Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-02 09:11:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70801) #41133696


#41133696
törölt tag

A TSF indítójával elég vegyesek a tapasztalataim, van amiben fejlettebb (no meg erőforrásigényesebb) mint a gyári 5.0.2-es féle indító, és van amiben elmaradottabb. Elég illúzió romboló az, hogy még a gyári a fekvő mód és az álló mód között gond nélkül rendezi el a mappákat widgeteket, és parancsikonokat, annak függvényében, hogy a másik nézetben viszonylagosan hogyan is volt, addig a TSF, egymásra hányja őket, ha nézet váltás következik be. Plusz a TSF sokkal többet omlik össze, és lomhább is vele a gép. Szóval egyelőre visszaálltam a referencia indítóra.

(#70802) Krystal_s válasza Krystal_s (#70800) üzenetére


Krystal_s
addikt

Zavar, hogy nem láthatom melyik az a "bűnös" folyamat, ami ennyi memóriát fogyaszt.
Itt az összes megjelenített alkalmazás és folyamat.
Légy szíves valaki nézzen rá és írja le, hogy ez így rendben van-e...
Ez csak 244. A kb 330 MB valami rejtett rendszerfolyamatok?
KÉP 1
KÉP 2

(#70803) atosan válasza Krystal_s (#70802) üzenetére


atosan
addikt

Szerintem igen, valami rejtett háttérfolyamatok lehetnek. Pl egyik telómnál az egy giga ramot ki sem mutatta teljesen, csak 800-at, support szerint ez így volt rendben, mert a maradék 200 mittudoménminek van fenntartva. Nálad az a 330 lehet a mittudoménmi.
Nekem jó a chrome beta a maga 130 megájával.

Maine coon

(#70804) gps76


gps76
őstag

Sziasztok!
Tudtok ajánlani olyan kamera progit,amivel kocsiban DVR-ként lehet használni a telefont,de ezeket tudja:
- ingyenes legyen reklám nélkül
- rögzít mindig,de nem tárolja el a videót,csak ha mondjuk megnyomok egy gombot az előtte lévő x percet menti el,amikor szükség van rá(mondjuk balesetnél,
- lehet sötét is a kijelző,ne merítse a telefont,
- egy Huawei Y200-on is fusson normálisan,mivel másra már nem jó.

(#70805) pinnacle válasza Danny365 (#70799) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! PC-n az Adblock miatt nem látok reklámokat, csak furcsa, hogy a Google ilyet enged.

(#70806) air válasza gps76 (#70804) üzenetére


air
nagyúr

Esetleg ez: CoR - Car DVR & AR navigate vagy ez:
AutoGuard Dash Cam - Blackbox
Találtam még egyet: DailyRoads Voyager

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#70807) unravel


unravel
őstag

Heló

Cerberusos kérdésem van.
Nincs GPS a telefonban. Cellainfó alapján lehet behatárolni. De ez ugye SIMhez kötött?! Ha kicserélik a kártyát akkor b*szhatom?

¯\_(ツ)_/¯

(#70808) gps76 válasza air (#70806) üzenetére


gps76
őstag

Köszi.
Ezek tudják amiket említettem? Mert szerencsétlen telefonra alig fér valami...

[ Szerkesztve ]

(#70809) #41133696 válasza Krystal_s (#70802) üzenetére


#41133696
törölt tag

Szia, bizonyos alkalmazások nem látszanak, például vannak direkt olyan biztonsági applikációk is, amik elrejtésre kerülnek maguktól is vagy külön kérésre.

(#70810) air válasza gps76 (#70808) üzenetére


air
nagyúr

Nem tudom. Ki kell próbálni. Én csak használható ötleteket adtam.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#70811) Locutus


Locutus
veterán

Üdv

Tud valaki olyan PDF viewert, ami 3D PDF-et is meg tud jeleníteni? Már vagy 5-öt próbáltam, és egyik se eddig...

A legérdekesebb az, hogy az Adobe Reader se tudja androidon, pedig az PC-n igen...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#70812) Arween


Arween
senior tag

Az app of the day 2.0 apk-t esetleg tudja valaki honnan tudom leszedni?A régi verzióval már semmilyen akciót nem hoz fel…

(#70813) gps76 válasza air (#70810) üzenetére


gps76
őstag

Az lesz. Az utolsó tűnik szinpinek,azzal kezdem.

(#70814) air válasza gps76 (#70813) üzenetére


air
nagyúr

Tapasztalatokról - pró, kontra - beszámolhatnál majd.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#70815) vadasz70 válasza beg (#70781) üzenetére


vadasz70
aktív tag

És ezzel öreg mi a probléma? Nem tilos hasznàlni.

(#70816) #41133696 válasza vadasz70 (#70815) üzenetére


#41133696
törölt tag

De, igen törvénybe ütközik, a BTK. rendelkezik róla.

(#70817) #79335424 válasza #41133696 (#70816) üzenetére


#79335424
törölt tag

A saját gépemen nem logolhatom a saját szövegbevitelemet? :Y

(#70818) #41133696 válasza #79335424 (#70817) üzenetére


#41133696
törölt tag

Arról van szó, hogy ha más felhasználónak, családtagnak (pl élettárs), a tudta nélkül csinálod, az Bcs. Ha jelszavához férsz hozzá és lépsz be, BTK. 300. §. /C. Amúgy a Cavinton jobb megoldás, csak azt meg fel kell írni :DDD

"A CD Jogtárban a következők vannak:

1. Az új bűncselekmény jogi tárgya egyfelől a számítástechnikai rendszerek megfelelő működéséhez és a bennük tárolt, feldolgozott, továbbított adatok megbízhatóságához, hitelességéhez, valamint titokban maradásához fűződő érdek.
A törvényi tényállás konstrukciójának sajátossága, hogy a törvény az adott bűncselekmény három alapesetét szabályozza, amelyek az elkövetési magatartások függvényében egymáshoz képest súlyosabban büntetendő cselekmények.
A számítástechnikai bűnözésről szóló, Strasbourgban 2001. január 8-án meghozott Egyezmény 1. Cikkének meghatározása szerint számítástechnikai rendszer minden olyan önálló eszköz, illetőleg egymással kapcsolatban lévő vagy összekötött eszközök összessége, melyek - illetőleg melyeknek egy vagy több eleme - program végrehajtásával adatok automatikus feldolgozását biztosítják.
2. Az (1) bekezdésében írt alaptényállás büntetendő cselekménnyé nyilvánítja a számítástechnikai rendszerbe történő jogosulatlan behatolást, illetve a belépés jogosultságának kereteit túllépő bennmaradást. A számítástechnikai rendszerbe történő belépés azonban csak akkor tényállásszerű magatartás, amennyiben a számítástechnikai rendszer védelmét szolgáló intézkedés megsértésével vagy kijátszásával történik.
Abban az esetben, ha a számítástechnikai rendszerbe jogosultan lép be az elkövető, azonban annak kereteit túllépve, illetve azzal ellentétesen marad benn a számítástechnikai rendszerben, ugyancsak elköveti a bűncselekményt.
Az elkövetési magatartás azonban csak abban az esetben tényállásszerű, ha az elkövető a megváltoztatást, törlést vagy hozzáférhetetlenné tételt jogosultság hiányában követi el. A bűncselekmény az adat bármilyen módon történő módosításával, törlésével vagy hozzáférhetetlenné tételével befejezetté válik, ugyanis nem szükséges, hogy a cselekmény következtében a számítástechnikai rendszer bármilyen károsodása bekövetkezzen.
A (2) bekezdés b) pontjában meghatározott cselekmény védett jogi tárgya a számítástechnikai rendszer működése. Míg a (2) bekezdés a) pontja esetében a tárolt, feldolgozott, kezelt vagy továbbított adatokat védi a törvény, úgy ez esetben magát a számítástechnikai rendszer hibátlan működését részesíti büntetőjogi oltalomban. A (2) bekezdés b) pontja szerint, aki a számítástechnikai rendszer működését jogosulatlanul akadályozza, vétséget követ el és két évig terjedő szabadságvesztéssel, közérdekű munkával vagy pénzbüntetéssel büntetendő.
A (3) bekezdés gyakorlatilag a korábbi számítógépes csalásnak megfelelő, attól kissé eltérő tényállást fogalmazott meg. Ezek szerint, aki a (2) bekezdés a)-b) pontjában írt magatartásokat jogtalan haszonszerzés végett követi el, büntettet követ el és három évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.
A (3) bekezdésben írt minősített eset eredménybűncselekményt fogalmaz meg, ugyanis mindkét fordulat esetében a károkozás, illetve a kár bekövetkezte tényállási elemként szerepel. Ugyanakkor a (3) bekezdés a) és b) pontjában írt magatartások a jogtalan haszonszerzéssel és a károkozással együttesen is alapeseti cselekményként kerültek megfogalmazásra.
A (4) bekezdés meghatározása szerint a bűncselekmény súlyosabban minősül attól függően, hogy jelentős, különösen nagy vagy különösen jelentős kárt okoz. Ebből következően a törvényi utalás szerint is kizárólag a (3) bekezdés a) és b) pontjában írt alapeseti bűncselekménynek lehet minősített esete, ugyanis kizárólag az ott írtak szerint tényállási elem a károkozás.
A kár meghatározásánál rendkívül lényeges, hogy a károkozás nem az elkövetés módjára, hanem a cselekmény eredményére vonatkozik, vagyis a kárnak nem a számítástechnikai rendszerben kell bekövetkezni, hanem a számítástechnikai rendszer manipulációjával összefüggésben, a tevékenység eredményeként.
"
Forrás: http://www.jogiforum.hu/forum/23/13508

"Ha más rendszerét - a másik fél beleegyezése nélkül - akarod lehallgatni bűncselekményt (BTK 300/C. §-a, és a BTK 178/A. §-a alapján) követsz el.
Aki ebben segít neked, ugyancsak bűncselekményt követ el (BTK 300/E. §-a alapján).
"

Más:
Androidos telefonja van? Több millióan letölthettek egy vírust - Google Play-ről.

[ Szerkesztve ]

(#70819) janosibaja válasza unravel (#70807) üzenetére


janosibaja
őstag

Nem, működik tovább, SIM-csere esetén is minden funkció. Legalábbis a fizetős változatban biztosan. Kukkants ide.

(#70820) #79335424 válasza #41133696 (#70818) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem én vagyok feledékeny, hanem a hálózat. Írok egy hsz. -t, majd küldéskor "weboldal nem elérhető". Bukta hsz. Köszi! Akkor még nem beszéltünk olyanokról, hogy a bejövő hívásnál háttérbe kerülő böngészőt bezárja a rendszer. Bukta hsz. Stb, stb. Nem minden hsz. egy soros. Imádok egy hosszabb leírást ismételgetni.

(#70821) janosibaja válasza #41133696 (#70818) üzenetére


janosibaja
őstag

Teljesen igazad van, s morálisan is - mindenféle Btk nélkül is - felháborító az ilyesmi használata.

Azért lábjegyzetben egy apróság: hasonló témában: magyar bíróság már többször elfogadta bizonyítéknak, ha például megzsarolt személy rögzítette titokban a zsaroló beszélgetést. Munkaügyi bíróságnál is nyert az alkalmazott, akit a munkáltatója nemtelen eszközök = zsarolással próbált kirúgni. Csak kifejezetten indokolt esetben veszik figyelembe, nem arról van szó, hogy nyakló nélkül rögzítsük/filmezzük mások beszédét.

Manapság nem árt ezt tudni: erre is jó lehet az okostelefon.

(#70822) SharpSA válasza #79335424 (#70820) üzenetére


SharpSA
veterán

Hozzászólás küldése előtt CTRL+A, majd CTRL+C. Ez működik minden készüléken, csak persze kicsit másként. ;)

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#70823) pandion válasza janosibaja (#70821) üzenetére


pandion
tag

Ahogy az az idézetből is kiderül, a kulcsszó a "tudta nélkül". Tehát önmagában egy ilyen szoftver használata semmilyen jogi vagy morális aggályt nem vet fel. Az megint más kérdés, hogy az adott eszközt más is használja-e és az az illető tud-e a loggerről. Szerintem az lenne a felháborító, hogy ha a btk megszabná nekem, hogy milyen programot telepíthetek a gépemre és milyet nem.
Én is használtam ilyen programot, mert feltűnt, hogy a gépemet valaki más is használja a megkérdezésem és tudtom nélkül. Felraktam a progit, és a háttérképre kiírtam, hogy a gép (az én saját tulajdonom, privát gépem) logolja a használatot. Utána valahogy megszűnt az illetéktelen használat. Szóval nehogy már megtiltsa a btk, hogy a saját gépem felett rendelkezzek.

(#70824) #41133696 válasza #79335424 (#70820) üzenetére


#41133696
törölt tag

Mondjuk bár ez androidos topic, de PC-n a Chrome és az IE valamint a Firefox is tudja azt - itt a fórumon is -, hoy jó eséllyel ha véletlen megborul a böngésző, újrainduláskor megszokott maradni a beírt szöveg. Táblagépen majd megnézem mi a helyzet, ott általában csak Chrome alól írok.

(#70821) janosibaja: Hát az a helyzet ha valaki ilyen szoftvert keres, akkor a legutolsó dolog amire gondolna az ember, hogy a saját beírásait akarja naplózni. Egyébként Skype, Google Hangout, is online logolnak ha mégis erre lenne szükség. Általában a döntő többség, akik az efféle programok iránt érdeklődnek, mások féltett titkaira ácsingóznak.

(#70823) pandion"Szerintem az lenne a felháborító, hogy ha a btk megszabná nekem, hogy milyen programot telepíthetek a gépemre és milyet nem."

Akkor már felháborodhatsz, mert megszabja, warezolt szoftvert sem enged neked telepíteni, ha rajta kapnak, hamar vádlott álljon fel! lesz belőle :D

Egyébként technikailag meg szinte kivitelezhetetlen az ilyen applikációk használata kapacitív kijelzős készülékeken, ahol virtuális billentyűzetet használnak a legtöbben.

[ Szerkesztve ]

(#70825) harcikoca


harcikoca
senior tag

Elephone p2000 android 4.4.2

minden alkalmazásnál akadozik a hang, telefonálást kivéve. Mit kellene tennem,

AMD+Ati powee'R

(#70826) vadasz70 válasza #41133696 (#70816) üzenetére


vadasz70
aktív tag

Nem tilos használni! Csak ha mással szemben használod, nem csak rosz célokra lehet használni ilyet.Nekem már sokszor s3gített abban hogy merre jártam és hogy mit írtam.

(#70827) zeusz55 válasza vadasz70 (#70826) üzenetére


zeusz55
senior tag

Arra ez is jó! :DDD :U

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – =FOR SALE=

(#70828) #79335424 válasza SharpSA (#70822) üzenetére


#79335424
törölt tag

Sőt, akár jegyzetben is írhatnám, aztán másol/beilleszt. Van vágólap kezelőm is, tehát az is egyszerű lenne. Ennek ellenére, párezer hsz. után azt kell mondanom, hogy nem ez a megoldás (az ok egyszerű hanyagság, lustaság).

GoodSpeed:
PC -n nem probléma a logolás. Viszont én nem használok PC -t, csak arm Androidot. Sztem itt sem lenne annyira megoldhatatlan. Mondjuk egy billentyűzet alkalmazás fejlesztője le tudna programozni egy ilyen ficsőrt, amit pl. pluginként hozzá lehetne adni. Lehetne akár egy állandó figyelmeztetéshez is kapcsolni, így biztosítva a legális használatot. Az External Keyboard Helperben lehet egyedi műveletet rendelni egy-egy gombhoz, vagy kombinációhoz. Tudom, hogy ez más célt szolgál, de az alapja azonos.

(#70829) nightzone válasza #41133696 (#70824) üzenetére


nightzone
aktív tag

"a legutolsó dolog amire gondolna az ember, hogy a saját beírásait akarja naplózni.[/I"]

Ezzel egyetértek, és "sajnos" az is előfordulhat hogy valaki a gyerek mobilos tevékenységét akarja naplózni hogy megtudja milyen oldalakat néz/ kivel mit sms-ezik stb és ezért telepít ilyet.

De hogy a topiknál is maradjunk, kis olvasgatni való ha nem volt még:

68 Best Android Apps Of The Year 2014

(#70830) janosibaja válasza nightzone (#70829) üzenetére


janosibaja
őstag

:R

(#70831) nightzone válasza janosibaja (#70830) üzenetére


nightzone
aktív tag

Idén kicsit késtek a cikkel, de azért csak megérkezett. :D

Nemsokára átnézem én is, ha találsz benne hasznosat majd írd róla ha van kedved.:)

(#70832) janosibaja válasza nightzone (#70831) üzenetére


janosibaja
őstag

Írtál pl a gyerek naplózásáról... Ez itt egyszerűbb, mert teszem azt iskolaidőben teljesen letilthatod, hogy a weben nézelődjön, de azért mondjuk telefonálni tud.

(#70833) #79335424 válasza nightzone (#70831) üzenetére


#79335424
törölt tag

Az antirotációs kamera alkalmazás érdekes lehet. SGS 2 -n próbáltam régebben, de nem akart jó lenni. Lehet, hogy gyenge volt hozzá a vas.

[ Szerkesztve ]

(#70834) unravel


unravel
őstag

(#70835) gigiradok


gigiradok
tag

Sziasztok!

Olyan szótár/fordító alkalmazást keresek amihez nem kell külön ablakot megnyitni. Tehát az elképzelés az, hogy olvasok egy szöveget a tableten (pdf, ebook, neten vmit) és ha nem értek egy szót akkor csak vhogy kijelölöm és egy kis felugróablakban jelenik meg a fordítás. A kindlemen van hasonló, ilyet szeretnék a tabletemre is.Tud valaki ilyesmiről? :F

(#70836) membrandj


membrandj
nagyúr

Üdv!:
[link]
Csak nekem nem működik az app? Nem frissít már vagy 1 hónapja.. Újratelepítettem, írtam nekik levelet, facebookon is,de 0 reakció.

Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

(#70837) Deck válasza unravel (#70834) üzenetére


Deck
titán

Úgy tudom, hogy a gps, Bluetooth stb. csak akkor fogyaszt ha használjuk ha csak be van kapcsolva akkor nem.

Illetve a greenifyt hiányolom a cikkből.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#70838) t181 válasza Deck (#70837) üzenetére


t181
senior tag

Bluetooth-ban nem vagyok biztos, de a GPS-ről Én is úgy tudom, hogy csak akkor fogyaszt, ha valami használja. BT-t wifi-t úgy tudom, hogy ha nincsenek csatlakozva sehova, de be vannak kapcsolva, akkor keresnek, ami többet fogyaszt, mintha csatlakozva lennének.

Greenify +1

Nikon D3200 // Acer Aspire 5 A515-51G-51JP // OnePlus 3 // Nexus 4

(#70839) Deck válasza t181 (#70838) üzenetére


Deck
titán

Belehet állítani, hogy a wifi keressen-e vagy sem. :)

PS5

(#70840) nightzone válasza janosibaja (#70832) üzenetére


nightzone
aktív tag

Valóban nem rossz, szépen be lehet konfigurálni az appot. Hasznos funkciókat tud.

(#70833) Somatom: Ez már többször okozott nekem is gondot hogy elfordult felvétel közben és mondjuk fejjel lefelé készült el a video, vagy egyszerűen kilépett az app ha rendesen akartam megfogni miközben ment a felvétel. Teszteld le, szerintem az újabb készüléken nem lesz ilyen gond vele.

Nekem például így elsőre a cikkből Navigation layer is szimpatikus, pontosabban az hogy pl be lehet zárni egy swipe-al az éppen futó alkalmazást (nem kell a back gombot keresni), vagy hogy adott appon belül (pl böngészőből) kilépés nélkül felszabadató vele pl a Ram, stb.

(#70834) unravel: És mi a helyzet az ilyen battery kalibráló appokkal amikre azt írják hogy pl új firmware felrakása után érdemes használni? Ezt a Battery Calibration nézegettem most. Próbálta már valaki, szerintetek ez mennyre biztonságos?

(#70841) unravel válasza nightzone (#70840) üzenetére


unravel
őstag

Én nem használnék erre külön programot. Kikapcsolom amire nincs szükségem vagy nagyon sokat fogyaszt.
Nemrég kipróbáltam a google locationt. Eléggé jól képes lemeríteni az akksit. Meg talán nem is hasznos nekem.

Akartam már kérdezni tőletek, hogy mi a véleményetek arról hogy mutassuk e a googlnek a tartózkodási helyünket, keresési előzményeket stb? Kicsit ijesztő hogy megvan egy helyen hol lakok, hova járkálok, mire keresek, mi érdekel. Így gyakoprlatilag teljesen meg lehet ismerni engem. :)

¯\_(ツ)_/¯

(#70842) bigrock válasza unravel (#70841) üzenetére


bigrock
addikt

Nem hiszem, hogy a célzott reklámokon kívül egyéb károd származhat belőle... :)

(#70843) LonGleY válasza unravel (#70841) üzenetére


LonGleY
veterán

Nem hiszem, hogy a célzott reklámokon kívül bármi előnyöd származhat belőle... Minek?

Csakis a GPS-t, azt is akkor, ha kell egy sport- vagy naviprogramnak. A helyszolgáltatások elutasítható, ha rákérdez a GPS bekapcsolásakor.

[ Szerkesztve ]

(#70844) LonGleY válasza LonGleY (#70843) üzenetére


LonGleY
veterán

Ja és a keresési előzmények is törölhető/kikapcsolható. Az az első egy új gmail fióknál.

(#70845) dlaj


dlaj
őstag

Sziasztok!

Szeretnék romot cserélni a telefonomon, de a kiszemelt nem zip-be van tömörítve,hanem 7z-be. A TWPR pedig nem ismeri fel.
Van valakinek valami ötlete, hogyan tudom feltenni? :R

(#70846) nightzone válasza unravel (#70841) üzenetére


nightzone
aktív tag

Én is kikapcsolom amik nem kellenek, egyelőre, de jó pár helyen olvasni hogy új készülékeken, frissen telepített nem belakott rendszeren is nagyon merül az aksijuk. Miért?
Talán pont a firmware frissítések és a hozzá nem megfelően kalibrált/kalibrálódó aksiknak köszönhetően. Ezért talán érdemes lenne kipróbálni egy ilyen battery kalibrálót is.
Meg ha jól hallom, akkor pl a Lolin nem lehet majd használni az Exposed-ot ami a Greenfy-nak is kell, akkor mivel lehet majd normálsan a system appokat fagyasztani? Nem tudom, de remélem lesz rá hasonló egyszerű megoldás...

(#70847) janosibaja válasza unravel (#70841) üzenetére


janosibaja
őstag

Szerintem sincs sok értelme a dolognak, de jobb tudomásul venni, hogy a mobilról mindent tud a Google. Így is, úgy is. Ha kikapcsolsz ezt-azt, attól csak nem látod, hogy mindent tud. Meg a mobilszolgáltató is tud mindent. Meg az öreg ördög, gondolj csak az NSA-ra.

Akinek félnivalója van, használjon Nokia 8210-est. De komolyan.

(#70848) nightzone válasza janosibaja (#70847) üzenetére


nightzone
aktív tag

Rootolni lehet? Akkor jöhet. :D

Közben meglett mit váltja le a Greenify-t, a Freeze It! :C

(#70849) Deck


Deck
titán

Ezek az alvás figyelő appok érnek valamit? Még egyet sem próbáltam ki ezért, érdeklődöm.

PS5

(#70850) air válasza nightzone (#70846) üzenetére


air
nagyúr

Lesz majd Xposed ART-ra is.
[link]

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.