Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#150801) Somatom válasza Somatom (#150794) üzenetére


Somatom
veterán

Kijelölöd, másolod, ennyi. Később hozzáírhatsz bármit.
Én még a böngészős könyvjelzőimet is vágólapkezelőben tárolom. Így böngészőtől függetlenek maradnak és szinkronizálódnak az összes droidomra.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#150802) Per Me válasza kano (#150786) üzenetére


Per Me
tag

A Smart Notify (több hasznos dolog mellett) ezt is tudja.

(#150803) helixP válasza S e t h (#150800) üzenetére


helixP
nagyúr

Igen! Nagyon régóta kerestem már ezt a feature-t.

Egyelőre úgy tűnik, hogy ez a böngésző mindent tud, amit elvárok egy mobilböngészőtől :)
Tördel, gesture navigation, olvasó mód, hangerős lapozás, bottom bar, ami el is tűnik, egyelőre nagyon pöpi!
Köszönöm annak, aki feldobta!

(#150804) batai15


batai15
félisten

Sziasztok sms érkezett .
210302 11:58 Kàrtyàs vàsàrlàs: -799 HUF; GOOGLE *Google Play Ap, GB 650-253-0000 GOOGLE *Google Play Ap;
Ez mi lehet ? Nem találom a vásárlási előzményekben és emailek között sem .
Google tette volna ?közben utána néztem a vissza térítési oldalon elvileg a true phone újította meg magát.

[ Szerkesztve ]

(#150806) w751230


w751230
tag

Sziasztok, egy egyszerű mp3 cutter lenne amit keresek.
Párom talált youtube-n egy zenét. Ezt le is szedtem neki TubeMate-val, de az elejét le kellene vágnom.

Előre is köszönöm szépen.

(#150807) antal750 válasza Somatom (#150768) üzenetére


antal750
aktív tag

Ha a szövegtördelésre gondolsz az uc browser mini is tudja.. Teljesen jól

[ Szerkesztve ]

(#150808) Somatom válasza helixP (#150803) üzenetére


Somatom
veterán

A tördelésre melyik menüpontban lehet rávenni?
Az asztali kliens módot sem találom.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#150809) karldergroße válasza Somatom (#150808) üzenetére


karldergroße
senior tag

Nincs rajta tördelés, most próbáltam. Nem nagyon van rá szükségem, de kétségtelenül ez egy hatalmas mínuszpont.

(#150810) crea1984


crea1984
tag

Sziasztok!
Nagyon fontos dologban kérném a segítségeteket, amire eddig még nem találtam megoldást.
A megoldandó feladat, ha hív egy adott szám annak a hívására, az övét elutasítsam és hívjak fel egy másik telefonszámot automatikusan...
A hívásátirányitoskat megtaláltam már, de az nem megoldás, hisz nem tudok 1 számra szűkíteni és nem az én telefonszámom jelenne meg a fogadó oldalán. . Black listes appok között sem találtam még hasonlót, csak simán elutasításnak....
Van erre valami APP vagy megoldás?
Választ, ötletet előre is köszönöm :)

Amiért erre szükségem volna, garázst adok ki, és a kapu elektromos, de olyan hülye módszerrel megoldott, hogy telefonhivásra nyilik ki. Ezzel nem is lenne gond, ha elég rugalmas lenne a kivitelető cég, de ha én szeretnék egy telefonszámot hozzárendelni akkor hetekig nem oldják meg, ami nagyon kellemetlen, igy egyszerüen csak megadom az én számom, én white listre rakom a számot, és felhiv én "átirányitom" a kapura a hivást és már nyilik is neki.

(#150811) Somatom válasza karldergroße (#150809) üzenetére


Somatom
veterán

Köszi! Akkor uninstall.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#150812) karldergroße válasza Somatom (#150811) üzenetére


karldergroße
senior tag

Illetve, hogy pontosítsunk, tud egy text-size-nagyítást, amit te állíthatsz be, hogy mekkora legyen. És ilyenkor tördeli is a szöveget. De nem tud több méretet, csak ezt a kettőt. Pedig amúgy nagyon sok más tetszőleges ebben a böngészőben. A Desktop módot viszont tudja.

[ Szerkesztve ]

(#150813) Mcrazy válasza crea1984 (#150810) üzenetére


Mcrazy
őstag

Szia! Autimatizálók, Macrodroidban tudok segíteni. Topikjában vagy privátban keress.

Üdv: Mcrazy

(#150814) helixP válasza karldergroße (#150809) üzenetére


helixP
nagyúr

Akkor definiáljuk, mit értünk tördelés alatt :D
Két ujjal csippentek a szöveg folyamatosan nő, és a szavak sorokká törnek, ahogy nő a méret. Ilyen módon. Szóval Nagykároly: nálam ez működik, 5 éve az opera tudta utoljára.

Nálam van asztali mód is, működik is.

[ Szerkesztve ]

(#150815) Bozek válasza batai15 (#150804) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ez valami előfizetés. Telefonon a Google Play alkalmazásban nyomj a három vonalra és ott az Előfizetések-re. Akkor majd látni fogod, mi az, ott van minden előfizetésnél, hogy mennyit fog levonni és mikor.

(#150816) Somatom válasza helixP (#150814) üzenetére


Somatom
veterán

Csak akkor tördel át, ha a kétujjas zoom "text only" -n van. Ha a teljes oldalt nagyítom, akkor cseszik áttördelni.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#150817) helixP válasza Somatom (#150816) üzenetére


helixP
nagyúr

Nem pontosan értem. Az a baj, hogy ha pl. Telexet nézed asztali nézetben, akkor nem törli egy bizonyos zoom szint felett egy oszlopba a kobtentet?

(#150818) Somatom válasza helixP (#150817) üzenetére


Somatom
veterán

Nyisd meg Opera asztali nézetben a fórumot, nagyíts bele és mindjárt érteni fogod a különbséget!

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#150819) karldergroße válasza helixP (#150814) üzenetére


karldergroße
senior tag

Nálam ezt nem csinálja, ha így nagyítok, a szöveg kétoldalt lelóg. Valamilyen beállítás lehet a ludas? Így:

[ Szerkesztve ]

(#150820) karldergroße válasza karldergroße (#150819) üzenetére


karldergroße
senior tag

Közben rájötten, text-onlyn tényleg van tördelés, mobil-módban. Mivel az asztali módot nagyon ritkán használom, ezzel én meglennék így. Szóval jó kis böngésző...

(#150821) helixP válasza Somatom (#150818) üzenetére


helixP
nagyúr

Vili a dolog. Mobilnézetben használtam. Ott megy szépen.

karl: az. én most esélyes, hogy átöltözök. :)

(#150822) karldergroße válasza helixP (#150821) üzenetére


karldergroße
senior tag

Igen, most már az asztali nézet kevés általam használt honlapnál kell, mert aránylag jók a mobilnézetek. Persze néha kell, mert vannak nagyon bénán megcsinált mobilhonlapok is. Somatom topictárs valószínűleg gyakrabban találkozik ilyenekkel. Nekem az tetszik ebben a böngészőben, hogy teljesen testre szabható a menüje, és rengeteg dolgot elérsz egy gombnyomással. Kényelmes.

(#150823) D1L1ZS


D1L1ZS
őstag

Most nálam egyelőre elsődleges böngészővé vált a Soul!

Gyors, jól testre szabható, mindent is tud, ami nekem fontos!

Az ikonja tényleg béna, de egyébként is Nova launcher t használok Android 12 ikon pakkal...

Ajánlott kipróbálásra!

Xiaomi 11T 8/128 # Xbox Series X #

(#150824) Fall-N válasza D1L1ZS (#150823) üzenetére


Fall-N
veterán

Én meg Smart Launcher 5 + Icon Pack Studio kpmbót használok. De amúgy sem érdekel az ikon, mert lehet témázni, másrészt a legtöbb eredeti ikon béna, meg sosem egységesek. Ahány fejlesztő annyifajta ikon.

Szövegtördelés engem sem érint, mert nem nézek desktop honlapot. Elég szégyen ha valamelyik honlap nem adaptív és nem igazodik az eszközhöz.

[ Szerkesztve ]

(#150825) Somatom


Somatom
veterán

Még nem jöttem rá, hogy egérrel hogy lehet zoomolni. A kétujjas ugyebár nem játszik, a duplakoppos nagyítást meg ez sem ismeri. További érdekesség, hogy egyes menüpontok álló nézetbe fordulnak. A tabletet még át tudom fordítani, de a tévét nehéz lesz. :N

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#150826) kugli


kugli
aktív tag

Sziasztok!

Az AnySoftKeyboard ezt a [hiba üzenetet] dobja ha diktálni szeretnék. Play áruházban nem talál semmit ha rányomok a "telepítse most" gombra. Az alkalmazást újra telepítettem,a telefon saját bill alkalmazása meg működik rendesen. Mit lehet még kipróbálni?

(#150827) Dr.NX válasza helixP (#150821) üzenetére


Dr.NX
addikt

Fél 10-kor teljesen rendben van átöltözni, sokan vesznek fel pizsamát például. :DDD

Elfogadom a sütiket.

(#150828) helixP válasza Dr.NX (#150827) üzenetére


helixP
nagyúr

Túl sokat kellett várnom erre a kommentre :DDD

(#150829) tonyrulez


tonyrulez
őstag

Sziasztok,

aki használ Fuelio-t: km-költség csak nekem nem stimmel?


Excel táblába is vezetem, és feltűnt hogy eltér, akárhogy is számolom.

18.035Ft / 536km = 33,64 Ft/km, Fuelio szerint 31,01

És minden bejegyzésnél több forintos eltérés van, negatív irányba, azaz kisebb km költséget mutat a valóságnál.

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

(#150830) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Hi. Van ez az Adblock browser, mely Chrome alapú. Szándékosan nem nyitja meg a youtube linkeket az alkalmazással, vagy ez feature? Linkekre vonatkozó beállításokat nem találtam. Minden video a böngészőben nyílik meg. Köszi

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#150831) Jakuu válasza tonyrulez (#150829) üzenetére


Jakuu
őstag

Szerintem irj a fejlesztonek, lehet elgepelte a kodban a kepletet a km/Ft adatnak, mert ahogy neztem minden mas stimmel.

(#150832) #40047616


#40047616
törölt tag

Tudnátok ajánlani olyan appot ami 1x1-es widgeten mutatja az akksi töltöttségét és hőfokát?

(#150833) tonyrulez válasza Jakuu (#150831) üzenetére


tonyrulez
őstag

Meg is jött a válasz, nem így számolnak, hanem fogják hogy hány litert tankoltam most, és az előző tankoláskori literdíjjal számítják ki hogy ez mennyibe került, mondván amit most kifizetek tankoláskor, azt a jövőben használom fel, nem visszamenőleg. Végülis igazuk van :))

4 8 15 16 23 42

(#150834) MC Pite


MC Pite
veterán

Sziasztok, igaz first world problem amivel segítséget kérek...

Internet nélkül fájlok küldése windowsos pc-re.
Send anywhere pc-vel nem megy net nélkül, bt nem megy többünknek sem. Képeket és videókat kell felrakni, de Pixeleink nem csatlakoznak a céges wifire a lejárt tanúsítvány miatt (telefon/mobilnet saját). A céges samsungok ugyan felmászhatnak a wifire, de a botrányos és a pocsék között változik a kapcsolat, jellemzően timeouttal feladja a sendanywhere. Valami wifidirectesre gondoltam, de a feem nem működik, csak a szöveg megy át.
Tudnátok erre valamit ajánlani ami tényleg működik? :R

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#150835) Jakuu válasza MC Pite (#150834) üzenetére


Jakuu
őstag

Level az ITnek, hogy a lejart tanusitvanyt potoljak.

(#150836) crok válasza MC Pite (#150834) üzenetére


crok
Topikgazda

Összefoglaló -> Szerverek fájlátvitelre rész? Használd a telefon hotspotját (jelen esetben teljesen mindegy hogy van-e mobilnet vagy nincs neked csak a hotspot kell meg hogy DHCP-n adjon IP-t a telefon a PC-nek - a lényeg hogy legyen IP kapcsolat a két eszköz közt), csatlakozz a PC-vel a telefon Wifi SSID-jához aztán használd bármelyik appot onnan. Vagy akár ADB-vel USB-n is másolhatod, arra is van millió lehetőség, pl.:
[TOOL] Android File System (Network ADB Extension) for Windows Explorer
Android ADB File Manager
Total Commander ADB plugin

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#150837) dzsordzs69


dzsordzs69
senior tag

A telefonon lévő Google fiókok mentésére van valamilyen mód, mondjuk a Swift Backup-pal? Gondolok itt arra, hogy ha csinálnék egy tiszta telepítést, akkor ne kelljen az összeset újra felvenni. (Ha ez számít, akkor: Mi9T, xiaomi.eu dev)

(#150838) MC Pite válasza crok (#150836) üzenetére


MC Pite
veterán

Köszi nézem.
Igen, ezért kerestem (és próbáltam) wifi directes megoldást, lehetőleg appot (amivel gyorsan megy). Néztem az összefoglalót, de FTP szerver sem a leggyorsabb, olyasmi kellene mint a közeli megosztás/shareit/sendanywhere/feem. Csak működő.

"csatlakozz a PC-vel a telefon Wifi SSID-jához aztán használd bármelyik appot onnan." - Igen, a bármelyik appom közli (pl sendanywhere) hogy network unavaiable.
Leszedtem a Solid exploerert, indítok egy ftp-t.Hotspotot lőnék be hogy ráakadjak a telefonnal, közli a telefon, hogy csak kikapcsolt wifivel lehetséges. Az FTP szerver meg közli hogy nem elérhető a wifi, nincs szerver cím.
Tudtok kipróbált, működőt is? Én béna vagyok, nem találtam/nem sikerül.
[kép]
A kábel sem opció, hisz nem is kellene akkor más (zsebemben nem tudom mindig vinni, és az a része a gyárnak ahol dolgozok és ahol a cuccaim vannak az irodában az 1,5km. 3km gyaloglás csak azért hogy egy képet javítsak gyorsan... az nem túl jó. És ez szokszor naponta többször van. Filekommandertől kezdve otthon ezer megoldás van, amivel kábel nélkül fel tudom rántani a fájlokat, csak azonos wifin kell lenniük, vagy legalább egyik oldalán kellene net is.

Jakuu: Jegyet nyitottam, hogy 2 éve lejárt, globál IT megrágja... és beteszi a 22 ugyanilyen kérés mögé. Amíg nem halnak ki innen a céges iphoneok, addig (évekig) nem nagy az esély hogy ezt megcsinálják.

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#150839) Peterhappy


Peterhappy
őstag

Sziasztok,

Scheduler appot keresek.
A Phone schedule-t találtam, régebben is használtam, de azzal csak a Wifi-t és a BT-t tudom ki-bekapcsolgatni (+auto-sync, de az nem érdekel), a GPS-t és a mobilnetet viszont nem. Tudtok esetleg javasolni ilyen alkalmazást?

Előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#150840) crok válasza MC Pite (#150838) üzenetére


crok
Topikgazda

Ritkán van ilyesmire szükségem de amiket írtam működnek (FX talán nem). Primitive FTPd meg a két Banana app 2 héten belül volt használatomban. A Primitive FTPd meg a két Banana termék is figyel a mobilnet interfészen is amúgy.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#150841) MC Pite válasza crok (#150840) üzenetére


MC Pite
veterán

Ez már működik, köszönöm szépen! :R

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#150842) crok válasza MC Pite (#150841) üzenetére


crok
Topikgazda

Az első három volt az összefoglaló megadott szekciójában :D

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#150843) MC Pite válasza crok (#150842) üzenetére


MC Pite
veterán

De nem aszerinti sorrendben próbáltam, hanem hogy melyik szimpatikusabb, hasznosabb amit amúgy is felraknék :DDD De a többi kommander/explorer nemnműködött így, ezért jöttem ide, hogy ne a lassú mobilnet mellett próbáljam végig az összeset, ha tudjátok esetleg melyik tudja :R

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#150844) S e t h


S e t h
nagyúr

Tanulmányozom ezt a Soul böngészőt és nem tűnik rossznak.
Tudja a full srceent, ami dícséretes, viszont a text to wrap nem megy, az maradt opera privilégium.
Én évek óta a samsung browsert használom nem kis megelégedéssel és be is másolnék egy képet.
A samu nem akarja kiégetni a retinámat dark módban, viszont a soul esetében ezek a világos csíkok zavaróak és rá sem jöttem miként lehetne ezen változtatni.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#150845) helixP válasza S e t h (#150844) üzenetére


helixP
nagyúr

Ugyan így Samsung Browserről, ugyan úgy ezaz egy dolog, ami nem tetszik benne :)

(#150846) MC Pite


MC Pite
veterán

Operában:

Mindig kipróbálom amiket dicsérnek, de mindig az operánál maradok

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#150847) Somatom


Somatom
veterán

Öreglány gépén szeretném törölni a beérkező üzeneteket a Gmail appban, de csak egyesével tudok kijelölni. Nincs türelmem többszáz e-mail -t végig klikkelgetni. Hogy lehet az összes olvasatlant kijelölni?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#150848) csipuka válasza Somatom (#150847) üzenetére


csipuka
senior tag

En desktop-on csinaltam meg nemreg asszony egyik folderen. Ott ki lehetett valasztani az osszeset, de csak 5000-esevel volt hajlando torolni.

(#150849) Astery válasza Somatom (#150847) üzenetére


Astery
senior tag

App-ban végig kell bökdösni ... csak egyenként lehet kijelölni őket aztán egyszerre törölni. Vagy jobbra/balra húzással de az is egyesével megy. PC-n egyszerűbb.

(#150850) dlaj


dlaj
őstag

Sziasztok!
Tudtok olyan böngészőt ajánlani amiben be lehet állítani, hogy a hivatkozás melyik alkalmazást indítsa el?
Azt szeretném elérni, hogy a videókat a Vanced indítsa és ne a YouTube.
Sajnos a Realme 6S-en a YouTube a rendszer alkalmazások között van és root nélkül nem tudom tiltani.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.