Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55101) #79335424 válasza LonGleY (#55099) üzenetére


#79335424
törölt tag

Sztem akad még pár trükk, amiket érdemes lehet bevetni. Pl. a 2G -re váltás, a fiókok szinkronizálásának, vagy az adatkapcsolatnak az időszakos kikapcsolgatása.

[ Szerkesztve ]

(#55102) LonGleY válasza #79335424 (#55101) üzenetére


LonGleY
veterán

Igaz. Mondjuk ez annyira kézenfekvő, hogy eszembe se jutott. Én manuálisan váltom mindig a Wi-Fi-t, alapból 2G-t használok és nagyjából ennyi.

(#55103) atosan


atosan
addikt

Köszi mindenkinek :)

Maine coon

(#55104) mAtThEw0319


mAtThEw0319
aktív tag

Sziasztok!

Nem tudom, hogy jó helyen teszem fel a kérdésem..
Szóval: ha Németországban veszek egy 20€-s Google Play kupont, azt a magyarországi felhasználómra fel tudom tölteni?

Köszönöm előre is a segítséget.

(#55105) cikasz válasza #79335424 (#55096) üzenetére


cikasz
őstag

Köszönöm mindenkinek megpróbálkozom ezekkel.

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#55106) RBJ


RBJ
addikt

Nagy a bibi.
all in one toolbox nál one key clean módban a végén az sd kártyánál is be volt pipálva. Így rengeteg parancsfilet, adatot törölt. :W még azt se tudom mik voltak rajta. undelete nem sokmindent segít.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#55107) draco31


draco31
veterán

Hello!

Root nélkül ki lehet menteni a WiFi jelszavakat a telefonból?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#55108) air válasza draco31 (#55107) üzenetére


air
nagyúr

Szerintem nem. (A tévedés jogát fenntartom. :D)

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#55109) atillaahun válasza air (#55108) üzenetére


atillaahun
veterán

ADB-vel sem?

(#55110) #79335424 válasza draco31 (#55107) üzenetére


#79335424
törölt tag

Sztem meg igen, mert a mappa olvasható.

(#55111) Ferenc1989


Ferenc1989
tag

Sziasztok!

Keresek egy programot ami tudja:

Ha a gépemen egy mappába belerakok 50 képet, akkor azt a telefon automatikusan mentse el a telefon memóriájába egy mappába ha van wifi. Tehát ne akkor töltse le amikor meg akarom nyitni, hanem fizikálisan is a telefon tárhelyén legyen, ha esetleg nem lenne net, akkor is meg tudjam nézni a képeket.
Dropbox tud ilyet?

Előre is köszi

Sosem tudod, mi az elég, amíg meg nem tapasztalod, mi a túl sok.

(#55112) bigrock


bigrock
addikt

Üdv!
A következő megoldásra keresek alkalmazást:
Egy táblagépen szeretnék futtatni Chrome-ot, de úgy, hogy semmi mást ne lehessen elindítani rajta, csak jelszóval védve. Az alkalmazásokat le tudom védeni App Lock-kal, de pl. ne lehessen kikapcsolni, launchert indítani, vagy akár hangerőt változtatni, csak jelszó birtokában. Egy étteremben szeretnék "étlapként" használni, de ehhez az kell, hogy a kedves vendégek ne tudják b******ni, csak a cél alkalmazást.
Köszi!

(#55113) atillaahun válasza Ferenc1989 (#55111) üzenetére


atillaahun
veterán

Dropbox sajna nem tud szinront, vagy a DropSync kell ehhez vagy FolderSync.

[ Szerkesztve ]

(#55114) #79335424 válasza atillaahun (#55113) üzenetére


#79335424
törölt tag

Vagy BitSync.

(#55115) LonGleY válasza #79335424 (#55114) üzenetére


LonGleY
veterán

Olyan nincs, BitTorrent Sync van.

Amúgy én is ez utóbbit használnám a célra.

[ Szerkesztve ]

(#55116) krino


krino
tag

Sziasztok,

Buta telefonról most váltottam Nexus 5-re. Most ismerkedem ezzel az "új" világgal. Tudnátok nekem ajánlani jó időjárás appot? BKV menetrendeset, valamint olyan appot amiben a pénzügyi dolgaimat beírhatom? (pl mire mennyit költöttem, kiadások bevételek stb, és esetleg statisztikákat is mutatna róla? valami jóféle ingyenest ha tudnátok ajánlani, megköszönném!)

:R

(#55117) quailstorm válasza draco31 (#55107) üzenetére


quailstorm
nagyúr

google-lel szinkronizálható

(#55118) #79335424 válasza LonGleY (#55115) üzenetére


#79335424
törölt tag

Köszönöm a pontosítást! Erre gondoltam. Bocsi!

(#55119) petipetya válasza krino (#55116) üzenetére


petipetya
nagyúr

Az általam használt alkalmazásokat írom meg. Ez azt jelenti, hogy egyrészt vannak ezeknél jobbak is, másrészt pedig minél többen válaszolnak majd neked, annál több különböző progit fognak neked ajánlani.

BKV-hoz a Budapesti Menetrendet használom, mivel el lehet menteni benne a kedvenc megállókat. Én ez alapján sokkal jobban tudok tájékozódni, mert több buszom is megáll egy megállóban, emellett munkába menet mindig tudom hogy melyik fog jönni.
Tömegközlekedési navigációs rész is van benne, ám ezt nem használom. Számomra sokkal egyszerűbb a Google Térképen megtenni mindezt, mivel sokszor összekötöm a gyalogos navigációval - ehhez persze bekapcsolt mobilnetre van szükség.

Pénzügyekhez a Koin-t használom. Ingyenes, tud online szinkront és magyar nyelvű. Az egyetlen hátránya az, hogy a gyári kategóriákat nem lehet benne átnevezni (pl. a közművek helyett nekem logikusabb lenne a rezsi szó).
A Where's My Money sem rossz, de emlékeim szerint azért kukáztam, mert az ingyenes verzióban nem aktív az online szinkronizálás lehetősége. Az általam megadott kategóriákat abc sorrendbe teszi, ám az ékezettel kezdődő kategóriákat számomra érthetetlen módon a lista végére illeszti be. Aztán longley is ajánlott párat korábban: [link]

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#55120) anrab


anrab
addikt

szeretnék törölni a google play-on, a letöltött alkalmazásaimból de sehol nem találom az opciót. kérném a segítségeteket. köszi.

(#55121) LonGleY válasza anrab (#55120) üzenetére


LonGleY
veterán

A Play kliensben, az 'összes' app listából tudsz egyesével törölgetni. A csoportos lehetőséget kinyírták.

(#55122) petipetya válasza petipetya (#55119) üzenetére


petipetya
nagyúr

Jav.: LonGleY (elnézést)

"nincs rá lezsóidő"

(#55123) anrab válasza LonGleY (#55121) üzenetére


anrab
addikt

köszi, nézem.

(#55124) air válasza #79335424 (#55110) üzenetére


air
nagyúr

Melyik is? A data? Root nélkül? Érdekes lenne.

(#55109) atillaahun
Nem tudom. ADB-ben nem vagyok profi.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#55125) krino válasza petipetya (#55119) üzenetére


krino
tag

Köszi a választ és az ajánlott appokat is! Koin szupernek néz ki, de ahogy nézem már leálltak a frissítésekkel és nem nagyon adnak jelet arról, hogy élnek-e még? leginkább azért lenne ez "baj" mert majd ART-ra szeretnék váltani tartok tőle, hogy azzal meg nem lesz kompatibilis.

(#55126) tomy86 válasza krino (#55125) üzenetére


tomy86
addikt

Pénzügyekhez én inkább a Cash Droidot ajánlanám. Jobban konfigurálható, mint a Koin. Nekem legalábbis jobban bejött.

(#55127) anrab válasza LonGleY (#55121) üzenetére


anrab
addikt

végre! mit össze kerestem. :D
köszi.

[ Szerkesztve ]

(#55128) atillaahun válasza air (#55124) üzenetére


atillaahun
veterán

Én sem. Csak arra gondoltam, hogy elméletben adb pull/push-al root-tól függetlenül lehet cuccokat másolgatni a telefon-ról/ra.

(#55129) Bozek válasza bigrock (#55112) üzenetére


Bozek
nagyúr

Én a FolderSync-et használom erre a célra, a többi ajánlottat nem próbáltam.

(#55130) petipetya válasza tomy86 (#55126) üzenetére


petipetya
nagyúr

Én is megnéztem ezt, elég jónak tűnik. Az ingyenes verzió is felszinkronizált a dropboxra. :R

"nincs rá lezsóidő"

(#55131) bigrock válasza Bozek (#55129) üzenetére


bigrock
addikt

Köszi, de szerintem nem nekem akartál válaszolni. :-)

(#55132) Bozek válasza bigrock (#55131) üzenetére


Bozek
nagyúr

Kicsit lejjebb nyomtam a válaszra, bocs. :D

(#55133) tomy86 válasza petipetya (#55130) üzenetére


tomy86
addikt

Korábban próbáltam a Koint is, de már ott elvérzett, hogy nem lehetett a kategóriákat szerkeszteni. A Cash Droidban viszont szerkesztheted, törölheted, újat hozhatsz létre, stb. és ezért sokkal áttekinthetőbb lesz. Nem tudom, hogy a fizetős mennyiben tud többet, de nekem elég, amit az ingyenes nyújt.

(#55134) yozsee11 válasza bigrock (#55112) üzenetére


yozsee11
aktív tag

Esetleg ez:Link, vagy a többi hasonló Kid Mode vagy Parental Control programok jöhetnek szóba.

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam/UPlay: yozsee

(#55135) oncsi


oncsi
őstag

Hogyan lehet egy már teljesen igények szerint belakott telefont megfosztani a google fioktól?
Az lenne a cél, hogy ajándékba menne, de majd a megajándékozottak adják meg a most is használt fiokjukat. És az én álltalam használt fioknak ne legyen nyoma. Tehát bekapcsoláskor úgy induljon mintha teljesen új telefon legyen, menjen a beállitási varázsló, de legyenek fenn az általam felrakott programok is.

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#55136) petipetya válasza oncsi (#55135) üzenetére


petipetya
nagyúr

Gyári beállítások visszaállításával.

"nincs rá lezsóidő"

(#55137) oncsi válasza petipetya (#55136) üzenetére


oncsi
őstag

Köszi, más ötlet?
nem lehet fiók törlésével, fiok nélkül hagyni egy androidot? Mindig kell legalább 1 fiók?
Nincs erre valami fiokeltávolítás.apk ?

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#55138) gipsztigris válasza oncsi (#55137) üzenetére


gipsztigris
addikt

Android 4.0-tól az alapértelmezett google fiókot is lehet törölni.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#55139) LonGleY válasza oncsi (#55137) üzenetére


LonGleY
veterán

Lehetni lehet szerintem, de egy eltávolított fióktól nem veszi át az új az appok kezelését az újabb account, azok tehát sosem frissülnének. Mindenképp új fiók alóli telepítés szükséges, ha a Play-en keresztül up-to-day tartanád a szettet.

gipsztigris: Olvasd el a kérdést megint, és úgy fuss neki a válasznak!

[ Szerkesztve ]

(#55140) beg válasza LonGleY (#55139) üzenetére


beg
veterán

Amennyiben fizetős, igen, de az ingyenes frissül Én épp nemrég passzoltam át az asszonynak egy telefont, amiben benne volt a fiókom. Azt töröltem, ő hozzáadta a sajátját és a már korábban hozzáadott appok frissülnek nála is. 4.2.2

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#55141) LonGleY válasza beg (#55140) üzenetére


LonGleY
veterán

Mi ugyanezt eljátszottuk, ott reinstall kellett a frissíthetőséghez az új fiók alatt (az is min. 4.2.valami).

(#55142) gipsztigris válasza LonGleY (#55139) üzenetére


gipsztigris
addikt

Azt hiszem kettőnk közül az értő olvasás hiánya inkább rád jellemző! Na meg az is, hogy megint megpróbálsz kioktatni. :((( :W
A kérdés ez volt:

"nem lehet fiók törlésével, fiok nélkül hagyni egy androidot? Mindig kell legalább 1 fiók?
Nincs erre valami fiokeltávolítás.apk ?"

[ Szerkesztve ]

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#55143) petipetya válasza oncsi (#55137) üzenetére


petipetya
nagyúr

Várjunk csak, szelektíven olvastam és csak a telefon eladást láttam.

Ha egy belakott telefont akarsz eladni ugyanazokkal az alkalmazásokkal csak másik gmail címmel, abban nem tudok segíteni. Más talán igen.

Egyébként gyanús volt a kérdés könnyűsége. :D

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#55144) 7Sony7


7Sony7
addikt

Sziasztok. Mi ez a sárga/piros szín a fórumon, vagy csak nekem ilyen?

-

(#55145) ollie válasza 7Sony7 (#55144) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Tegyél be egy screenshotot.

***

(#55146) 7Sony7 válasza ollie (#55145) üzenetére


7Sony7
addikt

Fejléc, kedvencek csillag, néhány topic és még az ok gomb is, ha írok.
Nem zöld volt?

[ Szerkesztve ]

-

(#55147) ollie válasza 7Sony7 (#55146) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mindenkinek így néz ki a logoutról.

***

(#55148) 7Sony7 válasza ollie (#55147) üzenetére


7Sony7
addikt

Akkor jó. De ez mostani változás, nem? Vagy csak én emlékszek zöldre? Vagy zöldségeket beszélek? :)

-

(#55149) ollie válasza 7Sony7 (#55148) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szerintem nézz körül a több PH oldalon is, de ez nem ennek a topiknak a témája.

***

(#55150) air válasza 7Sony7 (#55148) üzenetére


air
nagyúr

A zöld a MA színsémája.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.