Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#150301) k850 válasza Keni21 (#150300) üzenetére


k850
addikt

Melyik alkalmazással tudod mérni? :F

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#150302) Keni21 válasza k850 (#150301) üzenetére


Keni21
tag

Ufotest.com-on néztem. Razer Cortex is méri az fpst bár ott 90-et írt...

"Könnyebb hazudni, mint szembenézni az igazsággal." PM

(#150303) k850 válasza Keni21 (#150302) üzenetére


k850
addikt

Köszi! :)

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#150304) Magnat válasza Keni21 (#150302) üzenetére


Magnat
veterán

Mármint https://www.testufo.com/refreshrate-n

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#150305) Keni21 válasza Magnat (#150304) üzenetére


Keni21
tag

Igen. Ezen, nekem 45fps ismerősnek 60fps..

"Könnyebb hazudni, mint szembenézni az igazsággal." PM

(#150306) Magnat válasza Keni21 (#150305) üzenetére


Magnat
veterán

Többi böngészőfület bezártad?

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#150307) Keni21 válasza Magnat (#150306) üzenetére


Keni21
tag

Persze, újra is telepítettem de sajnos nem oldódott meg. Addig használom a kacsás böngészőt. Köszönöm azért :R

"Könnyebb hazudni, mint szembenézni az igazsággal." PM

(#150308) Magnat válasza Keni21 (#150307) üzenetére


Magnat
veterán

Itt is írják, bár elvileg már a restartnak is kéne segíteni.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#150309) Faby válasza crok (#150175) üzenetére


Faby
senior tag

Crok, tudnál segíteni, hogy hogyan kell a whitelistet megszerkeszteni
(Energized protection)?
Próbáltam simán belerakni a domaineket, egyesével, de hibaüzenetet kapok:


Mi a helyes szintaxis?

A barátok azok, akik jól ismernek és mégis szeretnek Téged!

(#150310) crok válasza Faby (#150309) üzenetére


crok
Topikgazda

Hát így hogy nem írod hogy pontosan mit és hogy adtál hozzá így nem tudom megmondani mit írhattál el.. ha te írtad el egyáltalán (:

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#150311) zsoltzsolt


zsoltzsolt
addikt

Egy ismerősöm kérdezte, én meg nem tudom a választ :)
Meg lehet azt csinálni androidos telefonon, hogy pl. 16 órától reggel nyolcig a bejovő hívásokra egy sablon hang reagál,. pl. "A hívását jelenleg nem tudjuk fogadni, hívjon 8- és 16 óra között!"
Előre is köszi a válaszokat!

(#150312) crok válasza zsoltzsolt (#150311) üzenetére


crok
Topikgazda

DND / Do Not Disturb / Ne zavarj mód alatt hívásátirányítás? Automatizálók nem tudnak ilyet?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#150313) zsoltzsolt válasza crok (#150312) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Köszi!
És a hívásátirányítás aktív mellet egy hang játszódjon le. Jó ötlet. Nem tudom, hogy automatizáló tudja-e ezt.
Macrodroid topikban hátha valakinek van ötlete erre.

[ Szerkesztve ]

(#150314) Somatom válasza zsoltzsolt (#150313) üzenetére


Somatom
veterán

Sztem GSM hívásba még nem lehet médiahangot bejátszani.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#150315) crok válasza zsoltzsolt (#150313) üzenetére


crok
Topikgazda

Hívásátirányítás hangpostára, hangpostára azt mondasz fel amit csak szeretnél.. ha meg mégis nagyon sűrgős akár rá is mondhatja..
@Somatom: sajnos azt még nem.. de azt hátha tudja hogy átirányítja időpont alapján.
A USA-ban a Google tárcsázó tud olyat, hogy "előszűr" vagyis feltesz kérdéseket az asszisztens és akár el is utasítja a hívást - akár egy ilyen szöveggel.. de ne állítsd át a régiót mert egy évig nem lehet visszaállítani..

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#150316) myckey


myckey
veterán

Üdv !
Tudtok alkalmazást ajánlani, amivel az sms és híváslista könnyedén átmozgatható egyik androidról ( Samu s8 ) másik MI androidra ( Mi note 9 ) . Ilyenre gondolok, ami pc igényes, tehát csatlakoztatom mindkét mobilt és ilyen módon megy végbe...
Találtam párat, fizetősök révén kapufa. sms backup már megvan, szépen meg is jeleníti az összes üzenetet, de ettől még SMS App-ban nem látom az üzeneteket, aki használja az MI Note 9 telefont, az meg nem annyira szeret ebben az alkalmazásban(sms backup &restore) bogarászni visszamenőlegesen, szóval ezt le is törölném ha látnám a helyén az üzeneteket. Aztán lehet én nem voltam alapos, és ebből az alkalmazásból könnyedén a helyére importálhatóak az üzenetek, bár ezt is megnéztem.

Biztos volt szó róla, meg ez totál alap dolog, de ha keresőbe beírom, elég sok találatot ad az "sms" re, így könnyebb.... :R

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#150317) mizoli válasza myckey (#150316) üzenetére


mizoli
addikt

(#150318) myckey válasza mizoli (#150317) üzenetére


myckey
veterán

Stim, helyben vagyunk. Erről írtam. Fenn is van, látom is benne az üzeneteket,( lementettem felhőből ) csak a "normál" sms alkalmazásban nem jelennek meg, erre mondtam, lehet nem jól importáltam tovább, nem találtam .

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#150319) Magnat válasza myckey (#150318) üzenetére


Magnat
veterán

Pedig én is minden telefonomról ezzel költöztetem a híváslistát meg az sms-eket és sosem volt vele gondom. Mondjuk én nem felhőbe mentettem, hanem fileba, mert paranoiás vagyok :)

[ Szerkesztve ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#150320) myckey válasza Magnat (#150319) üzenetére


myckey
veterán

A híváslista az hiányos, 2020 nincs és 2019 től vannak meg. ha jól emlékszem. de tuti hogy hiányos.
De inkább az üzenetek "idegesítenek" . Ebben a fenti alkalmazásban ott vannak, látom őket, csak a normál "sms" app ban nem látok belőle egyet sem, erre írtam, lehet valamit még kezdenem kellene vele, az sms b&r alkalmazással?
Nem tudom mit ronthatok el ,vagy mi a menete. :F

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#150321) Magnat válasza myckey (#150320) üzenetére


Magnat
veterán

Még valami olyasmi rémlik, h a default sms kezelőnek vissza kell állítani az sms kezelő programot miután átetted az üzeneteket. Egyébként ha simán lemented fileba akkor meg tudod nézni, h abban sincsenek-e meg a hiányzó hívások (lehet, h felhőben is, azt nem néztem).

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#150322) Faby válasza crok (#150310) üzenetére


Faby
senior tag

Simán beillesztettem az első domaint, amit írtál. whitelist

Kell valami elé, mögé?
Van valami, amit még be kell írni?

A barátok azok, akik jól ismernek és mégis szeretnek Téged!

(#150323) crok válasza Faby (#150322) üzenetére


crok
Topikgazda

Miert nem az energized menujebol adod szepen hozza? :F

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#150324) Faby válasza crok (#150323) üzenetére


Faby
senior tag

És azt hogy?
Az iw opcióra ugyanazt a hibaüzenetet kapom:
cut: the delimiter must be a single character

Vagy nem erre gondolsz?

A barátok azok, akik jól ismernek és mégis szeretnek Téged!

(#150325) crok válasza Faby (#150324) üzenetére


crok
Topikgazda

iw? Az nagyon mas..

su -c ep -m

-m mint menu [link]
Aztan Whitelist, hozzaadas.. etc.. es hozzaadogatod.

Vagy egyesevel igy:
su -c ep -w aru.index.hu es.a.tobbi es.a.tobbi es.a.tobbi

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#150326) Tökimanó válasza myckey (#150320) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Segíteni nem tudok csak meglepődtem . Tényleg csak a kíváncsiság hajt hogy megkérdezzem,mire jó egy 2019-es híváslista? Bocsi! Csak magamból indulok ki,engem már az nem érdekel ki hívott 2 hónapja.

(#150327) myckey válasza Tökimanó (#150326) üzenetére


myckey
veterán

Én csak arra vállalkoztam, hogy a híváslistát is átmentem, de az üzenet helyre kerülése fontosabb lenne. Nem tudom. :)

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#150328) Faby válasza crok (#150325) üzenetére


Faby
senior tag

Így is ugyanaz...


Szerintem itt feladom...

A barátok azok, akik jól ismernek és mégis szeretnek Téged!

(#150329) zsoltzsolt válasza crok (#150315) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Köszi szépen! Hangposta eszembe se jutott :)
Somatom Neked is!

(#150330) crok válasza Faby (#150328) üzenetére


crok
Topikgazda

Milyen Magisk verzió? Milyen Energized verzió? Magisk 21.4 + Energized 1.3.3 simán az összes módszerrel csinálja ahogy kell..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#150331) tomy86 válasza myckey (#150327) üzenetére


tomy86
addikt

Próbáld meg a Super Backup progival! Én ezt használtam évekig.

(#150332) crok válasza tomy86 (#150331) üzenetére


crok
Topikgazda

Ha nincs root én is ezt ajánlom (meg is vettem anno).

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#150333) szabi__memo válasza tomy86 (#150331) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Ms ezt én sem ismertem. Meglesem én is. Köszi

(#150334) myckey válasza tomy86 (#150331) üzenetére


myckey
veterán

Erre nem néztem rá, köszönöm !

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#150335) fausto


fausto
addikt

Sziasztok,
Mi lehet annak az oka, hogy ha telefonon meg eszek egy app-öt, akkor ugyanazzal a Google fiókkal újra meg akarja vetetni velem, ha tableten akarom letölteni?
Végül úgy sikerül telepíteni, hogy a play google.com-on belépek és elinditom a letöltés, de ez elég fura.
Nem hiszem, hogy az eszköz számít, de a telefon Xiaomi Mi Note 10, a tablet huawei Mediapad t5

(#150336) crok válasza fausto (#150335) üzenetére


crok
Topikgazda

Ezzel próbálkozz meg, szerintem ezt is megoldja, hasonlóan mint ezt.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#150337) fausto válasza crok (#150336) üzenetére


fausto
addikt

Köszi, kipróbálom :R

(#150338) Faby válasza crok (#150330) üzenetére


Faby
senior tag

Magisk 21.4, Energized 1.3.3
Nem értem én ezt.


Kevés vagyok én ehhez

A barátok azok, akik jól ismernek és mégis szeretnek Téged!

(#150339) crok válasza Faby (#150338) üzenetére


crok
Topikgazda

Nincs pack.. azert nem tud mit torolni a listabol mert nem valasztottad ki hogy most melyik pack legyen aktiv es ures a hosts, ures a lista (secure piros, size 0, felirat "apply pack first"). Ird be, hogy 3 es enter, az a Blu lesz, letolti, beteszi es utana mar lehet majd whitelistre tenni mert lesz mibol torolni (es mostmar ertem miert irtad, hogy iw-vel probaltad es az fog kelleni, en azt hittem az iw parancsot akartad kiadni az ep helyett, ami teljesen mas dolog). Ha mokolgattal mar valamit esetleg a hosts-al akkor kezdheted egy c-vel, az a clear hosts, akkor feltakaritasz elobb.. aztan valassz szamot/pack-ot (mondjuk Blu ami a 3) es utana iw mint instant whitelist.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#150340) WhiteWalker válasza Tökimanó (#150326) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Jah , én se értem ezt a hívás lista backupot. :U
De az sms-t se nagyon...

(#150341) Faby válasza crok (#150339) üzenetére


Faby
senior tag

Amikor eljezdtem, vokt pack beállítva, a blue-t használom.
Akkor is ez volt, és most kipróbáltam a friss beállítással is, ugyanazt írja.
cut: the delimiter must be a single character

A barátok azok, akik jól ismernek és mégis szeretnek Téged!

(#150342) Viktor0610 válasza WhiteWalker (#150340) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Van ismerősöm, aki a több éve elhunyt szerette SMS-ei miatt nem akar lemondani az üzeneteiről.
Már a sokadik készülékére költöztetjük át az összes SMS-ét.
Ami neked/valakinek fura/felesleges, az másnak fontos lehet.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#150343) crok válasza Faby (#150341) üzenetére


crok
Topikgazda

Akkor clear, ahogy mondtam, es blu megint es whitelist, ha az se akkor modul torles, restart es ujrainstall es restart es blu beallitasa es whitelist. Nem "latja" hogy lenne hosts-ban pack.. alljunkmegegyszora.. Magisk Managerben a Systemless hosts be van ugye kapcsolva? Ez nem maradt ki? :U Kapcsold be es restart es blu beallitasa es whitelist.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#150344) mobilizmo válasza Viktor0610 (#150342) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

ilyen indokkal szerintem jobb felköltöztetni az sms-ket felhőbe (is) akár

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#150345) Viktor0610 válasza mobilizmo (#150344) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem is rossz ötlet! :R
A köv. készülék belakásakor említem is Neki. :K

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#150346) WhiteWalker válasza Viktor0610 (#150342) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Ezt végképp nem értem. Inkább tárgyi emlék az illetőről , mint ez a digitális akármi...
Off befejezve :R

(#150347) mobilizmo válasza WhiteWalker (#150346) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

manapság digitális akármi egy fénykép is...
itt egyébként a szöveg a lényeg, az meg jó helyen van ott is

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#150348) myckey válasza WhiteWalker (#150340) üzenetére


myckey
veterán

Nem kell értened, semmit sem, nem megértésért jöttem. Valakinek valamiért fontos lehet, ennyi. Én meg segítek, ha tudok.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#150349) neo81


neo81
senior tag

Sziasztok!
Tudja valaki, hogy a NewPipe minden videócsatornából miért csak 30 db videót jelenít meg?
Köszi!

(#150350) Fall-N válasza Tökimanó (#150326) üzenetére


Fall-N
veterán

Nekem az egész mentegetősdi furcsa, főleg az SMS. Egyedül a bank meg pár beléptető szerver küld nekem SMS-t, egyébként ki használ még olyat 2021-ben? Az is lejár 10 percen belül függetlenül attól, hogy megtörtént-e a belépés.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.