Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71201) Dj.Mike válasza kovisoft (#71200) üzenetére


Dj.Mike
senior tag

Flash player 11 rajta van bár nem egészen a tabletre való verzió.

(#71202) Pajoz válasza DeathAdder (#71165) üzenetére


Pajoz
őstag

Nekem tabon már régóta a swipe van. Teljesen korrekt, tanítható. Diktálással is nagyon jó.
Telón viszont nem olyan jó 5"-on se.
Kb két hete használom telón a swiftkey-t. Ez rettentően sokat téved a szvájpolásban.

(#71203) vicze válasza Dj.Mike (#71185) üzenetére


vicze
félisten

Felejtsd el a böngészőt meg úgy a flash-t és valamilyen alkalmazást keress erre. pl. valami ilyesmit

Szerk: Ez támogatja a Youwatch-ot, amin a többség van ahogy nézem.

[ Szerkesztve ]

(#71204) atosan válasza janakbacsi (#71190) üzenetére


atosan
addikt

Szia,
Letöltöd a SupeSu-t a playről, megadod neki az engedélyeket, törlöd a Kingusert. Nálam működött.

Maine coon

(#71205) tonyrulez válasza #79335424 (#71188) üzenetére


tonyrulez
őstag

Köszönöm, Taskerrel megpróbálkozom vele :R

4 8 15 16 23 42

(#71206) Siriusb


Siriusb
veterán

Tudtok olyan alkalmazásról, amivel a mikrofon érzékenységét lehet állítani (hívás alatt is figyelembe vegye a beállított értéket) ?

(#71207) teo77


teo77
őstag

Sziasztok!
A Teamviewer Quick Support működik root nélkül? Galaxy S Advance-re szeretném feltenni.

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#71208) teo77 válasza teo77 (#71207) üzenetére


teo77
őstag

Megtalaltam a választ! Nem kell!

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#71209) teo77


teo77
őstag

Valaki használja és/vagy próbálta a Teamviewer Quick Support-ot? Működik frankón? Valamit esetleg be kell állíttatni a távoli eszközön a készülék gazdájával?

SimonJános: Oneclick Restart! 148 kB. Csak egy bökés a főképernyőre kitett indítójára!

[ Szerkesztve ]

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#71211) Bozek


Bozek
nagyúr

Tudtok olyan alkalmazásról, ami a Windows Feladatkezelőhöz hasonlóan mutatja, hogy melyik alkalmazás mennyire használja a processzort? Vagy ez Android alatt felejtős?

Reggel 9 után 40 perc alatt 20°C-ot emelkedett a telefon hőmérséklete, szerintem valami túlpörgette a processzort és azt szeretném kideríteni, hogy mi lehetett az.

(#71212) rjg válasza Bozek (#71211) üzenetére


rjg
őstag

Én erre, ha nagy ritkán szükségét érzem, az OS Monitort használom.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#71213) Bozek válasza rjg (#71212) üzenetére


Bozek
nagyúr

Most találtam a CPU Monitor-t, ez elvileg mutatja grafikonon is. Az OS Monitor-nál nem láttam ilyent, aktuálisan meg nem biztos, hogy épp ránézek a telefonra. Bár ha túlságosan meleg, akkor azt észreveszem.

(#71214) teo77


teo77
őstag

Somatom! Szeva!
A webkey serverét hogy éred el a LAN-on tul, mondjuk kulfordrol? Hogy oldod meg az IP kerdest?
Esetleg valaki mas, aki csinalt iylet?

[ Szerkesztve ]

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#71215) Bozek válasza teo77 (#71214) üzenetére


Bozek
nagyúr

Valamely DNS szolgáltatót (DynDNS, No-IP, stb.) kell segítségül hívni ez ügyben, amit a router-en belül kell beállítani. Fix IP-nél persze nincs gond, de van egy tippem, hogy Te nem azt használsz.

Én DynDNS-t használok, bár nem erre, hanem a DVBViewer-en keresztüli stream-re.

[ Szerkesztve ]

(#71216) vicze válasza #79335424 (#71183) üzenetére


vicze
félisten

Amúgy aki még Silverlight-ot használ az instant különadóra és f*szkorbácsra kötelezném. ;]
Az MS is letakarította 2év alatt az összes oldaláról a fenébe.

Szerintem semmi értelme böngészőben szenvedni a flash-el, mert borzalmasan működik, lassú nincs HW gyorsítás, és még szétfagy a rendszer tőle. Sokkal jobb ha az ember keres rá valamilyen alkalmazást, mint amiket linkeltem, van HW gyorsítás nem akad nincs vele probléma.

[ Szerkesztve ]

(#71217) teo77 válasza Bozek (#71215) üzenetére


teo77
őstag

a Webkeyben van DynDNS! Az elég? A routeremet nem tudom konfigolni, nincs UTP kabelem.

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#71218) tagagaba53


tagagaba53
tag

Sziasztok !

Freemail-ra létezik valami értesítő ?
Hasonló mint a Gmail-s.

Köszi

- Mielőtt megszólalsz, gondolkodj el azon, szebb-e az amit mondanál mint a csend amit megtörnél vele. -

(#71219) #79335424 válasza teo77 (#71217) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ha nem vagy NAT -olva, akkor a Webkey.cc elég. Oda kell regelni az eszközt.

Vicze1:
A Silverlight valóban egy tévedés volt. Alapvetően a Win média formátum webesítése volt a terv, de a HTML5 után a Win is feladta 2011 -ben. Csak az RTL Most, vagy a Netflix ezt még nem tudja.

(#71220) teo77 válasza #79335424 (#71219) üzenetére


teo77
őstag

Azt honnan tudom, hogy NAT-olva vagyok-e? UPC-s netem van. A Webkey.cc-re mar regeltem. Azt az eszkozt, amire meg nem csatlakoztam, hogy tudom regelni?

[ Szerkesztve ]

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#71221) #79335424 válasza teo77 (#71220) üzenetére


#79335424
törölt tag

Mondjuk úgy, hogy nincs külső IP -d. Dinamikus se. A többit meg nem értem. Azt az eszközt kell regelned, amit később el akarsz érni. Távoli eléréssel szeretnél regelni egy eszközt ahhoz, hogy távolról elérd? Ez nem tűnik logikusnak.

(#71222) teo77 válasza #79335424 (#71221) üzenetére


teo77
őstag

Ok, köszi! Most látom, hogy leállt a Webkey, nem tudják fizetni a szerver(ek) költségeit.

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#71223) Bozek válasza teo77 (#71222) üzenetére


Bozek
nagyúr

Fizetős lesz, de majd csak májusban várható az új verzió.

(#71224) #79335424 válasza teo77 (#71222) üzenetére


#79335424
törölt tag

Bocs, ezt nem tudtam.

(#71225) Samsung SPS válasza stangli (#70996) üzenetére


Samsung SPS
tag

Szia! Sztem megpróbálkozhatnál egy gyári gyalulással. Csak ments adatot, nehogy elvesszen valami fontos.

(#71226) Dj.Mike válasza vicze (#71203) üzenetére


Dj.Mike
senior tag

Köszönöm szépen megnézzük.

(#71227) teo77 válasza #79335424 (#71224) üzenetére


teo77
őstag

Én sem!

Bozek: 👋

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#71228) szaboger


szaboger
tag

Sziasztok, nekm tudtok egy olyan alkalmazást amit érdemes a pecához használni? Jó lenne ha fényképet egyől dátumozna gps alapján helyet időt valamint hőmérséklet csapadék és légnyomás adatokat hozzágyűjtené és még megjegyzésbe a kaját csalit meg egyéb később is hasznossá váló imformációt is meg lehetne adni mindezt akár it is akár azonnal megoszthatóvá tenni. Remélem hamar linkeltek egy ilyet.

(#71229) Deck


Deck
titán

Megvettem a SuperBeam PRO appot. Szuper app! Többet nem kell kábellel másolgatni a telefonra :C

PS5

(#71230) antal750 válasza tagagaba53 (#71218) üzenetére


antal750
aktív tag

Irányítsd át a gmail-re. ☺
És már lesz is☺

(#71231) Probert75 válasza Deck (#71229) üzenetére


Probert75
addikt

Én eddig sem kábellel tettem. És ez így ingyenes.

[ Szerkesztve ]

(#71232) LonGleY válasza Probert75 (#71231) üzenetére


LonGleY
veterán

Ahogy a Dropbox és a BitTorrent Sync is. 1 fájl vagy link küldözgetésre meg a Pushbullet a leggyorsabb. :]

[ Szerkesztve ]

(#71233) gael


gael
tag

Üdv!
A tv-s topikban már föltettem a kérdést, de válaszra sem méltattak, ezért itt is szerencsét próbálok.

Az lenne a kérdésem, hogy létezik olyan android alkalmazás, amivel telefonról távirányíthatok egy egyazon hálózaton levő ue40h6200-as tévét? Nem infrás a telefon, wifin keresztül kellene működnie. Állítólag ez régebbi tévéknél működött. Már kipróbáltam egy rakás (-sz@r) alkalmazást, de egyik sem működik. Vannak amik felismerik a tv-t, az ip címet, de működni egyik sem akar. Lehet, hogy a tv-n kell valamit beállítani, ami elkerülte a figyelmem? Vagy lehet, hogy samsungék gondolták úgy, hogy ezentúl lóf@szt a s€ggünkbe?

(#71234) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

swypehoz hasonló billentyűzet, amivel lehet swypolni és diktáláskor ugyanúgy felismeri az írásjeleket is, létezik?
swiftkeynek hiába diktálok, az írásjelek is szóban jelennek meg.

#?*@&!

(#71235) Probert75 válasza gael (#71233) üzenetére


Probert75
addikt

Ezeket próbáltad akkor gondolom.
Ez pedig kifejezetten írja, hogy WiFi-n keresztül.
Nem hiszem, hogy a régebbi tv lenne a probléma. Nekem egy Panasonic TX-L42ET60E van és van hozzá Play-es remote app. És ez egy viszonylag új tv, hisz azt hiszem ez egy két éves modell.

[ Szerkesztve ]

(#71236) SimonJanos válasza #79335424 (#71199) üzenetére


SimonJanos
aktív tag

Persze!
"Unleash your inner geek!" :C a developer-nek.

Így indítom már újra a kis billentyűs kütyümet. ;]
A többinél nevetségesen, gombbal. :DDD

[ Szerkesztve ]

stuffZ - értékelések stb.: https://prohardver.hu/tag/simonjanos.html

(#71237) Tav-Csoves


Tav-Csoves
őstag

(#71238) #79335424 válasza SimonJanos (#71236) üzenetére


#79335424
törölt tag

Én általában E-Robotban használom a "shellparancs futtatása" műveletet. De van script manager program is. A "gomb" se nagy cucc, hiszen van a Terminal Emulator -nak parancsikonja, amiben bármilyen parancsot tudsz egy ikonhoz rendelni. Ami az újraindítást illeti, Elixír2 -ben is van újraindító kapcsoló. E-Robotban meg parancscsoportot lehet csinálni, annak meg parancsikont. Arra bökve, feldobja a csoport parancsait. Csak be kell állítani a tetszőleges shellparancsokat. Pl. egy csoportba tenni a

reboot -p
reboot
reboot recovery

parancsokat. Máris kész a választható kikapcsolás menü, "csináld magad" módra. :) External Keyboard Helper -ben, külső billentyűzeten, gombot is dedikálhatsz hozzá. Szóval, van egy pár lehetőség.

[ Szerkesztve ]

(#71239) beg válasza Tav-Csoves (#71237) üzenetére


beg
veterán

VOLTMÁR

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#71240) Dottore válasza zeon.hu (#71234) üzenetére


Dottore
addikt

(#71241) Tav-Csoves válasza beg (#71239) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

Bocsi :(

(#71242) gael válasza Probert75 (#71235) üzenetére


gael
tag

Igen próbáltam a nagy részét, sajna sikertelenül. Az a gyanúm, hogy a H szériás tv-vel nem mennek ezek...
Azért köszi a segítséget.

(#71243) zeon.hu válasza Dottore (#71240) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

kösz, ezt tudom :)
swype helyett keresek valamit, ami ugyanezt tudja, mert bugos és egyelőre nem tudom javítani.

#?*@&!

(#71244) Deck válasza Tav-Csoves (#71241) üzenetére


Deck
titán

Én nem tudtam róla! Ezer hálám :R

PS5

(#71245) Dottore válasza zeon.hu (#71243) üzenetére


Dottore
addikt

Akkor félreértettem. Amúgy valóban bugos lett. Nekem baromira belassult, le is töröltem mérgemben.

(#71246) zeon.hu válasza Dottore (#71245) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ha csak lassú lenne...
Nálam egyszerűen nem ír swypoláskor.
mint ezen a videón.
Diktálás is hol megy,hol nem.
Ezért keresek alternatívát.

#?*@&!

(#71247) Dottore válasza zeon.hu (#71246) üzenetére


Dottore
addikt

Nem tudok róla, hogy lenne. Ugye a Swype saját hangelemzést használ, a többi app pedig a Google saját megoldását hívja meg, Így ha az nem tudja, akkor egyik sem.

(#71248) S e t h


S e t h
nagyúr

Csináltam böngészőkről egy hevenyészett tesztet, aminek alapja az aksival való bánásmód és az adatforgalom volt, főleg azért mert egyre gyakrabban kapok a szolgáltatómtól a számlazárást megelőzően üzenetet, hogy lassacskán elfogy a keret.
A forgalomhoz a my data managgert használtam, aksihoz a gyári adatokat néztem plusz még a Gsam batteryhez fordultam segítségért.
Kerestem a számomra legmegfelelőbb böngészőt, mivel az Opera kiesett a pikszisből, mert amit a fiúk könyvjelző szinkronizáció címén csinálnak az egy bohózat.

Ami nagyon meglepett, az az UC browser, mivel az aksit sem bántja és az adatokkal is csínján bánik, ezzel együtt ennek a menüjével szoptam a legtöbbet, nem tűnik felhasználóbarátnak, most pl a zoom az ami nem nyerte el a tetszésemet, még szórakozok majd a beállításokkal, de pl itt a fórumon is roppant bosszantó, hogy bizonyos szint alá nem tudok zoomolni, így ráklikkelni sem dolgokra, mellé gyakran sikerül.

Szorosan mellette végzett az Opera beta, amiben végre már megy a bookmarks szinkronizáció, számomra a legegyszerűbb és átláthatóbb menüvel rendelkezik, viszont még erősen béta, zoomolás néha idegesítő és a jelszavakkal is csinál érdekes dolgokat, többszöri kísérletre sem léptet be oldalakra.Ha kiforrja magát a beta, akkor nagyon jó lesz.
Viszont a text reflow itt a legjobb, a Blink motor teszi a dolgát, nem tudom, hogy a Dolphin és Uc browser alatt mi fut, de nem ilyen gyors a szöveg tördelése.

Dolphin- az aksi és adatgyilkos.Hát kérem szépen a minőségnek ára van, mert ha normális adatcsomagom lenne, akkor ezt használnám.Villámgyors, sajnos a gesztusok használatára nem jöttem rá, az idő rövidsége miatt, a lastpasst is kipróbáltam volna, egyelőre viszont nálam csak wifi mellett alternatíva, de nincs semmi meglepő az óriási letöltési számokban a google playen.
Aminek viszont nem jártam utána, mintha lett volna anno hír, több hír arról, hogy az alkalmazás gyűjti a felhasználok szokásait, látogatott oldalakat, stb.Passz, a Chrome nem?

Naked- mivel webkitre épül, így sajnos Kitkat óta egyre többet nélkülöztem, erős kompromisszumok árán tudnám csak elfogadható mérvűvé varázsolni a felhasználói élményt.Állítgattam, aztán meglepődtem, mivel amiben régen bajnok volt(aksi, adat), Kitkat alatt már nem képes a régi szintet hozni.A fapadosok királya, Jelly Bean és alatta abszolút favorit volt.

Ugyan kipróbáltam az Opera mini beta-t is, de el sem jutottam odáig, hogy a tesztbe is bedobjam, mivel még durvább bugokkal rendelkezik mint az Opera beta.

Végszónak annyi, egyelőre barátkozom az UC browserrel, ha haverok leszünk, akkor a Dolphint sem veszem elő wifinél, az Opera meg ismét jó lehet ha kinövi a gyermekbetegségeit.

Ha esetleg van vkinek tippje, hogy miként tudnám az UC browserben a zoomot fokozni, mivel egyszerűen egy szint alá nem megy, azt szívesen fogadom.

teszt

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#71249) tagagaba53 válasza antal750 (#71230) üzenetére


tagagaba53
tag

Köszi, de azzal kezdtem :)

- Mielőtt megszólalsz, gondolkodj el azon, szebb-e az amit mondanál mint a csend amit megtörnél vele. -

(#71250) #79335424 válasza S e t h (#71248) üzenetére


#79335424
törölt tag

Firefox? Én a beta -t használom. Nem rossz cucc, főleg az addonokkal és legalább nem webkit. Viszont, ezért minden frissítés 30MB körüli adatforgalommal jár. Én havi 3 rugót költök, 2GB netre (Deezer csomag, mert ez 4g -s). Így nem gond a Dolphin. Mivel feltöltős vagyok és telefonálásra is a netet használom, ezért a havi 3 rugó összköltség számomra viselhető. Persze a VOIP -nak is van egy díja, de az olyan alacsony, hogy nem is számolok vele. Fél évig símán elvagyok 10 Euro feltöltésből.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.