Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70651) unravel


unravel
őstag

A rádió RDS megjelenítés hardver vagy szoftverfüggő?

¯\_(ツ)_/¯

(#70652) quailstorm válasza unravel (#70651) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Hardver. De nyilván lehet olyan ratyi sw-t írni ami nem használja ki ha van. Csak nem szoktak.

(#70653) #19784448


#19784448
törölt tag

Szerintetek melyik a legjobb és persze a legpontosabb időjárás app aminek widgetje is van?

(#70654) LonGleY válasza #19784448 (#70653) üzenetére


LonGleY
veterán

Öööö, hát "leg"-ekkel nem érdemes dobálózni.
Én ezeket bírom, a hsz-ekben jobban kifejtettem őket:

WeatherPro, Aix, Meteogram

[ Szerkesztve ]

(#70655) Jakuu válasza LonGleY (#70654) üzenetére


Jakuu
őstag

Amugy is az idojaras appok jo resze azert, nem a halalpontossagarol hires, mert a frissitesuk nem mindig az adott pillanatot tukrozi, van olyan is, ami oras intervallumokban kapja a frissitest vagy ahonnan szedi az ap az adatot az az oldal nem frissit kisebb idokozonkent.
Eszmeletlen elterest tapasztaltam emiatt sok kulonbozo weather appnal.

(#70656) #79335424 válasza Bozek (#70649) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ha nem tetszik neki, akkor kikapcsolja. A forgatás most is kikapcsolható. Sztem a user szempontjából sokkal jobb az a szitu, hogy egy létező funkciót kell kikapcsolni, mint az, hogy egy nem létezőt bekapcsolni.

(#70657) Bozek válasza #79335424 (#70656) üzenetére


Bozek
nagyúr

"közben kiszúrni a szemüket baromi hangzatos, de semmire se jó ficsőrökkel"
Ezeket is ki lehet kapcsolni, akkor miért zavarnak Téged? Mint írtam, engem zavar az automatikus elforgatás, de mégse írom, hogy "kiszúrják vele a szemem"...

(#70658) unravel válasza #19784448 (#70653) üzenetére


unravel
őstag

(#70659) #79335424 válasza Bozek (#70657) üzenetére


#79335424
törölt tag

Szűntesd meg a Samu csodaficsőrjeit root nélkül!

(#70660) arrrgggh


arrrgggh
tag

Sziasztok!

Létezik olyan uninstaller program ami tényleg minden adatot, hátrahagyott fájlt töröl a telefonról?
Például a WOT Blitz után több mint 2GB "szemét" maradt. Ha átnézem az SD kártyán lévő mappákat (ahova telepítek) rengeteg felesleges mappát találok.

[ Szerkesztve ]

(#70661) Tompie


Tompie
őstag

sziasztok!

Tudtok egy megbízható appot amivel wifin lehet adatokat mozgatni a telefon és a pc között mint pl az airdroid is?

köszönöm

(#70662) KubanitoS válasza arrrgggh (#70660) üzenetére


KubanitoS
veterán

Clean Master?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#70663) stampedli válasza arrrgggh (#70660) üzenetére


stampedli
tag

SD maid

(#70664) kovacs65 válasza Tompie (#70661) üzenetére


kovacs65
senior tag

[link]

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#70665) Tompie válasza kovacs65 (#70664) üzenetére


Tompie
őstag

Köszönöm kedvességed :)
Azért kérdeztem hátha van olyan aki szintén használ ilyet és mond róla tapasztalatot amivel meg van elégedve :)

(#70666) kisspall válasza Tompie (#70661) üzenetére


kisspall
aktív tag

FTP szerver a telefonra, FTP kliens a gépre/ én a Filezilla portable változatát használom, így egyszer kellett beállítani/
Lehet van jobb megoldás, de olyan megbízhatóan működik, hogy nem is keresgéltem tovább.
[link]

(#70667) #79335424 válasza kisspall (#70666) üzenetére


#79335424
törölt tag

Én is ezekben a "klasszikus" megoldásokban hiszek. A PC -re, kliensként, fölöslegesnek tartom a Filezillát. A TC -ben levő sztem teljesen jó. Ha a PC a szerver, az persze más szitu. Arra ideális a Filezilla.

[ Szerkesztve ]

(#70668) Baku


Baku
aktív tag

Tud valaki olyan EQ-t ajánlani, ami az FM rádiót is kezeli?

(#70669) Tompie válasza kisspall (#70666) üzenetére


Tompie
őstag

:R

(#70670) antal750 válasza Kovesz82 (#70643) üzenetére


antal750
aktív tag

Tedd fel a full screen caller id pro-t..
Azzal jó lessz☺... Nekem is f6 telóm van de ez 4.1.2
Ezen belül belehet állítani hogy a hívás fogadásra ez induljon. ☺

[ Szerkesztve ]

(#70671) zeusz55 válasza air (#70615) üzenetére


zeusz55
senior tag

Hello! Leszedtem a progit, ezen belül hol tudom beállítani!? Itt kell a telót rootolni vagy mi!?

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – =FOR SALE=

(#70672) Bozek válasza zeusz55 (#70671) üzenetére


Bozek
nagyúr

Igen, az Xposed-hez root kell.

(#70673) zeusz55 válasza Bozek (#70672) üzenetére


zeusz55
senior tag

Anélkül semmilyen opcióját nem tudom használni!? Azt szeretném hogy a fel és letevés gomb a home gomb legyen.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – =FOR SALE=

(#70674) Bozek válasza zeusz55 (#70673) üzenetére


Bozek
nagyúr

Anélkül nem fog működni, mivel az Xposed-en belül fel kell rakni a keretrendszert, amihez meg már kell a root.

(#70675) zeusz55 válasza Bozek (#70674) üzenetére


zeusz55
senior tag

Oks Köszi! Problémára esetleg más ötlet!? :DDD

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – =FOR SALE=

(#70676) air válasza zeusz55 (#70675) üzenetére


air
nagyúr

Root nélkül felejtősnek tartom.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#70677) Tav-Csoves


Tav-Csoves
őstag

Hátha van itt ex note 3as!!

A note 3 topicban olxan gondunk van, hogy a CSC elmászott.
van olyan módszer, ami factory reset nélkül vissza állítható a dolog XEH-re vagy bármire?

:R

(#70678) #79335424


#79335424
törölt tag

Újra teljes értékű a Dolphinom! Az tett be neki, hogy az AF Firewall belenyúlt az iptables -be és az történt, ami korábban, annál a Nolovedhosts nevű Xposed modulnál le lett írva. A tűzfalszabályok kikapcsolása, majd az admin jog megvonása után leállíttattam, majd mindenestől töröltem a tűzfal alkalmazást, a Dolphin -t és a Jetpackot. Reboot után a Dolphint és a Jetpackot újra telepítettem. Most megy a https és a LastPass online bejelentkezés is.

[ Szerkesztve ]

(#70679) Jakuu válasza #79335424 (#70678) üzenetére


Jakuu
őstag

:R

(#70680) zeusz55 válasza air (#70676) üzenetére


zeusz55
senior tag

Köszi, még jó hogy samuék berakták hogy felvenni fel tudom azzal a gommbal de letenni csak a kikapcsolóval... na az meg úgy kézre esik de tényleg... :(((

[ Szerkesztve ]

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – =FOR SALE=

(#70681) Jakuu válasza zeusz55 (#70680) üzenetére


Jakuu
őstag

Back Key Ends Call

Ez nem jo ? Azt hiszem ennel az appnal nem csak a back keyt lehet beallitani, hogy a hivast megszakitsa, hanem a home gombot is hozza lehet rendelni.

(#70682) zeusz55 válasza Jakuu (#70681) üzenetére


zeusz55
senior tag

Zsir köszi, ez fa***án működik! :C :C :R :DD

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – =FOR SALE=

(#70683) Mittu88


Mittu88
senior tag

Sziasztok!

Melyik az az app, ami kiírja, hogy mennyi üzemanyagot spóroltunk meg a kerékpározással? Mintha pár éve olvastam volna ilyenről, de nem találom :/

(#70684) stampedli


stampedli
tag

Üdv!
Lehet OFF, de itt sok a szaki, szóval hátha tud vki segíteni. (:
Szerintetek mitől lehet az, h a gyári zenelejátszóban (Lenovo A536) az egyik előadó/albumcím/számcím magyar ékezeteit normálisan megjeleníti, a másiknál viszont az ékezetes betűk helyén csirkelábakat látok? Laptopon a fájl tulajdonságokat összehasonlítva nem látok különbséget. Vmi MP3 tag szerkesztővel kellene mókolnom?

(#70685) twine válasza stampedli (#70684) üzenetére


twine
addikt

Találgatok:

Azt tudom elképzelni, hogy az ékezetes karakterek jobbra/balra dőlnek, így az egyiket le tudja kezelni, míg a másikat esetleg nem...

"Vmi MP3 tag szerkesztővel kellene mókolnom?"

Szerintem igen...de ha jól emlékszem, a windows filekezelője alapjáraton tud ilyet!

[ Szerkesztve ]

(#70686) Gyb001


Gyb001
senior tag

Sziasztok!
Keresek pár appot. aki tud ilyet az írjon.

- Amivel fizikai gombnak lehet funkciót beállítani. Tehát a tabomon ha megnyomom a vol- akkor az a home gombot jelentse, a vol + pedig a vissza gombot

- Amivel el lehet tüntetni a képernyő alján lévő home,visza,multitask gombot

- Olyan amivel átlátszóvá tudom tenni a statusbart. És a rajta lévő ikonokat tudom módosítani.

-Amivel a fizikai ledet tudom helyettesíteni. Tehát mikor ki van kapcsolva a kijelző és email érkezik akkor a kijelző egyik sarka elkezd pirosan villogni.

-És egy régi játékot is keresek. Ez egy tower defense játék. Az a lényege hogy 4 különböző kristályfélét kell lerakni és azok védenek.(piros kék sárga zöld) Ezeket lehet konbinálni és vegyíteni.

Jó lenne ha támogatná az intel procis készülékeket.
Lenovo s8-50f
Full hd
intel 3745
2gb ram

Előre kösz

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#70687) Jakuu válasza stampedli (#70684) üzenetére


Jakuu
őstag

Szerintem ez nem androidos problema, bar az app lepogramozasa is lehet ezert felelos, ha nem ismeri fel a kulonbozo karakterkodolast. Nem mindegy ugyebar, hogy unikodban vagy valamilyen iso szabvanyban van megadva az id3 tag. Vannak third party szoftverek, amivel atkonvertalhato a dolog Itt is egy leiras a sok kozul, most nem alltam neki keresgelni, mert lehet meg ennel is vannak egyszerubb megoldasok. http://digest.digitaltalker.com/How-to-Auto-Convert-MP3-ID3-Tag-Charset-to-Unicode-UTF-8/

(#70688) Gyb001 válasza Gyb001 (#70686) üzenetére


Gyb001
senior tag

Rootolt készülék. Viszont még custom kernel nincs hozzá. Zárt bootloader.

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#70689) Jakuu válasza Gyb001 (#70688) üzenetére


Jakuu
őstag

Milyen keszulek ? Mert a softkey kikapcsolasanal nem mindegy. Altalaban az adott keszulekhez szoktak kulonbozo rutint irni, amivel ki es bekapcsolhato.

Szerk: Upsz figyelmetlen voltam, latom a korabbi hozzaszolas mar tartalmazza keszulek tipusat

[ Szerkesztve ]

(#70690) stampedli válasza Jakuu (#70687) üzenetére


stampedli
tag

Köszi, én is ezt gyanítottam. A linkelt oldalt átolvasom, hasznosnak tűnik. :R
(#70685) twine: Neked is köszönöm azért. Az ékezetek egyfelé dőlnek, és a fájlkezelőben nem látok különbséget. A kódolás lehet a ludas.

(#70691) dokee78


dokee78
félisten

Tracker app kellene.
Gyaloglás és kerékpáros.
Endomondoból megvan a Pro,Sports Tracker kilőve,ezek már unalmasak. :D
Valami újdonságra vágyom.
Azért nem szemetekre gondolok,hanem minőségi appokra.

(#70692) Viktor0610 válasza dokee78 (#70691) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

My Tracks/Útvonalak program a Google-től? :)

Samsung Galaxy A54

(#70693) #79335424 válasza Gyb001 (#70686) üzenetére


#79335424
törölt tag

Szeretem az átgondolt kívánságokat. Ennyit szeretnél? Mert ebben nem szerepel a prioritás kezelés. Mivel tervezted a hangerőváltoztatást, ha más funkciót adsz az arra dedikált hardvergomboknak?

(#70694) twine válasza dokee78 (#70691) üzenetére


twine
addikt

A Google sajátja? My tracks ?

Egyszerű mint a faék...de nekem pld. semmi többre nincs szükségem, mint amit ez nyújt...

(#70692) Viktor0610 :

Úgy látom növelnem kell a percenkénti leütésszámom, mert így folyton lekések a válaszokkal :D

[ Szerkesztve ]

(#70695) dokee78 válasza Viktor0610 (#70692) üzenetére


dokee78
félisten

Azt is próbáltam,igaz régebben.
Bár lehet azóta jobb lett.

Más:
Poweramp Miért záródik be pár perc zene hallgatás közben?
Érdekes a Walkman app is bezáródik.

Jakuu Azt is próbáltam pár éve,de azt is meglesem!

[ Szerkesztve ]

(#70696) Jakuu válasza dokee78 (#70691) üzenetére


Jakuu
őstag

Runkeeper ?

Szerk: Evek alatt egy app rengeteget valtozik.

[ Szerkesztve ]

(#70697) Viktor0610 válasza dokee78 (#70695) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Gondolom, mert a memória "elfogy", és a memóriakezelő "kidobja" a RAM-ból.

Van benne egy arra szolgáló opció a Beállítások - Egyéb - Trükkök részen, hogy ne kerüljön ki a memóriából a program. :)

twine:
Hajrá! :P :))

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#70698) Jakuu válasza Viktor0610 (#70697) üzenetére


Jakuu
őstag

Az meg a kellemesebb gond, azzal szoktam inkabb szenvedni, amikor egy appot nem tudok kihajitani a memoriabol. :)

(#70699) t181 válasza dokee78 (#70695) üzenetére


t181
senior tag

PowerAMP -> Beállítások -> Egyéb -> Trükkök -> Nézd meg az első kettő opciót, talán segítenek.
Bár nekem soha nem volt vele problémám, pedig használtam fél, 1 és 2 giga RAM-mal is.

szerk.: most látom, hogy már meg lett válaszolva. :|

[ Szerkesztve ]

Nikon D3200 // Acer Aspire 5 A515-51G-51JP // OnePlus 3 // Nexus 4

(#70700) Jakuu válasza t181 (#70699) üzenetére


Jakuu
őstag

De lehet neki mas es tobb memoria zabalo appja van meg a memoriaban, nagyobb prioritassal.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.