Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#150901) Tökimanó


Tökimanó
senior tag

Sziasztok! Pár napja vettem egy Xiaomi Haylou LS05 Solar okosórát. Csak hétvégén akarom használni mert munka közben zavarna a mérete miatt. Le kellett hozzá tölteni a Haylou fit alkalmazást. Érdeklődnek hogy ebből az alkalmazásból ki lehet lépni valahogy ha nem használom az órát? Fölöslegesen egész héten ne fogyassza az akkumulátort. Az órát hiába kapcsolom ki, ettől még fogyaszt az alkalmazás.

(#150902) S e t h válasza Somatom (#150893) üzenetére


S e t h
nagyúr

Azt sehogy.
Nekem az a gomb hiányzik a samu browserből, ami a soulban benne van, amire ha kattintok akkor azonnal az oldal tetejére ugrik dexben.
Samu dex combóban úgy kell lassan felfelé scrollozni, soulban egy kattintás.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#150903) Erdész85


Erdész85
csendes tag

Sziasztok!
Androidos chrome böngészőben megjelent "csempés" nézet és a megnyitás lap csoportban megnyitás. Az alábbi helyen (chrome://flags/#enable-tab-grid-layout) átállítottam lista nézetre és megnyitás új lapon formátumra. Ezek a beállítások 1-2 napig maradnak meg utána visszaáll az idegesítő formákra.
Hol lehet ezeket úgy átállítani, hogy véglegesen úgy is maradjanak, ill a beállítások felülbírálását tiltani?

(#150904) Somatom válasza S e t h (#150902) üzenetére


Somatom
veterán

Remek! A Samsung által fejlesztett DeX -en nem lehet egérrel nagyítani a Samsung által fejlesztett böngészőben. Micsoda innováció!

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#150905) Tökimanó válasza S e t h (#150902) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Régebben használtam a Samsung böngészőt. Akkor hiányoltam belőle a fordítási lehetőséget. Most lehet már fordítani vele idegen nyelvű oldalakat?

(#150906) psg5


psg5
veterán

Sziasztok!
Hol állítom, hogy a lehető legjobb minőségben továbbítsa a telefon messengeren a képeket?
Biztos, hogy nálam van a hiba, mert ha más küld ugyanarra a telora akkor annak jo a minosege.

F.K.T.

(#150907) dzsordzs69


dzsordzs69
senior tag

Sziasztok!
Azzal tudok valamit kezdeni, ha a Bitwarden nem minden alkalmazásnál és weboldalon működik? Van, ahol bedobja a billentyűzet fölé az adott alkalmazás, weboldal kitöltési lehetőségét, de pl a MÁV alkalmazásnál tök süket, csak villog a kurzor a jelszó rublikában. Elő tudom csalni valahogy? (Nem elég egyszer bejelentkezni, egy nap után kiléptet az app).

(#150908) kiraly.andra válasza dzsordzs69 (#150907) üzenetére


kiraly.andra
aktív tag

Be van kapcsolva minden bekapcsolható opció a vonatkozó beállításoknál? Itt háromféle lehetőség van, melyek az Android verziószámától függően élnek vagy inaktívak. Mindent kapcsolj be, amit enged!

:a:

(#150909) dzsordzs69 válasza kiraly.andra (#150908) üzenetére


dzsordzs69
senior tag

Be van kapcsolva az automatikus kitöltésnél mind a 4 opció.

(#150910) Viktor0610 válasza Tökimanó (#150901) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem nem állítható be így.

Samsung Galaxy A54

(#150911) bringasisti


bringasisti
őstag

Üdv. Van egy olyan probléma hogy Gmail >biztonsági ellenőrzés>saját eszközök>alkalmazás ellenőrzés> és figyneztet hogy nincs bekapcsolva. Bekapcsolom, kiírja hogy be van kapcsolva, de még sincs bekapcsolva . Csináltam képet. Választ előre köszönömEszkoz biztonsága futtatása után feldob egy ablakot hogy havi 250 Ft és plusz védelmet ad. Érdemes megvenni?

[ Szerkesztve ]

BENEFON DELTA--------N8

(#150912) crok válasza bringasisti (#150911) üzenetére


crok
Topikgazda

Esetleg nem ezen az eszközön nincs bekapcsolva?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#150913) bringasisti válasza crok (#150912) üzenetére


bringasisti
őstag

Ezt úgy érted hogy van a telefon meg a tablet és a tablet nincs bekapcsolva akkor a telefon mutatja ?

BENEFON DELTA--------N8

(#150914) crok válasza bringasisti (#150913) üzenetére


crok
Topikgazda

Nem, ez itt most a Google fiókod mutatja, minden eszközzel, nyilván abban benne lesz más eszközöd is, tökmindegy min nyitod meg - mert a fiókodhoz tartozókat mutatja, nem (csak) az adott eszközt.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#150915) bringasisti válasza crok (#150914) üzenetére


bringasisti
őstag

Az az érdekes hogy a tablet kifogásolta hogy nincs pin kód beállítva. Beállítottam és ott mutatja hogy be van kapcsolva, de a telefon továbbra is azt mutatja hogy nincs bekapcsolva de ha be akarom kapcsolni akkor meg azt írja hogy be van

BENEFON DELTA--------N8

(#150916) S e t h válasza Tökimanó (#150905) üzenetére


S e t h
nagyúr

Pár napja frissült ez a funkció, gondoltam kipróbálom, de csak hibaüzenetet kaptam. :)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#150917) Tökimanó válasza S e t h (#150916) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Azért érdekes hogy egy milliárdos letöltöttségű böngészőben nincs egy ilyen ,ma már alapnak számító funkció.

(#150918) Somatom válasza Tökimanó (#150917) üzenetére


Somatom
veterán

Ó, mennyi minden nincs! Pl. Dolphin után évekkel, csak most, a Soul -ban láttam felugró opciókat a böngészőfülön hosszan nyomásra. A többiben ezt a ziccert kihagyták. Tíz Androidos böngészőből össze lehetne rakni egy jót.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#150919) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Sziasztok.

Régóta akarom már kérdezni, amikor a régi 5.0 androidos backup telómat használom, milyen fícsör az, hogy kiírja a hívó nevét, aki nincs beírva a telefonkönyvembe, és előtte soha nem volt vele kapcsolatom? pl kiírja hogy Coop ABC, Posta, Gázszerelés stb. az újabb androidos telefonom miért nem tudja ezt? :D

Egy alap Gpe 5.0 rom van a régi Moto G telón, ami ezt tudja.

(#150920) kiraly.andra válasza dzsordzs69 (#150909) üzenetére


kiraly.andra
aktív tag

Kipróbáltam. Android 8.1 alatt a MÁV alkalmazás megjelenésekor valóban csak villog a kurzor a jelszó mezőben, de ha belekattintok, akkor már jön a Bitwarden felugró. Android 11 alatt azonnal jön. Ez persze rajtad nyilván nem segít, csak miheztartásképp írom.

:a:

(#150921) Viktor0610 válasza DeathAdder (#150919) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A Google féle Telefon app tudja ezt.
Engem mondjuk, zavart, így kikapcsoltam ezt a feature-t. :D

Samsung Galaxy A54

(#150922) oska24 válasza Erdész85 (#150903) üzenetére


oska24
tag

Állítsd át a
"Tab Grid Layout"-nál
"Disabled"-re(egyébként pár hsz.-el visszább leírtam egy picit részletesebben).

[ Szerkesztve ]

XIAOMI Mi 9T-->Redmi 5-->Nike zokni-->Puma alsó

(#150923) karldergroße válasza Somatom (#150918) üzenetére


karldergroße
senior tag

Igen, jó benne, hogy hosszú nyomásra szinte mindenhol jön egy menü, például meg lehet nyitni a háttérben linkeket.

Egy kérdés azonban: csak ez a buzilila szín van a Soulban, vagy én néztem el valamit?

(#150924) Mcrazy válasza DeathAdder (#150919) üzenetére


Mcrazy
őstag

A Hiya - hívóazonosító kell neked. Samsungokban már régóta be van építve, más telefonokra külön kell telepíteni.

Üdv: Mcrazy

(#150925) ollie válasza Mcrazy (#150924) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Érdemes megjegyezni, hogy ezekhez állandó netkapcsolat is kell, mert ugye a netről szedi le a hívó adatait.

***

(#150926) mobilizmo válasza DeathAdder (#150919) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Neked is működik még?
:)

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#150927) FeZ... válasza Somatom (#150918) üzenetére


FeZ...
aktív tag

Nálam mondjuk a billenytűzet programok is ilyenek. Többől tudnék összerakni egyet, ami nekem kellene. :((

(#150928) dzsordzs69 válasza kiraly.andra (#150920) üzenetére


dzsordzs69
senior tag

Sajnos tényleg nem segít rajtam, de köszönöm, hogy megnézted. :) Kipróbáltam úgy is, hogy töröltem az app adatait, de sehol semmi sajnos.

(#150929) Somatom válasza FeZ... (#150927) üzenetére


Somatom
veterán

Stimmel. Az is egy hasonló story. Pár hete próbálkoztam ezzel a diktálósdival, de katasztrófa lett az eredmény. Ha vezetés közben akár csak egy írásjel miatt bele kell nyúlnom, akkor megette a fene az egészet.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#150930) HoTaZo válasza Somatom (#150929) üzenetére


HoTaZo
őstag

Én is ma mondtam le róla, szótár hiány s, amiatt, amit említettél.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#150931) karldergroße válasza Somatom (#150929) üzenetére


karldergroße
senior tag

Az imént németül próbáltam diktálni a SwiftKey-nem, a szavakat 95 százalékban jól írta la, de írásjelek nem nagyon voltak... És a magyarja - gondolom - még rosszabb.

[ Szerkesztve ]

(#150932) Somatom válasza karldergroße (#150931) üzenetére


Somatom
veterán

Korábban vki itt ajánlotta a Könnyű Magyar Billentyűzetet. Azzal próbálkoztam, de több helyen is bele kellett nyúlnom.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#150933) lanszelot


lanszelot
addikt

Hello,
Miért nem látom az összes bejövő email-t outlook -ban??
Jelez a telefon, hogy email érkezett, ott az értesítés, hogy kitől mi. Rányomok, hogy elolvassam elolvashatom, de ha kilépek nincs többé.
Két hete kaptam utoljára azt mutatja, de valoban azóta több is jött.
Spam üres.
Nincs szűrés.
Kuka üres.
Csoportok üres.
Archive üres.
Csak inbox van, de ott nincs, csak a 2 hettel ezelőtti.
PC böngészőben, ott megvan mind, ott latom.
Telefonon nem.
Android 8
Galaxy S8 plus
Nincs outlook frissítés /legfrisseb van fent/

(#150934) Fall-N válasza karldergroße (#150923) üzenetére


Fall-N
veterán

Milyen lila szín? Alapból a böngésző felülete fehér vagy sötétszürke. Be lehet állítani, hogy vegye át a honlap színét, de a felső sáv lesz színes a tabok (weblap fülek) alul fehérek maradnak (vagy szürke dark modeban).

[ Szerkesztve ]

(#150935) zeon.hu válasza Somatom (#150932) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Sokadjára írom le:
Swype még mindig működik, hiába nincs a Playen... :D

#?*@&!

(#150936) Somatom válasza zeon.hu (#150935) üzenetére


Somatom
veterán

Úgy látom, hogy vmi régebbi verziót használsz. Meg tudnál dobni vele?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#150937) zeon.hu válasza Somatom (#150936) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Meg.

#?*@&!

(#150938) Somatom válasza zeon.hu (#150937) üzenetére


Somatom
veterán

:R

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#150939) lanszelot válasza Somatom (#150938) üzenetére


lanszelot
addikt

(#150940) tibike8 válasza DeathAdder (#150919) üzenetére


tibike8
őstag

A volt samu 8+-om samus tárcsázója is tudja ezt. Talán mindegyik gyári samu tárcsázó is, de ezt ugye nem tudom csekkolni :)

(#150941) Somatom válasza lanszelot (#150939) üzenetére


Somatom
veterán

Azt vágom. Viszont, az általam linkelt topikban írják, hogy az egyik frissítéssel elcsesződött. Amit linkeltél, abból nem derül ki, hogy melyik a legutolsó, ami még jó. De, Zeon.hu biztosan tudja. Ezért kértem tőle.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#150942) FeZ... válasza Somatom (#150941) üzenetére


FeZ...
aktív tag

A jól működő verzió engem is érdekelne. :B Szerettem a Swype-ot, eddig a legjobb volt a témában. (nekem)

(#150943) sittes79


sittes79
addikt

Hi,

Dagadt vagyok mint állat, van valami fitness progi otthon végezhető gyakorlatos tracking os súly követős valami? :O

(#150944) ollie válasza sittes79 (#150943) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Esetleg vásárolj egy fitness karkötőt, azok mindent képesek követni (persze a súlyváltozásokat neked kell nyilvántartanod), de hogy mikor, mennyit edzel, tornázol, futsz, sétálsz, stb, azt automatikusan tudják követni, és ezzel az elégetett kalóriákat is. Az okosórák talán még jobbak ebben (pl Galaxy Watch Active), de azok jóval többe kerülnek.

***

(#150945) karldergroße válasza sittes79 (#150943) üzenetére


karldergroße
senior tag

Kevesebb pacal és körömpörkölt is segíthet.

(#150946) Somatom


Somatom
veterán

Ezt a Swype -ot sem nevezném tökéletesnek:

"Eh négyből földrendező, csinglingling szán csengő"

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#150947) justmemory válasza sittes79 (#150943) üzenetére


justmemory
senior tag

Samsung health-re is ránézhetsz, abban vannak programok, edzések. Ezt valami karperec/okosóra tudja is követni (ahogyan előttem is írták).

--- Imprisoned, inside this mind... --- Joined at the soul with a pair of headphones ---

(#150948) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Chromecast/google home/screen mirroring közben van olyan lejátszó, ami a feliratot is át tudja adni?
(Android Boxra)
MX player még a hangot se ( :F ), VLC jó kép, jó hang, de felirat nélkül.

#?*@&!

(#150949) Dr.NX válasza zeon.hu (#150948) üzenetére


Dr.NX
addikt

Plex vagy Videostream for google chromecast vagy Soda Player

Elfogadom a sütiket.

(#150950) zeon.hu válasza Dr.NX (#150949) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Holnap megnézem ezeket, :R

#?*@&!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.