Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55301) zeorsdfd válasza z123456789 (#55299) üzenetére


zeorsdfd
senior tag

A google eszközkezelő nem csak chrome alatt megy, bármilyen böngészővel elérhető.
A cerberus se rossz.
Van még Where is my droid és Avast
Locate my droid és még vagy 25 másik ilyen szoftver:-)

(#55302) Siriusb válasza twine (#55292) üzenetére


Siriusb
veterán

El is feledkeztem róla. Júliusban is használtad parkolásra?

(#55303) G.I.JOE


G.I.JOE
senior tag

Helló.
Srácok, az mitől lehet, hogy csak az AquaMail-t nem tudom ÚJRAtelepíteni, minden mást, meg újakat, ahogy én észrevettem, igen. A clean masterrel letöröltettem a felesleges fájlokat, de semmi. Tudja vki hogy miért lehet ez?

(#55304) mttssz válasza teo77 (#55300) üzenetére


mttssz
senior tag

Nem, a menuben van csoportos visszaallitas is.

(#55305) zeon.hu válasza #79335424 (#55298) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

kösz,leszedem!

#?*@&!

(#55306) zeon.hu válasza twine (#55297) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

kösz!

#?*@&!

(#55307) teo77 válasza mttssz (#55304) üzenetére


teo77
őstag

Nagyszerű, köszönöm! A telonak ehhez ugye nem feltétlenül kell rootoltnak lennie?

Amúgy anno, mikor csináltam egy gyári visszaallitast a telomon, és hozzaadtam a Gmail accountom, ndm sokkal később a Play - áruház elkezdte automatikusan feltenni az előző rendszerre korábban telepített alkalmazasaimat! Hogy lehetséges ezt elerni? Ez meg a T. Backup-nal is "baratsagosabb beallitas lenne!
És ne gondoljatok, hogy most automatikus frissítésre gondolok! Valahogy elkezdte telepíteni a régebbi összes appot, ami az app history-mban szerepelt! Vagy ezt esetleg valami más program vezerelhette a háttérből?!

[ Szerkesztve ]

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#55308) twine válasza Siriusb (#55302) üzenetére


twine
addikt

Júniusban utoljára,,, :B de egy rekesz sört tennék rá, hogy az ilyen irányú változások miatt kaptam a napokban(szerintem te is) a következő SmS-t:

"Tisztelt Ügyfelünk! Készülékén a hàlòzati beàllìtàsokat frissìtettük. Kérjük a megfelelö müködés érdekében indìtsa ùjra készülékét. Köszönettel, Vodafone"

[ Szerkesztve ]

(#55309) air válasza teo77 (#55300) üzenetére


air
nagyúr

(#55307) teo77

"A telonak ehhez ugye nem feltétlenül kell rootoltnak lennie?"

Naná, hogy kell!

Egyszerűbb, ha a Beállítások - Biztonsági mentés és visszaállítás menüben bekapcsolod az Adatok biztonsági mentése opciót, az új rom telepítése után pedig aktiválod az Automatikus helyreállítást ugyanott.
Ehhez nem kell fizetős Titanium, plusz biztosan a legfrissebb verziókat telepíti vissza a Play-ről.
A TB csak az általa mentett verziókat tudja visszarakni. Utána még frissíteni kell az alkalmazásokat, ha nem a legújabb verziókat mentetted.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#55310) teo77 válasza air (#55309) üzenetére


teo77
őstag

Köszönöm, ez kell nekem! :)

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#55311) pcnet


pcnet
addikt

Sziasztok!

Kipróbáltam Cerberus-t, a próba időszak alatt szuperül működött, lekódolta a telefont, hibás feloldási kísérletre küldte a fotót, minden patent volt. Meg is vásároltam a licenszt. Tegnap elkezdett nagyon merülni a telefonom. 3 óra alatt 22%ot lesett a töltöttség készenlétben. Battery statban nem láttam semmi feltűnőt, letöltöttem Wakelock detektort, de ott sem volt semmi para. Ma reggelre Android OS 66%ot kajált az akksiból. Gondoltam most újra ránézek Wakelock detektrorra és ez a kép fogadott:

Ez normális, hogy ennyiszer ébresztgeti a telefont? Nem volt követés, semmi, be sem léptem Cerberus dashboardra.
Egyébként használja valaki? Jó valamire? Mert licensz vásárlás után egyik nap a városban sétálva haza telefonáltam és megkértem itthoniakat, hogy nézzék meg ugyan merre jár már a telefonom és azt válaszolták, hogy dashboard szerint otthon van és otthoni wifin lóg az eszköz infó szerint. Még akksi %ot sem taláta el. Ez így nagyon nincs jól. :( Főleg ha még ébresztgeti is a telefont és ő zabálta le az akksit.

Segítségeteket előre is köszönöm! :R

Szerk: Ami kimaradt: Nexus 4 stock 4.4.4 root és HellsCore kernel.

[ Szerkesztve ]

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#55312) ollie válasza pcnet (#55311) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Be volt kapcsolva a mobilnet és a GPS amikor a városban voltál? Ha semelyik sem volt bekapcsolva, a jóisten sem mondja meg merre jártál. Simán a GPS sem elég.

***

(#55313) #79335424 válasza pcnet (#55311) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ez tényleg nincs jól. Sztem az nem normális működés, ha állandó GPS -t igényel, vagy csak adatkapcsolattal működik. A Cerberus -t nem ismerem, én Avastot használok. Ha kíváncsi vagyok a teló helyzetére, akkor távolról utasítom az Avastot, hogy kapcsolja be a GPS -t és X kdőnként közölje a pozícióját. Viszont nekem 4.1.2 van. Használom még a tűzfal és a hívástiltás funkcióit is. Ennek ellenére észrevétlenül teszi a dolgát a háttérben. Nincs semmilyen fölösleges ébresztgetés.

(#55314) ollie válasza #79335424 (#55313) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Na jó, de honnan tudja a Cerberus, hogy merre van a teló, ha se GPS, se adatkapcsolat nincs bekapcsolva? Persze lehet neki küldeni SMS-ben parancsot, hogy kapcsolja be a GPS-t, de a pozíció visszaküldéséhez is vagy SMS kell, vagy adatkapcsolat.

Persze lehet, hogy volt adatkapcsolat, csak én feltételezem, hogy nem.

[ Szerkesztve ]

***

(#55315) gipsztigris válasza #79335424 (#55313) üzenetére


gipsztigris
addikt

Napi szinten használom a cerberust (öt készülék van a fiókhoz rendelve), de ha nincs bekapcsolva a 3G és a GPS, akkor nem tudok kapcsolatot teremteni a készülékkel. Kivéve, ha SMS-ben küldök find parancsot, akkor bekapcsolja a mobiladatokat és a gps-t és már küldi is a pozíciót.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#55316) obsession


obsession
újonc

Helló!
Az Androidon állandóan futnak olyan alkalmazások amikre nincs szükségem.
A Playről leszedett kütyük viszont, mint a "Clean Master" például hiába lövi ki ezeket, egy perc múlva maguktól újraindulnak. Ergó olyan megoldás van-e a Play-en, ami megjegyzi amiket kilőttem és folyamatosan figyelve ezeket vagy nem engedi újraindulni őket, vagy újrainduláskor ismételten automatikusan kilövi őket?

(#55317) gipsztigris válasza obsession (#55316) üzenetére


gipsztigris
addikt

Greenify

[ Szerkesztve ]

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#55318) mttssz válasza obsession (#55316) üzenetére


mttssz
senior tag

Xposed + Prevent Running ha van root.

De ez nem a Playrol telepul, az Xposed itt, a Prevent Running pddig az Xposed Installeren belul a Downloads reszen elerheto.

[ Szerkesztve ]

(#55319) obsession válasza gipsztigris (#55317) üzenetére


obsession
újonc

Köszi, az alkalmazásokat megoldja. De sajna vannak folyamatok amik szükségtelenek és csak futnak, csak futnak, csak futnak ... Erre esetleg valami tipp?

(#55320) gipsztigris válasza obsession (#55319) üzenetére


gipsztigris
addikt

Biztosan szükségtelenek azok a folyamatok? :F Másfelől pedig a Greenify fizetős verziójával a rendszer alkalmazásokat is le tudod fagyasztani. Igaz, root kell hozzá mindenképp!

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#55321) teo77 válasza air (#55309) üzenetére


teo77
őstag

Ez egyebkent a Google-szerverekre szinkronizal? Gondolom, hisz igy logikus!

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#55322) R3nts


R3nts
senior tag

Srácok!!Segitség kéne!!Első Androidos teló tulaj vagyok....tarifacsomag-váltással jutottam szolgáltatói Androidos telóhoz....4.4.2 kitkat-van fenn a telón...már 2 hónapja több ezer ft-al magasabbak a telószámláim,mint amennyit beszélek....van 150 egység (perc, sms,bármi)amit tartalmaz a havidíjam hálózaton kivülre.....a webes felületén a szolgáltatómnak látom, hogy a számlázási időszakomban még felhasználható a 150 hálózaton kivüli másik 2 szolgáltatóhoz,és vezettékes hálózati irányba tartozó egységekből több mint a fele....méégis van már e fölött is számlázott dij...amit elvileg 0680... , 0640..., és egyéb emelt díjas számok hivásakor a 150 egységes havi keret fölé számláz....én semmi ilyet nem hivtam.....a részletes hivásértesítőmben mégis benne van egy csomó kezdeményezett hivás 0640....-es "kék szám"-ra...ez ho9gy lehet....? létezik hogy valamelyik telepitett app csinál ilyet...?? Hogy lehetne kiszűrni,kiiktatni....?Légyszi help!!Mivel tuti nem indítottam ilyen hivásokat,tuti, hogy valamelyik telepitett app csinálja.....de hogyan lehet kideriteni...??

ASROCK B450PRO4,CorsairVengeance 3200MHz LPX2X8GB,RYZEN5 2600,WD S500G1B0C NVMe SSD+AXAGON CLR-M2,SapphireRadeon RX570/4GB Nitro+OC,FSP Hexa85+450W,ZalmanZ1NeoBlack,Alpenföhn BN BlackRGB,W10Pro/x64, Xiaomi Redmi Note 9Pro 6/128

(#55323) G.I.JOE válasza G.I.JOE (#55303) üzenetére


G.I.JOE
senior tag

Hátha másnak kellhet ... Egy progi újra telepítésekor azt írta ki a telefon, hogy nincs elég tárhelyem, pedig volt. Első körben megpróbáltam letörölni a program maradványait a data/ap-lib-ből, de nem hozott sikert. Aztán a Lucky Patcherben rányomtam az ODEX all system applications gombra és teló újraindulás után már engedte telepíteni a progit! Köszönöm neked Google és XDA developers!! :R

(#55324) ollie válasza R3nts (#55322) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Először is hívd fel az ügyfélszolgálatot, és tiltasd le az emelt díjas számok hívását a számodról. Másodszor milyen appjaid vannak? Google Playről szedted le azokat?

***

(#55325) atillaahun válasza R3nts (#55322) üzenetére


atillaahun
veterán

A 80-as körzet ingyenes, a 40-es meg helyi (alap) percdíjon hívható. Kétlem, hogy ha valamelyik app be akarna húzni akkor ezeket hívná.
Egyébként hívást indítani szerintem még root mellett sem tud úgy program hogy ne látnád. Legfeljebb SMS-t lehet küldeni a háttérben.

Mik a hívott számok?

[ Szerkesztve ]

(#55326) R3nts válasza atillaahun (#55325) üzenetére


R3nts
senior tag

Egyelőre még nem látom a részletes hiváslistát,csak a voda netes felületén az e-számlámon,ahol a vége ki van takarva....06402XXXXXX- enny....megáll az eszem...na most megkockáztatom, hogy szét lesz rúgva a sejhajom,de megkérdem.....hogyha nem play-ről letöltött appok vannak a telón,hanem 1-2 telóra másolt .apk-ból telepitett is, azok sem indíthatnak hivást a háttérben...? a teló elvileg vírusmentes, de a CM van fenn,amit sokan a sárba tiportak már,mert "sz.rt sem ér"...

[ Szerkesztve ]

ASROCK B450PRO4,CorsairVengeance 3200MHz LPX2X8GB,RYZEN5 2600,WD S500G1B0C NVMe SSD+AXAGON CLR-M2,SapphireRadeon RX570/4GB Nitro+OC,FSP Hexa85+450W,ZalmanZ1NeoBlack,Alpenföhn BN BlackRGB,W10Pro/x64, Xiaomi Redmi Note 9Pro 6/128

(#55327) meone


meone
tag

Sziasztok!

Fejlesztek egy kis alkalmazást, és nem tudom, hogy hol kérhetnék segítséget ez ügyben.
Kódok futtatása hiba jelzések értelmezése.
Meg írtam, az alkalmazást de nem hajlandó megjeleníteni az emulátorban.

Köszönöm előre is a segítséget.

Sziasztok.

Elnézést kérek mindenkitől a helyes írásom ért :)

(#55328) 7Sony7 válasza meone (#55327) üzenetére


7Sony7
addikt

(#55329) meone válasza 7Sony7 (#55328) üzenetére


meone
tag

Köszönöm a gyors választ, és bocsi az OFF-olásért. :O

Elnézést kérek mindenkitől a helyes írásom ért :)

(#55330) GIJoe


GIJoe
addikt

Üdv, tudnátok ajánlani androidra média lejátszó appot, HEVC/H265 hardveres dekódolással Mali-450-MP4-re (MT8127) Párat kipróbáltam, de nem mennek... MX Player több változatokat is, codeccel...

(#55331) Bozek válasza GIJoe (#55330) üzenetére


Bozek
nagyúr

És melyik codec-el próbáltad? Amúgy meg mi az, hogy több változata? Virágbolti?

(#55332) ollie válasza GIJoe (#55330) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

MX Player tud szoftveres dekódolást, kétlem, hogy az ne működne, már ha a playről töltötted le.

***

(#55333) GIJoe válasza Bozek (#55331) üzenetére


GIJoe
addikt

MX Player Pro v1.7.28.20140627 próbáltam az alábbi codeccel:
MX Player ARMv6+VFP Codec v1.7.28.apk
MX Player ARMv7+NEON Codec v1.7.28.apk

szoftveres működik, nekem HW kellene...

[ Szerkesztve ]

(#55334) #79335424 válasza GIJoe (#55330) üzenetére


#79335424
törölt tag

Írd, hogy én javasoltam és kérdezz rá az S802 miniPC topikban! Esetleg a freaktab.com -on, az Android TVplayeren belül, az Amlogic S802 topikokban nézz körül!

(#55335) atillaahun válasza R3nts (#55326) üzenetére


atillaahun
veterán

Akkor egyelőre Beállítások > Alkalmazáskezelő > nézd végig a telepített programokat melyiknek van engedélye hívásra és sorold fel őket itt.

(#55336) birooo


birooo
tag

Sziasztok!
Valaki ért egy kicsit a Titanium Backup progihoz? Ugyan magyar, de nem tudok visszaállítani vele. Beteszem az sd kártyát a régi telóba, abban jelzi, hogy mentve, átrakom a T11-be és ott nem hozza a mentést. Vagy csak nem látom.

(#55337) quailstorm válasza GIJoe (#55333) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Csoda egy elvárásaid vannak...
Nem fog növeszteni magában a készüléked H265 kodeket, úgyhogy ebbe bele kell törődnöd.
Alig használja még valami, totál új technika, még nem került be a chipekbe.
IGP-t meg droid alatt nem igazán lehet programozni univerzálisan.
Galaxy S5-ben már pl van HEVC. RK3288 Állítólag ebben van HEVC.

(#55338) GIJoe


GIJoe
addikt

annyira nem új tech már a Divx encoder is készít HEVCt jó ideje, egyébként direkt ezt vettem amiben MT8127 van, ennek tudnia kell,e szerint. tetszik nagyon a méret/képminőség arány...

a Google keresőből kimásoltam milyen codecet használhat a MX ,verziószámmal, nem gondoltam h ez warezolást sorry... :B

[ Szerkesztve ]

(#55340) Bozek válasza quailstorm (#55337) üzenetére


Bozek
nagyúr

Én mondjuk kíváncsi lennék egy H265-ös videóra, mert a Z1 Compact elvileg tudja, bár nem minden térségben.

(#55341) 7Sony7 válasza birooo (#55336) üzenetére


7Sony7
addikt

Menü-beállítások-biztonsági mentés mappájának helye. Állítsd be. Ha nem megy, keresd meg, és másold bele az sd ről.

-

(#55342) pcnet válasza ollie (#55312) üzenetére


pcnet
addikt

Igen, be volt kapcsolva GPS és mobilnet is, mert épp Ingresseztem. Mindig online vagyok és GPS is folyamatosan be van kapcsolva (Csak a készüléken 4.4.4 alatt ugye van ilyen opció) Itthon wifin vagyok, ahogy kilépek a házból, már mobilneten.

Somatom: Köszi, teszek egy próbát AVAST-al is. :R Ingressezés közben már felfigyelt rám pár nem természetes barna emberke és nem kéne, hogy kikapják a kezemből a telefont. Bár mondjuk ellopás ellen nem véd egyetlen program sem, meg azt sem tudom mennyire van jogom bele folyni a visszaszerzésbe, inkább a rendőrségre bíznám a dolgot, mert lehet önbíráskodás lenne a dolog vége és még én szívnám meg.

[ Szerkesztve ]

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#55343) birooo válasza 7Sony7 (#55341) üzenetére


birooo
tag

Köszi. Ez meg van. A gmail címem van beállítva.
Konkrétan egy játék mentésére lenne szükségem, amit jó egy éve játszom. A Titaniummal csináltam egy mentést, de az új telón a visszaállítást már nem hozza.

(#55344) #79335424 válasza birooo (#55336) üzenetére


#79335424
törölt tag

Menü - beállítások - biztonsági mentés mappájának a helye. Itt kell betallózni. Vagy előtte átpakolni a belső tárra attól függően, hogy hol akarod tárolni. De ésszel a visszaállításnál! Nehogy összekeveredjenek a mentések! Főleg a rendszeralkalmazásoknál lenne nagy gáz. Nekem minden eszköznek külön mentésmappája van. Először oda csinálok egy mentést. Aztán átállok a másik teló mentésmappájára. Kijelölöm, amit visszaállítok. Ha megvan a visszaállítás, akkor visszaváltok az új készülék mentésmappájára és csinálok egy mentést. A váltásoknál megkérdezi, hogy áttegye -e az összes mentésfájlt az új mappába. NEM!!! Javaslom, hogy állítsd be, hogy több verziót tároljon. Nálam ez 3 -ra van állítva.

[ Szerkesztve ]

(#55345) quailstorm válasza GIJoe (#55338) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Értettem, tehát van benne. Ez esetben viszont a gyári lejátszónak is tudnia kéne. Annak kéne a legjobban tudni. Hiszen ha van csak bekötötték már.
Jobb ötletem nincs.

Egyébként HEVC videóból se mindegy milyet adsz neki, lehet hogy bitrátalimites vagy a franctudja.

Xperia Z1 compact tudtommal nem tud HEVC-t.

(#55340) Bozek:

A snapdragon 800-zal szerelten kívül van még?

[ Szerkesztve ]

(#55346) R3nts válasza atillaahun (#55335) üzenetére


R3nts
senior tag

Köszönöm a segitséget!Amik közvetlen hivást kezdeményezhetnek:Skype,ChatOn,Facebook,Hangouts,FBMessenger,OnScreenPhone,PolarisWiever,Feladatkezelő,Filekezelő,Google-keresés...ennyi.....az AutomaticCallRecorderPro "csak" kimenő hivások átirányítására joogosult...l

[ Szerkesztve ]

ASROCK B450PRO4,CorsairVengeance 3200MHz LPX2X8GB,RYZEN5 2600,WD S500G1B0C NVMe SSD+AXAGON CLR-M2,SapphireRadeon RX570/4GB Nitro+OC,FSP Hexa85+450W,ZalmanZ1NeoBlack,Alpenföhn BN BlackRGB,W10Pro/x64, Xiaomi Redmi Note 9Pro 6/128

(#55347) Bozek válasza quailstorm (#55345) üzenetére


Bozek
nagyúr

Itt azt írják a 16. oldalon, hogy tudja. Nem hinném, hogy lenne olyan is, amit nem Snapdragon 800-al szereltek, de a mai világban sose lehet tudni.

(#55348) atillaahun válasza R3nts (#55346) üzenetére


atillaahun
veterán

Olyan menüpontod van a CM-ben, hogy Adatvédelem?
Ott végig tudod nézni, hogy az említett programok közül melyik hányszor kezdeményezett hívást.

[ Szerkesztve ]

(#55349) drewcsalad


drewcsalad
tag

Sziasztok!
Olyan programot keresek, amivel fileokat lehet lekódolni,eltüntetni a nem kívánatos szemek elöl. Pl. képek,videók,egyéb fileok. Pl. ha van egy video ne mutassa a galériában. hiába rakom el bárhova mindig mutatja a galériában. Erre tudtok megoldást?
Köszi

MAC Budapest Ice Hockey Team #55 Xiaomi Redmi Note 4 Global

(#55350) atillaahun válasza drewcsalad (#55349) üzenetére


atillaahun
veterán

Kell mellé tenni egy üres .nomedia nevezetű fájlt, akkor azt a mappát nem scan-neli a rendszer.
Kódolásra majd más mond valamit.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.