Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70901) harcikoca válasza kuksa90 (#70866) üzenetére


harcikoca
senior tag

Neked van a telón valami másmilyen rom?

AMD+Ati powee'R

(#70902) zeon.hu válasza #79335424 (#70900) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

rendelj egy ilyet :)

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#70903) Siriusb válasza #79335424 (#70900) üzenetére


Siriusb
veterán

Régebben olvastam egy cikkben, hogy van olyan ország (direkt nem mondom meg, melyik, de nem a miénk), ahová valamelyik Apple terméket - ha jól emlékszem - iPad-et nem lehetett bevinni, mondván túl erős a wifije és kémkedésre lehet használni... Szóval nem csak itt vannak okosok.

(#70904) air válasza Werkly (#70899) üzenetére


air
nagyúr

Kérdezd meg tőle! :D

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#70905) RootRulez


RootRulez
félisten

Sziasztok!

Ha elveszett egy telefon, és a google helyzetmeghatározó 3500 méteres pontossággal tudja megjeleníteni, akkor be lehet valahogy rajta kívülről kapcsolni a GPS-t, hogy pontosabban lehessen keresni?

Köszi!

═════════════════════════════════════════

(#70906) kuksa90 válasza harcikoca (#70901) üzenetére


kuksa90
őstag

Nekem egy ujraparticionált rom van a vason, de gyere át a teló topikjába, ez itt off.

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#70907) air válasza RootRulez (#70905) üzenetére


air
nagyúr

Ha van rajta egy Cerberus például, akkor akár egy SMS-sel is be lehet aktiválni a GPS-t.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#70908) Krystal_s válasza Jakuu (#70856) üzenetére


Krystal_s
addikt

Köszönöm, utánanézek jobban, még nem próbáltam. A leírás tetszik, hogy biztonságos stb.
Reklámblokkoló van hozzá?

Somatom: Köszi, megnézem azokkal a beállításokkal is.

(#70909) goom válasza Jakuu (#70887) üzenetére


goom
senior tag

Jakuu: Igen jónak tűnik, köszönöm! Telepítettem, kipróbálom.
GoodSpeed, #70876: köszönöm a tippet. Sajnos, nekem ez nem működik, pedig megvettem (direkt ezért) a Pro-t.

(#70910) S e t h válasza Arween (#70812) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nekem a régivel működik a mai napig, minden nap új akciót dob fel.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#70911) bigdady válasza bigdady (#70891) üzenetére


bigdady
nagyúr

Akkor most létezik androidra billentyűzet figyelő vagy sem? A linkelt kamu lenne?

(#70912) #41133696


#41133696
törölt tag

A Swype + Dragon a legutóbbi frissítés óta, fizikai billentyűzettel való bevitel esetén is megjeleníti a a predektív szövegbivteli javaslatokat, alul egy vékony szövegmezőben:

(#70913) Quasi_modo válasza bigdady (#70911) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Próbáld ki és tudni fogod.

valami

(#70914) bigdady válasza Quasi_modo (#70913) üzenetére


bigdady
nagyúr

Nincs androidom azt akarom kideríteni hogy annak akinek van és írok neki figyelhetik-e a billentyűzetét ergo van-e rá mégis mód.

(#70915) #79335424 válasza bigdady (#70911) üzenetére


#79335424
törölt tag

Tudsz Te olvasni? Mert ha igen, akkor olvasd el légyszi figyelmesen, amit linkeltél! Van egy Android figyelő. Ráböksz, de a feature listában nem találod a keyloggert. A termékeknél valóban ordít a képedbe, hogy "Töltse le a keyloggert", de ha sikerül lejjebb vinni a tekintetedet, akkor oda van írva, hogy "platform: Windows 8.1, 8, ...". Akkor most szted kamu, vagy sem?

Leírtuk, hogy van rá mód, de egyrészt nem tudunk róla, hogy készítettek volna már ilyet, másrészt nem lenne túl nehéz felfedezni a működését. Valamint megakadályozni sem. Ergo, csak saját célra, legálisan lenne használható.

[ Szerkesztve ]

(#70916) bigdady válasza #79335424 (#70915) üzenetére


bigdady
nagyúr

Én tudok de szerintem te kevésbé mivel ez van oda irva kivül: "Platform: Windows XP, Vista, 7, 8 and 8.1; Mac OS X 10.7 - 10.10; Android 3.0 - Android 4.4"

Saját célra működik ilyen? Már ha ha valaki feltelepiti a tulaj tudta nélkül és hozzáfér a telóhoz?

[ Szerkesztve ]

(#70917) #79335424 válasza bigdady (#70916) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem vagy egyszerű eset! Gondolom, nem rendeltél még kínai webshop -ból, ezért nincs rutinod a sorok között olvasásban, hogy épp milyen trükkel próbálnak megtéveszteni. :) Igen, maga az alkalmazás elérhető ezekre a platformokra. De ha rákattintasz, akkor míly fura, három különböző ikon van. Vajon miért? Lehet, hogy ugyanazok a lehetőségek nem minden platformon érhetők el? Bökj a Windows -ra! Typed text: pipa. Látsz ilyet az Androidra bökve? Akkor ki nem tud olvasni, értelmezni?

(#70918) bandras54


bandras54
aktív tag

Hello! Használja vki az ikey appot? Nem tudom letorolni, inaktív a gomb. Vmi ötlet?

(#70919) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Sziasztok.

Adott egy THL w100 teló, és a facebook alkalmazás alatt nincsenek képek. Vagyis, nem töltődnek be.
Cache törlés megvolt, factory reset megvolt, akkor sem működik. Sem wifin, sem pedig mobilinterneten.
Mit lehet ezzel csinálni? Legfrissebb fb. app, de már több hónapja fennáll ez a probléma.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#70920) Tav-Csoves


Tav-Csoves
őstag

Valaki beavatna a Titanium Backup mélységeibe? Hogy kell használni? Hogy lehet teljes mentést csinálni? (apk, apk tartalom, és rendszerbeállítások)

:R

(#70922) A_ScHuLcZ


A_ScHuLcZ
addikt

Sziasztok!

Szomszédom szeretne valami korlátozó szoftvert tenni a lánya telefonjára, mert folyamatosan azon lóg, és engem kérdezett meg, hogy tudok-e ilyet javasolni. Olyasmire lenne szükség, amivel a wifi kapcsolatot lehet korlátozni, hogy például x óra után már nem tud rá kapcsolódni, tudtok-e ilyet? Rootolatlan telefon, nem is szeretném rootolni, jobb ez így, nehezebben tudja elrontani. :)

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#70923) Jarod1


Jarod1
addikt

Sziasztok! Hogy a fenébe lehet a beépített sms progi betűméretét csökkenteni?

(#70924) hzx0 válasza A_ScHuLcZ (#70922) üzenetére


hzx0
aktív tag

Esetleg ez. Parental control app

(#70925) Tav-Csoves válasza Jakuu (#70921) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

:C :R

(#70926) vicze válasza A_ScHuLcZ (#70922) üzenetére


vicze
félisten

Ezt legegyszerűbben routeren érdemes megoldani MAC szűréssel.
A legtöbb routerenk van ilyen beállítási lehetősége alapból. pl ilyesmi, de ez minden routeren más.

[ Szerkesztve ]

(#70927) Pajoz válasza #41133696 (#70912) üzenetére


Pajoz
őstag

... és hogy lehet floating-ban használni? Mert a legújabb cséndzslogban ez is benne van.

(#70928) A_ScHuLcZ válasza vicze (#70926) üzenetére


A_ScHuLcZ
addikt

Igen, ez nekem is eszembe jutott, az enyémen könnyen beállítható, nem tudom ők milyet használnak, valami nagyon egyszerű TP-Link-re tippelek.

hzx0: Köszi, ez jónak tűnik! :)

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#70929) vicze válasza A_ScHuLcZ (#70928) üzenetére


vicze
félisten

Még a legolcsóbb TP-Linken is van szerintem.

(#70930) air


air
nagyúr

Tesztelem az UC browsert, de nem látok benne agent vagy mobil-desktop nézet váltási lehetőséget. Merre van?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#70931) golyós válasza hzx0 (#70924) üzenetére


golyós
őstag

Honnan lehet letölteni, mert az oldalról nem , rossz a link?

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#70932) paolinho


paolinho
őstag

Van esetleg arra valamilyen lehetőség, hogy a tárcsázó alatt, amikor hívok vagy hívnak, az ikonok között a hangfelvétel-gomb is szerepelhessen? Nekem ugyanis amióta 4.4.2 van a telómon ez nem megoldott, míg a 4.2.2-ben benne volt alapból.

(#70933) #41133696 válasza Pajoz (#70927) üzenetére


#41133696
törölt tag

Egérrel rákattintok :DDD Gondolom így gondolták, mert akinek van fizikai billentyűzete az androidos eszközéhez, annak logikus, hogy egere is :)

(#70934) otto14


otto14
senior tag

Üdv!

Napi 2-3 óra navigálással gyalog a Google Maps mennyi adatot használna egy hónap alatt? 200MB elég lenne? Xperia X8 -ra GingerDX 2.3.7 kéne anyunak Israelbe, de az Offline Nav. appokat nem bírom működésre bírni, szerinetm az összeset próbáltam és a Google Maps sem tudja elmenteni magának Izraelt :W

asd

(#70935) #79335424 válasza otto14 (#70934) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ha offline kell, akkor IGO, bár nem kifejezetten gyalogos üzemmódra van kifejlesztve. Te, itthon, nem tudod legálisan beüzemelni, mivel csak két helyen működik legálisan. Törökországban és Izraelben.

(#70936) otto14 válasza #79335424 (#70935) üzenetére


otto14
senior tag

Ööö.. iGO nem megy nekem eredeti lehet menne, Nokia Here sem megy. benne van hogy user error az iGO, de anyu 2 hónapra elutazik, én teljesen egyedül leszek itthon 16évesen (apám nincs) és szeretném ha a lehető legjobban működne neki a nav. Xperia X8 -on a legkevesebb bosszúsággal, ugyan is csak a kályhától tudja elkezdeni és mostanra kiborultam. Holnap reggel indul.

Lehet kimegyek és elkezdem mérni az adathasználatot vagy fél órát, iránymutatásnak jó lehet.
Tippeket várok, hogy mennyit használhat! :R

[ Szerkesztve ]

asd

(#70937) #79335424 válasza otto14 (#70936) üzenetére


#79335424
törölt tag

Én csak autós üzemmódban néztem, ott meg egy kicsit gyorsabban változik a táj. De ha jól tudom, akkor egy-egy térkép részletet le lehet menteni és azon tud offline is navigálni. Persze adattal az igazi, főleg, ha van hozzá street view kiegészítő. Csak lehet kapni Izraelben is vmi adatkártyát.

(#70938) membrandj válasza otto14 (#70936) üzenetére


membrandj
nagyúr

Túlzottan sokat nem zabálhat lévén,hogy gyalog nem tud gyorsan haladni, nagy adatbázist nem kell letöltenie.
A nagyobb probléma az akksi lesz. 2-3 óra alatt egy több éves aksi 2x le fog merülni kb.
Pót akksi vagy külső töltő tuti kelleni fog.

Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

(#70939) Jakuu válasza otto14 (#70934) üzenetére


Jakuu
őstag

Kizart hogy 200MB eleg legyen a google mapsnak. Offline terkepeket nezz.
Maps.me az offline es 23mb a sima israel terkep, az autos navigacios mappal 32mb.
Maps.me
Probald ki a magyar terkeppel, hogy megfelelo e. Ja es ingyenes a cucc amugy, mert mar nincs pro valtozat.

[ Szerkesztve ]

(#70940) Fall-N válasza air (#70930) üzenetére


Fall-N
veterán

Settings -> Browser settings -> Website preferences (UA)
Itt lehet beállítani. Elég kacifántos és kényelmetlen.
Most látom
Három csík menü-> Add-ons -> Speed mode

[ Szerkesztve ]

(#70941) Flind válasza air (#70930) üzenetére


Flind
senior tag

Menü -> Add-ons -> Speed mode

vagy

Menü -> Settings -> Browsing Settings -> Website Preferences (UA)

Szerk: Lassú voltam. :B

[ Szerkesztve ]

(#70942) air válasza Flind (#70941) üzenetére


air
nagyúr

Köszi, mindkettőtöknek.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#70943) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

Sziasztok!

Ismerősöm kapott egy Gal S3 minit céges telefonnak, és át kéne menteni bele a telefonszámokat régi Nokia butatelefonjából. Érdkelne, hogy van-e olyan app, amivel ezt kultúráltan meg lehet oldani (bluetooth van a másik telón)?

üdv

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#70945) Jarod1 válasza FireKeeper (#70943) üzenetére


Jarod1
addikt

vagy küldje át, BT on Vcf ként az összes névjegyet vagy lementi Nokia pcsuittal és felteszi myphone explorerrel.

(#70946) #77081088


#77081088
törölt tag

Sziasztok!
Prestigio 5453 (MTK6582) készülék gps-ét szeretném tesztelni! Milyen progit érdemes használnom erre a célra?
Köszönöm a segítséget előre is! :R

(#70947) harcikoca


harcikoca
senior tag

Valaki leírná lépésről lépésre, vagy belinkelné, hogy hogyan kell egy új romot tenni androidra?

AMD+Ati powee'R

(#70948) Freddycom válasza harcikoca (#70947) üzenetére


Freddycom
őstag

Előszöris érdemes tudni, h mi a telefon pontos típusa, utána pedig követni a lépéseket.

(#70949) harcikoca válasza Freddycom (#70948) üzenetére


harcikoca
senior tag

elephone p2000, és ezt akarom rátenni.

[ Szerkesztve ]

AMD+Ati powee'R

(#70950) Regirck


Regirck
senior tag

Sziasztok!
A telefonomat angolul használom, de szeretném ha a navigáció az anyanyelvemen beszélne. Sajnos ilyen beállítási lehetőséget nem találtam... Tudna valaki segíteni, hogy hol keressem?

Z1 Compact

Régi htc-n betudtam állítani. Navigáció előtt meg nem szeretnék mindig telefon nyelvet átállítani.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.