Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55751) petipetya válasza petipetya (#55744) üzenetére


petipetya
nagyúr

Így sem jelzett a Keep. Kezdem azt hinni, hogy át kell hozzá állítani angolra a telefon nyelvét, és/vagy bekapcsolni a "wifi mindig legyen aktív" opciót. De ezt már nem próbálom ki. Sokkal egyszerűbb egy olyan jegyzet progit feltenni, amely wifi alapján értesít, vagy valamelyik automatizálóban aktiválni egy ilyen funkciót.

"nincs rá lezsóidő"

(#55752) Mzombi


Mzombi
aktív tag

Soundcloud-t használ vki? Valamiért mostanában ha lelépek netről és kilépek az appból, de az értesítősávra beállított zenelejátszó play gombra nyomok, előszedi a SC-t és elkezdi lejátszani (gondolom vmilyen Temp könyvtárból) az utoljára SC-on hallgatott zenét és az istenért sem tudom elérni, hogy ne ismétlődjön ez újra, meg újra, csak ha kilépek a SC fiókomból :/

MÁS: Draw something minden egyes kilépés után összeomlást jelez, ami elég fura, másnál is fenn áll ez a hiba?

(#55753) zeon.hu válasza #79335424 (#55746) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

nálam el se indul az adás, valami "minőségbiztosítási" okra hivatkozva.

#?*@&!

(#55754) St3ven válasza zeon.hu (#55753) üzenetére


St3ven
addikt

Ezek szerint nem támogatott a készüléked.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#55755) zeon.hu válasza St3ven (#55754) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

s4 mini, van akinél megy, másnál meg nem.

#?*@&!

(#55756) Szaszabond


Szaszabond
aktív tag

Üdv, tudtok esetleg egy normális mozi alkalmazást ami megjeleníti, hogy hol melyik moziban mit és mikor vetítenek pontosan? A mozi24 sajni nem jó, pontatlan, sok vetítési időpontot nem mutat, a Mozi Most! pedig állandóan leáll (illetve a tatabányai mozi (MiMozink) sincsen bent :S).

[ Szerkesztve ]

(#55757) gzbotii


gzbotii
veterán

Kicsit szakmai inkabb, de hatha tudtok segiteni: [link]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#55758) galaxys80


galaxys80
veterán

Office suit-ot [link] nem lehet valahogy rávenni, hogy zoomoláskor tördelje a szöveget?

(#55759) Pubszon


Pubszon
veterán

Hali.
Melyik az az app, amelyik a google térképen GPS segítségével bejelölte a wifi pontokat?
Külön színnel a WEP, WPA és a titkosítatlanokat. Régen használtam, lehet már nincs is.

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#55760) ctibor


ctibor
senior tag

Sziasztok,

tudja valaki, melyik az a Google progi, amelyik a Google fiókok telepítéséért, kezeléséért felelős?

Azért kérdezem, mert Huawei Ascend P7 telefonom van, de a kínai belpiacos változat, mert az két SIM-es és arra volt szükségem. Így viszont a Google progikat magamnak kellett telepítenem. Ment is gond nélkül (először a Play keretprogramot és Áruházat tettem fel, s abból már telepítettem a többit is -- Search, Hangouts, Gmail, stb.) Működik mind, de Google fiókot csak egyet tudtam telepíteni, pedig kettőre lenne szükségem, hogy Gmail-ben mindkettőt kezelni tudjam. De se a Gmail, se a Play Áruház, se a 'Beállítások > Új fiók felvétele' nem tartalmaz lehetőséget új Google fiók felvételére.

Arra gondoltam, talán pont az a segédprogi hiányzik, ami ezeket a folyamatokat kezeli és azt kellene kiszednem egy KitKat-re való Gapps.zip-ből... Szerintetek?

Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

(#55761) atillaahun válasza ctibor (#55760) üzenetére


atillaahun
veterán

A G programokért (/system/priv-app/) a GoogleServicesFramework.apk keretprogram felel, konkrétan a fiókokért meg a GoogleLoginService.apk, de ha ezek közül bármelyik hiányozna szerintem 1 fiókod se lenne, így nem tudom mi kínja lehet.

Új fiókot egyébként nálam simán a Beállítások-ban lehet hozzáadni, a Google menüpont alatt van egy + Fiók hozzáadása is. Az elsőt hogy adtad hozzá? :U

(#55758) galaxys80
Menü > Nézet > Webes nézet

[ Szerkesztve ]

(#55762) atillaahun


atillaahun
veterán

Alapvetően nem ide tartozik, de nem találtam neki jobb topic-ot. :B

Ha létrehozok egy GDocs szövegfájlt (.doc), amihez publikus hozzáférést adok, akkor kérhetek (e-mail) értesítést ha valaki változtat benne valamit?

[ Szerkesztve ]

(#55763) ctibor válasza atillaahun (#55761) üzenetére


ctibor
senior tag

A Gmail-ben megengedte. De ha most a Beállítások-ban az 'Új fiók Hozzáadása' menüpontra bökök, akkor csak a következő lehetőségeket kínálja fel:

A már meglévő fiókjaim között ott a Google is, de mint látható, új hozzáadásaként mindefélét felajánl, csak épp a Google-t nem...

Ja, és mindkét általad említett app telepítve van: GoogleServicesFramework.apk és GoogleLoginService.apk

[ Szerkesztve ]

Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

(#55764) tomy86 válasza ctibor (#55763) üzenetére


tomy86
addikt

Lehet, hogy tévedek, de szerintem a GooglePartnerSetup.apk kell. KitKat esetén egy gapps csomag priv-app mappájából.

(#55765) ctibor válasza tomy86 (#55764) üzenetére


ctibor
senior tag

OK, köszi, azt megpróbálom még felrakni.

Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

(#55766) #79335424 válasza zeon.hu (#55753) üzenetére


#79335424
törölt tag

Rootolt készüléken nem fut. Xposed framework, plus RootCloak modul a megoldás.

(#55767) tomy86 válasza ctibor (#55765) üzenetére


tomy86
addikt

Csak tipp. Valahol a gmail fiók beállítása után törölhető programok listájában volt. Ebből gondolom, hogy esetleg köze lehet a gmail account regisztrációhoz.

(#55768) ctibor válasza ctibor (#55765) üzenetére


ctibor
senior tag

Na, azt meg nem telepítette, pedig a 4.4-hez való zip-ből szedtem ki... :(

Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

(#55769) ignisz


ignisz
senior tag

Szép napot! A Zooperben be lehet állítani, hogy egy a naptárba beírt eseményt mutasson? Mint egy emlékeztető. Böngésztem a beállításokat, de nem lettem okosabb.

(#55770) dokee78 válasza ignisz (#55769) üzenetére


dokee78
félisten

Témázunk topikja-> mobilarena.hu/tema/temazgatunk_temazgatunk_avagy_mutasd_a_homescreen/friss.html

(#55771) atillaahun válasza ctibor (#55768) üzenetére


atillaahun
veterán

Szerintem a PartnerSetup az a cuccos ami első indításnál előjön hogy csinálj meg pár alapbeállítást, meg esetleg adj hozzá fiókot - ilyen varázsló féle. Én custom rom-okból mindig kivágom, most sincs fent és én is 2 fiókot használok.

(#55772) LonGleY válasza dokee78 (#55770) üzenetére


LonGleY
veterán

Ez a linkelés csak nem akar összejönni.

(#55773) petipetya válasza LonGleY (#55772) üzenetére


petipetya
nagyúr

:D

"nincs rá lezsóidő"

(#55774) dokee78 válasza LonGleY (#55772) üzenetére


dokee78
félisten

Opera Miniről nem tudok linkelni.

(#55775) LonGleY válasza dokee78 (#55774) üzenetére


LonGleY
veterán

De tudsz ugyanúgy, csak be kell írni kézzel. Baromi nehéz, tényleg:

[L:url]linknév[/L]

ebből ez lesz:

linknév

[ Szerkesztve ]

(#55776) Troy.


Troy.
addikt

Hello!

WeatherPro-val van valakinek tapasztalata? Akciós (257ft)

.

(#55777) ctibor válasza atillaahun (#55771) üzenetére


ctibor
senior tag

OK, igazad lehet.

De akkor merre induljak tovább?

Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

(#55778) atillaahun válasza ctibor (#55777) üzenetére


atillaahun
veterán

XDA-n keresni kéne az Android verziódnak és telefonnak megfelelő gapps csomagot és azt felküldeni recovery-ből.
Bár ezen a szinten a telefonod témájában már célirányosabb segítséget kapnál szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#55779) ctibor válasza ctibor (#55763) üzenetére


ctibor
senior tag

Megoldottam a problémát (hogyan lehet második Google fiókot felvenni, ha a Beállítások menü Fiók felvétele menüpontja nem engedi). Csak azért írom le, mert más is beleütközhet ilyen gondba, akinek kínai telója van és s.k. kénytelen telepíteni a Google appokat:

Google Keresést megnyit, ott a menübe bemegy, Fiókok és adatvédelem menüpontot kiválaszt, Google Fiók ("kereséshez és asszisztenshez a következőt választja...") feliratra rányom, ott kettőből választhat: a jelenlegi fiók neve és Kijelentkezés. A kijelentkezést kell választani! Utána az egész programból kilép majd újra belép és ugyanoda eljut. (Beállítások > Fiókok és adatvédelem > Google Fiók) És itt újra két lehetőség van: a már telepített Gmail fiókod neve és Új fiók hozzáadása!!! Innen már lefut a szokásos párbeszéd és két fiókod lesz.

Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

(#55780) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

viberben hol lehet beállítani, h ha telefonálok, akkor a képernyő elsötétüljön?

(#55781) puma72


puma72
tag

Sziasztok!
Tud e valaki abban segíteni?
Vettem egy Galaxy S4 LTE telefont és 4,2,2 android van rajta amit szerettem volna a nemrégen megjelent 4,4,2-re frissíteni.
Azt írja ki frissítés keresése után, hogy, Ez egy módosított eszköz. Szoftverfrissítés nem elérhető.
Mi lehet a hiba oka?

[ Szerkesztve ]

Számom +36205747193

(#55782) atillaahun válasza puma72 (#55781) üzenetére


atillaahun
veterán

Custom rom?

(#55783) Acef válasza puma72 (#55781) üzenetére


Acef
addikt

Root, recovery, custom rom miatt írja.

ill. valószínűleg már nem garis. Vagy az S4-ek nem knoxosak?

(#55784) puma72 válasza atillaahun (#55782) üzenetére


puma72
tag

Bocsi nekem ez Kínai :D

Számom +36205747193

(#55785) puma72 válasza Acef (#55783) üzenetére


puma72
tag

Hogyan tudom megoldani?

Számom +36205747193

(#55786) Acef válasza puma72 (#55785) üzenetére


Acef
addikt

Tedd download módba:
A piroosal aláhúzott a lényeg.

Te itt mit látsz?

Esetleg ilyet?

[ Szerkesztve ]

(#55787) #41133696


#41133696
törölt tag

Most akciós a Weather PRO, megvettem, elsőnek a nem táblás verziót, így meg is volt az első visszatérítés kérése... véletlen rosszat vettem. Utána megvettem a táblás verziót, abban meg látom, hogy még premium előfizetés is van benne... oké, akkor megint visszatérítés kérés... Így mára kettő jutott úgy, hogy eddig még sosem kértem pénzt vissza.

(#55788) puma72 válasza Acef (#55786) üzenetére


puma72
tag

Számom +36205747193

(#55789) puma72 válasza Acef (#55786) üzenetére


puma72
tag

Ezt látom

Számom +36205747193

(#55790) Oldman2 válasza puma72 (#55788) üzenetére


Oldman2
veterán
LOGOUT blog

A kép bal felső sarkán lévő infók kellenek, olvashatóan!

(#55791) puma72 válasza Oldman2 (#55790) üzenetére


puma72
tag

Számom +36205747193

(#55792) Oldman2 válasza puma72 (#55791) üzenetére


Oldman2
veterán
LOGOUT blog

Egyértelmű.

Mivel nem gyári ROM van rajta, nem frissül a gyári módon.

Rá kell tolni egy gyárit (ha lehetséges), ebben nem tudok segíteni.

(#55793) puma72 válasza Oldman2 (#55792) üzenetére


puma72
tag

Köszönöm!
Akitöl vettem azt ígérte, hogy megoldják a dolgot.
Csak mikor megvettem erről egy szót sem szolt, hogy rootolva volt a készülék.

[ Szerkesztve ]

Számom +36205747193

(#55794) gatto_ válasza puma72 (#55791) üzenetére


gatto_
senior tag

Ez bizony bukó... :) Ugrott a Knox. Odinnal felteheted rá a legújabb romot. A telefonod topikjának az elején részletesen le van írva a módja. Itt.

[ Szerkesztve ]

(#55795) puma72 válasza gatto_ (#55794) üzenetére


puma72
tag

Mi az a knox? és nem szeretném gányolni a készüléket!
Kérdésem: Meg tudja e csinálni egy hozzáértő ember azt, hogy a készülék gyári állapotba kerüljön?
Vagyis ne kelljen trükközni a frissítésekkel hanem autómatikusan csinálja a dolgát.

Számom +36205747193

(#55796) gatto_ válasza puma72 (#55795) üzenetére


gatto_
senior tag

Ha egy gyári romot felteszel a leírás alapján, és utána nem csinálsz vele semmit, akkor frissülni fog magától.
A Knox a Samsung új biztonsági szoftvere. Ha ugrott 0x0-ról 0x1-re, ahogy nálad van, az azt jelenti, hogy nagy eséllyel a gyári garanciád is ugrott. Már ha volt.
De szerintem jobban jársz az általam linkelt topikkal, mert az a készüléked harci területe. :)

[ Szerkesztve ]

(#55797) Acef válasza gatto_ (#55796) üzenetére


Acef
addikt

puma72
Nincs visszaút. Sem garancia, sem gyári frissítésed nem lesz.
Attól még jó a telefon, csak az a rossz, ha neked ezt nem mondták el, és (gondolom) garisnak mondva adták.

Tovább valóban az S4 topik ...

[ Szerkesztve ]

(#55798) gatto_ válasza Acef (#55797) üzenetére


gatto_
senior tag

Ha ugrott a Knox akkor a rootolatlan gyári rom sem frissül? Mert nekem a legutóbbi gyári rom felrakása után "Official" volt. Mondjuk nem próbáltam soha OTA frissítést, és azonnal rootoltam is. :)

[ Szerkesztve ]

(#55799) Acef válasza gatto_ (#55798) üzenetére


Acef
addikt

:( tudtommal nem.
A Knox 1000x rosszabb, mint a (régi) számláló volt. És ez a lényege: nincs visszaút

[ Szerkesztve ]

(#55800) puma72 válasza Acef (#55799) üzenetére


puma72
tag

Ezek szerint ha felteszik a gyári szoftvert akkor sem lesz a készülék teljes értékű? vagyi a későbbiekben sem fogja magát frissíteni?

[ Szerkesztve ]

Számom +36205747193

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.