Hirdetés

2019. október 17., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-09-06 09:13:26

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#55601) atosan válasza ollie (#55600) üzenetére

atosan
(addikt)

Ez 4.1-es, szüzet úgy értettem, hogy nincs saját launcherük.
Tudom, hogy sok van, a többi telón a családban is sok van.

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#55602) #79335424 válasza atosan (#55601) üzenetére

(törölt tag)

A Launchernek ehhez nincs köze. MiniPC lelkében találtam egy konfig fájlt, amiben kivételek vannak felsorolva. Ezek nem jelennek meg a Beállítások menüben. Pl. az általam használt, custom rom beállítások menüjében nem volt "kisegítő lehetőségek" opció. De azért sikerült elővarázsolni. Igaz, nem ennek a fájlnak a módosításával, hanem az Elixír2 segítségével.

(#55603) petipetya válasza ollie (#55600) üzenetére

petipetya
(nagyúr)

Egészen pontosan 37 db. :)

(#55604) atosan válasza #79335424 (#55602) üzenetére

atosan
(addikt)

Értem, akkor a leghasznosabb dolgot képes volt a gyártó elrejteni :W
Root nélkül esély sincs előkaparni, gondolom.

Maine coon

(#55605) darvinya

darvinya
(nagyúr)

Gmail(4.9 1271612) bug:
Válasz írás közben egyszer csak és a címzetet elkezdi sokszorosítani, aztán megáll.

De erről nem tudok visszajelzést küldeni.

Xiaomi MI A2 v9 Fekete… temetkezési vállalkozó lettem!

(#55606) barnabasss

barnabasss
(tag)

Sziasztok!
Készülök körbe biciklizni a Balaton-t és arra lennék kíváncsi hogy van-e olyan app ami kilométeróra helyett működne sebességet mutat, távot mér? (xperia z)

(#55607) Silverr válasza barnabasss (#55606) üzenetére

Silverr
(aktív tag)

(#55608) barnabasss válasza Silverr (#55607) üzenetére

barnabasss
(tag)

És olyan amihez térkép is van?

(#55609) pete_21

pete_21
(addikt)

Shazam FC-zik a zene keresésénél. Legújabb verzió (Play szerint), Android 4.4.4. Nektek jól működik?
Shazam cache-t töröltem, data-ját nem szeretném.

(#55610) pete_21 válasza pete_21 (#55609) üzenetére

pete_21
(addikt)

Playen olvastam véleményeket, több ember panaszkodik különféle hibákra a legutóbbi frissítés miatt. Többen szintén FC-re panaszkodnak, valakinek Nexus 5-tel csinálja. Valószínűleg a 4.4.4-es droiddal nem kompatibilis még.

(#55611) teo77

teo77
(őstag)

Sziasztok! Jelly Bean alatt hiába telepítem a Sygic-ot a memóriakartya gyökér könyvtárából, nem fogadja el a szintén ugyanott lévő, Aura mappában található térképet. Ha fel van telepítve, és leszedem hozzá a térképet, akkor a rendszer memoriara teszi. Ami nekem nagyon nem jó, mert kevés a szabad hely nagyon. Hogy lehetne megoldani, hogy a Sygic használja az sd-kartyan lévő térkép(ek)et?
Köszönöm!

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#55613) quailstorm válasza teo77 (#55611) üzenetére

quailstorm
(nagyúr)

Aura mappa? Milyen aura mappa? Minek az?
Gyári 4.4 alatt nem fogadja el SD-ről. CM11 meg korábbiakról kéne neki.
Csapd ki az egész Sygic mappád SD-re. Aura mappával meg tényleg nem tudom mit akarsz. Azzal kb 4 évet késtél.

Mellesleg a legújabb próbaverziós Sygic nem eszi meg az akármilyen régi térképet sem.

[ Szerkesztve ]

(#55614) teo77 válasza beg (#55612) üzenetére

teo77
(őstag)

Nem warez! Megvasaroltam! De, ha a marketrol teszem fel, foglalja a helyet a térkép a telefon memóriajaban. És ezért probalkozom így.

(#55615) quailstorm válasza teo77 (#55614) üzenetére

quailstorm
(nagyúr)

Felrakod, leszedsz egy térképed, áthelyezed ext-SD-re és működnie kell. Onnantól meg oda tölt le.
Nálam, CM11-en ez van.

[ Szerkesztve ]

(#55616) teo77 válasza quailstorm (#55613) üzenetére

teo77
(őstag)

Oks, köszönöm!
A terkepet simán csak tegyem ki az sd-kartya gyokerebe a mappajaban?

[ Szerkesztve ]

(#55617) dokee78

dokee78
(félisten)

Olyan alkalmazást keresek amelyikkel be tudom állítani,hogy pl. 22-06-ig csak adott számok tudjanak elérni. A többi nem csörög ki csak némítja.
Kritériumok:
-egygombos aktiválás
-egyszerű konfigurálás
-lehetőleg magyar nyelv
-fejlesztve legyen (nem kell például olyan app amelyiket 2013 óta nem fejlesztették)
-ingyenes
-profilok (ez annyira nem fontos)

Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#55618) zsoltzsolt válasza dokee78 (#55617) üzenetére

zsoltzsolt
(addikt)

Nigths Keeper

ebben egyes funkciók nem érhetők az ingyenesben

[ Szerkesztve ]

(#55619) teo77 válasza quailstorm (#55615) üzenetére

teo77
(őstag)

Csak simán a térképek a mappajaban az ext-mem gyökerebe?

(#55620) G.I.JOE

G.I.JOE
(senior tag)

Sziasztok!

Azt szeretném megoldani, hogy minden este mondjuk 10-kor a telefonom automatikusan szinkronizáljon a gépem 1-2 könyvtárával, de csak azokat a fájlokat másolja fel, amik az előző szinkronizálás óta kerültek a forrás könyvtárba! Ha közben az előzőleg felkerült fájlokból a telefonról letöröltem valamit, azt ne másolja fel újra.Tudjátok, hogy melyik cloud tárhellyel és androidos kliensével tudom ezt megoldani?

(#55621) #79335424 válasza G.I.JOE (#55620) üzenetére

(törölt tag)

Sztem a Foldersync tudja, amit szeretnél. A felhőtárat ki is hagyhatod. Én is közvetlenül szinkronizálok vele a NAS -ra, az igényednél sokkal összetettebb feltételek alapján. Az időzítési lehetőségeit nem ismerem. Én automatizálóval határozok meg feltételeket. Ezért olyan alkalmazásokat preferálok, amik kompatibilisek (Tasker beépülők), mert ezeket az automatizálóból tudom vezérelni. A Foldersync is ilyen.

Dokee78:
Írnám, hogy nézd meg az Avastot, de a kérdésed nyomán az előbb ráakadtam a Root Call Manager -re és első találkozásra ígéretesnek tűnik. Elvileg ezt is lehet automatizálóval vezérelni (ez nekem fontos lenne, mert a VOIP alkalmazás fókuszba kerüléséhez szeretnék tiltást rendelni, de ilyen opció alapból biztosan nincs). Viszont típusspecifikus tiltás módokat lehet beállítani (pl. külön MTK SOC -hoz és Samukhoz) és a leírás szerint, kezeli a dual SIM -et is. A felület Magyar nyelvű.

[ Szerkesztve ]

(#55622) darvinya

darvinya
(nagyúr)

Gmail(4.9 1271612) bug:
Válasz írás közben egyszer csak és a címzetet elkezdi sokszorosítani, aztán megáll.

De erről nem tudok visszajelzést küldeni.

Másnál is előfordul.

(#55623) dokee78 válasza #79335424 (#55621) üzenetére

dokee78
(félisten)

Köszi megnéztem.
Magyar,egyszerűnek tűnik,de mégsem az.
Az ütemezéshez már a fizetős verzió kell.

(#55624) quailstorm válasza teo77 (#55619) üzenetére

quailstorm
(nagyúr)

/sdcard/Sygic/Maps

Ha más elkezdene b@szakodni warez miatt, nem tudom pl 1-5 megás nettel otthagynád-e a telódat órákra hogy töltsön le WiFi-ről...
Optikai net mellett is igen megterhelő volt az SGS-nek.

(#55625) zeon.hu

zeon.hu
(nagyúr)

udv!

van olyan stream app, amin a magyar nyelvű eurosport is megy?
vagy ha nem magyar, legalább az európai streamet adja (british eurosport van, de annak néha más az adása).

Ha annyi pénzem lenne, amennyit elmotoroztam, akkor... elmotoroznám!

(#55626) #79335424 válasza dokee78 (#55623) üzenetére

(törölt tag)

Nézőpont kérdése. Nekem nem tűnik annak. Az ütemezéshez sem kell feltétlenül a fizetős. Csak az E-Robot. Sztem abból elég lesz hozzá az ingyenes is. Azért a jövő idő, mert a Robot Play verziója még nem tudja egyszerűen kezelni a profilváltást. Legalábbis éjjel egykor, amikor írtam a topikjába, akkor még nem tudta. De az a fejlesztői verzió, amit 9 -kor küldött Tamás, az már igen. Kipróbáltam, a profilváltás működik. Ennyit a Robot supportról. :) A blokkolás hatékonyságát még nem tudtam tesztelni.
Ezt nem feltétlenül Neked írtam azzal a szándékkal, hogy győzködjelek, vagy bármire rábeszéljelek. Inkább csak azért, hogy meglegyen az infó, hátha rajtam kívül, más is keres olyan hívásmanager -t, aminél egyedi szempontok alapján is lehetséges a profilváltás.

(#55627) atosan

atosan
(addikt)

Sziasztok,
Még mindig ezen lovaglok, gondolom alkalmazás nincs root nélkül a háttérfolyamatok korlátozásokra?

Maine coon

(#55628) zeon.hu válasza #79335424 (#55626) üzenetére

zeon.hu
(nagyúr)

somatom,ha már itt vagy:
sikerült tesztelni a wifi connection managert?
a probléma továbbra is fennáll, bár ritkábban.

[ Szerkesztve ]

(#55629) darvinya válasza atosan (#55627) üzenetére

darvinya
(nagyúr)

Ezt hogyan tudná megtenni, ha nincs kulcsa a zárt ajtóhoz?

(#55630) Bozek válasza G.I.JOE (#55620) üzenetére

Bozek
(nagyúr)

+1 a FolderSync-nek. Kipróbáltam és működik úgy, ahogy Te szeretnéd. Ha valami nem megy, kérdezz és segítünk, addig nem törlöm a mappapárt. :)

(#55631) asdasdasd válasza barnabasss (#55608) üzenetére

asdasdasd
(tag)

Pl ez: OruxMaps

(#55632) #79335424 válasza zeon.hu (#55628) üzenetére

(törölt tag)

Nem felejtettem el, csak a shellparancsos megoldást végső fegyverként használnám. Ha átnézel a topikba, akkor láthatod, hogy az utóbbi pár napban elég sűrű a Robot mozgás. :) Tamás azon van, hogy a felmerült stabilitási problémákat orvosolja (úgy tűnik, hogy sikerrel). Ha visszaállok az utolsó, stabil, Play verzióra, abban még nincs az a funkció, ami Neked kellene. Ezért inkább megvárom a javítást és utána tesztelem a wifi hálózat tiltást. Szerencsére Tamásnál az ilyen javítás többnyire nem napokat, hanem órákat jelent.

[ Szerkesztve ]

(#55633) zeon.hu válasza #79335424 (#55632) üzenetére

zeon.hu
(nagyúr)

igen, olvastam ott is a híreket.
kösz, várok türelmesen!

(#55634) sunsun2

sunsun2
(tag)

Sziasztok!Kérdésem lenne.Hogyan tudom a fényképeket,dokumentumokat külön mappákban tárolni?Tehát fényképnézegetőn belül több mappát is létrehozni?Tudom albumok vannak de azokba sem tudom,hogyan kell bepakolni a képeket.Gondolom buta kérdés de légy szíves segítsetek.Előre is köszönöm!

(#55635) atosan válasza darvinya (#55629) üzenetére

atosan
(addikt)

Ja, azért irtam, hogy gondolom, csak bizonyosság kelett.

Maine coon

(#55636) tomy86

tomy86
(addikt)

Ha már a Foldersync szóba került. Van egy olyan gondom, hogy eddig ment a szinkron wifin, viszont legutoljára egy ilyen hibaüzenet fogadott: "Hiba történt a szinkronizálás alatt: Connection closed by peer"
Azóta csak mobilneten megy a szinkron. Eddig nem sikerült megoldást találnom. Valakinek van ötlete?

(#55637) k850 válasza darvinya (#55622) üzenetére

k850
(őstag)

Ugyan ezzel a frissítéssel nekem eddig nem produkálta.
Sony Xperia M

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#55638) raziel01

raziel01
(veterán)

Cerberus-nál van olyan, hogy riasztás ha a készülék SIM kártya nélkül vagy repülőmódban indul el.

Ha nincs benne SIM kártya akkor nincs mobilnet se és SMS se. Akkor hogy küld riasztást?
Max ha a tolvaj felmegy wifi-re, nem?

(#55639) gipsztigris válasza raziel01 (#55638) üzenetére

gipsztigris
(addikt)

Wifin már küldi is az emailt.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#55640) #79335424 válasza gipsztigris (#55639) üzenetére

(törölt tag)

Ilyenkor hozzácsapja a hálózati adatokat is?

(#55641) gipsztigris válasza #79335424 (#55640) üzenetére

gipsztigris
(addikt)

Ha jol mlexem, akkor igen. De csak egyszer próbáltam, hogy mit csinál sim nélkül.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#55642) gipsztigris válasza #79335424 (#55640) üzenetére

gipsztigris
(addikt)

Kipróbáltam. A SIM kártya hiányát azonosítatlan SIM kártyának veszi. Küldi az IP címet és a GPS pozíciót.

(#55643) #79335424 válasza gipsztigris (#55642) üzenetére

(törölt tag)

Köszi! Jó tudni.

(#55644) atillaahun válasza gipsztigris (#55642) üzenetére

atillaahun
(addikt)

Mennyire volt pontos a pozíció. Épületben tesztelted?

(#55645) Viktor0610 válasza atillaahun (#55644) üzenetére

Viktor0610
(titán)

Épületen belül? :Y Melyik GPS ad pontos helyet épületen belül? :F

Aláírás (nem kötelező megadni) - "googlehater analóg wanabe gdpr remete" <- Nem én!!! :-DDD

(#55646) dokee78

dokee78
(félisten)

Van már a TV24-nek használható alternatívája?

(#55647) quailstorm válasza Viktor0610 (#55645) üzenetére

quailstorm
(nagyúr)

Galaxy S5 és LG GT540 átvitte a társasházat eddig kezemben járt telefonok közül.

(#55648) gipsztigris válasza atillaahun (#55644) üzenetére

gipsztigris
(addikt)

Épületen belül próbáltam.
Igazából két email jött. Az egyik azonnal az IP címmel, a másik (amiről a képet is adtam) az kb. három perc múlva, mikor holdakat fogott a telefon. 14 méteres pontosság szerepelt, de nagyjából rendben is van, mert az épületet tökéletesen fogta, csak épp a másik sarkát jelezte. Az épület nyíllal jelzett részén voltam a próba idején. :)

(#55645) Viktor0610

"Melyik GPS ad pontos helyet épületen belül?"

Például a Nexus 4! :))

[ Szerkesztve ]

(#55649) fdisk válasza dokee78 (#55646) üzenetére

fdisk
(őstag)

Port tv.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤ Honor 8 32gb ¤¤¤

(#55650) pete_21 válasza dokee78 (#55646) üzenetére

pete_21
(addikt)

Ez engem is érdekelne. Neked mi miatt nem jön be a TV24?

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.