Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70401) géeles válasza beg (#70400) üzenetére


géeles
aktív tag

Én is...

TV Box Amlogic S905X4 4GB+64GB 8K 2.4G/5G X96Max, OnePlus Nord2-5G, "P."

(#70402) helixP válasza géeles (#70401) üzenetére


helixP
nagyúr

Köszönöm, pont ilyenre gondoltam, mondjuk egy ezres az egy picit sok...

(#70403) kymco válasza helixP (#70399) üzenetére


kymco
veterán

DW Contacts and phone pro

[ Szerkesztve ]

www.refujvaros.hu

(#70404) punky10 válasza helixP (#70399) üzenetére


punky10
addikt

Még egy szavazat az ExDialer-re.Pont azt tudja, ami nekem kell, és rengeteg téma van hozzá.

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#70405) vicze válasza Quasi_modo (#70398) üzenetére


vicze
félisten

Basszus igazad van, már közben kivették. :F
Akkor hülyeséget írtam. :U

(#70406) Bferibörs válasza #79335424 (#70383) üzenetére


Bferibörs
addikt

nekem meg nem szinkronizálja a chrome böngésző könyvjelzőit , csak egy részét, le is pucoltam mérgemben :-)

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#70407) hanati64 válasza kymco (#70403) üzenetére


hanati64
tag

+1

(#70408) Quasi_modo válasza vicze (#70405) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Hát ez az.
Akkor most melyik böngészőben lehet normálisan nagyítani a hangyaszarnyi betűket?

valami

(#70409) #79335424 válasza Quasi_modo (#70408) üzenetére


#79335424
törölt tag

Dolphin -ban ez működik. Nagyitás után, két koppra áttördel. Vagy, aktív Jetpack -kal, koppok nélkül, realtime áttördel.

Bferibörs:
Régóta használok 3rd. party böngészőket, úgyhogy hozzászoktam ahhoz, hogy külön alkalmazásban is mentsem a könyvjelzőimet.

(#70410) vicze válasza Quasi_modo (#70408) üzenetére


vicze
félisten

Opera Classic-ot kivéve szerintem mindegyikben.
Legalábbis vagy 6db-ot próbáltam és egyikkel se volt semmi ilyen problémám.

(#70411) Quasi_modo


Quasi_modo
nagyúr

Köszönöm!
Dolphin igen, Firefox sem.

valami

(#70412) goom válasza beg (#70400) üzenetére


goom
senior tag

+1

(#70413) Deck


Deck
titán

Ebbe a *ar facebook appba még mindig nincs benne a hírfolyam idő szerinti rendezése? Egyszerűen vicc -.-

PS5

(#70414) stefi68


stefi68
addikt

KK launchert használ valaki?

Hogyan lehet azt kikapcsolni, hogy a főoldalak görgetésekor a legelső (bal szélső) képernyőrész jobbra húzásával ne jelenjen meg az oldalsáv (Sidebar).
Tehát az oldalsáv (ami egyébként jó dolog) csak az arra szolgáló kis "kapaszkodó" oldalra húzásával jelenjen meg.

Még régi verziót próbáltam annak idején és ez nem így volt az biztos...

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#70415) BÜDÖSLÁB


BÜDÖSLÁB
tag

Sziasztok!

Melyik a legjobb zenelejátszó androidra?
Köszönöm szépen!

A kevesebb több- Ludwig Mies Van Der Rohe

(#70416) Deck válasza BÜDÖSLÁB (#70415) üzenetére


Deck
titán

Poweramp;)

PS5

(#70417) LonGleY válasza BÜDÖSLÁB (#70415) üzenetére


LonGleY
veterán

Pontosabban a PlayerPro.
Látod, még ikonja is van! :D

(#70418) Narxis válasza BÜDÖSLÁB (#70415) üzenetére


Narxis
nagyúr

JetAudio Plus

Thanos was right.

(#70419) 7Sony7 válasza #79335424 (#70396) üzenetére


7Sony7
addikt

Az első kettőre nálam custom rom hozott megoldást, a led viszont nálam is csak 3 szín, ennyit tud.

-

(#70420) nightzone


nightzone
aktív tag

Üdv!
Használta már valaki a Xender nevű gyors adatátvivő appot illetve ennek a Weline nevű Pc-telefon között is működő változatát?
Azt írják róla, hogy 50x gyorsabb mint a bluetooth valamint hogy kábel és wifi sem kell neki, és hogy a Weline működhet offline módban is, adatforgalom nélkül.
Ki szeretném próbálni hogy kiváltsam a pc-m és a telefonom közötti lassú blueetooth átvitelt valami gyorsabbra, viszont nekem nincs a pc-men se wifi se hotspot mivel kábeles netem van (router nékül).
Beüzemelhető ez valahogy nálam vagy mi kellene hozzá? A telefonom tudja a wifi-directet.
Ha valaki leírná pontosan hogy mi kell a Weline apphoz hogy működjön azt megköszönném. :R

(#70421) mimey válasza Deck (#70413) üzenetére


mimey
tag

Szia!

Szerintem erre gondolsz:
felső kék sáv alatt, jobb oldalon 3 vízszintes vonal-->kopp;
Feeds / Most Recent

(#70422) Deck válasza mimey (#70421) üzenetére


Deck
titán

Köszi. Igen ez lenne az de ha visszalépek máris megint mehetek vissza oda. Sem az értesítések se semmi mást nem mutat ilyenkor. Ha bezárom az appot akkor megint a főoldalon a legfontosabb események szerint rendez. Ilyen nagy dolog lenne az idő szerinti rendezés?

PS5

(#70423) Samsung SPS válasza kovacsroli (#70284) üzenetére


Samsung SPS
tag

Szia! Sztem megpróbálkozhatnál az SMS alkalmazás adatainak törlésével az Alkalmazáskezelőben, ha pedig nem tűnik el az értesítés, egy gyári gyalulással. Csak ments adatot, nehogy elvesszen valami fontos.

(#70424) kovacs65 válasza nightzone (#70420) üzenetére


kovacs65
senior tag

No need for cable or Wifi, no need for cellular connection, and absolutely free of data usage!

Ez érdekes.

Min utazik az a fránya adat? Nimbus 2000-esen?

A WeLine-hoz WiFi kell. Én erre a Software Data Cable-t használom.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#70425) kovacs65 válasza kovacs65 (#70424) üzenetére


kovacs65
senior tag

A WeLine-hoz valóban kell WiFi, de ....

el kell látogatni a PC-n a weblapjukra és onnan egy QR kódot beolvasni a telóval, majd ......

túl bonyolult.

A Software Data Cable a Total Commanderrel olvashatóvá teszi a telót (tabot) sd kártyával együtt.

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#70426) nightzone válasza kovacs65 (#70424) üzenetére


nightzone
aktív tag

Erre kaptam fel én is fejem hogy "no need wifi".

A hszek-ben viszont ezt írták a Xenderre: "Previous Xender can be used offline.. but this one requires data connection. "

Akkor lehet a Weline-hoz mégis kellhet, de akkor nem értem miért írják hogy nem kell se wifi se kábel. QR kód-os megoldás, érdekes...

[ Szerkesztve ]

(#70427) nightzone válasza kovacs65 (#70425) üzenetére


nightzone
aktív tag

A Software Data Cable olyasmi alapon működik mint az Airdroid? Vagy mi kell hozzá, pc hotspot?

(#70428) #79335424 válasza 7Sony7 (#70419) üzenetére


#79335424
törölt tag

Az én telómra jelenleg elég minimális a custom rom választék és nem hiszem, hogy ez a közeljövőben változna. Az meg még kevésbé valószínű, hogy pont ez a feature kerülne bele valamelyikbe. Az az igazság, hogy ez a Wanam srác tud valamit. Az S2 -re készített rom -ja is tele volt ilyen apró, de nagyon szerethető módosításokkal és mind bugmentes, profi kidolgozású volt.
Az akkujelzést meg tudom oldani külön alkalmazással és valamit majd kitalálok erre a gyorskapcsoló dologra is. Csak gondoltam, ha már itt ez a Gravitybox, akkor megpróbálnám ezzel.
A lednél nekem elég lenne az RGB választék, de jelenleg ződ van és slussz. Persze símán lehet, hogy csak én bénázok a beállításoknál.

(#70429) kovacs65 válasza nightzone (#70427) üzenetére


kovacs65
senior tag

WiFi router
a TC-ben pedig a telón megadott IP című FTP kapcsolatot kell aktiválni.

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#70430) #79335424 válasza nightzone (#70427) üzenetére


#79335424
törölt tag

Csodák nincsenek. Minden infó ott van az első screenshot -ban. Az egy közönséges, belső hálós IP. A másik lehetőség a weeline.cc, ami azt jelenti, hogy üzemeltetnek egy DDNS szervert, amin keresztül akkor is eléred az előzetesen regisztrált eszközt, ha nem tudod az aktuális elérhetőségét, illetve nincs a külső eléréshez forwardolva port.

Szóval valamilyen hálózati összeköttetésre mindenképpen szükség lesz. Minimum egy USB -s wifi adapterre. Sztem ez a legolcsóbb lehetőséged a wifi öszeköttetéshez.

[ Szerkesztve ]

(#70431) kovacs65 válasza #79335424 (#70430) üzenetére


kovacs65
senior tag

Pedig bíztam a Nimbus-ban. :))

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#70432) nightzone válasza kovacs65 (#70429) üzenetére


nightzone
aktív tag

Aha, végülis nem rossz, köszi, hát már régóta esedékes lenne egyet beszerezni. Adatkorlát, fájlméret korlátozás van?

(#70433) Dzsabba


Dzsabba
aktív tag

Sziasztok.

Két programról szeretnélek titeket kérdezni,hogy milyenek vannak és melyiket érdemes használni.
Az első egy nyomkövető program amivel azt tudom megnézni,hogy az adott telefon pontosan hol van a városban vagy megyében, pl. hogy a lányomat nyomon tudjam követni.
A másik pedig gyengén látóknak felolvasó program ami felolvas minden menüpontot.

A segítséget előre is köszönöm.

(#70434) kovacs65 válasza nightzone (#70432) üzenetére


kovacs65
senior tag

Nem tapasztaltam ilyet.

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#70435) fdisk válasza Dzsabba (#70433) üzenetére


fdisk
őstag

1. Cerberus.
2. Passz.
:)

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#70436) formax


formax
tag

Sziasztok!

Melyik programot ajánljátok elveszett telefon megtalálásához? Köszönöm a segítséget!

formax

(#70437) Deck válasza formax (#70436) üzenetére


Deck
titán

Én erre is az esetet használom amiben van sok más hasznos dolog is.

PS5

(#70438) nightzone válasza kovacs65 (#70434) üzenetére


nightzone
aktív tag

Köszi, az akkor jó :R

(#70430) Somatom: Neked is, köszi, így már tisztább a dolog. Esetleg tudnál egy-két jófajta gyors Usb-s adaptert ajánlani vagy milyen márkát érdemes most venni ami megbízható?

(#70439) fdisk válasza formax (#70436) üzenetére


fdisk
őstag

Ismét a Cerberust ajánlom. :)

[ Szerkesztve ]

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#70440) xSide válasza axxelion88 (#70380) üzenetére


xSide
őstag

CleanMaster vagy valamilyen más barmoló takarító?

(#70441) Bozek válasza Dzsabba (#70433) üzenetére


Bozek
nagyúr

TalkBack miért nem jó? Az elvileg alapból benn van a kisegítő lehetőségeknél. Legalábbis én mindig azt törlöm először. :D

(#70443) 7Sony7 válasza #79335424 (#70428) üzenetére


7Sony7
addikt

Valami módosított SystemUI kellene neked lehet. Ez a Wanam gyerek nem csinál ilyesmit vajon?
Jó az Xposed, de pl az én telómon lévő Rom nem bírja. Összevesznek mindig.

-

(#70444) ctibor válasza kymco (#70333) üzenetére


ctibor
senior tag

Tudtok olyan alkalmazást ajánlani, ahol csak olvasni lehet a microsoft office fájlokat (doc, docx, xls, xlsx stb)?

Tegnapi a kérdés, de csak most olvastam. Ha már megválaszolták, akkor bocsi. Szóval: a WPS Office (ingyenes) alapból olvasási módban nyitja meg a fájlokat, és külön rá kell bökni egy gombra, hogy szerkeszteni lehessen. Én is megvettem az Office Suite Pro-t, de idegesített, hogy folyton szerkeszteni akar, így most csak a tabletemen használom, a telón a WPS-t.

Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

(#70445) Dzsabba válasza fdisk (#70435) üzenetére


Dzsabba
aktív tag

Köszönöm.

Neked is Bozek.

(#70446) golyós válasza BÜDÖSLÁB (#70415) üzenetére


golyós
őstag

Az összes itt felsoroltat felejtsd el.Csak a Neutron player!Parametrikus equalizer, ennyi!
Próbáld ki és mást nem fogsz használni többet.Én végigpróbáltam sokat Sony és JBL fülessel is.A poweramp is jó volt amíg ki nem próbáltam ezt:[link]

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#70447) #79335424 válasza 7Sony7 (#70443) üzenetére


#79335424
törölt tag

De igen, Xposed alá van egy Wanam kit nevű modul. De ha jól értem a leírását, akkor ez gyári Samu romokhoz való. Lehet, hogy működne nálam, de nem merem bekockáztatni.
Szerencsére nálam megy az Xposed, de olvastam már ilyen heveny allergiás rohamokról. Viszont régebben vki linkelt itt egy másik programot, ami az Xposed -hez hasonló framework és futnak alatta az Xposed modulok is.

Dzsabba:
Én meg az Avastot. Nem ismerem a Cerberus -t, de az Avast -ról tudom, hogy modulonként is telepíthető. Ha Neked csak a követő kell, akkor csak azt telepíted, a vírusokkal kapcsolatos részt kihagyod. Persze a root sokat javít minden ilyen program hatásfokán.

Nightzone:
Ez telótól és telepítési környezettől is függ. Van, amire antennakábel is csatlakoztatható, van, amelyik Android (Linux) kompatibilis (úgy értem, hogy az usb csatlakozás, nem a wifi). Ha ac szabványt tud a telód, akkor érdemes olyat keresni (bár ezek biztosan drágábbak). A minimum elvárás sztem az n -es, 300Mbs. Valamint az, hogy tudjon AP (Access Point) üzemmódban is működni. Ez tulképp a hotspot üzemmód úgy, hogy összekapcsolódik a PC hálókártyájával és ha csatlakozol hozzá a telóval, akkor a PC -n keresztül tudsz netezni. Ha viszont sokat töltesz le, torrentezel, vagy állandó szerver elérésre van szükséged, akkor egy jól kiválasztott router, középtávon már behozza az árát azzal, hogy lényegesen gazdaságosabban üzemeltethető, mint egy PC.

(#70448) unravel válasza fdisk (#70439) üzenetére


unravel
őstag

Ez mennyire hasznos egy GPS mentes készüléken?

¯\_(ツ)_/¯

(#70449) Bozek válasza golyós (#70446) üzenetére


Bozek
nagyúr

A parametrikus EQ is csak azoknak jó, akik értenek is hozzá. Aki csak húzogatja a csúszkákat, az azzal se fog jó eredményt elérni... Ezen felül a Neutron még ronda is, mint a bűn...

(#70450) nightzone válasza #79335424 (#70447) üzenetére


nightzone
aktív tag

Ok, igazából Win 8-ra kellene, az ac szabvány az nem tudom mi, de a teló az n-es sebességet tudja, meg a hotspot-ot(AP-t) is:

Viszont nem töltök le sokat, csak egy két fájl átviteléhez kellene pc-ről mobilra a BT-nél nagyobb gyorsaság.

Szóval szétnézek akkor. Köszi az infókat :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.