Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#150201) Bozek válasza Andralin (#150198) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ha le van téve a telefon az asztalra, akkor egyszerűbb, ha lezárja a kijelzőt és beállítja, hogy ilyen esetekben az értesítések szövege ne jelenjen meg.

Beállítások - Alkalmazások és értesítések - Értesítések beállítása - Bizalmas értesítések <- ezt kell kikapcsolni.

(#150202) crok válasza crok (#150033) üzenetére


crok
Topikgazda

Vanced Manager 2.4.0

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#150203) w751230


w751230
tag

Szia mindenki!

Nem feltétlenül alkalmazás, lehet hogy android rendszer a kérdés, nem tudom...

A kérdés. Van 3 Google fiókom. Ezzel együtt 3 Google Fotók. Mindegyik tartalmaz családi képeket.

Szeretném össze vonni, hogy az összes kép, egy fiókban legyen. Persze ha lehet, további minőségromlás nélkül... Mivel a többi fiók törlés alá kerül.

Meg tudom ezt oldani telefonon?
(Android 9)

Köszönöm előre is a választ.

[ Szerkesztve ]

(#150204) HoTaZo válasza crok (#150202) üzenetére


HoTaZo
őstag

:R
Telepítettem, microG-t is, lekapcsolták a MIUI-ban az optimalizálót, telepítettem a YTVancedet, a YTMusicot, de videó lejátszásánál ott a reklám. :(((
Mit rontottam el vagy mit kell még beállítanom?
[kép]

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#150205) crok válasza HoTaZo (#150204) üzenetére


crok
Topikgazda

Ugy tudom nem minden reklamot szed ki.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#150206) Magnat válasza HoTaZo (#150204) üzenetére


Magnat
veterán

MIlyen videó lejátszás, nem lehet, h megnyitsz egy linket, de nem a Vanced nyitja meg hanem a stock YT?

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#150207) HoTaZo válasza crok (#150205) üzenetére


HoTaZo
őstag

:(((

Magnat : Nem linket, hanem a Managerben nyitom meg a YT lejátszót és ott böngészek.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#150208) crok válasza HoTaZo (#150207) üzenetére


crok
Topikgazda

Elofizetni barmikor lehet.. :U es van mas alternativa is, pl. NewPipe, TubeMate..

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#150209) Magnat válasza HoTaZo (#150207) üzenetére


Magnat
veterán

Tudsz egy screenshotot, h milyen reklám jelenik meg? Én még sosem láttam Vancedben videók alatt.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#150210) Oldman2 válasza kisspall (#103394) üzenetére


Oldman2
veterán

Jó pár év után van-e a Smart AudioBook Player alkalmazásnál jobb Audiobook lejátszó?
:C

(#150211) k850 válasza HoTaZo (#150204) üzenetére


k850
addikt

A linkelt kép alapján nem ártana frissíteni az alkalmazásokat! :K
A Vanced beállításokban, hirdetési beállítások, általános elrendezés hirdetések eltávolítása be van kapcsolva? :F
[kép]

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#150212) HoTaZo válasza Magnat (#150209) üzenetére


HoTaZo
őstag

Ezen a képen látszik néhány sárga pötty, ott be is jön a reklám, viszont az üres helyeken is volna reklám, azokat kivette. Viszont a videó előtti reklám az mindig megvan.

(#150208) crok : Persze, ezzel tisztában vagyok. Inkább kíváncsi voltam rá, s arra gondoltam, hogy valamit még nem állítottam be rajta.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#150213) HoTaZo válasza k850 (#150211) üzenetére


HoTaZo
őstag

Időközben már frissítettem, ugyanaz a helyzet.
Én ilyen beállítás listát nem találok, csak ez van a Manager beállításában.
Amúgy, a YT Musicot se tudom megnyitni benne.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#150214) Magnat válasza HoTaZo (#150212) üzenetére


Magnat
veterán

A csíkok nekem is ott vannak de nem dobott be reklámot, előző verzióknál is volt ilyened v most kezdted használni a Vancedet?

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#150215) k850 válasza HoTaZo (#150213) üzenetére


k850
addikt

Mi lenne, ha a You Tube Vanced alkalmazásban keresnéd, ha be vagy jelentkezve, akkor az avatárodra kattintva. [link]

[ Szerkesztve ]

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#150216) HoTaZo válasza Magnat (#150214) üzenetére


HoTaZo
őstag

& k850

Na, bamba voltam, meglett a beállítás.
Most teljesen úgy működik, ahogy reméltem: semmilyen reklám nem jelenik meg, más alkalmazás felett is lejátszik, képernyőzárnál is lejátszik. Pöpec!
Köszönöm! :R

Már csak a YTMusicot kéne tudnom benne megnyitni.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#150217) k850 válasza HoTaZo (#150216) üzenetére


k850
addikt

YTMusicot nem használom, de ugyan itt ajánlom figyelmedbe a csúsztatási beállítások funkciót! A kijelzőn fektetett módban kényelmi beállítás, a kijelzőn lehet az ujjaddal hangerőt és fényerőt állítani.

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#150218) HoTaZo válasza k850 (#150217) üzenetére


HoTaZo
őstag

Én se gondoltam használni, de ha már ennyire belelendültem a beállításokba, gondoltam belenézek. Meg is találtam, hogy a kuka melletti ikon való a megnyitására, lefuttattam a bejelentkezést, de azóta nem lép tovább. Érzéketlen a "Bejelentkezés" gomb, csak az eszközön lévő fájlokat tudom kiválasztani.

Köszi, ezeket meglesem. :R

[ Szerkesztve ]

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#150219) Troy. válasza Bozek (#139065) üzenetére


Troy.
addikt

Hello!
Feedme-t manuálisan lehet szinkronizálni?

.

(#150220) Andralin válasza Bozek (#150201) üzenetére


Andralin
aktív tag

Köszi a tippet, de inkább olyan megoldás lenne jó, hogy ne kelljen változtatni az eddigi beállításokon.

Egy spéci app amivel lehetne ilyen értesítéseket küldeni a másiknak teljesen jó lenne.
Nem létezik egy app egyáltalán? Senkinek sincs ötlete?

(#150221) HoTaZo válasza HoTaZo (#150218) üzenetére


HoTaZo
őstag

Folyt...
A YTMusic eggyel korábbi verziójának telepítésével megfelelően működik, kép a képben funkcióval.
Viszont most a videó lejátszó buggyant meg :(( , ha a kuka melletti ikonnal indítom el, akkor csak karikázik, ha a lenti ikonnal, akkor elindul, de a kép a képben funkció nem működik, pedig be van állítva. :F
Javaslat?

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#150222) crok válasza Andralin (#150220) üzenetére


crok
Topikgazda

Szerintem meg mindig a Tasker.. ez egy GMail label pelda [link] Hasonlo kell neked is, nem? En megkerdeznem a Tasker topikban.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#150223) Bozek válasza Andralin (#150220) üzenetére


Bozek
nagyúr

Akkor Tasker.

#150222 crok: A linkelt megoldás már kicsit régi, a Tasker-ben alapból van már értesítés kezelés. Bár az kérdés, hogy a bejövő értesítést tudja-e törölni (anélkül nem sok értelme van ebben az esetben másikat kidobni), de ha nem, akkor meg ott az AutoNotification plugin.

(#150224) Bozek válasza Troy. (#150219) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ez alatt mit értesz? Szerintem lehúzással megy az is, de azóta Inoreader-es lettem, előfizetéssel.

(#150225) atomka78


atomka78
tag

Sziasztok. Tudtok esetleg valami megoldást arra, hogy ha egy doc fájlt nyitok meg office al akkor ha a felolvasást választom az valahogy működjön kikapcsolt képernyönél is? Eddig bármit állítottam kikapcsolt ahogy a kijelző is . Vagy ha esetleg mással megoldható az is jó lenne. Köszönöm

(#150226) Andralin válasza Bozek (#150223) üzenetére


Andralin
aktív tag

Köszönöm mindenkinek a tippeket, akkor mindjárt rénézek erre a Tasker-re.

(#150227) Somatom válasza Andralin (#150226) üzenetére


Somatom
veterán

Az nem lesz rövid nézelődés. Próbálkozom vele, de nem akar ráállni az agyam. A Macrodroid logikája számomra érthetőbb. Sztem szükséged lesz vmi push beépülőre is. Régen a Pushbullet -tel sikerült kísérleti küldést csinálnom. Ahogy nézem, a Pushover is Tasker beépülő, vagyis vezérelhető automatizálóból. Macrodroidból is.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#150228) rothfb


rothfb
veterán

Sziasztok. Segítséget szeretnék kérni.
Adott egy 9-es androidot futtató tablet és egy 11-est futtató mobiltelefon. A gondom a Gmail alkalmazással van abból a szempontból, hogy ha ki van kapcsolva a net (tehát nincs wifi és mobilnet sem), akkor is látni az értesítéseknél, hogy folyamatosan, megállás nélkül próbál szinkronizálni. Ami kicsit zavaró, bosszantó. Folyamatosan próbálja lekérdezni a leveleket. Ez szerintem nem normális. A szinkronizáció be van kapcsolva, de azt nem is szeretném kikapcsolni, jó, hogy ha van net, megjönnek a levelek és egyből látom. De ha nincs net, mi a bánatért próbál egyfolytában szinkronizálni a Gmail app? Nem lehet ezt valahogy orvosolni?

(#150229) Bozek válasza Somatom (#150227) üzenetére


Bozek
nagyúr

Minek? Nem másik telefonon akar értesítést, hanem azt akarja, hogy más értesítés jelenjen meg a telefonon. Tehát ha a barátnője ír, az asszony annyit lásson a telefonon, hogy merül az akksi. :D

Szerk: Jah, közben megint elolvastam. Igazad van. Bár ez így kacifántos, mert minek mégegy üzenet, ha a WhatsApp értesítés eltüntetése és egy másik létrehozása sokkal egyszerűbb.

[ Szerkesztve ]

(#150230) Troy. válasza Bozek (#150224) üzenetére


Troy.
addikt

Azt, hogy kézzel nem tudom szinkronizálni a híreket (mint a gReader-ben, amit még mindig használok).

.

(#150231) Bozek válasza Troy. (#150230) üzenetére


Bozek
nagyúr

Most megnéztem, de mint írtam, már nem használom. Behozod a bal oldalról a menüt és ott a jobb felső sarokban ott lesz a szinkronizálás. Ha a Beállítások menüben a Szinkronizálás-nál bekapcsolod a Kézi frissítést, akkor az oldal tetején ott lesz a Refresh gomb. De szerintem az hülyén néz ki.

(#150232) Troy. válasza Bozek (#150231) üzenetére


Troy.
addikt

Ez érdekes. Felteszem még egyszer. Az Inoreader-el megvagy elégedve? (évi 50 euró nem kevés).

.

(#150233) Somatom válasza Bozek (#150229) üzenetére


Somatom
veterán

Igazad van, úgy egyszerűbb. Viszont az automatizáló csak az értesítést használhatja, tehát annak meg kell jelennie, még ha utána el is tűnik. Nincs tapasztalatom abban, hogy az automatizáló milyen gyorsan tud reagálni.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#150234) k850 válasza HoTaZo (#150221) üzenetére


k850
addikt

"Folyt...
A YTMusic eggyel korábbi verziójának telepítésével megfelelően működik, kép a képben funkcióval.
Viszont most a videó lejátszó buggyant meg :(( , ha a kuka melletti ikonnal indítom el, akkor csak karikázik, ha a lenti ikonnal, akkor elindul, de a kép a képben funkció nem működik, pedig be van állítva. :F
Javaslat?"
Nálam pont fordítva van, a YTMusiknak nincs kép a képben funkció. YTVanced működik normálisan. Nem lehet, hogy összetéveszted? Azt sem értem, hogy mért a Manager alkalmazásból indítod. Mind a két lejátszónak van külön ikonja, ami elég mutatós is. Először nem is értettem, hogy kuka mellől indítod, ill. lentről. Ez a lenti egy linkre visz ami a YTVancedet mutatja be.
Android 11 rendszerbe a különleges alkalmazások-hozzáférések, kép a képben menüben is lehet szabályozni, de ha itt ki lenne kapcsolva ez a funkció, akkor a Vanced beállításokban inaktív volna ez a lehetőség.
Sajnos nem tudok segíteni, én helyedbe letörölném az összes Vanced alkalmazást és újra telepíteném a telót ki-be kapcsolás után. Lehet, hogy az is segítene, ha a gyári YouTubét letiltanád, nekem most nem okoz zavart, de régebben emlékszem, hogy melegen ajánlották, hogy a kettő nem fusson együtt.

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#150235) crok


crok
Topikgazda

Akit érdekel esetleg: úgy látom a Maki Plus most le van értékelve 339HUF-ra.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#150236) Somatom


Somatom
veterán

A minap én is találtam egy érdekes appot Samsunghoz.
SharpTools
1250Ft -ért a Samsung SmartThings -ben megadott funkciókat teszi Tasker -ből vezérelhetővé.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#150237) HoTaZo válasza k850 (#150234) üzenetére


HoTaZo
őstag

Kipróbáltam a MetaTube-t, lányom Xiaomiján az fut, hibátlanul. Az is csak "karikázott". A TubeMate is. Végül, a New Pipe-ot telepítettem, az reklám nélkül játsza le a videókat és megy más alkalmazások felett és zárképernyővel is.
Ennyi nekem elég.
Másnak biztos jó a Vanced, nekem nem jött be.
Ha a saját ikonjával indítottam, akkor is csak karikázott. Nem, nem tévesztettem össze a két alkalmazást.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#150238) csipuka válasza HoTaZo (#150237) üzenetére


csipuka
senior tag

En ha hosszabb videot akarok nezni, akkor Somatom megoldasat hasznalom. A YT-ot share-lem VLC-re. Nincs reklam, es extra progi se kell. VLC amugy is fenn volt. Meg a chromecast-ra is ki tudom kuldeni a VLC-rol.

(#150239) k850 válasza HoTaZo (#150237) üzenetére


k850
addikt

Gondolom, akkor válogatós a Vanced. :DDD
Szerencsére nekem a Sonyval nem volt még ilyen jellegű problémám, pedig évek óta ezt használom.

csipuka: ezért szeretem az androidot, mert van rá több lehetséges megoldás is!

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#150240) crok válasza Andralin (#150226) üzenetére


crok
Topikgazda

Somatom bogarat ültetett a fülembe a Macrodroiddal.. gyorsan feltettem, csináltam benne egy szeg egyszerű makrót SMS értesítés érkezésére mint trigger (Android 10 ha számít).
Szóval makró hozzáadása:
Esemény: Eszköz események - Értesítés - Értesítés érkezett - Alkalmazást kiválasztod - itt aztán beállíthatod hogy ha a szöveg tartalmaz valamit csak akkor legyen trigger.. de simán ha csak jön értesítés akkor legyen trigger, gyanítom neked már ez is elég
Művelet: Értesítés eltávolítása - Alkalmazást kiválasztod - szöveget itt ugyanazt add meg lehetőleg amit az esemény triggernél vagy hagyd tetszőlegesen ÉS add hozzá ugyanitt, hogy értesítés megjelenítése - választhatsz ikont, színt, címkét, feliratot.. szóval kamuzhatsz az asszonynak amit akarsz az értesítésben. Feltétel nem kell.. Mentés és bekapcsolás.
Meglehetősen gyors.. olyannyira, hogy az eredeti értesítést egy tucat próba SMS alatt se láttam csak a Macrodroid által készítettet.. Szóval szerintem ez ennyi.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#150241) HoTaZo válasza csipuka (#150238) üzenetére


HoTaZo
őstag

Erről lemaradtam eddig.
Mondjuk, nekem bejön, ha tudja a más alkalmazás feletti lejátszást is.

[ Szerkesztve ]

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#150242) csipuka válasza HoTaZo (#150241) üzenetére


csipuka
senior tag

Tudja, most probaltam.

(#150243) Astery válasza crok (#150240) üzenetére


Astery
senior tag

Sziasztok! Nekem is szeget ütött a fejemben ez a dolog. Utána is fogok nézni de előtte megkérdezem hátha tudja is vki a választ. Telefonomon hogyha hangouts értesítés érkezik akkor azt nem jelzi értesítési led-del. Hang, rezgés van. Más értesítés esetén pedig müködik a led is. Meg lehetne eseteleg csinálni ezzel a droiddal, hogy hangouts értesítés esetén erőszakolja meg a led-et és kezdje el villogtatni? Köszi.

(#150244) crok válasza Astery (#150243) üzenetére


crok
Topikgazda

Nekem a Google Messages (SMS) csinalta ezt.. egy adattorles utan viszont mar villogtatja a ledet.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#150245) HoTaZo válasza csipuka (#150242) üzenetére


HoTaZo
őstag

Azt hol, hogyan tudom beállítani?

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#150246) Somatom válasza Astery (#150243) üzenetére


Somatom
veterán

Elvileg tudnia kéne. Kell hozzá egy segédalkalmazás (ezt is köszi, Google). Ennek ellenére az enyémen nem működik. Ráadásul úgy tűnik, hogy most már egyáltalán nem működik a Led. Szóval óvatosan! Amúgy is szegényes a lehetőség, mert pl. színválasztást nem látok (a Robotban volt).

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#150247) Astery válasza crok (#150244) üzenetére


Astery
senior tag

Köszönöm ... neked is Somatom. Megvizsgálom. Adattörlésen és a többi nyalánkságon ami a neten fellelhető a témában túl vagyok.

(#150248) KisBundi


KisBundi
őstag

Sziasztok! Tudtok olyan fájlvisszaállítót ajánlani ami akár az Android mappából is tud fájlokat visszaállítani? Az se gond ha fizetős. :F

(#150249) Mcrazy válasza crok (#150240) üzenetére


Mcrazy
őstag

Még ezt is lehet finomítani úgy, hogy más app nélkül lehet értesíteni a másik felet.
Létre kell hozni egy webhook triggert, amihez egy Macrodroid értesítést kell rendelni bármilyen szöveggel.
A webhook trigger bármilyen böngészőböl vagy egy másik Macrodroid-ból is aktiválható.

Üdv: Mcrazy

(#150250) crok válasza Mcrazy (#150249) üzenetére


crok
Topikgazda

Jaja, gondoltam hogy ennel 100x finomabban is mehet, csak a PoC miatt csinaltam es adtam tudtara hogy siman megy ( :

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.