Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#150651) crok válasza Joshi (#150650) üzenetére


crok
Topikgazda

Ugyanazokat a fobb szenzorokat tudjak olvasni mint a gyariak, azert eleg sok hibat feltartam vagy megjosoltam mar veluk, pl. katalizator hatasfokveszteset az elotte es utana levo szonda jelebol, EGR szelep hibat.. stb. Sokat tanultam vele. De en pl. vettem utana egy Autocom-ot. Nem csodafegyver viszont 15+ eves kocsikhoz mar jo, a parts shotgun-nal 100x jobb :D

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#150652) bl4ze válasza Aurig@ (#150640) üzenetére


bl4ze
veterán

dual sim-re nem annyira jó.
tegnap találtam egyet "Mood" - eddig egész jó, tesztelem még :D

.:. bl4ze .:.

(#150653) ZavaBalazs válasza ZavaBalazs (#150625) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

helló, erre van valakinek tippje?

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#150654) helixP válasza ZavaBalazs (#150653) üzenetére


helixP
nagyúr

Bocsi, lehet, hogy túl triviális, de nekünk bejött: Google Keep...?

(#150655) rjg válasza helixP (#150654) üzenetére


rjg
őstag

Mi is évek óta használjuk a Keep-et bevásárláshoz. Meg van osztva a feleségemmel és a gyerekeimmel. Be vannak kapcsolva a jelölő négyzetek és ki tudom pipálni, mi van már a bevásárló kocsiban. A következő alkalommal pedig ahogy elkezdem írni az adott tételt, magától fel is hozza, nem kell végig írnom, csak ki kell vennem a pipát.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#150656) tomy86 válasza ZavaBalazs (#150653) üzenetére


tomy86
addikt

Bevásárlólista. Évek óta használom a pro verziót (nem tudom, hogy az ingyenesben milyen korlátozások vannak).

(#150657) Dimine válasza crok (#150643) üzenetére


Dimine
újonc

Köszönöm szépen a választ. Tehát akkor bluetooth kapcsolatossal működik csak.

(#150658) eisento


eisento
addikt

sziasztok!
Ceges levelezeshez hasznalnek outlook for androidot de kb 1 honapra visszamenoleg tolti le az emaileket. Van ra valami mod, hogy az osszes emailt megjelenitse? Vagy van olyan masik email kliens ami magyar leszinkronizalja az osszes mailt es magyarul is tud es normailsan meg is jonnek az ertesitesek az emailekrol? :F
koszonom a segitseget!
Xiaomi mi 9 lite keszulekem van 128/6gb a keszulek legutobbi gyari rommal.

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#150659) crok válasza Dimine (#150657) üzenetére


crok
Topikgazda

Ahogy te akarod hasznalni ugy sajnos igen.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#150660) karldergroße válasza ZavaBalazs (#150625) üzenetére


karldergroße
senior tag

A Smartlyst app szerintem bejönne. És magyar.

(#150661) darvinya válasza eisento (#150658) üzenetére


darvinya
titán

Gmail-t használok outlook-hoz is, abba tud összes levelet szinkronizálni.
Összes MIUI korlátozás kikapcsoltam.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#150662) kisspall válasza Viktor0610 (#150636) üzenetére


kisspall
aktív tag

Gyanítottam, de gondoltam, hátha. Köszönöm.

(#150663) fa4hu


fa4hu
őstag

Van ötletetek, hogyan lehet a Google hangalapú gépelésnél írásjeleket (vessző, kérdőjel stb.) bevinni? Köszi!

(#150664) Viktor0610 válasza fa4hu (#150663) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Tudtommal sehogy.

Samsung Galaxy A54

(#150665) fa4hu válasza Viktor0610 (#150664) üzenetére


fa4hu
őstag

Én se találtam erre megoldást, magyar nyelven úgy látszik nem elérhető.

(#150666) crok


crok
Topikgazda

Google Maps dark mode mától? Valakinek frissült Play-ben ma a Maps? APKMirror-ról tette fel esetleg valaki? (Nálam még nem adta be, de a cikk szerint nem is mindenki kaphat belőle, mert "The dark theme comes as a server-side switch, so installing the latest version of Maps won't get you there.")

Ugyanígy kérdem: mai Android Auto update? Road-friendly games? :D :D :D

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#150667) csipuka válasza crok (#150666) üzenetére


csipuka
senior tag

Azert egy szivlapatot megerdemel a priority list szerkeszto is az AA-nal. Jatek kell, persze.
Mar evek ota problema, hogy a kocsi jo nyelven olvassa fel az uzeneteket. A Translate-ben van language detector, ezt kene beepiteni, es elemezni az uzenetet, es annak megfeleloen olvasni fel.
Tudom, ez az en problamam, hogy angolul es magyarul is kapok uzenetet. Meg meg millio embere.

(#150668) zeon.hu válasza Viktor0610 (#150664) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ismét csak a már megszűnt Swype-t tudom említeni, ami tudja ezt :DD

#?*@&!

(#150669) #40047616 válasza crok (#150666) üzenetére


#40047616
törölt tag

Nekem frissült a térkép de dark mod-nak nyoma sincs.

(#150670) Aurig@ válasza crok (#150666) üzenetére


Aurig@
őstag

Nekem is frissült, de nincs benne.

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#150671) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Üdv!
Chrome böngészőbe be, hogy is lehet beállítani, hogy lent legyen az url csík meg az ikonok? Ennyi idő után sem lehet beállítani a beállításaiban? :F
Kerestem neten, de a régi móddal most nem tudom beállítani, mert nincs duet a keresés szerint.
Valamint arra van mód, hogy legyen kedvencek gomb is egyből? Ne kelljen három pontra kattintani, majd ott a könyvjelzőkre?
Továbbá nem minden oldal fekete, úgy mint a Samu böngészőben. Ezen lehet állítani?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#150672) ZavaBalazs válasza helixP (#150654) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

arra azt gondoltam látatlanban, hogy sok minden más mellett tudja ezt is, nekünk meg lehet, hogy jobb lenne valami, ami csak ezt tudja. de ha neked is, rjgnek is bevált, talán nem ördögtől való... :) kipróbálom a többi javaslattal együtt, aztán meglátjuk.
tomy86, karldergroße, köszi nektek is!

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#150673) Tökimanó válasza fa4hu (#150663) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Ha sokat használod hang alapú gépeléshez akkor javaslom hogy töltsd le ezt! [link] Teljesen fapados billentyűzet de a diktáláshoz jó és az írásjeleket is kirakja. Mivel egy 2 éríntéssel lehet váltogatni a billentyűzetek közt ,másodlagosnak jó ez.

(#150674) g_g_g


g_g_g
őstag

Sziasztok!

Jelenleg a Profile Widget alkalmazást használom (nem friss darab, de eddig stabilan és jól működik).
Viszont a mobilnetet nem tudja ki- és bekapcsolni és szeretném ezt a funkciót használni.
Ami fontos lenne, hogy legalább 4 különböző profilt tudjak használni, különböző csengő- és értesítési hangokkal, illetve lehessen hozzájuk rendelni különböző funkciókat (wifi, bluetooth, mobilnet, szinkron ki- és bekapcsolása).
Widget-ből választhatóak legyenek a profilok.

Android10, MIUI12, root van.

Előre is köszönöm ha van javaslat.

(#150675) Kátai


Kátai
senior tag

Tudna valaki olyan app-ot ajánlani ami a záróképernyőre kiteszi az órát? Olyasmire gondolok minta Always on display,csak nem amoled képernyőre.Mezei androidone telefonom van(XiaomiA2).

(#150676) ollie válasza Kátai (#150675) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hamar lemerülne tőle a telefon, mivel nem oled-es a kijelzője.

***

(#150677) fulton


fulton
addikt

Sziasztok
Ha andorid telómon jelenleg van olyan alapban hogy "biztonságs mappa" jelszóval védhető....
Ha root-olom akkor ez megszűnik? Úgy mint a knox?

(#150678) DrBubo77 válasza fulton (#150677) üzenetére


DrBubo77
addikt

Szerintem az megmarad, független a knox-tól.
Tucatjával tölthető a Play-ről is hasonló alkalmazás, ami bármilyen telefonon fut.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#150679) TODI1111 válasza g_g_g (#150674) üzenetére


TODI1111
addikt

Én [ezt] használom évek óta és megbizhatóan működik. A mobilnet kapcsolást nem tudom kipróbálni, mert nem rootolt a készülékem, de elméletileg tudja a tied pedig rootolt.


(#150680) zhata válasza Tökimanó (#150673) üzenetére


zhata
senior tag

Feltettem, de hiába próbáltam a diktálást, nem megy. (Xiaomi mi 10T pro, Android 10)

(#150681) Viktor0610 válasza zhata (#150680) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nálam OK, bár nem mindig ír írásjelet. :DDD

Samsung Galaxy A54

(#150682) zhata válasza Viktor0610 (#150681) üzenetére


zhata
senior tag

Mostmár nálam is megy, és ahogy mondod, írásjeleket nem tesz ki, pedig bemondom neki, hogy "felkiáltójel", erre leírja, mint szót. :F
Továbbá a mondatot kisbetűvel kezdi. De amúgy elég pontosan gépel.

[ Szerkesztve ]

(#150683) g_g_g válasza TODI1111 (#150679) üzenetére


g_g_g
őstag

Köszönöm.
Feltettem, próbálgatom, eddig tetszik, működik minden amit szeretnék.

(#150684) Tökimanó válasza zhata (#150682) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Ez mondjuk érdekes. Nekem kiírja az írásjeleket. Még a kettős pontot is. Azokkal nincs gond. Az viszont nálam is probléma hogy kis betűvel kezdi a mondatot. RedmiNote 8T, Android10.

[ Szerkesztve ]

(#150685) zhata válasza Tökimanó (#150684) üzenetére


zhata
senior tag

Bár csak most raktam föl, de a GBoardnál máris jobb.A felsorolt hibák ellenére is.
Tetszik az elrendezhetőség, a variálhatóság.

[ Szerkesztve ]

(#150686) HoTaZo válasza Tökimanó (#150673) üzenetére


HoTaZo
őstag

Köszönöm!
A céges telón kell alkalmanként diktálnom és a Gboard katasztrofális volt e téren. Az, hogy írásjeleket is kitesz, az nagy segítség.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#150687) zhata


zhata
senior tag

Egyre jobban tetszik a könnyű Magyar billentyűzet! az írásjeleket is szépen kiteszi mostmár abban az esetben, ha ! azonnal a szöveg után mondod ki.

(#150688) Tökimanó válasza zhata (#150687) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Ennek örülök. És látom rajtad kívül másnak is tetszik. Mindig jó érzés ha valakinek tud ötletet adni az ember. Nekem is sok alkalommal segítettek már a csoportban.

(#150689) milu válasza crok (#150402) üzenetére


milu
aktív tag

A MyPhoneExplorer alkalmazást letöltöttem. A problémám az, hogy ha a billentyűzetem a "@" jelet írni akarom, abban az esetben automatikusan csatlakozni akar. Hol lehet szerintetek kikapcsolni az automatikus kapcsolatkeresést?

(#150690) crok válasza milu (#150689) üzenetére


crok
Topikgazda

File menü -> Settings -> Hotkeys -> kattints bele egyesével mindbe és nyomd meg a del-t vagy a backspace-t hogy töröld (hogy azt írja hogy None). A Paste from the phone's clipboard alapból a Ctrl + Alt + V ami nálunk ugye a @ lesz, amiatt csinálja szerintem.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#150691) milu válasza crok (#150690) üzenetére


milu
aktív tag

crok, köszönöm a válaszodat, a javaslatod megoldotta az automatikus kapcsolódási problémámat!

(#150692) bl4ze válasza zhata (#150687) üzenetére


bl4ze
veterán

Mi ez az app, adsz egy linket, kérlek ? :)

.:. bl4ze .:.

(#150693) spiderpig820 válasza bl4ze (#150692) üzenetére


spiderpig820
aktív tag

150673-as hozzászólás

4B

(#150694) HoTaZo válasza Tökimanó (#150688) üzenetére


HoTaZo
őstag

Szótárt tudok hozzá beállítani?
Lehet, hogy elsiklottam felette?

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#150695) HaZsolt


HaZsolt
őstag

Youtubeot hogyan tudom lerakni, hogy multitaskingként mást tudjak csinálni közben? Pl böngésznék de szeretném hogy közben megy a zene? Android 10 samsung galaxy s9. Lehetséges egyáltalán?

(#150696) justmemory válasza HaZsolt (#150695) üzenetére


justmemory
senior tag

Osztott képernyővel például vagy kisablakosan. Ha multiban akarod (háttérben menjen, teljes képernyőn pedig böngéssz), akkor prémiumra kell előfizetni, úgy tudom azzal tudsz ilyet.

--- Imprisoned, inside this mind... --- Joined at the soul with a pair of headphones ---

(#150697) kisspall válasza HaZsolt (#150695) üzenetére


kisspall
aktív tag

Például Newpipe.
[link]

(#150698) Fall-N válasza justmemory (#150696) üzenetére


Fall-N
veterán

Így van. Premium előfizetés kell hozzá, vagy alternatív megoldások (YT Vanced, Newpipe, Firefox böngészőből stb.).

(#150699) Tökimanó válasza HoTaZo (#150694) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Sajnos azt nem. Benne is van az app leírásában. Elég egyszerű billentyűzet de sokaknak pont ezért kell. Én csak diktáláshoz használom mert amúgy a Yandex keyboard az alap. Azzal elég pontos a csúsztatással írás.

(#150700) Joker88


Joker88
őstag

Nem teljesen idevág,de..
Szóval,adott egy Note 9 /4 Gb RAM , 128GB tárhely/.
Mivel, sok ilyen vásárlási alkalmazás van rajta ( OTP, OTP SZÉP, egészségpénztár, bankapplikáció, hűségkártyák alkalmazásai,simple,ebay... ) gondoltam nem árthat egy 'vírusírtó' . melyik lenne ideálisabb? magyar nyelven persze.. akár ingyenes akár fizetős..

In loving memory of Garrett Lockhart

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.