Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71651) zebede


zebede
őstag

TV GO-ból melyik az utolsó verzió ami működik RootCloak-al?

(#71652) fausto


fausto
addikt

Sziasztok,

Nem feltétlen alkalmazás kérdés, de hátha tudtok segíteni...
A Google Drive azt írja, hogy 93%-ban tele van a fiókom, pedig tök üres, letöröltem mindent, mégis több, mint 13Gb foglalt. És ez csak a Drive, mert a gmail alig 200 mb-ot tesz ki a teljes 15Gb-os fiókból. Mi lehet a gond? Valahogy lehet formázni a Drive-ot? Köszi előre is!

(#71653) ollie válasza fausto (#71652) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Képek nincsenek feltöltve a g+ fiókodba?

***

(#71654) air válasza fausto (#71652) üzenetére


air
nagyúr

Ürítsd ki a kukát!

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#71655) fausto válasza ollie (#71653) üzenetére


fausto
addikt

Nincsenek, ez látszik:

#71654 air: azt az alkalmazáson belül hol lehet?

(#71656) #79335424 válasza zebede (#71651) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nálam az 1.0.12 még működik, az 1.0.15 már nem. Egy másik topikban írta vki, hogy már az 1.0.14 sem működik nála.

(#71657) fausto válasza fausto (#71655) üzenetére


fausto
addikt

Sikerült, csak nem az alkalmazásban :) megoldás

(#71658) air válasza fausto (#71655) üzenetére


air
nagyúr

Sehol.
Belépsz a weben.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#71659) zebede válasza #79335424 (#71656) üzenetére


zebede
őstag

Köszönöm, az 1.0.12 gond nélkül megy. :R

(#71660) bach66


bach66
tag

Sziasztok!

Alcatel OT-995 telómon most az ICS+ v.1.3 van fenn. Meg vagyok vele elégedve (egyelőre) DE:

A WidgetLocker, amelyet nagyon szerettem GB alatt, nem akar rendesen működni.

Híváskor nem jelenik meg a képernyő, fekete marad, csak a hardvergombok (home, vissza stb.) világítanak. Úgy tudom felvenni a hívást, hogy kétszer lenyomom a bekapcs. gombot, s csak ekkor jelenik meg a hívás-képernyő. (Persze, mert először kikapcsolja a képernyőt, utána bekapcsolja.)
Ez így elég macerás, t.képpen használhatatlan.

A WidgetLocker minden beállítását kipróbáltam már, semmi eredmény.
Van valakinek valami ötlete?

Előre is köszönöm!

(#71661) air válasza zebede (#71659) üzenetére


air
nagyúr

És azt honnan lehet leszedni?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#71662) Deck


Deck
titán

Érdemes használni az amazon appstore-t? Van pár appom ott amik ingyenesek voltak akkor lecsaptam rájuk, vagy vegyem meg playen? Runtastic pl az amazon app storeon régebbi sokkal. De a többi jóbak tűnik. Itt is vannak rendszeres frissítések? Mivel sokszor vannak ingyen appok ezért, ia vagyok regisztrálva ide is. Meg ugye a napi ingyen app.

PS5

(#71663) zebede válasza air (#71661) üzenetére


zebede
őstag

(#71664) air válasza zebede (#71663) üzenetére


air
nagyúr

Köszi, közben megtaláltam, itt megy másik topikban. :R

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#71665) batai15


batai15
félisten

Ha nem akarok a Nova temazgatassal szórakozni meg unom milyen launcherre érdemes még rá nézni?

(#71666) Deck válasza batai15 (#71665) üzenetére


Deck
titán

Miui launcher.

PS5

(#71667) Jakuu válasza batai15 (#71665) üzenetére


Jakuu
őstag

Solo launcher es az kezeli a nova,go temakat is.
Velemenyem szerint jelenleg az a legjobb launcher

(#71668) Richee11


Richee11
senior tag

Sziasztok!

Az utóbbi időben eléggé elkezdett érdekelne a telefonok világa. Azérdekelne, hogy a Play-hez és az Appbrainhez hasonló oldalakrólt ti tidtok-e? Esetleg olyanok vannak, amelyek azt is feltűntetik, hogy melyik appokat akciózták le, vagy esetleg váltak ingyenessé?

Tudom off topic, de a mobilarena.huhoz hasonló oldalakat tudnátok mondani? Térmészetesen elsősorban külföldire gondolok, ahol ugyan úgy készülnek tesztek, vagy esetleg alkalmazásbemutatók.

Előre is köszönöm a válaszadóknak!

(#71669) Deck válasza Richee11 (#71668) üzenetére


Deck
titán

Amazon app store

Appsales

PS5

(#71670) Aprósólyom


Aprósólyom
addikt

Köszönöm szépen az ajánlásokat!
Most, hogy rengeteg költségvetés progit kipróbáltam, ajánlom mindenkinek a Monefy-t. Sírni fogtok az örömtől, hogy ha kipróbáljátok majd. Pikk-pakk megvan egy költés bevitele, kategorizálva. A kurzor autmatán beugrika a megfelelő helyre, így ahányszor rátapintunk a kijelzőre, olyankor mindig munka történik és nem "kurzormozgatás" meg mindenféle nyűgök. A WP-s Finance tracker után megtaláltam az igazán jó Droidos megfelelőjét. És nem is túl drága, azt hiszem 700HUF körül van.

Jevons paradox

(#71671) air válasza Aprósólyom (#71670) üzenetére


air
nagyúr

Ezek az ikonok és az egész design bazi giccses.
Nekem totál hányinger az egész.
Mondjuk az Expense IQ-ban is néhány érintéssel megvan egy rögzítés.
A bevitel intuitív, a korábbi tételek alapján még a leggyakoribb összeget is felajánlja.
A tételek másolhatók, többszörözhetők.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#71672) junkpod válasza fausto (#71655) üzenetére


junkpod
nagyúr

megváltozott a fotó/video automatikus mentés és most már a telefonon lévő összes fájlt feltölti ha ba van kapcsolva. Szerintem nézd meg a G+ feltöltött fotók mappát is és a beállításodat, hogy mekkora fotókat töltsön fel.

szerk. látom a kuka is tele volt:)

[ Szerkesztve ]

Box's don't touch!

(#71673) Richee11


Richee11
senior tag

Nem tudom, hogy mennyire vagytok otthon a fociban, de tudtok olyan apot, amely egyhelyen összegyűjti a fontosabb híreket, statisztikákat és mérkőzés eredményeket. Mondjuk olyan részletesen mint az NFL vagy az NBA hivatalos appja, melyeken összefoglalókat is lehet nézni.

(#71674) Bozek válasza Richee11 (#71673) üzenetére


Bozek
nagyúr

Footmob: ingyenes, Pro

(#71675) shifty! válasza Richee11 (#71673) üzenetére


shifty!
senior tag

Ha szimplán az eredményekre vagy kiváncsi, akkor az eredmenyek.com oldal appja szerintem minden sportágyat lefed, ha videóznál is, én legtöbbször az Eurosport Player-t használom, bár ez főleg stream nézésre van kitalálva, visszamenőlegesen is elég sok tartalom elérhető, szerintem ez is elég jól lefedi a nagyobb eseményeket.

"Vasárnap ne lopj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő."

(#71676) soldi3r


soldi3r
veterán

Meg tudna mondnai valaki, hogy Moto G-bol a felesleges dolgokat hogyan tudom kiszedni? pl google konyvtar, mozi stb. Ha csak tiltom, akkor visszajon.

E30 (oo=[][]=oo)

(#71677) Deck válasza soldi3r (#71676) üzenetére


Deck
titán

Töröld.

PS5

(#71678) Troy. válasza Deck (#71662) üzenetére


Troy.
addikt

Szerintem meg is válaszoltad. Igen, érdemes.

.

(#71679) Deck válasza Troy. (#71678) üzenetére


Deck
titán

Igen, csak nem akarok úgy járni mint a Runtastic pro esetében :D Az nagyon régi pl amazon store-on.

PS5

(#71680) Troy. válasza Deck (#71679) üzenetére


Troy.
addikt

Hogy jártál?
Mellesleg valamit valamiért. Ingyen, warez mentesen kipróbálhatsz sok alkalmazást.

.

(#71681) Deck válasza Troy. (#71680) üzenetére


Deck
titán

Nincs gondom a vásárlással, jó sok mindent vettem playen és nem warezolok. Megtisztelem a fejlesztőket azzal, hogy fizetek nekik :K Csak a runtastic pro most pl ingyen volt amazon app storeban amire lecsaptam és sajnos régi verzió nagyon a playeshez képest, sok funkció benne sincs. Endomondo pro-t használok amúgy :)

PS5

(#71682) LonGleY válasza Deck (#71681) üzenetére


LonGleY
veterán

Ha még nem próbáltad a Strava-t, érdemes kipróbálni. Sokkal jobb, mint az Endomondo. A Pro-nál is.

[ Szerkesztve ]

(#71683) Troy. válasza Deck (#71681) üzenetére


Troy.
addikt

Ez esetben vásárold meg, vagy várj egy akcióra. :) Esetleg próbáld ki a felettem ajánlott programot.

.

(#71684) Deck válasza LonGleY (#71682) üzenetére


Deck
titán

És miben jobb? :)

PS5

(#71685) Indiant válasza Deck (#71681) üzenetére


Indiant
addikt

Az amazon app store-ban vásárolt progik általában frissülnek a playről.
Lehet, h. nem mind, de én ezt vettem észre egy idő után.

(#71686) Deck válasza Indiant (#71685) üzenetére


Deck
titán

Sajna nem.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#71687) LonGleY válasza Deck (#71684) üzenetére


LonGleY
veterán

[ Endomondo vs Strava ]

• ez utóbbi gyorsabb, jobb felépítésű, bugmentesebb kliens (futáshoz és bringázáshoz)

• az auto pause működik is; nincs olyan, hogy 3 órát mész 1 km/h-s átlaggal, mert nem veszi észre, hogy megálltál

• közösségi funkciók: automatikusan jelzi, ha egy user által létrehozott szakaszon rangot érsz el, illetve saját szakaszokat is létre tudsz hozni; ott vannak a szokásos challenge-ek, amikhez csatlakozhatsz

• a Facebook-megosztás mindig szabadon választott (egy klikk a menet végén, ha már netközelben vagy), nem akar mindent felhányni a közösségi oldalra

• a Facebook-on megosztott menetben az átlagsebesség is látszik (mobilnézetben és asztalin egyaránt) - ez nekem nagyon hiányzott az Endomondo-ból

• minden egyéb helyről tudod importálni a dolgaidat (az Endomondo oldalán az export mondjuk egyesével történik, de a Strava már 25-ösével eszi ezeket)

• nincs ugyan audio coach, de minden másban sokkal jobb... bottal nem piszkálnám utána az Endomondo-t, főleg a PRO-t

[ Szerkesztve ]

(#71688) soldi3r válasza Deck (#71677) üzenetére


soldi3r
veterán

En is erre gondoltam, de "Force stop", "Disable" es "Clear data" van csak az "App info" menuben.

E30 (oo=[][]=oo)

(#71689) Deck válasza LonGleY (#71687) üzenetére


Deck
titán

Köszi! Barátokkal való versenyzés itt is van? Challange amivel meghívom őket beállítom a versenyzés típusát, hogy mennyi idő legyen és akkor mutatja az aktuális eredményt.

soldi3r: root majd valamilyen appal töröld le, sok van erre.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#71690) air válasza Indiant (#71685) üzenetére


air
nagyúr

Ekkora marhaságot minek írsz le?
Ami telepítve van Amazonról, azt a Play nem is látja.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#71691) LonGleY válasza Deck (#71689) üzenetére


LonGleY
veterán

Bizony, akár privát módon, de klubokba is lehet rendeződni.
Nagyon komoly szerkesztője van. Van meghívás és minden, ami kell.

[ Szerkesztve ]

(#71692) soldi3r válasza Deck (#71689) üzenetére


soldi3r
veterán

Anelkul nem megy? Szerintem a garancia miatt azt nem tennem meg.

E30 (oo=[][]=oo)

(#71693) Deck válasza soldi3r (#71692) üzenetére


Deck
titán

Anélkül nem. Olyan telefont kellett volna választani ami rootolható garancia vesztés nélkül.

PS5

(#71694) soldi3r válasza Deck (#71693) üzenetére


soldi3r
veterán

Van ilyen? Mondjuk nem tudom mennyire veszi ezt komolyan az Amazon, de 1-2 honapig meg nem kiserletezek vele.

[ Szerkesztve ]

E30 (oo=[][]=oo)

(#71695) air válasza soldi3r (#71694) üzenetére


air
nagyúr

A nem használatos appokat bőven elég tiltani. Használhatatlanná válnak, még az App drawerben sem jelennek meg. Felesleges a törlést erőltetni, mert a felszabaduló helyet úgysem tudod hasznosítani.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#71696) soldi3r válasza air (#71695) üzenetére


soldi3r
veterán

Azt probaltam, de hiaba tiltottam, ujra engedelyezodtek.

[ Szerkesztve ]

E30 (oo=[][]=oo)

(#71697) Viktor0610 válasza soldi3r (#71696) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Valami hiba lesz a mátrixban.
Ha tiltod, akkor nem engedélyeződik magától, már nem egy ismerősömnek tiltottam a nem használt programokat, nem panaszkodtak arra, hogy visszaaktiválódott volna bármelyik.
Szerintem te a leállításra gondolsz, az valóban nem ér semmit, mert újraindulhat a program.

ROM-frissítéskor vagy hard reset esetén jöhetnek vissza egyedül.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#71698) ollie válasza soldi3r (#71688) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Disable-vel tiltasz programokat, az után nem fog újraindulni, visszajönni, sőt, olyan lesz, mintha nem is lenne installálva a telefonodra.

***

(#71699) LonGleY válasza soldi3r (#71696) üzenetére


LonGleY
veterán

Egyedül a Google könyvek, filmek, játékok szokott visszaengedélyeződni 1-2 készüléken.

[ Szerkesztve ]

(#71700) soldi3r válasza LonGleY (#71699) üzenetére


soldi3r
veterán

Neked lehet igazad, valoban nem az osszes jott vissza, csak nehany Google (konyvek, filmek biztosan, a jatekok szerintem nem). Egyelore akkor maradnak.
Koszonom a segitseget.

[ Szerkesztve ]

E30 (oo=[][]=oo)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.