Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55501) quailstorm válasza Tekmen (#55500) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Mivel az a gyári android böngészőre egy skin ezért alul is marad a chrome-hoz képest. De a HTML5 nem minden. i9000-ren jobb a gyári.

(#55502) Tekmen válasza quailstorm (#55501) üzenetére


Tekmen
aktív tag

i9000? :F

Tekmen

(#55503) #79335424 válasza Tekmen (#55502) üzenetére


#79335424
törölt tag

Gondolom, SGS1, alias GT-I9000

[ Szerkesztve ]

(#55504) quailstorm válasza #79335424 (#55503) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Az hát. Csak ugye SGS-ből is van annyi...
Fantázianevekkel már nem lehet megmondani milyen telód van.

(#55505) kisnokia válasza air (#55478) üzenetére


kisnokia
aktív tag

Próbálkozom a Handcenttel, viszont itt meg nem látom, hogy kijelezné a még beírható karaktereket.

(#55506) atillaahun válasza kisnokia (#55505) üzenetére


atillaahun
veterán

Valahol külön lehet/kell bekapcsolni asszem. Illetve lehet csak kb. 120-tól mutatja.

(#55507) gyuszmó


gyuszmó
őstag

Üdv Kollégák

Olyan app-ra lenne szükségem, amivel ügyfél határidőt tudok szerkeszteni. pl max. 60 naponta kell jelentkeznie xy.-nak nálam, és ha beírom,hogy 07.01. volt, figyeli,hogy mikor telik le a 60nap, és figyelmeztet mondjuk 10 nappal előbb, hogy esedékes a randi.

Több ügyfelem is van, és nehéz fejben tartani az időpontokat, viszont fontos,hogy áttekinthetően lássam ,és tudjam követni.

köszi

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#55508) atillaahun válasza gyuszmó (#55507) üzenetére


atillaahun
veterán

Jobb fajta todo list-ek, pl. Business Task tudják ezt. Hozzáadsz egy feladatot, annak beállítasz egy emlékeztetőt, az általános beállításokban pedig megadod, hogy hogy a határidőhöz képst mennyivel előbb emlékeztessen.

(#55509) gyuszmó válasza atillaahun (#55508) üzenetére


gyuszmó
őstag

Köszönöm

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#55510) kisnokia válasza air (#55478) üzenetére


kisnokia
aktív tag

Köszi még egyszer, úgy látom szeretni fogom a Handcentet!

(#55511) gyuszmó


gyuszmó
őstag

Esetleg olyat tudsz ami táblázat szerű ?
Köszönöm

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#55512) atillaahun válasza gyuszmó (#55511) üzenetére


atillaahun
veterán

Naptárakat nem használok ahol van olyan nézet, de biztos van azok között is, amit lehet részletesebben állítani. Gyárit már nézted?

(#55513) petipetya válasza atillaahun (#55512) üzenetére


petipetya
nagyúr

A gyári androidos naptár tudja a 60 naponkénti ismétlődő eseményt, ám a figyelmeztetés max. 1 héttel előtte lehetséges, 10 nappal előtte már nem. Viszont valamelyik biztosan tudja ezt is.

Tudom, hogy nem neked kell. Ám az úriemberre emlékszem még a szakállas avataros korszakából, amikor csak kérdezett de semmit sem köszönt meg, így elveimmel ellenkezik a közvetlen válasz felé. :)

"nincs rá lezsóidő"

(#55514) RomiJosy


RomiJosy
aktív tag

Sziasztok.
Tudtok nekem lottó alkalmazást amivel el is tudom küldeni sms-ben a számokat? IOS-re volt ilyenem de androidnál nem találok.
Az se baj ha ingyenes :)

(#55515) gyuszmó válasza petipetya (#55513) üzenetére


gyuszmó
őstag

Valakivel keversz, nem jellemző rám, hogy nem Köszönöm meg, sőt

Köszönöm

Az nem jó arra a célra nekem

[ Szerkesztve ]

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#55516) beg válasza RomiJosy (#55514) üzenetére


beg
veterán

Okoslottó, google első találat.

Mások helyett keresési felár, 500 HUF+áfa

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#55517) gyuszmó válasza petipetya (#55513) üzenetére


gyuszmó
őstag

Ha mégis volt ilyen eset, akkor utólagosan Elnézést kérek, bár mint írtam nem jellemző, de elofordulhatott.

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#55518) NoMagix válasza RomiJosy (#55514) üzenetére


NoMagix
addikt

Évek óta ezt használom, nekünk jól szuperál!

(#55519) RomiJosy válasza beg (#55516) üzenetére


RomiJosy
aktív tag

Köszi.
Nem a google-n kerestem. Pedig a haverom :)

Ftomm. Köszi,megnézem azt is.

[ Szerkesztve ]

(#55520) gyuszmó


gyuszmó
őstag

Talán valamilyen nyilvántartás program lenne jó ?

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#55521) pete_21


pete_21
addikt

Sziasztok!
Android 4.4.4-re keresek egy megbízható launchert. Jelenleg Apex-et használok, 4.4.2-n jó is volt, de most 4.4.4-en bugos: amikor app drawerből indítok egy alkalmazást (akár a settingset), majd home gombbal visszalépek, akkor "kicsit távolról" mutatja a homescreent, és csak utána "ugrik" be a rendes nézetre. Kicsit zavaró.
Illetve úgy emlékszem, hogy az Apex és Nova is 4.0-s kódra épül. Jó lenne olyasmi, ami már 4.4-re épül.
Továbbá nagyon jó lenne, ha az elmulasztott események (hívás, sms, gmail) ikonja mellett lenne számláló az események számáról. És fontos lenne, ha a gesztusokat ismerné, pl. lefele swipe-pal lenyílna a notification drawer.
Moto G-re kellene, hátha segít a javaslatoknál.
Mit ajánlotok?

[ Szerkesztve ]

(#55522) LonGleY válasza pete_21 (#55521) üzenetére


LonGleY
veterán

Ezt mind tudja az Apex Pro, amiket leírtál, a gesture-öket is (én is pont lefele húzásra nyitom a notification-öket). A számláláshoz kell a Notifier pluszban. Kár, hogy akad nálad valamiért. Megoldás lehet, ha írsz a fejlesztőknek (support@anddoes.com), nekem eddig mindig reagáltak - és javították is a kérdéses dolgokat. De legfeljebb próbáld ki a Novát, hátha az jobb ilyen szempontból!

Új kütyün mondjuk hülye lennék akármelyiket is használni, egyik béndzsább mint a másik (lassú készüléken persze jók, de inkább TSF Shell-es vagyok).

[ Szerkesztve ]

(#55523) pete_21 válasza LonGleY (#55522) üzenetére


pete_21
addikt

Köszi a választ!
Moto G topikban megerősítették ezt a hibát, Apex bug, 4.4.4-en. 4.4.2-vel tökéletes volt. Lehet, hogy más 4.4.4-en is jó, csak a Moto G-vel van baja, de erre kevés esélyt látok.
Gyári launcher is gyors, csak funkcionalitásban eléggé nulla. Nincsenek gesztusok, nincsen számláló, és fent egy kikapcsolhatatlan Google keresősáv van, ami nekem fölösleges, és a helyet is foglalja...
Esetleg KK launcher, vagy hasonlókkal van tapasztalat? Ahogy látom Play-en, ezt frissítik szorgosan.

(#55524) LonGleY válasza pete_21 (#55523) üzenetére


LonGleY
veterán

Írj nekik, javítani fogják! Szokták frissítgetni.
De tesztelni sem hülyeség újabbakat.

[ Szerkesztve ]

(#55525) pete_21 válasza LonGleY (#55524) üzenetére


pete_21
addikt

Köszi, írok majd nekik.
Egyébként tényleg jó az Apex, amiket leírtál azokat használom is jóideje (Notifier-rel). :) Ezért is lenne követelmény egy újabb launchernél.
Nova-t is használtam sokáig, aztán egyik főzött romon eltűntette a power control widget-et, így megrendült benne a bizalmam...
Írok az Apex fejlesztőknek, az a biztos, és közben azért várom a tapasztalatokat. :)

(#55526) petipetya válasza gyuszmó (#55515) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ez esetben szívesen.

A Google Naptár webes felületén viszont simán ki lehet választani a 10 nappal korábbi jelzést, ezért nem értem ez miért nincs benne a telefonos kliensben.

Amúgy hiába gondoltam át, hogy saját magam mit használnék ebben az esetben, mert csakis egy naptár alkalmazás jöhetne szóba, ahol a privát dolgaimat is vezetem.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#55527) gyuszmó válasza petipetya (#55526) üzenetére


gyuszmó
őstag

:R
Hogy lehet be állítani, ha nem szeretném a rendes naptaramat tele szemetelni munka dologgal, hanem külön munka naptárt lehetne ?
Thk

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#55528) laabom


laabom
tag

Sziasztok. Hamarossan utazom külföldre ( olaszba) és érdeklődnék melyik a legjobb illetve a leghasználhatóbb navigáció androidra. Eddíg a z IGO primo-t használtam sok bajom nincs vele de várom a véleményeket. Köszönöm előre is.

(#55529) #79335424 válasza petipetya (#55526) üzenetére


#79335424
törölt tag

Egyáltalán nem értek hozzá, mert nem használok naptár alkalmazást. De értesítést és arra popup, vagy noti jelzést sokféleképpen össze lehet hozni. Nem kell hozzá feltétlenül naptár. Főleg, ha szeparált megoldásra lenne szükség.

(#55530) #79335424 válasza laabom (#55528) üzenetére


#79335424
törölt tag

Apa! Kezdődik! :D

(#55531) tomy86 válasza gyuszmó (#55527) üzenetére


tomy86
addikt

Webes felületen belépsz a Google naptárba és ott a "saját naptárak" melletti fülre kattintva kiválasztod az "új naptár létrehozása" funkciót. Adsz neki egy nevet (pl. ügyfelek) és ezek után ide írod a munkával kapcsolatos dolgokat. A telefonodon pedig ezt az új naptárat is kijelölöd szinkronizálásra.

(#55530) Somatom: :DDD

[ Szerkesztve ]

(#55532) gyuszmó válasza tomy86 (#55531) üzenetére


gyuszmó
őstag

:R

Akkor teljesen külön kezeli, vagy ha az alap gmail os diokommal van együtt bejelolove, mert ugye többet is kijelolosz akkor ömlesztett formában lesz nem?

Külön naptár alkalmazás kellene hozzá talán ?

[ Szerkesztve ]

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#55533) beg válasza laabom (#55528) üzenetére


beg
veterán

Oszt a topik téma tudnivalókat olvastad-e cimbora? Mennyire legálisan van a telefonodon, amit említesz? Eddig többnyire még mindenki tiszteletben tartotta.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#55534) oncsi válasza #79335424 (#55530) üzenetére


oncsi
őstag

;)
Én a google térképet használom, és kérdezném is, hogy miként lehet az összes előző útvonalat törőlni. Plusz az is a gond vele, hogy keresztezödéseknél mindig akkor jelez, amikor pont benne vagyok. Amikor már késő. Nem lehet ezt valahogy beállitani,?

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#55535) tomy86 válasza gyuszmó (#55532) üzenetére


tomy86
addikt

Nem kell külön naptár alkalmazás. Úgy is megoldhatod például, hogy kiteszel két naptár widgetet (én pl. a Simple Calendar Widgetet használom). Az egyikben beállítod, hogy csak az "ügyfelek" naptár bejegyzéseit mutassa, a másikban pedig hogy az összes többit (vagy amelyiket szeretnéd).
De például a Business Calendarban meg tudod nézni az összes naptárad bejegyzését együtt és naptáranként külön-külön is.

[ Szerkesztve ]

(#55536) #41133696 válasza #41133696 (#55487) üzenetére


#41133696
törölt tag

Annyi hátránya van - ez az LG L7 II-n és egyéb 5" vagy az alatti kijelző méretnél igazán zavaró -, hogy nem lehet a riasztás érvényességi idején belül eltüntetni az állapotsorról sem és az értesítési felületről sem, és ez akkor a legzavaróbb ha három riasztás is érvényben van.

(#55537) gyuszmó válasza tomy86 (#55535) üzenetére


gyuszmó
őstag

Ok thk.

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#55538) bostone


bostone
addikt

Használ itt valaki google dokut?
Csak szerintem butították le végletekig a legutóbbi frissítéssel vagy én vagyok a hülye?
Illetve nincs meg valakinek véletlenül az egyel ezelőtti verzió.

[ Szerkesztve ]

(#55539) tomy86 válasza oncsi (#55534) üzenetére


tomy86
addikt

Előző útvonalak törlése:
1, Droidon megnyitod a térképet és ott beállítások - google térkép előzményei. Itt tudod törölni a korábbi útvonalakat (sajnos csak egyesével).
2, Weben belépsz a Google előzményekbe és ott a térképet választva ki tudod jelölni és törölni az összes korábbi keresést, útvonalat.

(#55540) oncsi válasza tomy86 (#55539) üzenetére


oncsi
őstag

Köszi.
Azért ez félelmetes, hogy mennyi adatot tárolnak mindenkiről, időrendben, vagy tematikusan.
Most kissé meglepődtem. :((

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#55541) air válasza beg (#55533) üzenetére


air
nagyúr

Tegyük fel, hogy legálisan használja, mert Navon vagy Prestigio GPS-szel vette! ;)
Ebben az esetben azt ajánljuk, hogy használja továbbra is egészséggel.
Egyéb esetben... Ebbe jobb bele sem gondolni. ;]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#55542) #79335424 válasza tomy86 (#55539) üzenetére


#79335424
törölt tag

Köszi, ezt jó tudni! Bajban lettem volna a válasszal, mert sztem az a "tároló" nálam üres. Tán még sosem használtam navigálásra. Gyors címkereséshez, és forgalomfigyelésre szoktam használni. Na meg a street view -t. Az számomra nagy kincs.

(#55543) #79335424 válasza air (#55541) üzenetére


#79335424
törölt tag

Tényleg! Igazad van, nem írta, hogy telón használta, így akár még legális is lehet.

laabom:
Maradj a Primonál és használj friss térképet! Esetleg egy skinnel még okosíthatod. Én Gurjon/Arkoko skint használok évek óta (WinCE PNA -n, de úgy tudom ;) , hogy létezik Androidos Primora is).

[ Szerkesztve ]

(#55544) tomy86 válasza #79335424 (#55542) üzenetére


tomy86
addikt

A Street View-t én is sokszor használom. Bár meglepődtem, amikor Németországban egy München melletti kisvárosban használhatatlan volt, míg itthon egy pár száz fős faluban elérhető volt.

(#55545) #79335424 válasza tomy86 (#55544) üzenetére


#79335424
törölt tag

Lehet, hogy abban a kis faluban van egy jó csaj, akihez a Google -autó sofőrje beugrott. Csak a pontos címre nem emlékezett, ezért keresgélnie kellett. A kamera meg véletlenül bekapcsolva maradt. :D

(#55546) tomy86 válasza #79335424 (#55545) üzenetére


tomy86
addikt

Na látod ez nem jutott eszembe :)) De más magyarázatot én sem tudok arra, hogy egy 40 ezres német kisvárosban nem elérhető a Street View, viszont egy 600 fős magyar faluban igen.

(#55547) draco31


draco31
veterán

Kamera alkalmazást keresek, amivel ki tudom váltani a gyári programot.
Olyan launchert keresek, amiben a menüben is tudok mappákat létrehozni, és nem csak a főképernyőn.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#55548) mttssz válasza draco31 (#55547) üzenetére


mttssz
senior tag

Kamerara lgCamera vagy CameraZoom FX, launcher meg Apex Launcher tudja.

(#55549) Crvsh3R


Crvsh3R
senior tag

Valaki esetleg találkozott már olyan launcherrel (Google Playről letölthető), ami ilyet vagy ehhez hasonlót tud?

Samsung Galaxy A52s 5G || Steam: Crvsh3R || Nintendo Switch OLED || NS friend code: SW-6235-6627-3408 || Hirdetéseim (Switch kiegészítők, stb.): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/crvsh3r/index.html

(#55550) air válasza Crvsh3R (#55549) üzenetére


air
nagyúr

Szerintem ez a Next launcher 3D.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.