Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55251) S e t h válasza Edi77 (#55228) üzenetére


S e t h
nagyúr

Camscanner és Mobile Doc Scanner jött be a legjobban, az általam olvasott tesztek is ezeket hozták ki fej-fej mellett, felváltva használom őket, de jobbára az utóbbit.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#55252) S e t h válasza arti1121 (#55218) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nem nagyon hiszem, hogy ezen feltételeknek megfelelő jobb alkalmazást találnál nála, maximum csak ha külön alkalmazásokban gondolkodsz, de ez egyben tudja amit szeretnél.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#55253) Edi77 válasza S e t h (#55251) üzenetére


Edi77
őstag

A Camscannerrel valamiért nincs kibékülve a telóm, sok az FC ( S2 4.2.1), de megnézem, amit javasolsz, köszi. Lehet, übereli az TinyScannert, amit most próbálgatok.

LonGleY is javasolta már, csak valahogy elsiklottam fölötte

[ Szerkesztve ]

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#55254) S e t h válasza mobilizmo (#55233) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én nem is olyan régen próbáltam és elképesztően jó, ha nagyon kötözködni akarnék akkor csak azt tudnám mondani, hogy külön plug-in kell a tts-hez, ajánlott alkalmazás.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#55255) sch_a


sch_a
addikt

Sziasztok!
Gondolom páran használják még itt a powerampot. Nálatok működik? Buszon zenét hallgattam, majd 10 percre rá, hogy elfogyott a leforgalmazható mobilnet adatforgalom-keretem, leállt a lejátszás és kidobta, hogy nem tudja ellenőrizni a licencet. Hazaérek, próbálom wifiről, de így is ugyanaz a hibaüzenet. Letöröltem és újra letöltöttem az unlockert, de semmi.

(#55256) Bozek válasza sch_a (#55255) üzenetére


Bozek
nagyúr

Honnan töltötted le az unlocker-t? Nálam amúgy nincs gond, bár folyamatosan van adatkapcsolat.

(#55254) S e t h: Nekem csak a kinézete nem tetszik, olyan puritán.

[ Szerkesztve ]

(#55257) sch_a válasza Bozek (#55256) üzenetére


sch_a
addikt

Természetesen a marketről. Másfél éve vettem meg, eddig nem volt ilyen gondom vele. Mire ezt leírom, megint jó. De jó lenne, ha máskor ilyet nem csinálna, mikor épp használnám...

(#55258) #79335424 válasza sch_a (#55257) üzenetére


#79335424
törölt tag

Pedig fog. Korábban is volt erről szó. Mások is panaszkodtak miatta, de a PA már csak ilyen. De akkor legalább a médiakeresésnél is ismerné a hálózati módot, ha már ennyire függő.

(#55259) tomy86


tomy86
addikt

Valaki nem tudja, hogy a link2sd fejlesztője mi a ....-nak nevezte át a Plus liszensz kulcsot Plus (New)-ra? Romcsere után után a Plus (New) verzióra azt írja, hogy vegyem meg és csak a "saját rendelések" menüből sikerült telepítenem a régi verziót. Az ok, hogy írja, hogy ha valakinek kell az új verzió, akkor küldje el a rendelési számot és visszaadják a pénzt és utána vegye meg az újat. Még jó, hogy alig két hónapja vettem meg. :(( Azt viszont nem találtam, hogy mi értelme volt ennek a változtatásnak?

(#55260) obsession


obsession
újonc

Sziasztok!
ALCATEL OT-5020 iszonyú hamar - kb. 20 perc alatt - folyamatos játék vagy navigáció mellett felmelegszik és lekapcsolja a hálózati töltést.
Ilyankor kb.: 45 foknál jár az akku. Meg lehet valamit valahol piszkálni, hogy legalább 70 fok környékére ki lehessen ezt az értéket tolni?

(#55261) beg válasza obsession (#55260) üzenetére


beg
veterán

Hogyne. Azután amikor tönkremegy, akkor meg megy a pityergés.

Nem véletlenül van benne ez a hardveres védelem. Hardveres, tehát nehezen fogod átállítani.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#55262) obsession válasza beg (#55261) üzenetére


obsession
újonc

Bakker értem én, hogy kell a védelem. De ha a haver ZTE Blade-je tűző napon 16 órát is melegedés nélkül bír, akkor az Alcatel hol van elcseszve a maga kis 20 percével??? És mindkettő Li-ion akkuval üzemel.

(#55263) beg válasza obsession (#55262) üzenetére


beg
veterán

Azzal, hogy nincs rendesen optimalizálva a hardver. Az alcatel mérnökeinél reklamálhatsz.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#55264) air válasza beg (#55263) üzenetére


air
nagyúr

Hogy kell hardvert optimalizálni? :D

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#55265) obsession válasza beg (#55263) üzenetére


obsession
újonc

Klassz. Egy érdekesség. A kérdéses telóban 4 érintkezős aku van. Kíváncsiságból ZTE Blade akku sima két érintkezőjével (+,-) érintkezve simán bekapcsol és működik a teló. Ha viszont a saját akku másik két érintkezőjét kiiktatom, be sem lehet kapcsolni. Ergó az Alcatel akkujában is van valami biztonsági kütyü?

(#55266) Zsolaf


Zsolaf
addikt

Sziasztok!

Egy nagy kérdésem lenne... 5 éve van androidos telefonom, de most elakadtam de nagyon.
A telefonon a google fiók nem hajlandó valamiért az "internetet" (ezek ugye a böngésző könyvjelzők) szinkronizálni. Most váltottam telefont is, de már az előzőn sem jelent meg és most ezen az új telefonon sem, ki sem tudom pipálni a szinkronizálandóak között, mert nincs ott csak a chrome. De én samsung böngészőt használom és így nem teszi be abba. Ha valakinek van ötlete köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#55267) gipsztigris válasza air (#55264) üzenetére


gipsztigris
addikt

Tulajdonképpen lehet.....Ha azt optimalizálásnak veszem amikor egy adott CPU-hoz vagy GPU-hoz jól választanak kijelzőt, vagy megfelelő RAM-ot tesznek bele.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#55268) quailstorm válasza gipsztigris (#55267) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Vagy megfelelő hűtőt építenek köré. Manapság már nem ritka a paszaív borda és a köztes hővezető paszta használata sem :Y

Meg az üzemelési feszültség kiválasztása. És egyáltalán a proci gyártástechnológiája. Ami nagyon melegedős nem kicsi házba való hűtés nélkül.

(#55269) beg válasza air (#55264) üzenetére


beg
veterán

Megválaszolták, amire gondoltam. Az sem mindegy, milyen egyéb csetreszt hová tesztel a nyákon és annak hogy oldod meg a hőelvezetését.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#55270) air válasza gipsztigris (#55267) üzenetére


air
nagyúr

Persze. Ha átértelmezem a fogalmakat, akkor bármit lehet. :D

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#55271) 7Sony7 válasza obsession (#55262) üzenetére


7Sony7
addikt

Bár nem igazi megoldás, de ilyenkor próbáld meg visszavenni az órajelet. Néha akkor is maxon fut, ha nem (feltétlenül)lenne rá szükség.

-

(#55272) gipsztigris válasza air (#55270) üzenetére


gipsztigris
addikt

A fogalmakkal tényleg baj lehet…… ;]

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#55273) oncsi


oncsi
őstag

Sziasztok!

Olyan programot keresek, amivel be tudom állitani a híváslista hosszát pl. 50 útolsó hívás, vagy a tárolt napok számát pl. Útolsó 3 nap.
Amire kellene az Sony Ray ICS, meg Sony M JB.
Köszönöm.

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#55274) mttssz


mttssz
senior tag

Olyan jegyzet/emlekezteto appot keresek, ami kepes maradando notificationt kirakni, esetlegesen a szoveg egy reszevel/egeszevel, de eleg lenne a cim is, kattintasra az app nyilna meg. Van ilyen, vagy tudja valamelyik nepszeru app ezt?

(#55275) air válasza oncsi (#55273) üzenetére


air
nagyúr

Nem program függő. A rendszer tárolja.

(#55274) MaTMaN
Keep?

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#55276) petipetya válasza mttssz (#55274) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ha jól értem, akkor ilyesmit keresel: JOT! - Notes Widget

Nincs vele tapasztalatom, mivel a Keep-et használom.

Azt nem mondtad, hogy az értesítési sávból akarod kezelni. Olyat nem tudok nagy hirtelen.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#55277) mttssz válasza air (#55275) üzenetére


mttssz
senior tag

Abban nem találtam értesítési sávra tűzést.

(#55276) petipetya: ez is csak widget, de a celnak megfelel, koszonom.

[ Szerkesztve ]

(#55278) teo77


teo77
őstag

Sziasztok!

Androidon hogy lehetseges automatizalni tobb alkalmazas telepiteset? Hogy pl amikor uj, fozott romot tettem fel, ne kelljen mind a 40 appot egyenkent feltenni. Koszonom!

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#55279) raziel01 válasza teo77 (#55278) üzenetére


raziel01
veterán

Titanium backup

(#55280) draco31


draco31
veterán

Egy olyan egyszerű launchert keresek, ahol a programokat lehet mappába rakni, hogy ne legyen olyan nagy a menü.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#55281) oncsi válasza air (#55275) üzenetére


oncsi
őstag

Köszi. Akkor ez így marad.
És esetleg olyan, amivel a névjegyzékben lehet egyszerre több nevet törölni? Vagy ami törli a duplikált neveket?

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#55282) air válasza oncsi (#55281) üzenetére


air
nagyúr

Weben szerkesztheted a Címtárat.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#55283) oncsi válasza air (#55282) üzenetére


oncsi
őstag

Nincs szinkronizálva, csak gyorsan kellett pár elveszett kontakt, és visszaállitottam a 12 vcf fájlt amit találtam lementve. Így most van ami 10x is megvan. De csak ezen a tab-on van így egyben, egyessével törölni viszont kicsit lassú. :N

[ Szerkesztve ]

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#55284) MurdR válasza draco31 (#55280) üzenetére


MurdR
veterán

Nova pl.

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#55285) air válasza MurdR (#55284) üzenetére


air
nagyúr

Az App drawerben a mappákat csak a fizetős kezeli.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#55286) MurdR válasza air (#55285) üzenetére


MurdR
veterán

Tudom.

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#55287) draco31 válasza MurdR (#55284) üzenetére


draco31
veterán

Csak a főképernyőn tudok mappát csinálni vele, a menüben nem találom hogyan kell.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#55288) St3ven válasza oncsi (#55198) üzenetére


St3ven
addikt

Hatalmas köszönet a Hacker's Keyboard-ért, 10"-os tableten tökéletes gépelési élményt biztosít, minden egyes (ékezetes) billentyű az asztali gépen megszokott helyén van! :R

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#55289) xSide válasza dokee78 (#55216) üzenetére


xSide
őstag

Avatarom alatti blogban a leírás róla + a link.
Pro verzió alkalmazáson belülről elérhető a súgó alatti linkről.

(#55290) Siriusb


Siriusb
veterán

A mobilparkolás megkavarása után van valakinek tapasztalata a Nemzeti (ettől a jelzőtől már idegbajt kapok) Mobilfizetési app-pal? A régi vodafone-os nem működik.

(#55291) oncsi válasza St3ven (#55288) üzenetére


oncsi
őstag

Nincs mit. Pár hete nekem is itt ajánlotta kovisoft. :K
Szerintem is az a legjobb tab-ra.

[ Szerkesztve ]

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#55292) twine válasza Siriusb (#55290) üzenetére


twine
addikt

Parkolásra, lottóra és pálya"matricára" vodafone-nál, én a simkártya "beépített" eszközkészletét használom...szvsz annál jobb nincs :B :DDD igaz, hogy nincs grafikus felülete,, nem is csiribiri, de mindig teszi a dolgát... ;)

[ Szerkesztve ]

(#55293) #41133696


#41133696
törölt tag

Az Országos Meteorológiai Szolgálat alkalmazása Android rendszerekre

Meteora - Google Play

http://meteora.met.hu/

[ Szerkesztve ]

(#55294) LordRajZoL válasza oncsi (#55283) üzenetére


LordRajZoL
aktív tag

Próbáld ezt régóta használom

[link]

zZz

(#55295) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

udv!

van olyan widget, amivel adott wifi hálózatot tudok tiltani/engedélyezni?
tehát amíg tiltva van, addig arra a hálózatra nem kapcsolódik, de másikra igen.
előre is kösz!

#?*@&!

(#55297) twine válasza zeon.hu (#55295) üzenetére


twine
addikt

wifi priority
Én egyszer sem használtam, de "félre raktam" a play-en, mert érdekesnek találtam...van ingyenes változata is...próbáld ki, hátha hasznát veszed ;)

(#55298) #79335424 válasza zeon.hu (#55295) üzenetére


#79335424
törölt tag

Wifi Connection Manager Azt nem tudom, hogy van-e widgete, de tiltani/engedélyezni tud. Pontosan azt csinálja, amit odaát írtam. A
/data/misc/wifi/wpa_supplicant.conf
fájlban az adott hálózat bejegyzésnél hozzáreszi/elveszi a
disable=1
sort.

(#55299) z123456789


z123456789
addikt

Sziasztok!

Mi a mostanság ajánlott alkalmazás, telefon helyzetének megállapítására?
Ilyesmire gondolok mint a cerberus, vagy olyan mint a chrome-on elérhető android eszközkezelő.
Sima egyszerű, helyzetfigyelő, megcsörgető, kamerával fotót készítő.
Gondolom az ingyenes verziók nem a legjobbak.

Előre is köszönöm!

(#55300) teo77 válasza raziel01 (#55279) üzenetére


teo77
őstag

Az nem csak egyesevel tud?

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.