Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#150601) Mcrazy válasza n42 (#150573) üzenetére


Mcrazy
őstag

Automatizálókkal valszeg megoldható lenne.

Üdv: Mcrazy

(#150602) Mcrazy


Mcrazy
őstag

Ha már Mixplorer... Nem használom minden nap és ezért segítséget kérnék a következő megoldásában: Korábban rögzítettem füleket, de most azt nem tudom módosatani. Hiába rögzítek új fület, minden újraindításkor a régebben rögzített fülek jelennek meg. 5let?

Üdv: Mcrazy

(#150603) Bozek válasza Mcrazy (#150602) üzenetére


Bozek
nagyúr

Fülek mellett bal oldalon a lefelé mutató nyíl, majd Fülek mentése...

(#150604) Mcrazy válasza Bozek (#150603) üzenetére


Mcrazy
őstag

Köszi! Sikerült. Már mindennel próbálkoztam. (még krumplit is pucoltam :D )

Üdv: Mcrazy

(#150605) Bozek válasza Mcrazy (#150604) üzenetére


Bozek
nagyúr

A múltkor én is belefutottam ebbe, hogy nem emlékeztem, hol állítottam be. :D

Muszáj volt az egyik rögzített mappámat átnevezni, mert mióta 11-re frissítettem, a Pictures mappából egyből törli a .nomedia fájlt, ha rakok bele ilyent...

(#150606) Fall-N válasza Somatom (#150598) üzenetére


Fall-N
veterán

Tényleg ott van, köszönöm. Kicsit túl van bonyolítva a menü, de szerencsére el lehet menteni a beállításokat.

(#150607) tylerddd


tylerddd
veterán

Helló! Létezik-e olyan AR-applikáció, amiben saját 3D vagy bármilyen tartalmat tudok használni? Köszönöm!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#150608) HoTaZo


HoTaZo
őstag

Sziasztok!
Van egy (francia) netrádiós alkalmazásom, amin ha engedem az értesítéseket, akkor megjelenik egy widget a zárképernyőn, ami hasznos, de jönnek ilyen-olyan infó, hír üzenetek, amik zavaróak. Írtam nekik, állítólag továbbították a fejlesztőknek, de ők még nem reagáltak.
Gondoltam, hátha találkoztatok már hasonlóan működő netrádiós appal, S van esetleg beállítási ötletetek, hogy lehetne hagyni a widgetet az üzenetek nélkül?

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#150609) Fall-N válasza HoTaZo (#150608) üzenetére


Fall-N
veterán

Netrádióra kiváló a Podcast Addict vagy a Podcast Republic.

(#150610) Fall-N válasza Bozek (#150584) üzenetére


Fall-N
veterán

Azt az nPlayer tud. Be kell tallózni a font mappát és utána ki lehet választani bármelyiket. Színt és méretet is lehet amelyik tetszik.

[ Szerkesztve ]

(#150611) HoTaZo válasza Fall-N (#150609) üzenetére


HoTaZo
őstag

A csatorna saját appját használom.
Most megpróbáltam visszaállítani az értesítéseket, de mégse adta vissza a widgetet. :(((
Pedig ugyanazt a beállítást csináltam, mint egy másik csatorna appjánál van, amelyiknek megjelenik a widgetje.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#150612) Fall-N válasza HoTaZo (#150611) üzenetére


Fall-N
veterán

A Podcast Addict tudja a legtöbb csatorna URL-jét alapból, szerintem tegyél vele egy próbát. Amúgy is sokoldalú program, így sok mindenre jó. Én például a podcaston kívül YT csatornákat is azon keresztül követem és látom is mi az ami megnézett és mi az ami nem. Pl. Kronometer.hu videók.

(#150613) HoTaZo válasza Fall-N (#150612) üzenetére


HoTaZo
őstag

Ezt akartam visszakapni.
Töröltem, újra telepítettem, így visszajött.
Nem merült fel eddig igényem ilyen podcast appra. De, köszönöm a tippet, felmerül az igény rá, akkor megnézem.
Újra telepítés óta nem dobott infó értesítést, remélem ezután se fog.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#150614) Joshi


Joshi
titán

Üdv. Tudna nekem ajánlani valaki különböző műszakbeosztás appot? Pl 8 órás vagy 12 órás sima heti 5 napos vagy folyamatos műszakrendekre gondolok. Naptár szerű lenne jó, hogy előre lehessen látni mikor milyen műszakban leszek. Köszi. :R

(#150615) Tökimanó válasza Joshi (#150614) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Számomra ez tökéletes [link] Végtelenségig állítható,widget,stb.

(#150616) Fall-N válasza Joshi (#150614) üzenetére


Fall-N
veterán

Timeshift calendar néven keress a Playen.

(#150617) kaciokos válasza snooze (#150583) üzenetére


kaciokos
őstag

Nálam ez mind megvolt, de nem segített. Samsung S10e, Android 11. Arra gondolok, hogy ez nem hiba, hanem a köcsög Facebook így akar a rendes Messenger felé terelni. :) Mint pl. a sötét mód hiánya.

(#150618) Somatom válasza Joshi (#150614) üzenetére


Somatom
veterán

Mezei Google naptár.
Screenshot

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#150619) S e t h


S e t h
nagyúr

Word dokumentum.
Van-e olyan lehetőség, hogy androidon olvasást követően később számítógépen valamilyen módon ugyanott tudom folytatni, ahol a telefonon abbahagytam?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#150620) Bozek válasza Fall-N (#150610) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ránéztem, és azért nem adok ki 1600 Ft-ot, ha már ott az MX. Még ha lenne próbaverzió, akkor kipróbálva talán. De így, hogy csak a visszatérítés az egyetlen mód, ha nem jön be, már nem. Annyi idő alatt nem lehet kitapasztalni mindent.

(#150621) Somatom válasza Bozek (#150620) üzenetére


Somatom
veterán

Bízzál bennünk! Jó cucc. :D

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#150622) Mayeye


Mayeye
csendes tag

Üdv.

Erdeklodnek, hogy valaki tud valami módot arra, hogy az Lg V50 telómon be tudjam állítani a video csengést? (Be akarok rakni egy videót a csengőhang helyett. Előző huawei telóm tudta és most itt is szeretném használni.) Sajna a 3th party alkalmazások közt nem találtam olyat ami működne is. Vagy csak videó vagy csak hang van.

Előre is köszi. Gábor

Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Gear S3 Frontier

(#150623) Viktor0610 válasza Mayeye (#150622) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ez a kérdés inkább a teló topikjában volna jó helyen, de simán lehet, hogy nem lehet ilyet beállítani.

Samsung Galaxy A54

(#150624) Bozek válasza Somatom (#150621) üzenetére


Bozek
nagyúr

Mivel nekem rendesen működik az MX, ezért csak akkor vennék másikat, ha azt hosszabb ideig ki tudnám próbálni és jobbnak tartanám. Más lenne a helyzet, ha nem menne az MX.

(#150625) ZavaBalazs


ZavaBalazs
őstag

sziasztok!

tudtok ajánlani valami egyszerűbb bevásárlólistás appot, ami a következőket tudja:
- megosztás 2 felhasználó között
- több lista (pl külön napi bevásárlás, barkácsbolt, stb)
- darabszám külön mezőben
- ezeket leszámítva semmi sallang, nem kell nekem, hogy előre beadott, ikonokkal ellátott opciókból kelljen keresgélnem, kategóriákba rendezze, vagy megjegyezze a vásárlói szokásaimat, és emlékeztessen, hogy vegyek tejet.

előre is köszönöm a segítséget. :)

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#150626) Mayeye válasza Viktor0610 (#150623) üzenetére


Mayeye
csendes tag

Üdv.
A topicban is feltettem de semmi.
Általános androidos megoldásra gondoltam,ami bármelyik telón működik.
Maga a gyári szoftver sajnos nem tudja, ezért próbáltam itt érdeklődni.

Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Gear S3 Frontier

(#150627) kisspall


kisspall
aktív tag

Apropó MX Player. Be lehet azt állítani, hogy ne akarjon frissíteni minden indításnál? Kerestem, de nem találtam. (1.15.5 a verzió, ha számít)

[ Szerkesztve ]

(#150628) pube111


pube111
senior tag

Ismertek olyan appot ami automatukisan készít fotót óránként, vagy 2-3 óránként?
Az is jó lenne, ha beállított időtartamban. Pl.: 8:00-16:00.

[ Szerkesztve ]

(#150629) zeon.hu válasza kisspall (#150627) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ez engem is érdekelne, 1.25- ben se látok ilyen lehetőséget.

#?*@&!

(#150630) pube111


pube111
senior tag

Total commanderben hogy lehet kitenni egy mappa linkjét, ikonját, kedvenceket, bármit a home képernyőre?
Nam az android home képernyőre, hanem a TC home képernyőre.

[ Szerkesztve ]

(#150631) Per Me válasza pube111 (#150630) üzenetére


Per Me
tag

Felül Könyvjelzők (Négyzet, csillaggal a közepén. :) ) Új könyvjelző.

(#150632) Aurig@ válasza kisspall (#150627) üzenetére


Aurig@
őstag

Én kikapcsoltam a Google Play automatikus frissítéseit, így nem frissül semmi, csak ha akarom.
Egyébként külső alkalmazásból telepítve, még a frissítendő app-ok listájába sem kerül bele.
/Ilyen nálam a: Viber, MX Player, True Phone, Textra, My Notes stb./

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#150633) csaba1203


csaba1203
addikt

Szeretném kérdezni ha használ valaki Zedge alkalmazást és vett már videó háttérképet azokat tényleg nem menti sehová az app?
A háttérképeimet el tudom menteni a kedvencek közé de a videók eltűnnek az éterbe :F
Mindig az utolsó megvásároltat tudom a Google féle háttérkép programjával beállítani.....

(#150634) Joshi válasza Tökimanó (#150615) üzenetére


Joshi
titán

Köszi ez jó lesz. :R

(#150635) kisspall válasza Aurig@ (#150632) üzenetére


kisspall
aktív tag

Így is van nálam, nem is frissül. Csak indításkor rendszeresen feldobja, hogy van frissebb. Nem nagy dolog talán, de ezt szeretném megszüntetni.

(#150636) Viktor0610 válasza kisspall (#150635) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mivel azt az app dobja fel, ha az appbeállítások között nincs erre lehetőség, akkor ez feature.

Samsung Galaxy A54

(#150637) pube111 válasza Per Me (#150631) üzenetére


pube111
senior tag

Köszi. Ott van a lényeg: "Mutassa a kezdőmappában".

(#150638) bl4ze


bl4ze
veterán

Dual simet kezelő jó sms appot tudnátok ajánlani?

.:. bl4ze .:.

(#150639) Tökimanó válasza Joshi (#150634) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Szívesen! Az úttörő ahol tud segít :DDD

(#150640) Aurig@ válasza bl4ze (#150638) üzenetére


Aurig@
őstag

Textra? Feleségem telóján jól működik.

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#150641) Dimine


Dimine
újonc

Sziasztok!

A segítségetek szeretném kérni.
Vettem egy OBD-s eszközt a kocsimba ami wifivel kapcsolódik a telefonhoz.
Igen ám, de amikor wifi jelet fog automatikusan leállítja a mobilinternetet, így a waze, és a térkép nem tud működni.

A kérdés van-e valamilyen beállítás vagy app ami attól függetlenül hogy wifire csatlakozna, tovább működtetné az mobilinternetet. Már ha ez valamilyen módon lehetséges lenne.

Előre is köszönöm a segítségetek.

(#150642) Mcrazy válasza pube111 (#150628) üzenetére


Mcrazy
őstag

Automatizálók (Macrodroid biztos)

Üdv: Mcrazy

(#150643) crok válasza Dimine (#150641) üzenetére


crok
Topikgazda

Xiaomi telefonokban van pl. ilyen beállítás, hogy ha Wifi-re csatlakozik de úgy látja hogy "netet nem kap" akkor visszavált mobilnetre (kb. mint a Windows-os NCSI), de a Wifi kapcsolatot ilyenkor ez is dobni fogja.
Nincs olyan beállítás ami egyszerre tudja a kettőt kezelni mert az Android egyszerűen nem erre van kitalálva, csak az megy hasonlóan (de még az se így), ha a telefon lesz Wifi hotspot és rá csatlakoznak - de a te OBD dongle-d pont fordítva működik (megjegyzem azért találták ki ezt, hogy Apple termékekkel is "kompatibilis" lehessen).
Azt ajánlom vegyél egy Bluetooth-os ELM327-et tartalmazó dongle-t ehelyett mert amit akarsz az nem fog menni max. offline navigációval (én is BT ELM327-et azt használok kocsiban, hosszabb utakon mindig nézem mi történik, taszkváltással megy a térkép mellett a Torque Pro általában).

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#150644) Bozek válasza crok (#150643) üzenetére


Bozek
nagyúr

"Nincs olyan beállítás ami egyszerre tudja a kettőt kezelni"

Van, csak ahhoz tudnia kellene az eszköznek a WiFi Direct-et. Én azzal csatlakozok egy Panasonic fényképezőgéphez, és úgy van mobilnet is.

(#150645) crok válasza Bozek (#150644) üzenetére


crok
Topikgazda

Az ő felhasználásához nincs olyan ami mindkettőt egyszerre kezeli.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#150646) Joshi válasza crok (#150645) üzenetére


Joshi
titán

A Wifi Direct pont erre való, vagyis wifin tudsz csatlakozni egy eszközhöz, de a netet a mobil net szolgáltatja.
Én az Alis érintős Androidos autorádióhoz így szoktam csatlakozni és így a teló adja az autórádiónak a netet a Waze vagy Google térképhez. Hogy aztán az az OBD kütyü támogatja-e a Wifi Directet azt nem tudom. Célszerű lett volna Bluetooth-os OBD-t venni.

[ Szerkesztve ]

(#150647) crok válasza Joshi (#150646) üzenetére


crok
Topikgazda

Nem tamogatja. En meg tudom.. Hat nem veletlen nem mondtam.. :))

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#150648) Joshi válasza crok (#150647) üzenetére


Joshi
titán

OBD-ből általában Bluetooth verziók szoktak lenni, wifiset nem is láttam még. Nekem egy BT és egy USB-s van.

(#150649) crok válasza Joshi (#150648) üzenetére


crok
Topikgazda

Nekem van mindharom.. mire ratalaltunk par jora, tudnek meselni :)) Szedtem is szet, javitanom is kellett mar, aktivan hasznalom, hidd el, tudom mit beszelek ;) nezd meg a kepeket itt.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#150650) Joshi válasza crok (#150649) üzenetére


Joshi
titán

Én vettem, de ha az autót rendszeresen szervizeli az ember akkor nincs rá szükség.Meg ezek az olcsó OBD-k nem sok mindenre jók.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.