Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55601) atosan válasza ollie (#55600) üzenetére


atosan
addikt

Ez 4.1-es, szüzet úgy értettem, hogy nincs saját launcherük.
Tudom, hogy sok van, a többi telón a családban is sok van.

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#55602) #79335424 válasza atosan (#55601) üzenetére


#79335424
törölt tag

A Launchernek ehhez nincs köze. MiniPC lelkében találtam egy konfig fájlt, amiben kivételek vannak felsorolva. Ezek nem jelennek meg a Beállítások menüben. Pl. az általam használt, custom rom beállítások menüjében nem volt "kisegítő lehetőségek" opció. De azért sikerült elővarázsolni. Igaz, nem ennek a fájlnak a módosításával, hanem az Elixír2 segítségével.

(#55603) petipetya válasza ollie (#55600) üzenetére


petipetya
nagyúr

Egészen pontosan 37 db. :)

"nincs rá lezsóidő"

(#55604) atosan válasza #79335424 (#55602) üzenetére


atosan
addikt

Értem, akkor a leghasznosabb dolgot képes volt a gyártó elrejteni :W
Root nélkül esély sincs előkaparni, gondolom.

Maine coon

(#55605) darvinya


darvinya
titán

Gmail(4.9 1271612) bug:
Válasz írás közben egyszer csak és a címzetet elkezdi sokszorosítani, aztán megáll.

De erről nem tudok visszajelzést küldeni.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#55606) barnabasss


barnabasss
tag

Sziasztok!
Készülök körbe biciklizni a Balaton-t és arra lennék kíváncsi hogy van-e olyan app ami kilométeróra helyett működne sebességet mutat, távot mér? (xperia z)

(#55607) Silverr válasza barnabasss (#55606) üzenetére


Silverr
aktív tag

(#55608) barnabasss válasza Silverr (#55607) üzenetére


barnabasss
tag

És olyan amihez térkép is van?

(#55609) pete_21


pete_21
addikt

Shazam FC-zik a zene keresésénél. Legújabb verzió (Play szerint), Android 4.4.4. Nektek jól működik?
Shazam cache-t töröltem, data-ját nem szeretném.

(#55610) pete_21 válasza pete_21 (#55609) üzenetére


pete_21
addikt

Playen olvastam véleményeket, több ember panaszkodik különféle hibákra a legutóbbi frissítés miatt. Többen szintén FC-re panaszkodnak, valakinek Nexus 5-tel csinálja. Valószínűleg a 4.4.4-es droiddal nem kompatibilis még.

(#55611) teo77


teo77
őstag

Sziasztok! Jelly Bean alatt hiába telepítem a Sygic-ot a memóriakartya gyökér könyvtárából, nem fogadja el a szintén ugyanott lévő, Aura mappában található térképet. Ha fel van telepítve, és leszedem hozzá a térképet, akkor a rendszer memoriara teszi. Ami nekem nagyon nem jó, mert kevés a szabad hely nagyon. Hogy lehetne megoldani, hogy a Sygic használja az sd-kartyan lévő térkép(ek)et?
Köszönöm!

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#55613) quailstorm válasza teo77 (#55611) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Aura mappa? Milyen aura mappa? Minek az?
Gyári 4.4 alatt nem fogadja el SD-ről. CM11 meg korábbiakról kéne neki.
Csapd ki az egész Sygic mappád SD-re. Aura mappával meg tényleg nem tudom mit akarsz. Azzal kb 4 évet késtél.

Mellesleg a legújabb próbaverziós Sygic nem eszi meg az akármilyen régi térképet sem.

[ Szerkesztve ]

(#55614) teo77 válasza beg (#55612) üzenetére


teo77
őstag

Nem warez! Megvasaroltam! De, ha a marketrol teszem fel, foglalja a helyet a térkép a telefon memóriajaban. És ezért probalkozom így.

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#55615) quailstorm válasza teo77 (#55614) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Felrakod, leszedsz egy térképed, áthelyezed ext-SD-re és működnie kell. Onnantól meg oda tölt le.
Nálam, CM11-en ez van.

[ Szerkesztve ]

(#55616) teo77 válasza quailstorm (#55613) üzenetére


teo77
őstag

Oks, köszönöm!
A terkepet simán csak tegyem ki az sd-kartya gyokerebe a mappajaban?

[ Szerkesztve ]

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#55617) dokee78


dokee78
félisten

Olyan alkalmazást keresek amelyikkel be tudom állítani,hogy pl. 22-06-ig csak adott számok tudjanak elérni. A többi nem csörög ki csak némítja.
Kritériumok:
-egygombos aktiválás
-egyszerű konfigurálás
-lehetőleg magyar nyelv
-fejlesztve legyen (nem kell például olyan app amelyiket 2013 óta nem fejlesztették)
-ingyenes
-profilok (ez annyira nem fontos)

Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#55618) zsoltzsolt válasza dokee78 (#55617) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Nigths Keeper

ebben egyes funkciók nem érhetők az ingyenesben

[ Szerkesztve ]

(#55619) teo77 válasza quailstorm (#55615) üzenetére


teo77
őstag

Csak simán a térképek a mappajaban az ext-mem gyökerebe?

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#55620) G.I.JOE


G.I.JOE
senior tag

Sziasztok!

Azt szeretném megoldani, hogy minden este mondjuk 10-kor a telefonom automatikusan szinkronizáljon a gépem 1-2 könyvtárával, de csak azokat a fájlokat másolja fel, amik az előző szinkronizálás óta kerültek a forrás könyvtárba! Ha közben az előzőleg felkerült fájlokból a telefonról letöröltem valamit, azt ne másolja fel újra.Tudjátok, hogy melyik cloud tárhellyel és androidos kliensével tudom ezt megoldani?

(#55621) #79335424 válasza G.I.JOE (#55620) üzenetére


#79335424
törölt tag

Sztem a Foldersync tudja, amit szeretnél. A felhőtárat ki is hagyhatod. Én is közvetlenül szinkronizálok vele a NAS -ra, az igényednél sokkal összetettebb feltételek alapján. Az időzítési lehetőségeit nem ismerem. Én automatizálóval határozok meg feltételeket. Ezért olyan alkalmazásokat preferálok, amik kompatibilisek (Tasker beépülők), mert ezeket az automatizálóból tudom vezérelni. A Foldersync is ilyen.

Dokee78:
Írnám, hogy nézd meg az Avastot, de a kérdésed nyomán az előbb ráakadtam a Root Call Manager -re és első találkozásra ígéretesnek tűnik. Elvileg ezt is lehet automatizálóval vezérelni (ez nekem fontos lenne, mert a VOIP alkalmazás fókuszba kerüléséhez szeretnék tiltást rendelni, de ilyen opció alapból biztosan nincs). Viszont típusspecifikus tiltás módokat lehet beállítani (pl. külön MTK SOC -hoz és Samukhoz) és a leírás szerint, kezeli a dual SIM -et is. A felület Magyar nyelvű.

[ Szerkesztve ]

(#55622) darvinya


darvinya
titán

Gmail(4.9 1271612) bug:
Válasz írás közben egyszer csak és a címzetet elkezdi sokszorosítani, aztán megáll.

De erről nem tudok visszajelzést küldeni.

Másnál is előfordul.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#55623) dokee78 válasza #79335424 (#55621) üzenetére


dokee78
félisten

Köszi megnéztem.
Magyar,egyszerűnek tűnik,de mégsem az.
Az ütemezéshez már a fizetős verzió kell.

(#55624) quailstorm válasza teo77 (#55619) üzenetére


quailstorm
nagyúr

/sdcard/Sygic/Maps

Ha más elkezdene b@szakodni warez miatt, nem tudom pl 1-5 megás nettel otthagynád-e a telódat órákra hogy töltsön le WiFi-ről...
Optikai net mellett is igen megterhelő volt az SGS-nek.

(#55625) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

udv!

van olyan stream app, amin a magyar nyelvű eurosport is megy?
vagy ha nem magyar, legalább az európai streamet adja (british eurosport van, de annak néha más az adása).

#?*@&!

(#55626) #79335424 válasza dokee78 (#55623) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nézőpont kérdése. Nekem nem tűnik annak. Az ütemezéshez sem kell feltétlenül a fizetős. Csak az E-Robot. Sztem abból elég lesz hozzá az ingyenes is. Azért a jövő idő, mert a Robot Play verziója még nem tudja egyszerűen kezelni a profilváltást. Legalábbis éjjel egykor, amikor írtam a topikjába, akkor még nem tudta. De az a fejlesztői verzió, amit 9 -kor küldött Tamás, az már igen. Kipróbáltam, a profilváltás működik. Ennyit a Robot supportról. :) A blokkolás hatékonyságát még nem tudtam tesztelni.
Ezt nem feltétlenül Neked írtam azzal a szándékkal, hogy győzködjelek, vagy bármire rábeszéljelek. Inkább csak azért, hogy meglegyen az infó, hátha rajtam kívül, más is keres olyan hívásmanager -t, aminél egyedi szempontok alapján is lehetséges a profilváltás.

(#55627) atosan


atosan
addikt

Sziasztok,
Még mindig ezen lovaglok, gondolom alkalmazás nincs root nélkül a háttérfolyamatok korlátozásokra?

Maine coon

(#55628) zeon.hu válasza #79335424 (#55626) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

somatom,ha már itt vagy:
sikerült tesztelni a wifi connection managert?
a probléma továbbra is fennáll, bár ritkábban.

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#55629) darvinya válasza atosan (#55627) üzenetére


darvinya
titán

Ezt hogyan tudná megtenni, ha nincs kulcsa a zárt ajtóhoz?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#55630) Bozek válasza G.I.JOE (#55620) üzenetére


Bozek
nagyúr

+1 a FolderSync-nek. Kipróbáltam és működik úgy, ahogy Te szeretnéd. Ha valami nem megy, kérdezz és segítünk, addig nem törlöm a mappapárt. :)

(#55631) asdasdasd válasza barnabasss (#55608) üzenetére


asdasdasd
tag

Pl ez: OruxMaps

(#55632) #79335424 válasza zeon.hu (#55628) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem felejtettem el, csak a shellparancsos megoldást végső fegyverként használnám. Ha átnézel a topikba, akkor láthatod, hogy az utóbbi pár napban elég sűrű a Robot mozgás. :) Tamás azon van, hogy a felmerült stabilitási problémákat orvosolja (úgy tűnik, hogy sikerrel). Ha visszaállok az utolsó, stabil, Play verzióra, abban még nincs az a funkció, ami Neked kellene. Ezért inkább megvárom a javítást és utána tesztelem a wifi hálózat tiltást. Szerencsére Tamásnál az ilyen javítás többnyire nem napokat, hanem órákat jelent.

[ Szerkesztve ]

(#55633) zeon.hu válasza #79335424 (#55632) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

igen, olvastam ott is a híreket.
kösz, várok türelmesen!

#?*@&!

(#55634) sunsun2


sunsun2
tag

Sziasztok!Kérdésem lenne.Hogyan tudom a fényképeket,dokumentumokat külön mappákban tárolni?Tehát fényképnézegetőn belül több mappát is létrehozni?Tudom albumok vannak de azokba sem tudom,hogyan kell bepakolni a képeket.Gondolom buta kérdés de légy szíves segítsetek.Előre is köszönöm!

(#55635) atosan válasza darvinya (#55629) üzenetére


atosan
addikt

Ja, azért irtam, hogy gondolom, csak bizonyosság kelett.

Maine coon

(#55636) tomy86


tomy86
addikt

Ha már a Foldersync szóba került. Van egy olyan gondom, hogy eddig ment a szinkron wifin, viszont legutoljára egy ilyen hibaüzenet fogadott: "Hiba történt a szinkronizálás alatt: Connection closed by peer"
Azóta csak mobilneten megy a szinkron. Eddig nem sikerült megoldást találnom. Valakinek van ötlete?

(#55637) k850 válasza darvinya (#55622) üzenetére


k850
addikt

Ugyan ezzel a frissítéssel nekem eddig nem produkálta.
Sony Xperia M

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#55638) raziel01


raziel01
veterán

Cerberus-nál van olyan, hogy riasztás ha a készülék SIM kártya nélkül vagy repülőmódban indul el.

Ha nincs benne SIM kártya akkor nincs mobilnet se és SMS se. Akkor hogy küld riasztást?
Max ha a tolvaj felmegy wifi-re, nem?

(#55639) gipsztigris válasza raziel01 (#55638) üzenetére


gipsztigris
addikt

Wifin már küldi is az emailt.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#55640) #79335424 válasza gipsztigris (#55639) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ilyenkor hozzácsapja a hálózati adatokat is?

(#55641) gipsztigris válasza #79335424 (#55640) üzenetére


gipsztigris
addikt

Ha jol mlexem, akkor igen. De csak egyszer próbáltam, hogy mit csinál sim nélkül.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#55642) gipsztigris válasza #79335424 (#55640) üzenetére


gipsztigris
addikt

Kipróbáltam. A SIM kártya hiányát azonosítatlan SIM kártyának veszi. Küldi az IP címet és a GPS pozíciót.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#55643) #79335424 válasza gipsztigris (#55642) üzenetére


#79335424
törölt tag

Köszi! Jó tudni.

(#55644) atillaahun válasza gipsztigris (#55642) üzenetére


atillaahun
veterán

Mennyire volt pontos a pozíció. Épületben tesztelted?

(#55645) Viktor0610 válasza atillaahun (#55644) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Épületen belül? :Y Melyik GPS ad pontos helyet épületen belül? :F

Samsung Galaxy A54

(#55646) dokee78


dokee78
félisten

Van már a TV24-nek használható alternatívája?

(#55647) quailstorm válasza Viktor0610 (#55645) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Galaxy S5 és LG GT540 átvitte a társasházat eddig kezemben járt telefonok közül.

(#55648) gipsztigris válasza atillaahun (#55644) üzenetére


gipsztigris
addikt

Épületen belül próbáltam.
Igazából két email jött. Az egyik azonnal az IP címmel, a másik (amiről a képet is adtam) az kb. három perc múlva, mikor holdakat fogott a telefon. 14 méteres pontosság szerepelt, de nagyjából rendben is van, mert az épületet tökéletesen fogta, csak épp a másik sarkát jelezte. Az épület nyíllal jelzett részén voltam a próba idején. :)

(#55645) Viktor0610

"Melyik GPS ad pontos helyet épületen belül?"

Például a Nexus 4! :))

[ Szerkesztve ]

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#55649) fdisk válasza dokee78 (#55646) üzenetére


fdisk
őstag

Port tv.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#55650) pete_21 válasza dokee78 (#55646) üzenetére


pete_21
addikt

Ez engem is érdekelne. Neked mi miatt nem jön be a TV24?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.