Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-02 09:11:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70951) air válasza harcikoca (#70949) üzenetére


air
nagyúr

Kövesd a linkelt fórumban lévő leírást!
Ha annyira sem megy az angol, hogy ezt megértsd, neki se állj!

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#70952) macilacus


macilacus
senior tag

Sziasztok!
Remélem Jó helyen kérdezek :U
Fent van a telefonomon a Call Recorder PRO program ami minden telefonhívást rögzít.
Ma vissza kellet hallgatnom egy beszélgetést és meglepő fájlokat találtam.

A programmal 3gp formátumban rögzítem a beszélgetéseket, a fájlnévnek először a hívott számot utána a dátum nap hónap év végül a hívás óra perc másodperc infót kell tartalmaznia. Mint a képen is látszik ez nem így néz ki.
A fájlok a legkülönbözőbb méretűek és lejátszhatatlanok. Egyenlőre megnyitni semmivel nem tudtam.
Total Commanderrel megnéztem a tulajdonságait.

Sajnos nekem ez semmit nem mond.
Megnéztem az első rögzítéssel egy napon nem telepítettem semmit a telefonra ami most is fönt van, viszont pont azon a napon töröltem a régi rögzítéseket ami azt jelentheti hogy előtte is volt csak nincsen már meg.
Esetleg valakinek mondanak ezek az információk valamit, vagy tud valaki segíteni kideríteni mi ez.

Előre is köszi a segítséget

[ Szerkesztve ]

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#70953) Met


Met
nagyúr

Mi annak a lock screenek a neve aminél egy ponton kell nyomni a kijelzőt, a körül a pont körül végigfut egy "töltő csík" (mint a windows kurzornál) és feloldja a képernyőt.
Villamoson láttam, a telefont nem sikerült beazonosítani.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#70954) Jakuu válasza macilacus (#70952) üzenetére


Jakuu
őstag

Valamilyen media player kell ami kezeli azt a kodecet.
Altalaban ezeket a sajat lejatszoja is tudja a keszulekeknek, de ha nem keress a marketen 3gp bejegyzessel.
De szerintem a VLC player biztosan tudja ezt a formatumot.

[ Szerkesztve ]

(#70955) kovisoft válasza Regirck (#70950) üzenetére


kovisoft
őstag

Google Navigációt használsz? Akkor az android menüben Settings/Language and input /Text-to-speech options, de ez mindenhol átállítja a felolvasott szöveg nyelvét (a telefon írott nyelve attól még angol marad). Ha ezt nem akarod, csak a navigációban, akkor használj másik navigációs appot, pl. Nokia Here.

(#70956) Fall-N válasza Met (#70953) üzenetére


Fall-N
veterán

Az a ZTE gyári zárja. Szerintem nem elérhető másra.

(#70957) macilacus válasza Jakuu (#70954) üzenetére


macilacus
senior tag

Bocsi de lehet hogy félreérthető voltam csak bizonyos fájlokat nem tudok megnyitni lejátszásra. Azokat amiknek a fájlnév formátuma nem a telefonszám_dátum_idő.3gp hanem csak a képen is látható számsor.3gp

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#70958) Met válasza Fall-N (#70956) üzenetére


Met
nagyúr

:((
Köszi, Ripple Lock-ot használok de az úgy megtetszett:)

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#70959) Jakuu válasza macilacus (#70957) üzenetére


Jakuu
őstag

Igy mar ertheto, en azthittem magaval az 3pg fajlok lejatszasaval van problema.
Igy sajnos en is csak talalgatni tudok. A meretukbol adodoan azt mondanam, hogy ki lettek nyomva a hivasok talan azert vannak 0 bytos vagy igen kicsi meretu fajlok, mintha nem is vettel volna fel semmit. A 0 byteosoknal bizos ez lehet a helyzet, de a tobbi se igazan nagy meretu fajl, amire olyan sok felvetel kerulhetne.

(#70960) Regirck válasza kovisoft (#70955) üzenetére


Regirck
senior tag

Szia!
Igen, oda google-ztam magam már én is, de ott nincs Magyar nyelv lehetőség!

(#70961) macilacus válasza Jakuu (#70959) üzenetére


macilacus
senior tag

A 0 bytesok tényleg lehetnek kinyomottak viszont 1 perc beszélgetés felvéve kb 100000 bytos és hát van ott olyan is ami a méretből ítélve akár 2 perces hívás is lehetne.

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#70962) Jakuu válasza macilacus (#70961) üzenetére


Jakuu
őstag

Azt tudom javasolni, hogy mentsd le oket a PCre es ott probald oket meghallgatni. FFDShow codec kell majd hozza.
Ha nem megy, akkor valoszinuleg serult fajlok, vagy valami mas problema lehetett a felvetelnel.

(#70963) macilacus válasza Jakuu (#70962) üzenetére


macilacus
senior tag

Már fent vannak a PC-én és többféle képen többféle programmal próbáltam, de semmi :((( :W , azért jöttem ide hátha valaki tud segíteni :K
Mindenesetre köszi

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#70964) Regirck válasza Regirck (#70960) üzenetére


Regirck
senior tag

Kipróbáltam a Here-t, de nem jött át. Maradnék a Google Maps-nál. Pedig a régi N8-omon de szerettem...

(#70965) Jakuu válasza Regirck (#70964) üzenetére


Jakuu
őstag

Az nekem se jon be. Valahogy nem jott be a regiszralast is feleslegesnek tartom. Viszont a google mapsbol meg iszonyat hianyzik az offline mod. Nem igaz, hogy nem tudjak megoldani, hogy felbontasfuggoen orszagonkent le lehessen letolteni terkepet. A kijelolheto terulet meg az offline hasznaléathoz egy nagy nulla benne, olyan kicsi a befoghato terulet. Szinte a legprimitivebb navi progik is tudnak valami letoltheto modot erre, az egyik legnagyobb ceg mapja pedig nem tudja ezt. Vicces

[ Szerkesztve ]

(#70966) harcikoca válasza air (#70951) üzenetére


harcikoca
senior tag

Mindent értek belőle, de már a recoverynél elakadtam, ha megnyitom bead egy iso file-t amivel nemtudok mit kezdeni. na ezzel pl mit csináljak? rámásoltam már mindent a telefonra, próbáltam daemonba betenni, de nemtudom.

[ Szerkesztve ]

AMD+Ati powee'R

(#70967) Regirck válasza Jakuu (#70965) üzenetére


Regirck
senior tag

Abban esetleg tudsz segíteni, hogy angolul használom a telefont és mindent, de szeretném ha a navigáló hang Magyar lenne. Ezt hol tudom beállítani?

(#70968) Jakuu válasza Regirck (#70967) üzenetére


Jakuu
őstag

#70955-s hozzaszolasban irtak neked errol.

(#70969) atosan válasza #77081088 (#70946) üzenetére


atosan
addikt

Gps status and toolbox

Maine coon

(#70970) goom válasza kovisoft (#70955) üzenetére


goom
senior tag

Nálam itt Mariska van beállítva. Mégsem működik: kizárólag angolul hajlandó megszólalni a telefon. A GoogleMaps sem.
Ez az alapértelmezett nyelv; magyar nem is állítható. Gondolom, emiatt.

(#70971) #77081088 válasza atosan (#70969) üzenetére


#77081088
törölt tag

Köszönöm! :R

(#70972) ctibor válasza Met (#70958) üzenetére


ctibor
senior tag

Hátha ez az a lockscreen app, amit keresel.

LINK

Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

(#70973) air válasza harcikoca (#70966) üzenetére


air
nagyúr

Pont erről beszélek. Ha nem tudod, hogy mikor mit csinálsz, ha nem tudod, hogy ha nem sikerült hogyan kell visszacsinálni, akkor neki se kezdj!
Egyébként a szakmai topikban vannak MTK szakértők, talán ők tudnak segíteni, hogy merre indulj el a tanulásban.
Az ember nem úgy kezdi az Androiddal való ismerkedést, hogy kapásból romot flashel.
Az MTK platform egyébként sem tartozik az egyszerűbbek közé, ahogy eddig olvastam a dolgokat.
Samsungot, Sonyt sokkal egyszerűbb romolni.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#70974) Indiant válasza air (#70973) üzenetére


Indiant
addikt

Minden tisztelettel, de legalább hülyeségeket ne írjál.
A Samsung romolás sokkal bonyolultabb mint az MTK-s.
Az MTK szinte elronthatatlan, szóval tanulásra ideális.

harcikoca: air-nek annyiban viszont teljesen igaza van, hogy ha nem megy, akkor még olvasni kell leírásokat, esetleg segítséget kérni egy hasonló készülékkel rendelkezőtől.
ui.: iso fájlt biztos nem ad be (ott valami nem stimmel)

(#70975) kovisoft válasza Regirck (#70967) üzenetére


kovisoft
őstag

Itt azt írják, hogy fel kell rakni egy magyar TTS-t (mondjuk nem túl friss a bejegyzés). Viszont (#70970) goom azt írja, hogy neki így van, de mégsem szól magyarul a navigáció. Nálam sajnos nincs fenn magyar TTS, így nem tudom kipróbálni. Továbbra is azt javaslom, hogy ha magyar hangnavigációt szeretnél úgy, hogy a telefonon minden egyéb maradjon angol, akkor használd inkább a Here-t.

(#70976) basaja


basaja
senior tag

Hali😃Tudnátok mondani valami hasonló jó locker alkalmazást,mint a C Locker Pro?A Widgetlockeren kívül…Mióta lefrissítettem a telefont a nyalókára,elég hektikusan vagy inkább sehogy sem akarja az igazságot…😞Az sem baj ha fizetős😃Előre is köszönöm.

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#70977) harcikoca válasza Indiant (#70974) üzenetére


harcikoca
senior tag

ez a cwm recovery amivel flashelnem kéne a romot. De valaki leírhatná, hogy a rommal amit letöltöttem egyáltalán mit cisnáljak? másoljam a telefonra? vagy valami android managerrel kell usb-n keresztül csinálni valamit? mert ezek nincsenek benne a leírásban.

AMD+Ati powee'R

(#70978) air válasza Indiant (#70974) üzenetére


air
nagyúr

Csak hogy én is tanuljak, mivel írtam hülyeséget?
Mivel bonyolultabb egy Samsungra romot telepíteni?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#70979) Orionhilles válasza air (#70978) üzenetére


Orionhilles
senior tag

Szvsz. Knox miatt :B

– Yet, thou serves with thine eyes clouded in chaos. Thou, bound in the cage of madness. I am he who commands those chains – Fate/Zero Berserker Mad Enchantment

(#70980) Bozek válasza Orionhilles (#70979) üzenetére


Bozek
nagyúr

A ROM telepítés nem lesz nehezebb a Knox miatt.

(#70981) golyós válasza air (#70978) üzenetére


golyós
őstag

Hát MTK-ra már telepítettem rom-ot és egyéb mókolásokat, de Samunak még neki sem mertem állni.(nem vagyok mágus, de kezdőnek sem mondanám magam)
A jelenlegi samumat rootolni is kéne,( már az sem olyan egyszerű) és a rom csere meg teljesen eltántorít az egésztől)
Mtk-ra csak felraktam egy apk-t a playről és rajta volt a CWM reco, utána recoból egy telepítés és kész.Samunál ez kicsit bonyolultabb.
Szerintem legalább is.Mondom ezt úgy, hogy samura még nem csináltam mert nem éreztem az erőt. :B
(de ez csak az én véleményem, nem vitatkozom :R )

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#70982) drmotto válasza golyós (#70981) üzenetére


drmotto
őstag

Samsungra odinnal root+cwm 1 perc.

(#70983) harcikoca válasza harcikoca (#70977) üzenetére


harcikoca
senior tag

Hol tegyem fel a kérdésem? mert látom itt soha nem fogok választ kapni.

AMD+Ati powee'R

(#70984) golyós válasza harcikoca (#70983) üzenetére


golyós
őstag

Nekem meg sem nyílik amit linkeltél.

(#70982) drmotto

Lehet, de sajnos a telefon topicja teljesen halott, igy meg nem merek belevágni.
Ennyit találtam csak a témáról az xda-n: [link]

[ Szerkesztve ]

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#70985) Orionhilles válasza harcikoca (#70983) üzenetére


Orionhilles
senior tag

Android dual sim telefonok topik.

[ Szerkesztve ]

– Yet, thou serves with thine eyes clouded in chaos. Thou, bound in the cage of madness. I am he who commands those chains – Fate/Zero Berserker Mad Enchantment

(#70986) tomek017 válasza t181 (#70888) üzenetére


tomek017
tag

Igen, kozben talaltam ilyesfele problemat a Zte topikban, es valakinek a task killer segitett ,bar ez szerintem nem kapcsolodik a hibahoz. Mindegy is, factory reset es mem.kartya formazas.
Köszi :)

[ Szerkesztve ]

"Aki hülye haljon meg!... mondta az aranyhal és kifeküdt a partra napozni." (tomek017 felhasználónak 24 pozitív és 1 negativ értékelése van a fórumon! - http://phmegbizhatosag.atw.hu/ )

(#70987) air válasza harcikoca (#70983) üzenetére


air
nagyúr

Kaptál választ. De ne várd a sült galambot tátott szájjal!

"ha megnyitom bead egy iso file-t amivel nemtudok mit kezdeni. na ezzel pl mit csináljak? rámásoltam már mindent a telefonra, próbáltam daemonba betenni, de nemtudom."

Ha egy recovery image-t nem tudsz megkülönböztetni egy ISO-tól, és be akarod mountolni Daemonnal, akkor nem vagy még elég felkészült a dologhoz.
Fogadd meg a tanácsot, hogy tájékozódj jobban, mielőtt nekiállsz!

(#70974) Indiant
Az Android szakmai topik rendszeres olvasójaként azt tapasztalom, hogy MTK platformmal kapcsolatban többször gyűlik meg az emberek baja a dolgokkal, és ebben kérnek legtöbbször segítséget.
Ebből a gyakoriságból és a válaszok tartalmából vontam le azt a következtetést, hogy ez a platform talán egy picit bonyolultabb még a szakértőknek is mint a többi.
Ha helytelenül vontam le következtetést, akkor tévedtem, de hogy hülyeséget beszéltem volna az erős túlzás, mint ahogy ez a fentebbi kommentekből is látszik.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#70988) Logeeen válasza Orionhilles (#70979) üzenetére


Logeeen
senior tag

Ez badarság.

#Xiaomi 13T#

(#70989) Orionhilles válasza Logeeen (#70988) üzenetére


Orionhilles
senior tag

Miért is?
Mert van benne egy számláló ami ilyen esetekben ugorhat és garinak lőttek? MTK esetén nincs ilyen, ezért szerintem ott egyszerűbb a ROM csere.

– Yet, thou serves with thine eyes clouded in chaos. Thou, bound in the cage of madness. I am he who commands those chains – Fate/Zero Berserker Mad Enchantment

(#70990) air válasza Orionhilles (#70989) üzenetére


air
nagyúr

De ettől miért lesz bonyolultabb?
A garancia elvesztése vagy megmaradása miért egyszerű vs. bonyolult viszonyra utal neked?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#70991) kuksa90 válasza harcikoca (#70983) üzenetére


kuksa90
őstag

Ezt az IMG- t tallózd be a Flashtool progiba.

de mégegyszer: ez itt off. Keress másik topicot, ha az elephone nem felel meg...

[ Szerkesztve ]

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#70992) Orionhilles válasza air (#70990) üzenetére


Orionhilles
senior tag

Ha jól láttam, vannak ún. Knox friendly root methodok XDA-n. Vagyis először van nem Knox barát mód valamire és csak (esetleg) később lesz rá olyan, ami Knox barát. Vagyis bonyolultabb rá dolgokat találni. Feltéve ha új modellről van szó. Régiekhez már vannak, de MTK esetén nincs ilyesmi, ami egyiken működik ott (ha ugyanaz az SoC) a másikon is fog. Nem kell várni rá úgymond.
Kérdésre válasz: mert vannak userek, akik fosn@k a gari vesztéstől, így nekik ez bonyolultabb, hogy ilyen Knox-szal kell foglalkozni.

[ Szerkesztve ]

– Yet, thou serves with thine eyes clouded in chaos. Thou, bound in the cage of madness. I am he who commands those chains – Fate/Zero Berserker Mad Enchantment

(#70993) vicze válasza Orionhilles (#70992) üzenetére


vicze
félisten

Megint oda lyukadunk ki, hogy lövése sincs a többségnek arról mi az a KNOX... :U

Eleve nem minden Samsungot érint, hanem csak pár modellt, ahol nem unlockolható a bootloder, és akkor itt áll meg a tudomány, hogy az MTK-s user még azt se tudja mi az.

Sőt az egésznek az égvilágon semmi köze a MediaTek-hez, mivel a kínai gyártók többsége egyszerűen leszarja a bootloadert (meg a biztonságot úgy egészben), de azért megnézném, hogy hogyan flashelgets egy HBOOT-os MTK-s HTC-s csak úgy...

Továbbra is nem platform, hanem gyártó, sőt modell függő, hogy milyen lépések kellenek root eléréséhez.
Semmi köze az egésznek a SoC-hoz.

[ Szerkesztve ]

(#70994) punky10


punky10
addikt

Eddig Sony telefonjaim voltak, de 1-2 ismerős Samsungja is megfordult párszor a kezemben.Most egy MTK-s telefonom van.Egyiket sem könnyebb vagy nehezebb hackelgetni, de mindegyiket más... :)

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#70995) Indiant válasza air (#70978) üzenetére


Indiant
addikt

MTK pofon egyszerű, feldobsz egy custom recovery-t és mehet fel bármilyen rom.
A Samsungnál Odint kell használni esetleg Kies-t, (..pit fájlok) nem olyan egyszerű, mint a másik.
Véleményem szerint a kezdő usernek az MTK a kánaán.
Mindenbe beletúrhat, szinte következmények nélkül, mert nagy sansszal nem tudja elrontani.
A samu-s frissítésbe is bele lehet tanulni, de elsőre összetettebb és bonyolultabb.

ui.: erről a KNOX-ról még én sem hallottam, pedig már elég régi

[ Szerkesztve ]

(#70996) stangli


stangli
senior tag

Sziasztok,

Pénteken érkezett egy frissítés az telefonra, de azóta nagyon gyorsan lemerül. Ezt Ti is tapasztaltátok?
Miként lehet ezt megszüntetni? Aktív alkalmazás nem látom, hogy futna, ezért fura az egész... :F

Android verzió: 4.4.2
Samsung S4mini GT-I9195

Thx :R

(#70997) petipetya válasza stangli (#70996) üzenetére


petipetya
nagyúr

Én nem tapasztaltam.

"nincs rá lezsóidő"

(#70998) stangli válasza petipetya (#70997) üzenetére


stangli
senior tag

Az durva, mert nálam 1óra alatt 10%ott csökkent az akku töltöttsége.

(#70999) petipetya válasza stangli (#70998) üzenetére


petipetya
nagyúr

Mondjuk nekem Nexus 4-em van és nem érkezett hozzá frissítés pénteken.

"nincs rá lezsóidő"

(#71000) Jarod1


Jarod1
addikt

létezik olya app androidra mi a szabadságokat jelzi mikor vetted ki mennyid van még.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.