetére


karldergroße
senior tag

2. Tartsd a szád, kisanyám😀😀😀😀:-)

(#71107) zhata válasza nightzone (#71091) üzenetére


zhata
senior tag

A Dragonban ez így megy:
Pl. a számokat új soronként kezdi, a szám bediktálása után az újsor bemondásával.
Egy
Kettő
Három
és így tovább.

[ Szerkesztve ]

(#71108) Breki válasza Edi77 (#71079) üzenetére


Breki
veterán

[link]

A kérdésre senki se tudja a választ?

Magyarán hogy a gmail értesítéseket olvasatlan leveleket hogy kell androidon 0-ra állítani.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#71109) iceQ!


iceQ!
addikt

Sziasztok!

Lenne egy kis problémám a Viberrel illetve a FB applikácóval.

Van egy Motorola Moto G 2nd Gen(XT1068)-as készülékem. A telefonon alapból STOCK 4.4.4 android van.

Na már most ha jön egy értesítés a FB-ra akkor úgy tűnik mint ha a hangerő növekedne majd a hang felénél lehet észre venni, hogy jelzés van... Csak FB alkalmazásnál van ez jelen

Viberen van egy pár új hangulat jel(nyúl kígyó, denevér) és ha ezeket akarom elküldeni akkor nem a hangulat jelet teszi be ha nem egy szóközt....

További Viber hiba: Telefonra kijött a Lollipop. A FB app ugyan azt csinálja és a Viber is. Tehát a jelzés fele halk majd a jelzés másik fele hangos illetve a Viberben az új hangulatjelek ugyan úgy nem működnek 5.0.2 alatt.

Most jelenleg 4.4.4 van rajta mert nem nagyon jött be az új android.

Kíváncsi vagyok, hogy más is találkozott e ilyen problémával.

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#71110) Troy. válasza zeon.hu (#71097) üzenetére


Troy.
addikt

Nekem hasonló problémám volt a swiftkey-el. Próbáld meg azt, hogy letörlöd, majd a mappáját is törlöd. Tehát mindent.

.

(#71111) zeon.hu válasza Troy. (#71110) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

.

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#71112) Oldman2 válasza Breki (#71108) üzenetére


Oldman2
veterán

Ez az állapot akkor tud előállni (most kipróbáltam), amikor az Androidos GMail nem szinkronizál automatikusan.

Nálam ez a helyzet (direkt), ha a webes felületen olvasottá tettem egy vagy több emailt, a telón mindaddig maradt az eredeti állapot amíg kézzel nem szinkronizáltam.

Próbáld ki, hogy megnyitod a GMail appot és "lefelé húzod" a képernyőn látható üzenetlistát, ez esetben elindul egy kényszerített szinkronizáció.

(#71113) zeon.hu válasza Troy. (#71110) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

közben keresgéltem és másoknál is ugyanez van frissítés óta.

#?*@&!

(#71114) kovisoft válasza Krystal_s (#71105) üzenetére


kovisoft
őstag

Pedig éppen a frissítéseknél feltűnő az, ha egy app egy új jogosultságot kér. Mihez kell neki, miért nem volt elég az, ami eddig volt?

(#71115) mcs


mcs
veterán

Sziasztok!

Melyik videolejátszó alkalmazások a legjobbak Androidra?

(#71116) atike válasza mcs (#71115) üzenetére


atike
nagyúr

MX Player, VLC

(#71117) Werkly


Werkly
őstag

Adott egy céges LG teló!
Nos van rajta egy rendszergazdai joggal létrehozott MS Exchange mail fiók ami többek között blokkolja a WIFI-t is. Ezt ki lehet valahogy "ütni" belőle? Mármint föloldani a WIFI-t? Mert ha kiveszem a pipát akkor ugrik is a menüpont! :(

(#71118) Bozek válasza Werkly (#71117) üzenetére


Bozek
nagyúr

Azt meg hogyan csinálták meg? Nézz körül a telepített programok között, mert szerintem egy másik alkalmazás a ludas ebben. Olyannal én még nem találkoztam, hogy egy fiók blokkolja a WiFi-t.

(#71119) atike válasza Werkly (#71117) üzenetére


atike
nagyúr

...milyen LG teló? Milyen rendszerrel pontosan? Exchange fiók ami wifit blokkol? :F ....milyen pipát, honnan? :F

(#71120) Breki válasza Oldman2 (#71112) üzenetére


Breki
veterán

Szinkronizálva van

Közben meglett a megoldás

[link]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#71121) Werkly válasza atike (#71119) üzenetére


Werkly
őstag

F6 D505 nincs más sajnos az blokkolja (excange) 4.4.2 a rendszer azt hiszem! Biztonság menüpontban van 3 tétel na ott az exchange is közöttük.

[ Szerkesztve ]

(#71122) janosibaja válasza zhata (#71107) üzenetére


janosibaja
őstag

Az említett Dragont hol lehet droidra megvenni? Mert amit néhány poszttal előbb linkelt a fórumtárs, az csak PC-re és Mac-ra telepíthető, aranyáron... Magyarul is lehet diktálni neki, nem csak angolul? Offline is lehet diktálni, vagy csak mint a Google-nek, online?
:R

(#71123) pandion válasza gps76 (#70813) üzenetére


pandion
tag

Szia!
Sikerült már kipróbálni valamelyiket/mindegyiket? Tapasztalatok? Én is hasonló appot keresek.
Köszi

(#71124) Bozek válasza Werkly (#71121) üzenetére


Bozek
nagyúr

Csinálj már egy képernyőképet róla, mert ez így nem világos. Vagyis kezdem érteni, de az a része még mindig nem tiszta, hogy ha kiveszed a pipát, akkor hová tűnik a WiFi.

Keress módosított Email.apk-t és telepítsd fel.

[ Szerkesztve ]

(#71125) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Tegnap este úgy felhúztam magam, hogy nem tudom QuickPic -ben megcsinálni hogy a dropboxom Camera Uploads mappája ott legyen a fényképek között :F

Szépen engedélyeztem a Dropbox-ot, és kiválasztottam hogy a Camera Uploads mappát emelje csak be, erre a galériában az összeset megjelenítette ami a dropboxomban van, az ikonoktól kezdve az összeset :(

Ja igen, és ott a Camera Uploads is a sok között, de csak 129 fényképet tartalmaz a mappa a 377 helyett :F
Szóval megoldható lenne valahogy hogy bizonyos dropbox tartalmak ott legyen mindig a fényképek mellett?

Erre azért volna szükség mert több androidos eszközt is használok, és többször hasznát vettem volna, meg legyen már egy helyen minden ha lehet :)

[ Szerkesztve ]

(#71126) Peczek


Peczek
aktív tag

Üdv mindenkinek,

DOC (ill. docx) szerkesztéshez, íráshoz milyen android app-ot javasoltok ?

[ Szerkesztve ]

(#71127) vicze válasza Peczek (#71126) üzenetére


vicze
félisten

MS Word? :)
Persze csak ha tablet, mobilra egy jóval butább verzió van. De rengeteg alternatíva van, esetleg valami extra kitétel?

[ Szerkesztve ]

(#71128) Peczek válasza vicze (#71127) üzenetére


Peczek
aktív tag

Köszi.

Mihez: Tablethez kell.
Mire: ha valami szöveget kell írni, meglévő doc-t javítani, vonaton, városban stb. Utána úgyis pc-n véglegesítem.

Ez jó lesz, ha ingyenes.

[ Szerkesztve ]

(#71129) vicze válasza Peczek (#71128) üzenetére


vicze
félisten

Tablethez nem lesz jobb. :)

(#71130) SharpSA válasza Peczek (#71126) üzenetére


SharpSA
veterán

TextMaker, TextMaker HD. Utóbbi szinte annyit tud, mint a pc-s szerkesztők.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#71131) Peczek válasza SharpSA (#71130) üzenetére


Peczek
aktív tag

Köszi

(#71132) Edi77 válasza Breki (#71108) üzenetére


Edi77
őstag

Köszönöm szépen!

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#71133) janaman01


janaman01
addikt

ha youtube ra akarok valamit feltölteni telóról , ezt irja :

nem lehet feltölteni videókat felhőalapú szolgáltatásból

most akkor mi van :F a cucc sd -n van

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#71134) zhata válasza janosibaja (#71122) üzenetére


zhata
senior tag

A Play áruházban.
Nincs aranyár. A Swiftkey 1 hónapig ingyenes. Ha jól emlékszem, a Dragont kiegészítőként lehet(ett) telepíteni. Természetesen magyarul is kommunikál. (Ha ez nem lett volna, kieső.)
Offline nem tudom. Csak online használom.

(#71135) bruxelles


bruxelles
tag

Sziasztok! Régen azt hiszem 4.2re vagy 4.3ra fel lehetett hegeszteni talán 4.0 (vagy 4.1 :D) után eltávolított stock browsert, ez vajon lollipopra is lehetséges?

(#71136) Krystal_s válasza kovisoft (#71114) üzenetére


Krystal_s
addikt

Nem csak a legelső telepítésnél jön fel az az ablak, ami kiírja, hogy mihez kér hozzáférést? Miután már telepítve és engedélyezve van egy alkalmazás és frissítés van hozzá, még nem láttam olyat, hogy külön jelzett volna és plusz jogokat kért volna. Lehet, hogy ezt használhatja ki a fejlesztő egy kis idő után?
Ez csak feltételezés volt részemről a cikkel kapcsolatban, amiben azt írták, hogy egyre gyakoribb a Play-en is a fertőzött app. Érdekelt, hogy lehetséges ez, mivel a Google elvileg átnézi az alkalmazásokat, amiket oda felpakolnak. :F
Pár hónapja használok gyakrabban Tabletet, nem sok olyan alkalmazást próbáltam, amit frissítenem kellet. Ezért kérdeztem rá.

(#71137) janosibaja válasza zhata (#71134) üzenetére


janosibaja
őstag

Félreértettem a dolgot.
A Swiftkeyt köszi, ismerem, nem szeretem ezt a csúsztatós írást: engem a Dragon érdekelt volna. Még pontosabban fogalmazva az olyan diktáló program, ami a magyar nyelvű beszédet teszi át írásba jó minőségben.

(#71138) fausto


fausto
addikt

Sziasztok,

Azon gondolkoztam, hogy androidra van valami angol oktatós app? Középfokú vizsga megvan, valami olyasmire gondoltam, hogy kicsit szinten tartson, igeidőkkel, esteleg bővítené a szókincsen. Jó volna ingyenes, de fizetnék is érte, ha előtte van próba lehetőség.
Köszi előre is!

(#71139) Tav-Csoves válasza aelod (#71087) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

IC browserrel sem jönnek be a képek. Van valakinek ötlete?

(#71140) rjg válasza janosibaja (#71137) üzenetére


rjg
őstag

A Swype az, amit keresel, az használja a Dragon motorját.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#71141) Tav-Csoves válasza Tav-Csoves (#71139) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

UC

(#71142) panizzi


panizzi
aktív tag

Sziasztok
4.4.2-es romom van, lecsupaszítva a sallangoktól.
Viszont kikerült belőle a "slide unlock", vagyis a lezárt képernyő feloldás, ami helyettesíti a gomb nyomogatását is. Ezt szeretném visszavarázsolni, de 2 óra visszaolvasás után sem jutottam előbbre.
:(

no limit

(#71143) DeathAdder válasza fausto (#71138) üzenetére


DeathAdder
veterán

nemrég megjelent MA! -s cikk.

(#71144) t181 válasza fausto (#71138) üzenetére


t181
senior tag

Erre szerintem nem kell program. Olvass sok angol cikket(BBC), fórumot, stb, plusz filmeket, sorozatokat nézz angolul. Szerintem többet ér bármelyik oktató programnál.

Nem tudom, hogy a Duolingo-t ismered-e, elvileg nagyjából a középfokúra készít fel, szóval szinten tartásnak jó lehet.

[ Szerkesztve ]

Nikon D3200 // Acer Aspire 5 A515-51G-51JP // OnePlus 3 // Nexus 4

(#71145) fausto válasza DeathAdder (#71143) üzenetére


fausto
addikt

Köszi! :R

#71144 t181: ez oké, de sajnos kevés, mert csak értelmeznem kell a hallottakat, nekem nem kell közben használom a nyelvtant. Nem ismertem, de megnézem, köszi neked is!

#71146 petipetya: swype-pal előfordul az ilyen.

[ Szerkesztve ]

(#71146) petipetya válasza fausto (#71145) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ők meghaltak, mit akarsz értelmezni rajtuk?

"nincs rá lezsóidő"

(#71147) t181 válasza fausto (#71145) üzenetére


t181
senior tag

Nekem sokat segített/segít. Használnod nem kell a nyelvtant, de rengeteget tanulhatsz belőle. Én a tudásom, ha nem is nagyobb, de hasznosabb részét biztosan filmekből és angol cikkekből, könyvekből szereztem, pedig áltsuliba, középsuliban, és most fősulin is nagyon jó tanáraim voltak.

szerk.: de a nagyobb részét is. Sokat segítettek ezek a filmek/szövegek "megtanítani", hogy egy-egy szerkezetet, igeidőt, mikor és miért kell az adott szituációban használni. De nem belebeszélni akarlak, Én így tapasztaltam/tapasztalom. :)

[ Szerkesztve ]

Nikon D3200 // Acer Aspire 5 A515-51G-51JP // OnePlus 3 // Nexus 4

(#71148) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Chrome beta miért válogat az oldalak között, hogy melyik jön be asztali nézetben és melyik nem? Pedig mind arra van állítva, amiket rendszeresen olvasok.

Swype tökéletes erre, ezt is azzal írom, diktálva.

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#71149) petipetya válasza fausto (#71145) üzenetére


petipetya
nagyúr

Várnom kellett volna még 5 percet, hogy ne tudd szerkeszteni. :)

"nincs rá lezsóidő"

(#71150) kovisoft válasza Krystal_s (#71136) üzenetére


kovisoft
őstag

Frissítéskor is kiírja a Play, ha az adott app a korábbiakhoz képest valami új jogosultságot kér. Nem lehetséges az, hogy alattomban plusz jogokat kapjon úgy, hogy a felhasználó (ha odafigyel) ne tudna róla.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.