Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151451) dzsordzs69 válasza crok (#151450) üzenetére


dzsordzs69
senior tag

Köszi, sajnos így sem lett jó. Nem használok telegramot, az angolom sem jó különösebben, megtennéd, hogy írsz neki? Milyen adatra van szükség?

[ Szerkesztve ]

(#151452) crok válasza dzsordzs69 (#151451) üzenetére


crok
Topikgazda

Verzioszamra, esetleg emailcimedre, de azt majd irom privatban.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#151453) dzsordzs69 válasza crok (#151452) üzenetére


dzsordzs69
senior tag

Rendben, köszönöm! :R

(#151454) cellpeti válasza AtHoS (#151419) üzenetére


cellpeti
veterán

Köszi. Továbbítom

Tigris, tigris, csóvafény...

(#151455) bringasisti


bringasisti
őstag

Kapom egymás után az sms üzenetet csomag követés okán, persze nem nyitom meg. Most jön üzenet hogy jóváírtak egy összeget. Szamlámon semmi és nézem 30 as mobilról küldték. Azért ezt nem értem hogy a szolgáltatók nem tudják blokkolni azokat a számokat akik ezrivel küldik a vírust ?

BENEFON DELTA--------N8

(#151456) Viktor0610 válasza bringasisti (#151455) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem lehet blokkolni.
Mindig más az oldal, amire hivatkozik. Illetve szerintem nem is látják a tartalmat a szolgáltatók.

Másik.
Mivel ezeket az üzeneteket fertőzött telók küldik, nincs milyen számot sem tiltani.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#151457) crok válasza bringasisti (#151455) üzenetére


crok
Topikgazda

Sajnos jol atgondolt a mukodesuk a scam appoknak, nem lepik at a kuszobot a tartalomra pedig egyreszt nehez szurni masreszt pl. en is szoktam csomagos SMSt tovabbkuldeni, nem volna vicces ha nem erkezne meg.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#151458) bringasisti


bringasisti
őstag

Legalább volna hova jelenteni, mert odáig el tud fajulni hogy ami fontos azt se meri megnyitni az ember. A PC most lett újra húzva mert megakasztották rendesen. Már mindentől félek

BENEFON DELTA--------N8

(#151459) Viktor0610 válasza bringasisti (#151458) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Van hova bejelenteni. Rendőrség.

Samsung Galaxy A54

(#151460) Tökimanó válasza Viktor0610 (#151459) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Azzal sokra nem mész. Tavaly t-com számlát akartak fizettetni velem több alkalommal is. De volt gázszámla is amit rendeznem kellett volna. Szerencsére semmi t-comos cuccom nincs és gázt sem fogyasztok. Bejelentettem a rendőrségre e-mailben. Válaszra sem méltattak.

(#151461) consono válasza crok (#151457) üzenetére


consono
nagyúr

Sajnos pedig jó eséllyel az lesz ennek a scamnek a vége, hogy a mobil-to-mobil SMS forgalomban bevezetik a tartalmszűrést a szolgáltatók. Már az NMHH is errefelé tendál...

"In God we trust. All others must bring data"

(#151462) bringasisti válasza consono (#151461) üzenetére


bringasisti
őstag

Sajnos nincs más megoldás! Mert főleg hogy mindent otthonról intezünk idő kérdése hogy
belefutunk egy olyan történetbe hogy azt mondja egy szolgáltató hogy értesített valamiről amire nem reagáltam

BENEFON DELTA--------N8

(#151463) Ear001 válasza Viktor0610 (#151456) üzenetére


Ear001
addikt

Érdekes, nekem a Messages simán berakja a spam mappába ezeket az sms-eket.

(#151464) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Sziasztok!
Masnal sem mukodik a Youtube Vanced?
Beleptem az alkalmazasba, es vadul homokorazik, miszerint ki vagyok lepve es lepjek be ujra.
Beirom a mailcimem, de azt irja, ez mar letezik (nem regelni akarok, csak belepni...). Majd homokora es semmi...
Galaxy S10e, Android 11.

[ Szerkesztve ]

(#151465) mobilizmo válasza zolikaDB (#151464) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Nálam nincs baja.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#151466) k850 válasza zolikaDB (#151464) üzenetére


k850
addikt

Nekem is működik. Frissítés?

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#151467) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Visszatettem egy regebbit, mar megy...
:R

(#151468) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Google fotók:

Be lehet állítani, hogy csak a már feltöltött képeket mutassa, az eszközön lévőket ne?

#?*@&!

(#151469) mobilizmo válasza zeon.hu (#151468) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Én csak olyanról tudok, hogy ami fel van töltve, azokat törli a telefon tárhelyről.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#151470) Npeter25


Npeter25
tag

Sziasztok. A számláinkat az icsekk vagy az OTP alkalmazásával fizetem be általában úgy hogy bescenneklem a QR kódot. Ha pdf-ben kapom a számlát onnan hogyan tudnám bescennelni a QR kódot ?

(#151471) kiraly.andra válasza Npeter25 (#151470) üzenetére


kiraly.andra
aktív tag

Nem tudom, milyen válaszra számítasz, de ha csak egy eszközöd van, akkor nyilván sehogy.

:a:

(#151472) kiraly.andra válasza zeon.hu (#151468) üzenetére


kiraly.andra
aktív tag

Az alkalmazás azokat a képeket (és csak azokat) mutatja, amelyek fel vannak töltve, erre van kitalálva, ez egy online képtár. A lokális példányt törölheted, de meg is tarthatod, ez nem befolyásolja, hogy mit látsz az alkalmazásban.

:a:

(#151473) Debilon válasza Npeter25 (#151470) üzenetére


Debilon
addikt

ha van a pdf-en qr kód akkor azt szkenneled, maximum kiírja, hogy nem értelmezhető, és ennyi

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#151474) zeon.hu válasza kiraly.andra (#151472) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nem, azokat is mutatja, ami a telefonon van, de még nincs feltöltve. Kicsi felhő ikon jelzi jobbra fent, ha arra klikkelek, akkor feltölti (nincs beállítva automatikus feltöltés nálam).
Amelyik felhőben van már, ott nincs ilyen ikon.

Viszont ez csak akkor látható, ha egyesével nyitom meg a képeket.

#?*@&!

(#151475) ollie válasza Npeter25 (#151470) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Monitorról is be tudod scannelni a telefonnal.

***

(#151476) kopi73 válasza Npeter25 (#151470) üzenetére


kopi73
tag

Szia. Ha nincs Qr akkor a csekken van számlaszám és kedvezményezett és azzal már tudsz fizetni. Én igy szoktam és akkor nem kell postára járni,van valamennyi díj :)

(#151477) zsoltip


zsoltip
őstag

True Phone appot senki sem használ?
Egy hozzáértő szaki tanácsát kikérném a beállításokban, ha már van bevált recept. :K

(#151478) punky10 válasza zsoltip (#151477) üzenetére


punky10
addikt

De,azt használom már több éve.
A beállításai egyszerűek,de szívesen segítek,ha nem megy valami.

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#151479) spe88


spe88
senior tag

Miért van az, hogy a Viber ki tudja nyitni a billentyűzáramat? :D
Más appoknál csak jön egy kis flash üzenet, hogy kaptam vmit, de Viber rendesen kinyitja a billentyűzárat. :D

Nincs amúgy semmilyen képernyőzárolási védelem a telón, de ettől függetlenül ezt nem kéne...

tx

Spóroljunk! Kerül, amibe kerül!

(#151480) zsoltip válasza punky10 (#151478) üzenetére


zsoltip
őstag

Ment pü, hogy elkérjem a beállításokat.

(#151481) seger válasza zsoltip (#151477) üzenetére


seger
addikt

Én azt használom. De elég régen állítottam be. Mi a kérdés? Hátha tudok segíteni

(#151482) zsoltip válasza seger (#151481) üzenetére


zsoltip
őstag

Rögzítés formátum és minőség.
Tehát erről egy PRTSCR sokat segíthet. :)

(#151483) Npeter25 válasza Debilon (#151473) üzenetére


Npeter25
tag

Van a pdf-ben QR kód. Azt szeretném beolvasni. Erre kérnék tippet hogyan is tudom. OTP alkalmazása nem tudja. Simple szintén nem. Icsekk sem. Ezek csak a kamera képét tudják beolvasni.

(#151484) vgyuri válasza Npeter25 (#151483) üzenetére


vgyuri
őstag

Nincs számítógép vagy másik telefon a közelben? Egyiken a pdf, a telefonodon a QR olvasó menne.

(#151485) HoTaZo


HoTaZo
őstag

Sziasztok!
Van ez a Cell Widget alkalmazásom, érdekes módon a német zászlót hibásan jeleníti meg, ma véletlenül hosszasan is rányomtam, ekkor képes normálisan megjeleníteni. Játszottam a háttér beállítással, a teló téma beállítással (fehér háttérkép), de nem okozott változást. Más zászlóval, szolgáltató ikonnal nincs gond.
Szerintetek mi okozhatja ezt?
(El vagyok ezzel a hibával, max. írok a fejlesztőnek, csak kíváncsi vagyok a ti véleményetekre.)

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#151486) zsoltip válasza zsoltip (#151480) üzenetére


zsoltip
őstag

Már csak bluetooth headseten kommunikálva nem jó. Szimpla, és kihangosítás egyaránt pipa.

(#151487) Viktor0610 válasza HoTaZo (#151485) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem app hiba.
Ha nem vagy béta tesztelő, esetleg azt még megnézheted, van-e frissebb béta verzió.

Samsung Galaxy A54

(#151488) crok válasza HoTaZo (#151485) üzenetére


crok
Topikgazda

Nincs nálad a sötét / éjszakai mód bekapcsolva? A menü is sötét hátterű.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#151489) Viktor0610 válasza crok (#151488) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Én nem használom, és így mindig elfelejtem, hogy az is lehet a baj forrása. :N

Samsung Galaxy A54

(#151490) HoTaZo válasza crok (#151488) üzenetére


HoTaZo
őstag

De, ez volt a gond. Sötét mód nélkül . :R Csak a teló nem jó így nekem. :(((

(#151487) Viktor0610 : hátha tudja a fejlesztő úgy csiszolni, hogy sötét módban is jól jelenjen meg.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#151491) Debilon válasza Npeter25 (#151483) üzenetére


Debilon
addikt

mondjuk az icsekk tud qr kódot, simple tud qr kódot olvasni, én is így fizetem a számlákat, az meg mindegy kellene hogy legyen, hogy monitorról olvasod be, vagy papír alapú csekkről

elindítod simple/icsekk-et, csekkbefizetés és a monitorról beolvasod vele

[ Szerkesztve ]

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#151492) Debilon


Debilon
addikt

hangouts működik rendesen nálatok? (már aki használja)

elindítom, hangouts logo, aztán bezár, telefon restart, app leállítása megvolt

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#151493) Viktor0610 válasza Debilon (#151492) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nálam működik rendben.
Telepítsd újra az appot.

Samsung Galaxy A54

(#151494) crok válasza Debilon (#151492) üzenetére


crok
Topikgazda

..WebView meg ha van akkor Google Chrome naprakész?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#151495) Npeter25 válasza vgyuri (#151484) üzenetére


Npeter25
tag

Igen. Eddig ez a kettő telefonos megoldás jutott nekem is az eszembe.

(#151496) Debilon válasza crok (#151494) üzenetére


Debilon
addikt

Igen, minden friss

Közben play-en az app értékelés alatt olvasgattam, reinstall megoldotta pár embernek, holnap majd megnézem, annyira nem életbe vágó

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#151497) crok válasza Npeter25 (#151495) üzenetére


crok
Topikgazda

Én kb. tudom miért nem harmadik féltől származó appal kéreti be a képet a QR olvasásához és miért van beleírva a saját QR olvasójuk saját kamerakezeléssel (ha meg lehetne ezt csinálni natívan akkor a face unlock-nak még annyi értelme se lenne amennyi egyébként vansincs, legalábbis biztonságtechnikailag). Ha nem akarják beleteni hogy képről/pdf-ről lehessen QR-t beolvasni arra jó okuk volt. Nekem is inkább fizikai ötleteim vannak, mint a két eszköz (két telefon vagy a telefon meg egy PC) vagy pl. pár tükör és a PDF olvasó + QR olvasó osztott képernyőn és némi kézügyesség (vagy Magisk + Xposed + borzasztó mértékű monyákolás és egy erős talán.. aminél mindenképp egyszerűbbek a felsoroltak meg egy mail a fejlesztőknek hogy esetleg tegyék be amit kétlek hogy megtesznek).

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#151498) AtHoS válasza zsoltip (#151486) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Akkor talán le is írhatnád mit eszközöltél, hogy ez legyen a végeredmény. Még a végén másnak is hasznos lehet...valamikor ;)

read-only mode on the forum

(#151499) crok


crok
Topikgazda

Youtube Vanced Manager 2.6.9 - elvileg van új funkció: egy videóletöltő.. de ahogy nézem nem a Vanced-ben lesz ez.. GitHubon már kint van, weboldalon még nincs kint a info, a changelog se frissült még.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#151500) zsoltip válasza crok (#151499) üzenetére


zsoltip
őstag

Jól hangzik. Nem kellene a NewPipe-ot mellé feltenni, mint letöltő.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.