Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151201) Mr. Y válasza tonyrulez (#151199) üzenetére


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

Régebbi rendszereken ha lehúztad a fejlécet, megjelent jobb felül a beállított profil képe. Arra kattintva lehetett beállítani ilyeneket. A mai rendszerekben már nem tudom, hol lehet elérni.

But who is watching the guardians?

(#151202) szita.erno


szita.erno
aktív tag

Tudtok ajánlani egy távirányító alkalmazást. Huawei Mate 20 pro ra.

'Tiszteld őseidet, mert rajtok keresztül nyertél életet és örököltél Istent és Hazát."

(#151203) Ayg0


Ayg0
senior tag

Sziasztok!

Egy régi Xiaomi Mi 4c teló + LinageOS 14.1 rendszerre szeretném felhúzni a Huawei Appgallery alkalmazást, de 'Gond volt a csomag elemzésekor' hibaüzenetet dob.
Harmadik féltől származó appok telepítése engedélyezett, az Appgallery pedig az ofisől szájtról származik, és nincs se vírusírtó, se egyéb biztonsági app a készüléken, ami bezavarhatna.

Valakinek ötlet, hogyan lehet ráerőszakolni?

[ Szerkesztve ]

"A Celeron egy olyan gyár ami az Intelnek készít olcsó, megbízható processzorokat, ezért felesleges a Pentiumokért plussz pénzt fizetni."

(#151204) Somatom válasza szita.erno (#151202) üzenetére


Somatom
veterán

Felejtsd el, mindegyik kamu! A csaj felé irányítod, nyomod a cumi gombot, de semmi eredmény. Tejelés, vagy smúzolás nélkül nem lesz cumi. :( ;]

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#151205) crok válasza Ayg0 (#151203) üzenetére


crok
Topikgazda

Architektura stimmel? A minSDK szerint a Nougat-od tamogatott? Linket dobsz az apk-ra amit probalsz feltenni? Amugy a Huawei keretrendszeret nem igenyli?

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#151206) crok válasza szita.erno (#151202) üzenetére


crok
Topikgazda

AnyMote
IR Remote Control
SURE - Smart home and TV Universal REmote
Xiaomi-n nekem ezek mennek jol.
Annyi, hogy a beallitasokban at kellett allitani alternativ IR parancsok hasznalatara.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#151207) Bozek válasza Somatom (#151204) üzenetére


Bozek
nagyúr

A tejelős az más szakma. :D

(#151208) Ayg0 válasza crok (#151205) üzenetére


Ayg0
senior tag

Első kettőre nem tudom a választ. Kerestem a FAQ-ban, és az oldalon is, de nem látom. Laikusként gondolom, de 7.1 szerintem simán támogatott(nak kellene legyen).

Appgallery

Keretrendszer alatt nem tudom mit kell érteni. HMS core-t?

"A Celeron egy olyan gyár ami az Intelnek készít olcsó, megbízható processzorokat, ezért felesleges a Pentiumokért plussz pénzt fizetni."

(#151209) crok válasza Ayg0 (#151208) üzenetére


crok
Topikgazda

aapt d xmltree com.huawei.appmarket.2101122136.apk AndroidManifest.xml | grep -i "\(min\|target\)sdk"
A: android:minSdkVersion(0x0101020c)=(type 0x10)0x15
A: android:targetSdkVersion(0x01010270)=(type 0x10)0x1d
A minSdk 0x15 vagyis 21 az meg Android 5.0
de targetSdk 0x1d vagyis 29 az meg Android 10, az azért elég messze van.

Egy logcat-et kérj ki és keress rá arra, hogy com.huawei.appmarket, ott lesz hogy miért nem tudta feltenni, szerintem nem támogatott az OS verzió.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#151210) Predator2 válasza crok (#151196) üzenetére


Predator2
addikt

Nálam nem működik. Más nem használja ezt az alkalmazást? Valakinek esetleg nincs kedve kipróbálni, hogy nála működik e? :B

Nálam azt írja, hogy sikeres művelet, de az égvilágon semmi változás nem történt. :W

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#151211) crok válasza Predator2 (#151210) üzenetére


crok
Topikgazda

Nekem se megy..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#151212) Oldman2


Oldman2
veterán

Lehet hogy nem jó topikba írok, de a téma erősen Android.

Pár hónapja kaptam a Google-től jóváírást, amiből még van egy pár HUF az egyenlegen. Ez egy idő után elvész.

Hogyan tudom ezt megnövelni olyan összegre, amit épp le tudnék vásárolni?

Sajnos az a megoldás nem működik, hogy az egyenlegből menjen pl. 110 HUF, a többit meg vonja a fiókhoz kapcsolódó bankkártyáról.

(#151213) Mcrazy válasza Oldman2 (#151212) üzenetére


Mcrazy
őstag

Feltöltő kupon?

Üdv: Mcrazy

(#151214) Fall-N válasza tonyrulez (#151199) üzenetére


Fall-N
veterán

MIUI-n második asztal a neve, amúgy fel lehet tenni hasonlót a Parallel Space néven keress a Playen.

(#151215) Fall-N válasza crok (#151196) üzenetére


Fall-N
veterán

Sajnos sehogy. Próbáltam az előző mentésbe beleírni csatornákat, de nem volt képes utána ezt a módosított mentést visszaállítani. Az új import meg nem müködik, gondolom változott a YT-n valami. Egyedül a régi mentést tudja csak visszaállítani, az meg már nekem nem jó, mert jöttek hozzá újak és párat töröltem azóta.

[ Szerkesztve ]

(#151216) crok válasza tonyrulez (#151199) üzenetére


crok
Topikgazda

Ha nem MIUI akkor "duplikálásra" vagy izolalt kornyezetben futtatásara ezeket ajanlom (a Google Work profile feature az alapja mindnek alapvetoen):

Shelter
Island
Parallel Space

A feltelepitett appok kozul tudsz ide ezekbe attenni de utana az "eredetit" akar torolheted is (pl. ha csak elkulonitve akarnal egy appot hasznalni, siman nem). A Shelter es az Islan open source, a Parallel Space-t meg az LBE csinalja, ugyanez van a MIUI-ban app duplikacionak hasznalva. Inkabb offba tettem mert az eredeti keres nem ilyesmire vonatkozott es csak kesobb jott elo hasonlo keres.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#151217) Oldman2 válasza Mcrazy (#151213) üzenetére


Oldman2
veterán

Köszi a tippet.

Le akarom nullázni az egyenleget. Nem gondolom, hogy pl. 1.297 Ft összegű kupont kapnék bárhol is.

(#151218) Somatom válasza crok (#151216) üzenetére


Somatom
veterán

Hmmm... Ezzel futtathatnék root nélkül két Telenor appot, különböző számokkal?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#151219) crok válasza Somatom (#151218) üzenetére


crok
Topikgazda

Elvileg igen. Csak azt nem tudom mit takar a "kulonbozo szamokkal". Gondolom ha a belepeshez kell akkor szerintem megy. Banki appok kulon loginnel mennek siman pl, email appok is.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#151220) Fall-N válasza Oldman2 (#151217) üzenetére


Fall-N
veterán

Nem a kupon elérhetősége a kérdés. Az inkább, hogy a mi régiónkban elérhető-e a beváltása, mert eddig nem működött és itthon nem is kapható most sem sehol. Persze interneten és külföldön lehetne venni.T

Telenor ki majd belépéssel működött eddig is. Amúgy is kér SMS azonosítást, így nem marad belépve az alkalmazásban.

[ Szerkesztve ]

(#151221) Somatom válasza crok (#151219) üzenetére


Somatom
veterán

Számlafizetéshez, ügyintézéshez kell a beregelt szám. De, az app csak egy számot (egy előfizetést) tud kezelni. Tehát ki kell lépni és a másik számmal újra beregelni, ami fölösleges procedúra (dual SIM, különböző Telenor előfizetésekkel).

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#151222) crok válasza Somatom (#151221) üzenetére


crok
Topikgazda

Akkor probalj ra mert kb. pont erre (is) jok ezek.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#151223) Somatom válasza crok (#151222) üzenetére


Somatom
veterán

Köszi!

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#151224) Oldman2


Oldman2
veterán

Android Reminder alkalmazás

Keresek egy valóban normális, kellően átgondolt „Reminder” appot...

Bízva abban, hogy valaki "ráharap" és mert személyesen érint a téma, nyitottam rá egy külön topikot.

Megköszönöm, ha átolvassátok...
:R

(#151225) tonyrulez válasza crok (#151216) üzenetére


tonyrulez
őstag

Lehet félreértettél. Nem appokat akarok klónozni, hanem csak akarok 2 profilt, aminél váltogathatom hogy milyen ikonok és widgetek vannak kint a launcherben. Mondjuk otthoni profilnál legyen kint a Gmail, zenelejátszó, podcast widget, munkaprofilnál meg az Outlook naptár, TickTick, munkaidő nyilvántartó widget, stb. Persze ez megoldható úgy hogy egymás után beteszek ennyi oldalt a launcherbe, aztán mindig átpörgetek a megfelelőre, de már így is sok oldalam van, és szeretnék 2 váltogatható profilt.

4 8 15 16 23 42

(#151226) crok válasza tonyrulez (#151225) üzenetére


crok
Topikgazda

Igen, azt azert is tettem offba.
Nem tudok kifejezetten ilyen launcher-t, en is max. ,novaban csinalnek tobb tabot..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#151227) Somatom válasza crok (#151226) üzenetére


Somatom
veterán

Nem tudom, hogy lehetne-e automatizáltan alapértelmezést váltani. Arra gondolok, hogy két launcher, a két profilhoz. Rémlik vmi launcher switcher app.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#151228) dzsordzs69 válasza tonyrulez (#151225) üzenetére


dzsordzs69
senior tag

Nem tudom, hogy milyen teló, de ha esetleg MIUI, akkor a második asztal jó lehet.

(#151229) crok válasza dzsordzs69 (#151228) üzenetére


crok
Topikgazda

Csak azzal meg kapna kvázi egy teljesen "új" rendszert (megvan a work profile-ban határozva hogy mi az ami "közös" és mi az ami nem), az ide-oda lépkedés egy-egy restart gyakorlatilag, neki csak a launcher-ben kéne két szett alkalmazás, egy melós meg egy nem melós, ezért nem tettem én se on-ba ezt végül.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#151230) schumi


schumi
aktív tag

sziasztok
olyan progit tud valaki amivel android telót el lehet érni PC-ről (lehetőleg úgy hogy ne kelljen levenni a telóról a képernyőzárat se, és emelett elérjem teljesen a telón az appokat is) - kábeles megoldás is jó lenne, de wifi lenne a tuti ha létezik egyáltalán ilyen

köszi :R

Ami nehéz, ahhoz kell egy kis idő, a lehetetlenhez valamivel több. . . . . . Impossible is nothing

(#151231) crok válasza schumi (#151230) üzenetére


crok
Topikgazda

Mit szeretnel pontosan csinalni? Ket otletem is van.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#151232) Bozek válasza schumi (#151230) üzenetére


Bozek
nagyúr

AnyDesk

(#151233) schumi válasza crok (#151231) üzenetére


schumi
aktív tag

csak annyit hogy be tudjak vinni alkalmazásokba teló megnyitása nélkül adatokat (pl. kalóriaszámláló /yazio/ -tudom van erre olyan is ami pcn is elérhető, de nekem az nem jött be)

#Bozek
köszi megnézem majd

[ Szerkesztve ]

Ami nehéz, ahhoz kell egy kis idő, a lehetetlenhez valamivel több. . . . . . Impossible is nothing

(#151234) crok válasza schumi (#151233) üzenetére


crok
Topikgazda

Akkor talán az AnyDesk lesz a jó, igen, az volt az egyik, a másik a GUISCRCPY lett volna, adb-vel (akár USB-n akár ADB network-el) láthatod a készülék kijelzőjét és irányíthatod a készüléket egérrel / billentyűzettel.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#151235) Fall-N válasza crok (#151226) üzenetére


Fall-N
veterán

Tabosat tudok csak én is. Azt viszont sok tudja. Rootless, Shade, Hyperion, Nova, Smart, Pear stb.
Esetleg a KWGT tud widgetként vagy a KLWP elő háttérként időzítve vagy Tasker beépülővel így profilt váltani. Persze előtte meg kell csinálni őket.

Esetleg a CAF widget tud még hasonlót (contextual app folder) [link]

[ Szerkesztve ]

(#151236) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Hogyan lehet beállítani, hogy telefonálás közben jelezze a telefon a közben bejövő hívásokat? Édesanyámnak van ilyen problémája, és eddig működött is a dolog, de most valamiért nem. Egy LG telefonról van szó.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#151237) crok válasza Rigormortiis (#151236) üzenetére


crok
Topikgazda

Ez inkább a készülék topikjába való kérdés mint az Android alkalmazásokba (ha van topikja). Aztán jó lenne tudni pontosan milyen készülék, milyen rendszer fut rajta.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#151238) ollie válasza Rigormortiis (#151236) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szolgáltatói beállítás, hogy amikor beszélgetés közben más hívja, az új hívót várakoztatja (nem pedig foglaltat jelez neki), közben meg a hívott fél telefonálás közben jelzést hall, hogy van egy másik hívó.

***

(#151239) Aurig@


Aurig@
őstag

Üdv!

A böngésző bővítményt lehet frissíteni valami úton-módon vagy az automatikus?
Konkrétan Kiwi böngésző, Adguard bővítmény.
Jelenleg a 3.5.31-es verzió van telepítve. Ez lehet a legfrissebb vagy van újabb is?

Köszönöm

[ Szerkesztve ]

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#151240) crok válasza Aurig@ (#151239) üzenetére


crok
Topikgazda

Automatikus, a 3.5.31 a mostani legfrissebb (legfelső sticky thread).

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#151241) Aurig@ válasza crok (#151240) üzenetére


Aurig@
őstag

Ok, köszi! :R

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#151242) Oldman2


Oldman2
veterán

Fura problémám van, hátha van valakinek ötlete.
:F

Két Google fiókom van. Anno, amikor még nem volt Családi megosztás (CSM), a fő fiók mellé létrehoztam egyet, amiben onnantól kezdve a vásárlásokat bonyolítottam.

Most utánanézve, két alkalmazás van, amit még ma is használok és úgy gondoltam, hogy a CSM segítségével ezeket meg tudom a fő fiókkal osztani, így csak ezek miatt nem kell majd használnom a 2. fiókot is.

A gond ott van, hogy bár elvileg a CSM fordulópontja 2016.07.02 volt és ezek később lettek megvásárolva, nem tudom őket feltelepíteni.

Sőt, most eljutottam abba az állapotba, hogy már a 2. fiók ismételt aktiválásával se mennek fel.

MI a fene okozhat ilyen problémát?

Az egyik alkalmazás supportja ajánlotta, hogy indítsam újra a telót, meg töröljem a Play áruház Cache-ét, de egyik se segített.

Van-e bármi ötletetek?

(#151243) Ayg0 válasza crok (#151209) üzenetére


Ayg0
senior tag

Köszönöm, de lövésem sincs, hogy kell ezeket +csinálni / hova kell bepötyögni. :(

[ Szerkesztve ]

"A Celeron egy olyan gyár ami az Intelnek készít olcsó, megbízható processzorokat, ezért felesleges a Pentiumokért plussz pénzt fizetni."

(#151244) crok válasza Ayg0 (#151243) üzenetére


crok
Topikgazda

Root van? Matlog-ot tedd fel, mentsd el amit kiad, juttasd el.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#151245) lomposfarkas válasza Rigormortiis (#151236) üzenetére


lomposfarkas
tag

Erre a hívásvárakoztatás funkciót kell bekapcsolni. Ez hálózati funkció, de a készülékek menüjében aktiválható (a menüben ott, ahol, ugye). Ha él, akkor fennálló beszélgetés esetén a harmadik fél hívását hanggal és a kijelzőn jelzi.

(#151246) fulton


fulton
addikt

Milyen vírusirtót ajánlanátok Andorid 8.1 tlóra? (samsung)
Vagy a beépített "eszköz biztonság futtatása" elegendő?
-----------
Azt csinálja egyfolytában a telefon, hiába indítom újra, hogy az email, a gmail alkalmazásra magától fel dobja hogy "leállt", valamint a Huawei egészség app is. Ha rámegyek a visszajelzés küldésére, szintén összeomlik..érthetetlen . Rögtön ujra indítás után jelentkezik a probléma. Legutóbb a HMS Core frissült, gyanakszom hogy talán ő ludas, de pas. Manuálisan nem raktam fel semmit az utóbbi időben. Teljesen magától jelent ez meg.

[ Szerkesztve ]

(#151247) turbulencia8 válasza fulton (#151246) üzenetére


turbulencia8
őstag

Ha ez virus miatt van, a Bitdefender le fogja szedni.

(#151248) WhiteWalker válasza fulton (#151246) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Szerintem ezt nem vírus okozza. Más van a háttérben.

(#151249) p5quser válasza fulton (#151246) üzenetére


p5quser
tag

Üdv!
Távolítsd el az Android system webview frissítéseit és működni fog.

(#151250) fulton válasza WhiteWalker (#151248) üzenetére


fulton
addikt

Mi lehet?
Mas app ok is ezt csinálják.
Most ujra raktam az appokat de pici ido és megint összeomlanak. Frissitessel is probalkoztam reset...de semmi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.