Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71701) Troy. válasza air (#71690) üzenetére


Troy.
addikt

Nálam egész jól összedolgozik az amazon és a google store.

Google store-ból fel volt telepítve a Sleep as android, amazonról az unlock és azóta teljes értékűnek látja. A swiftkey hasonlóan viselkedett. Amíg fizetős volt, beszereztem amazonon, majd mikor ingyenes lett, én is megkaptam azokat a fizetős felületeket a google store-ban, amit a tényleges vásárlók.
Szóval vannak érdekességek.

.

(#71702) karldergroße válasza Richee11 (#71673) üzenetére


karldergroße
senior tag

SofaScore a legjobb

(#71703) batai15 válasza Jakuu (#71667) üzenetére


batai15
félisten

Köszi

(#71704) Jumbozorz válasza Aprósólyom (#71670) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Szia,

Én a következőt használom:

Költségvetésem

(#71705) Indiant válasza air (#71690) üzenetére


Indiant
addikt

Nem szoktam marhaságokat leírni.
..azt meg pláne nem írtam, hogy minden program frissül.

(#71706) air válasza Indiant (#71705) üzenetére


air
nagyúr

És akkor hogyan tud frissülni, ha az alkalmazás még csak nem nem is kapcsolódik a Play-hez, mert más aláírást használ?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#71707) csadi0011


csadi0011
őstag

My Scans Pro le van árazva $0.99-re.
Valakinek van valami infoja, hogy megérős app ez vagy van jobb? Eddig csak ingyenest használtam.

(#71708) LonGleY válasza csadi0011 (#71707) üzenetére


LonGleY
veterán

Próbálj gyorsan rá az alternatívákra, és meglátod. :]

CamScanner
Droid Scan
Mobile Doc Scanner
Tiny Scan

Nekem a CamScanner nekem nem jött be. Már ha ez segít. :>

[ Szerkesztve ]

(#71709) kliszi


kliszi
senior tag

Sziasztok ! Hogy tudom beállítani alapértelmezett launchernek a EverythingMe Indító alkalmazást ? Ha telepítés után rákérdezz a telefon hogy mindig az legyen a home gombra akkor sem állitja be , mert ha ujra inditom a telefont akkor megint megkérdezi hogy melyik legyen az alapértelmezett . Ha nova launcerrel csinálom ezt akkor ott müködik és ujra inditás után megmarad alapértelmezettnek és a nova beállitások is , viszont a többi launcernél még a kirakott widgetek is eltünnek . Mi lehet a gond ? Tud valaki ebben segíteni ? Ja Alcatel pop s9 4.3-as android ! Köszönöm a válaszokat elörre is !

(#71710) LonGleY válasza kliszi (#71709) üzenetére


LonGleY
veterán

Szerintem ez épp elég intő jel arra vonatozóan, hogy hagyd a fenébe a hulladék appot.

[ Szerkesztve ]

(#71711) #79335424 válasza kliszi (#71709) üzenetére


#79335424
törölt tag

Akik segíteni tudnak, azok olvassák mindkét topikot. Attól, hogy több helyre írod, nem kapsz hamarabb választ. Sőt!

(#71712) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

logcat-et futtatva ilyet látok:
"LicenseValidator: Signature verification failed."
ez egy google kód, ami kiírja.
pár fizetős alkalmazás nem is megy most: Svox egyáltalán nem, Poweramp néha licensz hibára hivatkozva nem indul. az E-Robot már hibátlanul megy, a fejlesztőnek hála a gyors segítségért. a Swype is furcsán viselkedik azóta.
mit lehetne tenni?
(legálisan, playről vásárolt appok)

#?*@&!

(#71713) Aprósólyom válasza air (#71671) üzenetére


Aprósólyom
addikt

Minden lehetőségét kihasználod egyébként? Nekem túlbonyolított. A bal sarokban lévő "+" gombon kívül nem találtam igazán kényelmesen, gyorsan használható funkciót.Már maga a beviteli menü számomra túlparaméterezett és a kurzor ott van, ahol nicsen szükségem rá. Így már azzal "szöszölnöm" kell, hogy kiválasszam még a kategorizálást, aztán rábökjek az összeg bevitelére, majd mentsek, aztán meg kilépjek.
Az általam preferáltnál már a kezdőképernyőn megjelenik a 12 legtöbbször használt kategória, diagram formában. Ha a kategória ikonjára bökök, akkor már be is jön a költés ablak, ahol már kategóriát nem kell választani, sőt egy számmlap is automatikusan, ahova már csak az összeget írom és már menthetek is. Programindítás, kategorizált bevitel, mentés, kilépés. Ha az összeg bevitelét nem számolom, akkor négy bökésből elindítottam a programot, bevittem a költést kategorizálva és ki is léptem. Nekem ez a szint. Ennél kevesebből már csak akkor lehetne megoldani, ha lenne egy widget, külön kategória gombokkal egy tétel beviteléhez, ami után automatán kilép a program. Tényleg, ezt javasolni is fogom... :DDD

Jevons paradox

(#71714) #79335424 válasza zeon.hu (#71712) üzenetére


#79335424
törölt tag

Közvetlenül erre a rom -ra lettek telepítve a Play -ről, vagy vmi mentésből lettek visszaállítva?

(#71715) zeon.hu válasza #79335424 (#71714) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

titanium.
olyan is volt, amit leszedtem, visszaraktam, semmi javulás.
de már a korábbi romon is voltak gondok.
fejlesztők közül meg egyedül Tamás reagált (ahogy azt megszokhattuk tőle) úgy, hogy meg is oldotta.
a swypetól csak félmegoldás jött, a többi válaszra se méltat.
az a furcsa, hogy nem minden licenszet igénylő app csinálja ezt és nem is egyformán.
mint írtam, az Svox kb fél óráig ment rendesen, aztán meggondolta magát, a Poweramp nagyjából jó. stb.

#?*@&!

(#71716) #79335424 válasza zeon.hu (#71715) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ha romot cserélsz, akkor változik az Android ID, a reklám ID -ről nem is szólva. Amiket visszaállítasz TiBi -vel, azok még a régi ID alatt szerepelnek. Nem minden alkalmazás veszi könnyen ezt az akadályt. A fejlesztők részéről meg lehet némi bizalmatlanság is.Tamás viszont tudja rólunk, hogy vásárolt licenszünk van. Meg ő egyébként is fehér holló a fejlesztők között, hozzáállás szempontjából.

[ Szerkesztve ]

(#71717) zeon.hu válasza #79335424 (#71716) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

(A fejlesztőknek irt levelekben csatoltam a vásárlást igazoló emailt is)
Hogy lehetne megoldani a gondot?
Illetve akkor titaniummal hogy lehet elkerülni az ilyen hibákat?

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#71718) Bozek válasza zeon.hu (#71717) üzenetére


Bozek
nagyúr

Én általában Play-ről telepítem az alkalmazásokat és utána TiBi-vel csak az adatokat állítom vissza, eddig nem futottam bele a Tiédhez hasonló problémába.

(#71719) #79335424 válasza zeon.hu (#71717) üzenetére


#79335424
törölt tag

A sok beállítást igénylő alkalmazásoknak szokott lenni saját mentés lehetőségük. Én azt használom. Az alkalmazást telepítem a Play -ről, aztán a saját mentéséből visszaállítom a beállításait. Csak azt állítom vissza Titaniummal, amit nagyon muszáj. Rendszeralkalmazást pedig soha.

[ Szerkesztve ]

(#71720) lovi27 válasza zeon.hu (#71717) üzenetére


lovi27
addikt

A TB / MENÜ-ben Az eszköz / Android ID kezelése... opciót próbáltad? Lehet, hogy az ilyen problémák megoldására van... :F

[ Szerkesztve ]

(#71721) zeusz55


zeusz55
senior tag

Sziasztok! Valami minimal kis gépigényű zenelejátszót tudnátok mondani!? Androidra! Köszi

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – =FOR SALE=

(#71722) Deck válasza zeon.hu (#71717) üzenetére


Deck
titán

http://android.webhostid.com/2013/05/how-to-backup-restore-and-changing-your-android-id-with-titanium-backup/

PS5

(#71723) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Kösz mindenkinek!
Amint lesz rá kis időm, ránézek ezekre.

#?*@&!

(#71724) atosan


atosan
addikt

Sziasztok,
Vásároltam a play áruházban a regisztrált jártyámmal, amivel már múlt hónapban is. A play valami olyasmit írt ki, hogy a tranzakció sikertelen volt, viszont az sms jött a banktól, hogy sikeres vásárlás. Ilyenkor mi a teendő?

Maine coon

(#71725) zeon.hu válasza Deck (#71722) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

úgy látom, hogy utólag már nem megoldható az ID visszaállítása, ha előtte nem volt beállítva a titaniumon.
kérdés, hogy ha újrahúzom a romot és mindent a playről állítok vissza, akkor megszűnik-e a licensz gondom?
(feltételezve, hogy ez esetben nem a régi ID-t keresik a programok)

#?*@&!

(#71727) #79335424 válasza zeon.hu (#71725) üzenetére


#79335424
törölt tag

Elvileg igen. De az az ID kezelő opció sem egy "csodaszer". Ezt az egész mentés/visszaállítás ügyet a Google -nek kellett volna minden alkalmazásra egységesen, rendszer szinten megoldania. Sztem nem is lett volna neki ez nagy feladat, ha az egyes alkalmazások fejlesztői képesek erre (persze csak a saját alkalmazásaiknál). De a Google magasan tojik erre (is), így maradnak az olyan trükkök, mint amiket TiBi is használ. Ezekkel az a gond, hogy nem tuti, hogy minden alkalmazásnál hibátlanul működnek. Valamint, ha a Google csavar egyet a rendszeren, akkor bukhatnak az addig működő trükközések.

(#71728) #77081088


#77081088
törölt tag

Sziasztok!
Egyolyan térkép szoftvert keresek (csak magyarország) ami offline módban használható,a térképet a telefonon tárolja,így bármikor rendelkezésemre álljon net nélkül. Fontos lenne ha minnél frissebb lenne a térkép! De nem navigációt keresek,nem gps kell,csak tudjak rajta címeket keresni részletesen. Olyan mint az offline maps,csak abban nincs magyar nyelv sajnos,és baromi sok helyet foglal.
Köszónöm a segítséget előre is!

(#71729) Deck


Deck
titán

Van olyan app ami elmenti, hogy milyen appokat használok majd playről rakja fel őket egyben vagy külön?

PS5

(#71730) gatto_ válasza Deck (#71729) üzenetére


gatto_
senior tag

Igen, a Play. :)

(#71731) Deck válasza gatto_ (#71730) üzenetére


Deck
titán

Egyben vissza rakja őket rom telepítés után. A play nem.

PS5

(#71732) xSide válasza Deck (#71731) üzenetére


xSide
őstag

Sync be és visszarakja.

(#71733) gatto_ válasza Deck (#71731) üzenetére


gatto_
senior tag

Csak a programokat szeretnéd, vagy az adatokat is, ez itt a kérdés. Csak a programokat visszarakja a play ha eleget vársz. Így lesz tiszta telepítésed. Ha adat is kell akkor Titanium, vagy Helium a megoldás. Bár bizonyos programoknak az adait is visszatölti a Play egy ideje.

[ Szerkesztve ]

(#71734) Deck válasza gatto_ (#71733) üzenetére


Deck
titán

Titaniumot megvettem már régebben. De ez az android ids dolog miatt inkább tisztán raknám fel őket ezentúl mindig. De kb 130 appot használok.

Playen találtam egy my app list appot.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#71735) soldi3r válasza #77081088 (#71728) üzenetére


soldi3r
veterán

A navigacioban van terkep is, nem muszaj kihasznalni a navigalas opciojat.

E30 (oo=[][]=oo)

(#71736) LonGleY válasza #77081088 (#71728) üzenetére


LonGleY
veterán

Magára a programra pedig: OsmAnd

A házszámokra annyira nem jól a keres, de azért elég használható. Kb. 2 hetente van térképfrissítés hozzá. Összesen 10 letöltésed lehet ingyenesen, utána alkalmazáskezelőben töröld az adatokat és újraindul a számlálás.

[ Szerkesztve ]

(#71737) fdisk válasza csadi0011 (#71707) üzenetére


fdisk
őstag

Megvan a MD Scan,CamScanner és most megvettem ezt is. :D
Első próbálgatások után szerintem gyorsabban teszi a dolgát mint a másik kettő.
Gyorsabban szkennel,gyorsabban menti a kész doksikat.
Szerintem nem lesz ez rossz.
Meghagyom ezt is. :)

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#71738) zeon.hu válasza #79335424 (#71727) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Akkor jövő héten megpróbálom.
Csak a play visszaállítás kicsit időigényes :)
Az adatmentés most csak a robotban fontos, de azt megoldom.

#?*@&!

(#71739) kovisoft válasza #77081088 (#71728) üzenetére


kovisoft
őstag

Ha nem akarsz navigálni, akkor a Sygic a próbaidőszak lejárta után is használható marad offline térkép módban (navigálni már nem fog tudni).

(#71740) #79335424 válasza zeon.hu (#71738) üzenetére


#79335424
törölt tag

A Robot szerencsére (vagy inkább Tamás alaposságának köszönhetően) ebből a szempontból totál hülyebiztos. Az általad létrehozott, külső mentés, 1:1 -ben a /data/data alatt levő könyvtárak másolata (persze nem az összesé). Ezért, ha a kettő közül, bármelyik túléli a user beavatkozásának a következményeit, akkor a Robot adatai is visszaállíthatók. Ráadásul szelektíven, tehát bármelyik verzió adataira visszaállíthatod egy későbbinek csak a parancsmentését, vagy abból akár egyetlen parancsot.

[ Szerkesztve ]

(#71741) Jakuu válasza #77081088 (#71728) üzenetére


Jakuu
őstag

Maps.me kisebb mint az Osmand (terkep), de van gps-e is es tud cimeket is keresni, kb olyan reszletesseggel mint az Osmand. Mukodik offline es online is.

[ Szerkesztve ]

(#71742) tomy86 válasza zeon.hu (#71725) üzenetére


tomy86
addikt

Én a My Backup Prot használom és csak az adatokat mentem és állítom vissza és így hiba nélkül működik minden program. Az elmúlt években sok romot használtam, de egyiknél sem volt gond. Korábban TB-t használtam ugyanezzel a módszerrel.

[ Szerkesztve ]

(#71743) darvinya válasza Deck (#71734) üzenetére


darvinya
titán

Ha bekapcsolod a fiók mentést visszarak mindent, ha van net.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#71744) Deck válasza darvinya (#71743) üzenetére


Deck
titán

Ezt hol találom?

PS5

(#71745) Bozek válasza Deck (#71734) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nem kell félni az Android ID-től. Ha újrarakod a firmware-t és a Play-ből az Titanium Backup-ot, akkor az első indításkor megkérdezi, hogy visszaállítod-e az előző Android ID-t. Szóval meg is oldódott a probléma. Csak az emberek nagy része rányom, hogy nem. Egyébként én is, csak utána Play-ből is rakok vissza mindent, csupán az alkalmazások adatai jönnek TiBi-vel.

(#71746) darvinya válasza Deck (#71744) üzenetére


darvinya
titán

Bizt. mentés és visszaállítás menüben.

De én EsFileExplorer használok, hogy csak az app-ot mentsem.
Ezt utána onnét visszaállítom(persze sz.gépre is kimentem ezt a könyvtárat).

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#71747) atosan válasza atosan (#71724) üzenetére


atosan
addikt

Erre valaki, tapasztalatok?

Maine coon

(#71748) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Van egy feles öreg androidos telóm. Ezt szeretném kamerának beállítani.
Ami nekem fontos:
- mozgásra tudjon fényképet vagy videót készíteni
- az anyagot a telefon a saját memóriakártyájára mentse le, ne kelljen külön kliens gép hozzá

Az összes progi ott bukott el, hogy kliens kellett neki. Ismer valaki olyan szoftvert ami a telóra dolgozik?

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#71749) LonGleY válasza Jakuu (#71741) üzenetére


LonGleY
veterán

Tetszik ez a térkép! Egyből felajánlja a letöltést, ha a megfelelő ország fölé közelítek, ráadásul sokkal gyorsabban renderel az OsmAnd-nál.

(#71750) Jakuu válasza LonGleY (#71749) üzenetére


Jakuu
őstag

Magasan a leggyorsabb, amivel en valaha is talalkoztam, pedig hidd el rengeteget kiprobaltam, foleg mivel gyalogturakhoz offline gyors map kell a kis fogyasztas erdekeben. Ezt hasznalom es a Locust primary navigaciokhoz,bar fent van az Osmand,Oruxmaps es az AlpineQuest is, de azok csak vegszukseg eseten, mert az elso ketto sokkal jobb naluk, Igaz az Orux is csak azert van fent, mert az kezeli a Garmin fajljait.

A cimtar a Maps.me-ben nem valami nagy kunszt offline modban, de legalabb nagyjabol megfeleloen lehet az utcakat keresni, sot a fontosabb boltok,bankautomatak,megallok stb rajta vannak. A terkep meg igen kicsi azt hiszem a navi resszel magyarorszag 30MB korul van, nelkule meg 20MB korul ? Nagyon jo ezek miatt, raadasul mar nem fizetos, mint regen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.