Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55201) air válasza -atesz- (#55200) üzenetére


air
nagyúr

Root, Xposed, Knock Code. De nem teljesen ugyanaz, mint az LG féle. Ahhoz kernel szintű támogatás kell.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#55202) 7Sony7


7Sony7
addikt

Üdv! Valami naptár widget szerűség kellene, ami az aktuális napon kiírja az aktuális felírást a képernyőn widgetben, és egész nap kint marad, nem tűnik el, mint a notifi barból, ha nyugtázom. Láttam már ilyet, csak nem tudom hogy keressem. Tudok ilyet?

-

(#55203) gipsztigris válasza -atesz- (#55200) üzenetére


gipsztigris
addikt

TouchControl a neve, de nem minden készülékkel működik.

[link]

[ Szerkesztve ]

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#55204) Baku válasza St3ven (#55197) üzenetére


Baku
aktív tag

Nálam (Galaxy S4 Zoom) ha a felajánlott szóra hosszan tartva rányomok, felugrik egy
ablak és felkínálja a törlés lehetőségét. ..

(#55205) jurzsolt válasza 7Sony7 (#55202) üzenetére


jurzsolt
tag

A Smooth calendart használom erre, ha jól értelmeztem a kérdésed.

[ Szerkesztve ]

(#55206) 7Sony7 válasza jurzsolt (#55205) üzenetére


7Sony7
addikt

Ilyesmire gondoltam, köszi.

-

(#55207) dave0825 válasza #79335424 (#55199) üzenetére


dave0825
őstag

Kösz a segítséget, kipróbáltam a programot, de nem igazán akart működni. Néha hallottam a másik felet, de csak tized másodpercekre. Viszont a Wi-Fi Talkie nevű app egyelőre úgy néz ki, hogy jól működik, kipróbáltam 2 telefonon, és hallani rendesen mindkét felet, wifi hotspottal kapcsoltam össze.
A héten kipróbáljuk élesben is motoron barátnőmmel :)
Kösz még egyszer Neked is, és (#3889) Doosa-nak is, ott találtam rá a programra :)

[ Szerkesztve ]

Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

(#55208) Szmeby válasza oncsi (#55198) üzenetére


Szmeby
tag

Ugyan nem helyesírás ellenőrző, vagy hacker's keyboard, de sikerült 1 billentyűre redukálnom az ékezetes betűket.

Jobb szélen az enter fölé tettem külön az ékezeteket, a cucc meg szépen összeforgatja azokkal a betűkkel, amelyekkel tudja. Így lesz az o + ˝ kombóból ő, stb. Az már csak hab a tortán, hogy az összes ékezetet rányomoríthattam 1 gombra, a húzás irányától függ, hogy melyiket használja.
Ja, ez a Multiling keyboard. Nem sokat gépeltem még vele, de egyelőre tetszik.

(#55209) #79335424 válasza dave0825 (#55207) üzenetére


#79335424
törölt tag

Azért ne igyál előre, mint a medve nővére! Én teszteltem olyan szettet, ami erre lett kitalálva. Hááát... Száz fölött, sisakban, kétszer meggondolja az ember, hogy mondjon -e valamit. Arról nem is szólva, hogy nem azért költöttem egy csomót kipuffogóra, hogy a csajomat hallgassam. Bambulja a tájat és élvezze, ahogy vibrál a 3,14..ja alatt a HD. :D

(#55210) darvinya válasza Szmeby (#55208) üzenetére


darvinya
titán

AnySoftKeyboard-nál 4 soros qwertz teljes magyar billentyűzet van, nem kell külön nyomogatni kombinációkat.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#55211) St3ven válasza Baku (#55204) üzenetére


St3ven
addikt

Nekem sajnos nem.:(

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#55212) xSide válasza Szmeby (#55208) üzenetére


xSide
őstag

A smart keyboard módosításommal 4 soros vagy a kibővített karakterek egyszerűen elérhetőek :)
A smiley szerkesztővel meg pl. a mobilarenára linkeket, képeket is be lehet illeszteni a tag-ekkel...

B]1. bővített 3 soros karakterkiosztás (megjelenik külön gombon az á é í ö ü karakter).

2. ékezetes karakterek külön a felső sorban (4 soros), mely sokak kérése volt!

:

[ Szerkesztve ]

(#55213) MurdR válasza xSide (#55212) üzenetére


MurdR
veterán

Te fejleszted, és van benne smiley szerkesztő? Na mindjárt meg is nézem. :D

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#55214) vadasz70


vadasz70
aktív tag

Sziasztok! Olyan kérdésem lenne hogy Samsung telefonra van olyan alkalmazás amivel tudnám a tv irányítani és billentyűzet is van rajta esetleg képeket átküldeni is lehet nem vagyok még a témában otthon. köszönöm

(#55215) air válasza vadasz70 (#55214) üzenetére


air
nagyúr

Milyen TV? Ha van benne wifi, akkor tudod irányítani. Ha van benne DLNA funkció, akkor tudsz "átküldeni" - mondjuk inkább úgy, hogy megjeleníteni - képeket. A billentyűzet támogatás szintén a TV készüléktől függ.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#55216) dokee78 válasza xSide (#55212) üzenetére


dokee78
félisten

Opera Mini alatt is működik a link és tag beszúrása?
Ha igen akkor kérem.

(#55217) vadasz70 válasza air (#55215) üzenetére


vadasz70
aktív tag

Szia! UE46ES7000 a típusa.

(#55218) arti1121


arti1121
senior tag

tapasztalat alapján melyik a legjobb Epub olvasó ami megfelel ezen követelményeknek?

-magyar nyelvű
-könnyen kezelhető, kijelölhető
-hozzáfűzhető jegyzet és esetleg kezelje a pdf-et. jelenleg a moon reader + használom

köszi

Sunwayman C20C, C22C, C23C, V60C, OLIGTH SR52UT, Nitecore HC65, MH20GT, HC65, TIP, TUP....TIP2

(#55219) air válasza vadasz70 (#55217) üzenetére


air
nagyúr

Az mind a hármat tudja.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#55220) Viktor0610 válasza air (#55219) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

És az is a legjobb? :D :P

Samsung Galaxy A54

(#55221) petipetya válasza arti1121 (#55218) üzenetére


petipetya
nagyúr

Epub:
Mindegyik funkció elérhető a Play Könyvek esetén, ráadásul a gépen és telón ugyanazt látod az online szinkron miatt.

PDF:
Ezt már egyáltalán nem kényelmes vele kezelni, de nem is erre való. PDF-re egy külön olvasót tudok ajánlani. Most a fizetős EZ PDF Reader van fent, ez tudja a fenti paramétereket a PDF-ek esetén is.

"nincs rá lezsóidő"

(#55222) Bozek válasza arti1121 (#55218) üzenetére


Bozek
nagyúr

És mi a bajod a Moon+ Reader-el?

(#55223) dokee78 válasza arti1121 (#55218) üzenetére


dokee78
félisten

Cool Reader az alternatíva még,én például arról váltottam a Moon Readerre.

(#55224) air válasza Viktor0610 (#55220) üzenetére


air
nagyúr

Milyen szempontból?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#55225) vadasz70 válasza air (#55219) üzenetére


vadasz70
aktív tag

És ehhez nem kell program hogy használjam?

(#55226) air válasza vadasz70 (#55225) üzenetére


air
nagyúr

DLNA lehet a készülékben, attól függ milyen márka, milyen rom, stb.
Távirányítóhoz kell alkalmazás. Play-en van egy csomó, keress a "smart", "remote", "control" szavakkal. Ajánlani nem merek/tudok semmit, mert eléggé korlátozott ezeknek az alkalmazásoknak a kompatibilitása.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#55227) zeorsdfd válasza arti1121 (#55218) üzenetére


zeorsdfd
senior tag

Tapasztalat alapján a Moon Reader+ a legjobb nálam.
Összehasonlítva mással, szintén:-)

[ Szerkesztve ]

(#55228) Edi77


Edi77
őstag

Sziasztok! Javasoljatok nekem legyetek szívesek szkennelő progit ( rengeteg van fönt, tudom, de a bőség zavara miatt nem tudok dönteni ), illetve egy olyan progit keresnék, amivel a teló csörgési hangereje szabályozható, mert túl halkan csörög, ha eggyel magasabbra van állítva a hangerő, akkor meg nagyon hangos.

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#55229) pikszel válasza james001 (#55025) üzenetére


pikszel
őstag

SketchBook Mobile Express. Remek alkalmazás és nálam egy GT540-en 2.3.7 alatt is simán fut.

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#55230) LonGleY válasza Edi77 (#55228) üzenetére


LonGleY
veterán

Lehet, első körben én sem tudnám szűkíteni a listát, inkább gyűjtök... Amúgy mi a cél?

CamScanner + CamScanner License

Mobile Doc Scanner Lite | Mobile Doc Scanner

Droid Scan Lite | Droid Scan Pro PDF

A hangerőnél megoldás lehet az is, ha a hanganyagot PC-n egy fokkal halkabbra szerkeszted Audacity-vel, így egy kicsit finomabban állíthatod a hangerejét (ebben tudok segíteni, ha megtalálod a hangfájlt és át tudod küldeni).

[ Szerkesztve ]

(#55231) Edi77 válasza LonGleY (#55230) üzenetére


Edi77
őstag

Köszönöm szépen, kipróbálom a szkennelő progikat.

Lehet, nem jól fogalmaztam a másik kérésemet illetően :B Maga a telefon hangereje ilyen gyárilag, csak gyári csengéseket használ a barátnőm a telón (Sony M2 4.3 rendszerrel.) Na, ez vagy túl halk, vagy, ha eggyel magasabbra van véve a hang, akkor meg túl hangos. Valahogy a kettő közé kellen optimalizálni. :)

Szkennelésnél: gyors, egyszerű legyen, felhős mentés ill email küldés.

[ Szerkesztve ]

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#55232) LonGleY válasza Edi77 (#55231) üzenetére


LonGleY
veterán

szkennelés: Ahogy olvasom, mindegyik tud mindenféle felhőbe menteni. A használhatóságukról nincs tapasztalatom.

hangerő: Majd lehet rámcáfolnak, de szerintem egy progi ezen nem segít. Ezért javasoltam azt, hogy ha megvannak a gyári csörgések, halkítok a fájlokon egyet. Azokat visszapakolva már moderáltabb hangerőn szólalnának meg, talán pont a kellő mértékre beállítható módon.

De lehet, hogy root nélkül ez csak úgy megvalósítható, ha valaki lesz oly kedves és egy ZIP-ben elküldi az adott készülék hangjelzéseit. Abban az esetben a visszaút már könnyebb, mert - ha nem is sikerül a megfelelő gyári mappába pakolni őket, hogy a szokásos menüből kiválaszthatók legyenek - az Androidnál nincs olyan megkötés, hogy miket választhatsz ki csörgésnek.

[ Szerkesztve ]

(#55233) mobilizmo válasza zeorsdfd (#55227) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Érdekes, hogy FBReadert valahogy mindenki kihagyja. Pedig az összehasonlítás alapján is az egyik (ha nem a) legjobb és ad-free. Én nagy megelégedéssel használom 2 éve, CoolReaderről váltottam.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#55234) ollie válasza mobilizmo (#55233) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

És teljesen ingyenes.

***

(#55235) dokee78 válasza dokee78 (#55216) üzenetére


dokee78
félisten

UP

(#55236) LonGleY válasza dokee78 (#55216) üzenetére


LonGleY
veterán

Ez csak szimpla szövegbevitel, persze, hogy működik. Amúgy túl van ez lihegve... én sokszor simán kézzel írom be a tag-eket (szintén Smart Keyboard Pro-t használok).

[ Szerkesztve ]

(#55237) Edi77 válasza LonGleY (#55232) üzenetére


Edi77
őstag

Azt hiszem, a CamScanner nekem szuper lesz. Gyári hangokat hogy lehet leszedni zip-be?

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#55238) LonGleY válasza Edi77 (#55237) üzenetére


LonGleY
veterán

Hát, tudni kell, hogy a készüléken hol találhatók, de az is lehet, hogy nem hozzáférhetők. Esetleg külön megvan valahol, majd rákeresek. Így találtam meg az első HTC One hangjait is, amiket azóta használok, mert jobban szólnak a One V sajátjainál). Itt a pakk: HTC One Sounds.zip

Visszafele annyit tudok, hogy - legalábbis a HTC-men - az SD kártya gyökérkönyvtárába kell pakolni a hangokat (Alarms, Notifications és Ringtones nevű mappákba), hogy a beállítások is felismerjék.

[ Szerkesztve ]

(#55239) Edi77 válasza LonGleY (#55238) üzenetére


Edi77
őstag

Akkor ez a rész kicsit időigényesebb művelet lesz, jelenleg nincs a közelben a telefon. Köszönet a segítségért!

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#55240) petipetya válasza Edi77 (#55239) üzenetére


petipetya
nagyúr

Hogy leszel így függő, ha nincs nálad a telefon éjjel-nappal?

"nincs rá lezsóidő"

(#55241) LonGleY válasza petipetya (#55240) üzenetére


LonGleY
veterán

Nem a sajátjáról van szó, ha figyelmesen olvastad.
Tanusíthatom, hogy Edi77 már függő. No worriez.. :]

[ Szerkesztve ]

(#55242) Edi77 válasza petipetya (#55240) üzenetére


Edi77
őstag

Függő? :) Az enyém folyton velem van, ettől függőbb nem lehetek :)

(#55241) LonGleY : :))

[ Szerkesztve ]

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#55243) dokee78 válasza LonGleY (#55236) üzenetére


dokee78
félisten

Csak sajnos nem ismerem a tageket. :(

(#55244) LonGleY válasza dokee78 (#55243) üzenetére


LonGleY
veterán

Akkor itt az ideje tanulmányozni kicsit egy asztali böngészőben, hogy mi is történik, amikor linkelsz, vagy off-ba teszel egy szövegrészletet. Ennél bézikebb "HTML-programozás" már nincs is. A lényeg, hogy van egy nyitó- és egy zárótag. A kettő közt annyi a különbség, hogy a kapcsos zárójeleken belül a zárótag /-val kezdődik.

[B]Ez a szöveg ki lesz emelve.[/B]

[OFF]Ez a szöveg off.[/OFF]

[L:ez-pedig-maga-a-link]Egy egy linkelt szöveg.[/L]

Stb. A kis- és nagybetű a tagekben amúgy nem számít.

[ Szerkesztve ]

(#55245) twine válasza vadasz70 (#55225) üzenetére


twine
addikt

AllCast

Amig nem tudta a droid alapból (4.4.4) a tükrözést stb... addig ezzel küldtem a Chromecastra a médiát telefonról...havernál apple tv-re is tudtam vele küldeni, droidról...van fizetős változata is,,de szvsz. először ezt próbáld ki ;)

[ Szerkesztve ]

(#55246) zeorsdfd válasza mobilizmo (#55233) üzenetére


zeorsdfd
senior tag

Egy ideig én is játszottam vele, aztán kellett pdf olvasás is, és bizony kellett autoscroll és gesztusvezérlés is...na, ezért vettem meg a moonreadert:-)

(#55247) dokee78 válasza LonGleY (#55244) üzenetére


dokee78
félisten

:R

(#55248) petipetya válasza Edi77 (#55242) üzenetére


petipetya
nagyúr

Azért. :)

"nincs rá lezsóidő"

(#55249) atillaahun válasza Edi77 (#55239) üzenetére


atillaahun
veterán

/system/media/audio/ringtones alatt vannak a gyári csengőhangok általában ha nem valami múlt századi droid-ról van szó. :U

ES Explorer-rel pl. könnyen hozzáférhető.

Egyébként a hangerő gyárihoz képesti több lépcsős szabályozásával én még csak custom rom alatt találkoztam, nem tudom egy sima program root nélkül képes-e ezt állítani, úgyhogy szerintem is Longley javaslata a legegyszerűbb.

[ Szerkesztve ]

(#55250) Edi77 válasza atillaahun (#55249) üzenetére


Edi77
őstag

Köszönöm! A sony Xperia M2 4.3-mal nem kifejezetten múlt századi droid ;)

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.