Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55651) Viktor0610 válasza fdisk (#55649) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A TV24 sokkal igényesebb szerintem, mint a Port TV.

Samsung Galaxy A54

(#55652) fdisk válasza Viktor0610 (#55651) üzenetére


fdisk
őstag

Nekem nem jött be.
Ráadásul rengetegszer ébreszti a telót.
Több 100x.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#55653) dokee78 válasza fdisk (#55652) üzenetére


dokee78
félisten

Hibernálni kell és nem ébreszt.
Bejön,nem rossz,de már ráférne egy design frissítés.
PortTV-t próbáltam,gyenge.

Más:
Nekem hibernálva van a TV24.
Ha elindítom utána hibernálja majd automatikusan?

[ Szerkesztve ]

(#55654) darvinya válasza k850 (#55637) üzenetére


darvinya
titán

kösz.

Akkor már 1éves rendszer teljesen besokalni.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#55655) Viktor0610 válasza dokee78 (#55653) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Jó, hogy mondod, le is hibernáltam a TV24-et. :D

Egyébként igen, én úgy tudom, ha nincs előtérben (használatban) a program, a kijelző kikapcsolásakor hibernálja a Greenify.

Samsung Galaxy A54

(#55656) andorra válasza Viktor0610 (#55651) üzenetére


andorra
őstag

Hol látom az értékelést, a nézői véleményeket, a szereposztást, a képeket egyes filmekről? Kipróbáltam és ezt tűnt fel legelőszőr, ezek valóban hiányoznának?

(#55657) _stick_


_stick_
őstag

Hali!
Adott egy új telefon, huawei Y530, első indítás után nem hajlandó felismerni a play a gyári alkalmazásokat, mikor behívom a play-t és rámegyek a saját alkalmazásokra. Ha feltennék egy külsőt, pl az időképet, akkor csak az az egy jelenne meg a listában. Gondolom, hogy valami apróság lehet a dologban, de nem tudok rájönni, hogy mi.
Mit gondoltok?

[ Szerkesztve ]

(#55658) ollie válasza _stick_ (#55657) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez a normális.

***

(#55659) _stick_ válasza ollie (#55658) üzenetére


_stick_
őstag

Két ugyanolyan telefon van a kezemben, az egyiknél bejönnek a belső alkalmazások és frissítettem is a másiknál, meg csak keres/tölt. Wifiről megy.
:F

(#55660) ggyula


ggyula
tag

Sziasztok!
Új androidos felhasználó vagyok. Egy helymeghatározás alapján működő emlékeztetőre volna szükségem! A Keep app-ot találtam, de az valamiért nem jelzett a beállított helyen... Lehet valamit még be kellene állítanom hozzá a telefonon? LG G3

(#55661) dokee78 válasza ggyula (#55660) üzenetére


dokee78
félisten

Nekem sem jelez kikapcsolt kijelzőnél ami elég irritáló.

(#55662) #79335424 válasza ggyula (#55660) üzenetére


#79335424
törölt tag

Mi alapján kéne történjen a helymeghatározás? Cella? GPS? Wifi? NFC?

(#55663) ggyula válasza #79335424 (#55662) üzenetére


ggyula
tag

Gondolom gps alapján kellene... A programba csak a címet lehet beirni....

(#55664) _stick_ válasza ollie (#55658) üzenetére


_stick_
őstag

Tényleg normális. A másik telefonon már egy meglévő play-es fiókkal rendelkező volt, míg a "problémás" meg egy újonnan regisztrált.
:R

(#55665) #79335424 válasza ggyula (#55663) üzenetére


#79335424
törölt tag

Mi a túrónak kell cím? A teló nem tud címeket kezelni, csak koordinátákat. Aztán térképpel együtt lesz belőle cím. Na mindegy. Lényeg, hogy nem olyan egyszerű ez. A GPS -t két módon kezelheti egy alkalmazás. Aktív és passzív módon. Aktív az, amikor lekéri (frissítteti) a pozíciót. Passzív az, amikor csak használja. Az aktív mód sok energiát igényel, a passzív meg nem pontos. Ezért szoktak az alkalmazásoknál különböző trükköket bevetni. Pl., hogy csak akkor frissít, amikor a kijelző aktív. Én jobban szeretem megfordítani a dolgot. Én határozom meg, hogy mi legyen a trükk és az alapján adom ki az utasítást, hogy mit csináljon a teló. Pl. ha tudom, hogy a jelzéskor nagy távolságokat teszek meg, akkor a cellainfóval lehet nagyolni, hogy mikor kezdjen aktív pozíciókeresésbe a GPS. Vagy meghatározom a pozíciófrissítés gyakoriságát.

(#55666) G.I.JOE válasza Bozek (#55630) üzenetére


G.I.JOE
senior tag

Somatom & Bozek:

Köszi mindkettőtöknek! Hát ja! Lehet hogy elkelne a segítség. Talán vmi felhő alapút be tudnék állítani, de akkor már jobb volna anélkül, mert minek töltsem fel, aztán még még egyszer le! Viszont azt nem tudom, hogyan! :F Fióknál gondolom FTP, de ahhoz nem kell futó FTP szerver a gépen? Szóval ott járok, hogy feltelepítettem! :)

[ Szerkesztve ]

(#55667) #79335424 válasza G.I.JOE (#55666) üzenetére


#79335424
törölt tag

De igen, ahhoz kell fusson egy FTP szerver. A technikai háttéren, a tudásodon és a leleményességeden múlik, hogy mit hozol ki a lehetőségekből. Egy PC -t be lehet kapcsolni távirányítással, programindulást lehet automatizálni. Hazaérsz, a teló rákapcsolódik az otthoni hálóra, küldi a wol parancsot a PC -nek, amin rendszerrel indul az FTP szerver. A teló érzékeli, hogy felépült a kapcsolat és megkezdi a szinkronizálást. :)

(#55668) G.I.JOE válasza #79335424 (#55667) üzenetére


G.I.JOE
senior tag

Igen most néztem a win 8 FTP szerver működtetését, de ahogy látom gond van az IIS Managerrel, mert konkrétan nincs. :) Úgyhogy nézek valami ingyenes FTP szervert és belövöm azt!

(#55669) G.I.JOE


G.I.JOE
senior tag

Meg is csináltam az FTP szervert, saját gépről be is tudok lépni, de a telóról nem. Saját gépről 192.168.1.100-hoz csatlakozok 18888-as porton, user és pass párossal, a 18888-as portot forwardoltam a routeren, azt hiszem kell, de nem biztos. Viszont telóról sikertelen kapcsolódást ír! :(

(#55670) iker62 válasza bb.bocs (#54770) üzenetére


iker62
csendes tag

Én a Locus androidos progit ajánlom.
Ezzel a progival egy turista GPS-t kapsz a telódra!
Google play-ról letöltheted. Tud magyarul. Térképet menthetsz előre, wifi-vel.

Üdv! iker

(#55671) Jazz


Jazz
veterán

Sziasztok!

Hogy lehet beállítani azt, hogy bejövő hívás esetén ne dobjon a telefon felületére miközben megy a navi? Szükségetelen, mivel headsettel egy gombnyomással fellehet venni, vagy lerakni.
Elég idegesítő. Fut a navi, jön a bejövő hívás, telefon menü-re dob, hívás közben kézzel visszadobni a navit, majd amikor véget ért a hívás újra eldobja navit, és jön a billentyűzár felület. Azt feloldani, újra megkeresni a navit és visszalépni....és ezt minden egyes hívásnál.:S
Köszi

free your mind

(#55672) #79335424 válasza G.I.JOE (#55669) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ööö... Itt van egy kis képzavar. Forward akkor kell, ha külső hálóból is el akarod érni. Ahhoz viszont nem a belső IP -det kell használni, hanem a külsőt. De ebbe még pár dolog beleszólhat (pl. dinamikus IP).

(#55673) Siriusb válasza Jazz (#55671) üzenetére


Siriusb
veterán

Pl. Waze esetén a beállításoknál ez megadható. Másik lehetőség automatizáló használata, (e-robot), ahol egy parancs segítségével visszaadod a fókuszt a navinak a hívás fogadása után.

(#55674) vadászcsiga válasza dokee78 (#55646) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Animare tv műsor

(#55675) ggyula válasza #79335424 (#55665) üzenetére


ggyula
tag

Azért "kell" cím, mert más lehetőség nincs az alkalmazásban....

(#55676) #79335424 válasza ggyula (#55675) üzenetére


#79335424
törölt tag

Azért oldanám meg az alkalmazás helyett, egy automatizálóval.

(#55677) darvinya válasza ggyula (#55660) üzenetére


darvinya
titán

Elvileg amikor (Google)naptárba írsz be eseményt lehet megadni helyet.
Ezt összekapcsolható térképpel.
De azt, hogy helyhez kötött eseményként működik-e nem tudom, mert nem próbáltam.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#55678) petipetya válasza darvinya (#55677) üzenetére


petipetya
nagyúr

Bekapcsolt GPS nélkül nem működik a Keep ezen funkciója. Onnan tudom, hogy le akartam tesztelni, csak elfelejtettem bekapcsolni a GPS-t. Talán hazafelé az eszembe lesz, írtam is egy ilyen helyalapú emlékeztetőt most is.

"nincs rá lezsóidő"

(#55679) dokee78 válasza petipetya (#55678) üzenetére


dokee78
félisten

Nekem a Keep csak akkor jelez hely alapján,ha felodom a képernyőt.

(#55680) petipetya válasza dokee78 (#55679) üzenetére


petipetya
nagyúr

Igen ezt láttam tegnap, kíváncsi leszek.

"nincs rá lezsóidő"

(#55681) LordRajZoL válasza petipetya (#55678) üzenetére


LordRajZoL
aktív tag

Keep elég tág határok alapján jelez ha tartózkodás alapján kérsz riasztást. Rendszeresen szoktam használni de van hogy már 15km-el korábban jelez
Valószínű hogy a Google helymeghatározott használja az pedig ha engeded akkor cellainfó, gps, wifi meg valami mágia alapján mondja meg hogy merre vagy
Kikapcsolt kijelzönél elég nagy a szórás hogy mikor nézi meg hogy merre jársz, helyelőzmények alapján. Gondolom ha cella változik akkor ébred, illetve most már figyeli a mozgást is, hogy mennyire gyorsan mész lehet ez alapján is variál. Mindenesetre nem egy életbiztosítás a gps alapú riasztás hacsak ép nem aktív a telefon.

Naptár hely csak abba segít hogy csatolja térképet s rögtön meg tudod nézni hová is raktad emlékeztetőt

Egyébként ha valakit nem zavar hogy megossza merre jár akkor használja a Friday nevü kis progit. A travel pluginnal. Folyamatos net kell neki de jól meg lehet nézni merre voltál, illetve sms-hez, híváshoz is csatolja a helyet
Ebből lehet látni hogy kb mekkora időtartammal rögzíti azt hogy merre jártál

Iletve ezt is használtam régebben

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.hippoapp.alarmlocation

[ Szerkesztve ]

zZz

(#55682) darvinya válasza petipetya (#55678) üzenetére


darvinya
titán

GPS nem kell, csak a Helymegosztás és net.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#55683) petipetya válasza darvinya (#55682) üzenetére


petipetya
nagyúr

Negatív. Pont írtam reggel, hogy úgy nem működik.

"nincs rá lezsóidő"

(#55684) ilang


ilang
csendes tag

Sziasztok!

Viper4android problémával kapcsolatosan érdeklődnék!
galaxy ace 2 4.1.2 xxmg2. Feltelepítettem xda oldaláról a programot de szerintem valamit rosszul csinálok.. Rendszer appnak hogyan kell feltelepíteni? (szerintem már itt buktam el mert a progi feltelepült, de nem működik) ESfile managerrel megoldható? Bocsi a lámáskodásért de nem vágom hogyan kell. Ami mellékes.. Letiltottam musicFXet és hasonló gyári zene lejátszással kapcsolatos dolgokat, ez nem zavarhat bele a működésébe

(#55685) nyuszi123456


nyuszi123456
aktív tag

Aki szereti a gazdag grafikájú szimulátor és ehhez hasonló élményű játékokat, tudna javasolni valóban működő darabokat?

Ingyeneseket.
Igazából kevés játék a Google Playen, nem működnek, nem indulnak...

A csoki nem ízlik. Mi finomabb a csokinál? - A marcipán. (Vékony tejcsokibevonattal.)

(#55686) air válasza nyuszi123456 (#55685) üzenetére


air
nagyúr

GT Racing 2, Real Racing 2-3.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#55687) Bozek válasza ilang (#55684) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ezt még hány topic-ban kérdezed meg? :)

(#55688) ilang válasza Bozek (#55687) üzenetére


ilang
csendes tag

:D Megszeretném oldani barátomnak még ma. Megcsináltam jó is lett de úgy érzem halk. Az enyémhez képest, de azon más rom van. Feltettem dsp-t de az nem működik. Szával most romcsere és gapps (gondolom abban benne van a viper4 vagy a dsp)

(#55689) Edi77


Edi77
őstag

Tudna valaki linkelni nekem egy Quickoffice apk-t? :)

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#55690) Viktor0610 válasza Edi77 (#55689) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Elvileg ha rákeresel Google-ben, még behozza a Play Áruházas programot, de amennyire én tudom, a Google nem javasolja már, hanem a külön (egyébként sokkal nagyobb méretű) programjait -Sheets, Docs...

Samsung Galaxy A54

(#55691) Edi77 válasza Viktor0610 (#55690) üzenetére


Edi77
őstag

Már nem találom Playen, azt hiszem, elsejével törölték.

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#55692) atillaahun válasza Edi77 (#55691) üzenetére


atillaahun
veterán

G > quickoffice apk > első találat

(#55693) Edi77 válasza atillaahun (#55692) üzenetére


Edi77
őstag

Köszönöm!!

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#55694) dokee78


dokee78
félisten

Az Unified Remote van olyan jó,mint a TeamViewer?
Pro és kontra?

(#55695) dokee78 válasza dokee78 (#55694) üzenetére


dokee78
félisten

Lemaradt,hogy lassított mobilnettel,hogy szuperál?

(#55696) Jazz válasza Siriusb (#55673) üzenetére


Jazz
veterán

Köszi. Jó kis appa. Azért a fókusz visszaadásnál kicsit összetettebb a történet. A leírtakra mind ki kell terjeszteni a logikai műveletet (műveleteket). Például befejezett hívásra nem találtam opciót.
Te mit és hogyan állítanál?

free your mind

(#55697) Jarod1 válasza barnabasss (#55606) üzenetére


Jarod1
addikt

Héyte is balcsin vagy?:)

(#55698) Jarod1 válasza dokee78 (#55694) üzenetére


Jarod1
addikt

A tviewer jobb mert full os. A UR csak fizetősen érhető el minden funkció.

(#55699) oncsi


oncsi
őstag

Sziasztok!
Hol lehet a droidban (4.1.2) beállitani, hogy egy kiterjesztéshez melyik programot ajánlja fel. Pl. Mp4-hez csak a gyári lejátszót, és az MX player-t. A "mindig ezt használja " nem jó nekem.

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#55700) quailstorm válasza oncsi (#55699) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Vagy az összeset felajánlja, vagy egyet se, mást nem tud.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.