Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70151) batai15 válasza #79335424 (#70143) üzenetére


batai15
félisten

Én pixlr.

(#70152) golyós válasza #79335424 (#70143) üzenetére


golyós
őstag

Jónak tűnik, ránézek. :C
A többieknek is köszönöm az ajánlásokat. :R

(#70144) tnilabk
Idáig 3 telefonomon is esküdtem a Camera FV-5 programra de most Samsungon szinte katasztrófa, a gyári sokkal jobb.
Van ingyenes változata is.Szerintem próbálgass végig egy párat (már amiből van ingyenes verzió is) és akkor magadnak tudod leszűrni, hogy a készülékhez melyik a legjobb.

[ Szerkesztve ]

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#70153) xSide válasza Baku (#70146) üzenetére


xSide
őstag

Az egyetlen png képes szerkesztő, rábukkantam és ezzel szerkesztem a gépes képeim is az ikonjaim mellett (egyszerűbb, mint PC-n). A fektetett mód hiányzik, de nagyítással orvosolható valamelyest.
Az Aviary effektező inkább, mint szerkesztő sajnos...

Szerk.: az A.I. keyboard jó lett, ajánlom kipróbálásra.
3 év után váltottam rá a saját magamnak megfelelő módosított Smart Keyboard után ;)

[ Szerkesztve ]

(#70154) torpenyul


torpenyul
újonc

Sziasztok!

érdeklődöm, hogy az Android4.1.2 verziónál létezik oly hívás értesítő, mely am süketeknek szól? Nevezetesen villiog a vaku, ha hívásérsítőként.

Köszi

(#70155) Mittu88


Mittu88
senior tag

Étrend összeállító appot tud valaki? Olyan kellene, amiben tudok keresni pl. zsír, fehérje, szénhidrát, kalória, glikémiás index alapján.

(#70156) Istyu74


Istyu74
aktív tag

Sziasztok,
Olyan programot keresek amivel lehet szűrni a bejövő hívásokat, körzet szám szerint. Már elegem van a közvélemény kutatás ból :W

Üdv, István.

(#70157) xSide válasza Istyu74 (#70156) üzenetére


xSide
őstag

Jó a gyári :)
Már emiatt is örülök az LG funkcionalitásainak.

(#70158) Baku válasza air (#70150) üzenetére


Baku
aktív tag

Hogy lehet user error, ha törlésnél kiírja hogy a 4.4 nem támogatja az SD -ről törlést???
Gyári appal meg látszólag töröl de file kezelővel nézve ott van és meg is nyitható a kép. ..

(#70159) Baku válasza xSide (#70153) üzenetére


Baku
aktív tag

Köszi a tippet majd kipróbálom de pont azért eszem a kefét mert eddig nem kellett külön app hozzá a 4.4 billentyűzete tökéletesen megfelelt de amit a kitkat tett fel az egy rakás fos. ... :W

(#70160) teo77


teo77
őstag

Urak! PDF-fajl tördelés hogy lehetséges ezPDF-ben vagy Moon-ban? Inkább az utóbbi érdekel, ha azon is lehet. Kicsik a betűk a dokumentumban, és ha ki zoomolom, túl lóg a képen. Oldalra tologatni meg nem túl kellemes.

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#70161) air válasza Baku (#70158) üzenetére


air
nagyúr

Úgy hogy ez közismert KK bug feature. Az is tudható, hogy hogyan kell megkerülni.

(#70160) teo77
Az a fájltól is függ. Ha bitképes a PDF akkor nem fogod újratördelni, csak akkor ha vektoros.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#70162) Hintalow


Hintalow
senior tag

Sziasztok!

van arra lehetőség, hogy az originál android órát rárakjam egy olyan rendszerre (kitket vibe ui 2.0) ami alapból nem tartalmazza?

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#70163) Hintalow válasza Hintalow (#70162) üzenetére


Hintalow
senior tag

Tárgytalan, köszönöm, a telóm topikjában segítenek.

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#70164) teo77 válasza air (#70161) üzenetére


teo77
őstag

Vagy ugy! Köszönöm!
Nem tudom, hogy milyen pdf. Az OfficeSuite-al hoztam létre, docból. Amúgy megtalaltam a Moon tördelőjét, de hibásan tördeli. Felteszem, akkor nem vektoros lesz. Vektoros pdf létrehozható android alatt?

[ Szerkesztve ]

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#70165) air válasza Hintalow (#70163) üzenetére


air
nagyúr

Azért nézz rá az AMdroidra is!
Magyar fejlesztésű, nagyon jó ébresztő alkalmazás.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#70166) kisspall válasza teo77 (#70164) üzenetére


kisspall
aktív tag

Az Adobe Reader is tud már tördelni. (View modes-text reflow)

(#70167) repvez


repvez
addikt

Tud valaki olyan alkalmazást amivel a PC képét wifin vagy USB-n keresztül lehet streamelni? Lehetőleg folyamatosan akadások és laggolások nélkül?

Találtam párat ,de mindnek van valami kinja, az egyiket nem lehet használni ha fullsrceenes program fut.

(#70168) teo77 válasza kisspall (#70166) üzenetére


teo77
őstag

Köszönöm, ez remekül tördel! 👋

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#70169) Hintalow válasza air (#70165) üzenetére


Hintalow
senior tag

Köszönöm, természetesen nem felejtettem el a másik topikban adott tippedet, meg fogom nézni :K
(amúgy azért akarom a "gyárit" kipróbálni, mert pont az a gond, hogy eddig több ébresztő volt próbálva, és nem akarnak jelezni, amikor alszik a teló, az általad ajánlott még nem volt próbálva, de lesz :D )

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#70170) kuksa90 válasza air (#70150) üzenetére


kuksa90
őstag

Köszönöm, akkor backup lesz...

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#70171) Silious


Silious
tag

Sziasztok
Első androidos telefonom (4.4.2) miatt érdeklődnék, hogy olyan lehet-e csinálni, hogy lezárt képernyőn megjelenjen a következő naptári teendőm.
Tehát vagy outlokba vagy google naptárba rögíztett teendő zárolt képernyőn megjeleníthető-e?

(#70172) Orionhilles válasza Silious (#70171) üzenetére


Orionhilles
senior tag

Zárolt képernyőre rakd ki a naptár widgetet :K
Ha telefon támogatja.

– Yet, thou serves with thine eyes clouded in chaos. Thou, bound in the cage of madness. I am he who commands those chains – Fate/Zero Berserker Mad Enchantment

(#70173) Bozek válasza Silious (#70171) üzenetére


Bozek
nagyúr

DashClock Widget és hozzá a DashClock BetterCalendar. Ezután kirakod modulként a főképernyőre és már megy is. Bár az alap Naptár widget-jét is kirakhatod a lezárt képernyőre, csak a Beállítások - Biztonság résznél engedélyezned kell a modulokat a zárképernyőn.

(#70174) air válasza Silious (#70171) üzenetére


air
nagyúr

3rd party lockscreen appal biztosan lehet.
Talán a Widgetlocker Lockscreen.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#70175) Silious


Silious
tag

Köszönöm a válaszokat!
S5-m van jelenleg.
Sajnos ezt a modul beállítást nem nagyon találom a beállításokban. Widgetett ki tudok rakni, de lezárt képernyőre sehogy se sikerül.

(#70176) Tav-Csoves válasza golyós (#70152) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

Köszönöm, kipróbáltam, és note 3 tulajként alátámasztom a kijelentésed.

(#70177) Deck


Deck
titán

zAnti

Van valakinek tapasztalata róla?

[ Szerkesztve ]

PS5

(#70178) #79335424 válasza Silious (#70175) üzenetére


#79335424
törölt tag

Én a C Locker pro -t használom. A lényege, hogy kikapcsolod teljesen a gyári lockot, hogy nyitáskor, egyből a Launcher jöjjön be. A C Locker -t pedig beállítod a rendszerben alapértelmezett Launcher -nek. Így, ez a lock fog megjelenni feloldáskor. A C Lockerben pedig be lehet állítani, hogy feloldás után, melyik Launchernek adja tovább a stafétát. Van benne deaktiváló kapcsoló, ha vmiért tényleg szeretnéd kikapcsolni. Rengeteg beállítási lehetőség van benne.

[ Szerkesztve ]

(#70179) pinnacle válasza pinnacle (#70136) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Samsung alkalmazás.

(#70180) nababika válasza LonGleY (#70140) üzenetére


nababika
aktív tag

Köszi ez jó ötlet. Csak azt mondd meg hogy a torrentkliensben mit állítasz be?

(#70181) llaszlo


llaszlo
veterán

A mobogenie-ről mit lehet tudni? Megbízható? Telefonon használnám, hogyha jó. Ha jól értem, akkor olyan, mint az Amazon app Store ahonnét fizetős alkalmazásokat lehet időnként ingyen vagy akciósan leszedni. De semmi infót nem találtam róla magyar androidos oldalakon.

(#70182) Mr.C


Mr.C
őstag

Üdv! Kicsit kiutált téma lesz, de hallottatok már a Facebook Lite-ról?
Most fogom kipróbálni, bár azt nem tudom, ha elvileg csak egy "lightweight" verzió, ami alig igényel adatot (és maga az apk is 250kB körül mozog), hogy a low-end masinákon is fusson, akkor miért nem állnak át erre? Valami turpisság biztos van benne... Vélemények?

sudo rm -rf /*

(#70183) Orionhilles válasza Mr.C (#70182) üzenetére


Orionhilles
senior tag

Ronda, és nem tud annyit. Meg ronda, de nagyon :DDD

– Yet, thou serves with thine eyes clouded in chaos. Thou, bound in the cage of madness. I am he who commands those chains – Fate/Zero Berserker Mad Enchantment

(#70184) Mr.C válasza Orionhilles (#70183) üzenetére


Mr.C
őstag

Pedig reménykedtem, hogy lesz egy official erőforrást nem zabáló app....
Hát a mobilos online felülete is szebb ennél az tény... és használhatóbb
tényleg ratyi... de nagyon. Ezt inkább a 320*480-as képernyőkre lehet maximum elfogadható

sudo rm -rf /*

(#70185) Deck


Deck
titán

Ajánlanék egy zseblámpa appot mindenkinek: Clicklight

PS5

(#70186) paolinho


paolinho
őstag

Az Opera alatt arra van esetleg valamilyen megoldás, hogy fullHD képfelbontás okán picire töpörödött betűket miként lehetne felnagyítani? Vagy van esetleg olyan böngésző, amely eleve nagyobb betűméretet alkalmaz?

(#70187) spiritex válasza paolinho (#70186) üzenetére


spiritex
veterán

A Ctrl + elvileg nagyítja a betűket.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#70188) cris78


cris78
őstag

Sziasztok! Van olyan program amivel megtudom nézni, hogy a wifire mik csatlakoznak és hányan?

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#70189) Deck válasza cris78 (#70188) üzenetére


Deck
titán

Fing - Network Tools

PS5

(#70190) cris78 válasza Deck (#70189) üzenetére


cris78
őstag

Köszönöm!

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#70191) paolinho válasza spiritex (#70187) üzenetére


paolinho
őstag

Ctrl + ?
Mobilon?

(#70192) spiritex válasza paolinho (#70191) üzenetére


spiritex
veterán

Sorry, nem figyeltem a topic-ot...

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#70193) t181 válasza Mr.C (#70182) üzenetére


t181
senior tag

Nekem egy darabig fent marad. Úgy látom, hogy gyakorlatilag bármilyen vason halálosan akad, viszont sokkal kevesebb net kell neki. Belassított T-s netem van, és érezhetően gyorsabb akár böngészőnél (Opera), akár a "nagy" apptól.
A "nagy" app egy ideje már nincs fent, nem is hiányzik, lehet ez is repül egy idő után.

Nikon D3200 // Acer Aspire 5 A515-51G-51JP // OnePlus 3 // Nexus 4

(#70194) ityam


ityam
senior tag

Sziasztok.

A telefonomon a Home Gomb kezd elhalódni. bazierősen kell nyomni(a jobb szélén) hogy érzékelje. Tudtok valami ingyenes progit amivel át tudom rakni hogy ezt a Home Funkciót a Menü gomb lássa el? úgyse szoktam használni a menü gombot. a Homeot meg rengeteget.

Off. Esetleg ha tudtok olyan ember aki ért telefon szereléshez és szét tudja kapni és a gomb alatti mikrokapcsolót ki tudja cserélni azt is megköszönöm.

Egy kínai teló. ahol kérdeztem telefonos boltot csak annyival hajtottak el hogy ilyenhez úgysincs alkatrész. szal nem foglalkoztak ilyennel.

[ Szerkesztve ]

(#70195) Rula


Rula
tag

Üdv!
Egy olyan alkalmazást keresek, amely számolja, hogy eggyes események óta hány nap telt el.
Valaki ismer ilyet?(pl beallitanam, hogy Dec. 2 utolso hamburger es kiirja utana, hogy hany napja birom mar anelkul) Elörre is köszönöm a válaszokat!

(#70196) #79335424 válasza ityam (#70194) üzenetére


#79335424
törölt tag

Esetleg floating wigdetként ki tudsz tenni egy home -gombot a képernyőre.

(#70197) oncsi válasza ityam (#70194) üzenetére


oncsi
őstag

Ezekben jellemzően már nincs mikrókapcsoló. Csak egy panelon kialakitott vezetősáv ami felet pár tizeddel egy ívelt fém lap zár össze. Ez le van fóliázva, hogy ne mozduljon el, meg ne menjen alá a por. az egész max 2-5mm de láttam már kisebbet is. Csak amatör szinten javitható. Valószinűleg erős nyomástól elmozdult a "kapcsoló". De bontottat is lehet kapni 1-2e Ft-ért. Csak azért írom ide is, mert épp most vettem asszony Xperia M telojába 9$-ért bekapcsoló gomb szallagot. Ez tartalmazza az összes gombot+a kamera kábelt is egyben.

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#70198) Deck


Deck
titán

Endomondo alá létezik valami magyar tts?

PS5

(#70199) vicze válasza HardRic (#70082) üzenetére


vicze
félisten

Megvan. :)
Nem is írják olyan rossznak.

(#70200) 7Sony7


7Sony7
addikt

Üdv! Cella id alapján lehet valahogy tornyot keresni?

-

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.