Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#150351) myckey válasza Fall-N (#150350) üzenetére


myckey
veterán

Ez komoly kérdés, hogy ki használ még sms-t? Na jól van, elkezdhetjük..... :K Nekem az ilyen felfogás a furcsa, nem igazán értem mi is olyan nehezen emészthető.
Mi a fene van itt, vagy engem szalajtottak a holdról :F

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#150352) Viktor0610 válasza myckey (#150351) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ne, inkább ne. :N

Samsung Galaxy A54

(#150353) Tökimanó válasza myckey (#150351) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Bocsánat! Sajnálom hogy kíváncsiságom miatt kellemetlen helyzetbe kerültél! :( Tényleg csak érdekelt,nem gondoltam hogy válaszod után még folytatódni fog a téma.

(#150354) crok válasza neo81 (#150349) üzenetére


crok
Topikgazda

Jo kerdes, en se talalok beallitast a lista hosszanak korlatozasara. Le kene jelenteni hibara.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#150355) consono válasza Fall-N (#150350) üzenetére


consono
nagyúr

Bármilyen meglepő is, nem mindenkinek van mobilnetje, nem mindenki van fent Messengeren, Viberen, WhatAppon, Signal-on, stb. :) Sőt, okostelefonja sincs mindenkinek...

"In God we trust. All others must bring data"

(#150356) WhiteWalker válasza mobilizmo (#150347) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Melyik , az amit kinyomtatsz és albumba rendeztel? :U Mert én erről beszélek.

(#150357) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Tessék túllépni a különböző igényeken!
Fogadja el mindenki, hogy ami neki fontos, az másnak nem feltétlen, és fordítva!

Samsung Galaxy A54

(#150358) this is life válasza myckey (#150316) üzenetére


this is life
Ármester

A mi mover mind két eszközre telepítve elvileg átköltözteti az sms és talán a hívás listát is .
[link] . Egy próbát talán megér.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#150359) myckey válasza this is life (#150358) üzenetére


myckey
veterán

Köszönöm a releváns segítséget ! Megpróbáljuk. :K

#150353Tökimanó
Sose legyen nagyobb gondunk !

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#150360) neo81 válasza crok (#150354) üzenetére


neo81
senior tag

Aha, akkor úgy lesz.
Esetleg azt tudod, hogy mi a különbség a NewPipe és a NewPipe Legacy változatai között?

(#150361) crok válasza neo81 (#150360) üzenetére


crok
Topikgazda

A legacy az régi Android verziós eszközökre való, kicsit más a kód is mert bizonyos dolgokat azok még nem tudnak / nem ismernek API-okat, TLS-t, ilyesmi.
NewPipe: Android 4.4+ (Kitkat és felette)
NewPipe legacy: Android 4.1+ (Jelly Bean és felette)

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#150362) vacs


vacs
veterán

Sziasztok.

Melyik az a hívásblokkoló app, ami a rejtett számról (magántelefonszám) érkező hívásokat blokkolja?
A Oneplus telefonom-ban csak konkrét számokat tudok tiltani, rejtettet nem.
Az összefoglalóban lévő Calls Blacklist nem működik, vagy csak a fizetős tudja ezt?

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#150363) Siriusb válasza vacs (#150362) üzenetére


Siriusb
veterán

Szerintem ez alapból benne van az Androidban, legalábbis én AOSP ROM-okban mindenhol láttam, de MIUI-ban is. A Tárcsázó beállításaiba nézz bele.

(#150364) vacs válasza Siriusb (#150363) üzenetére


vacs
veterán

Idézet a hozzászólásomból:
" A Oneplus telefonom-ban csak konkrét számokat tudok tiltani, rejtettet nem."

(^)(>.<)(^)

(#150365) Siriusb válasza vacs (#150364) üzenetére


Siriusb
veterán

Kicsit fura, ha ezt kivették.
Itt egy google találat oneplus-ra:
Steps to block calls from all the Unknown Callers The most effective way to block anonymous caller is by using the ”Auto Reject List”. Once you visit the Auto Reject list, click on block calls from ”Unknown callers” on OnePlus 6T. Change the toggle to ON that will not bother you from any anonymous callers anymore.

Illetve megpróbálhatsz olyan tárcsázót feltenni, amiben benne van ez a funkció. Vagy a mostanában kapott Tasker frissítésben van "Call screening" opció, ezzel is tudod szűrni a hívásokat.

(#150366) #40047616 válasza vacs (#150364) üzenetére


#40047616
törölt tag

Op 8T-n a google tárcsázóban van lehetőség az ismeretlen azaz rejtett számokat tiltani. Kép link

(#150367) milu


milu
aktív tag

A Google címjegyzékébe beírt személyeket és azok adatait pár napja nem szinkronizálja a telefonom. (Huawei P9 Lite 2017). Tudtok-e működő megoldást arra, hogy az új névjegy bejegyzéseket ismét lássam a telefonomon is?

(#150368) vacs válasza #40047616 (#150366) üzenetére


vacs
veterán

Android 10 van rajta, de a gyári OnePlus tárcsázót használta a rendszer.
Most feltettem a Google dialert és ebben valóban van, köszi!

(^)(>.<)(^)

(#150369) #40047616 válasza vacs (#150368) üzenetére


#40047616
törölt tag

Az enyémen meg nincs is a oneplus saját tárcsázója és üzenet alkalmazása csak a google féle.

(#150370) Fall-N válasza consono (#150355) üzenetére


Fall-N
veterán

Nekem mindegy, csak meglepő nekem, mert a környezetemben senki sem használja. Én is ha akarok valamit, akkor inkább felhívom az illetőt. Ha nem sürgős, akkor meg elég ha az illető megnézi később ha internet közelbe ér. Másrészt bár nem drága az SMS pénzbe kerül. De a kérdés lényege nem ez volt, hanem hogy minek elmenteni?

Viszont a felháborodást nem értem, nem vita miatt írtam le, csak egy kérdés volt. Egyébként van olyan tarifacsomag manapság, amiben nincs legalább párszáz mega mobilinternet?

[ Szerkesztve ]

(#150371) Somatom válasza Fall-N (#150370) üzenetére


Somatom
veterán

"Nekem mindegy, csak meglepő nekem, mert a környezetemben senki sem használja."
Ha csak a környezetedből indulsz ki, akkor még sok meglepetés fog érni. :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#150372) WhiteWalker válasza Somatom (#150371) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Ez elmehetne egy Somatom Coelho idézetnek is ;]

(#150373) Somatom válasza WhiteWalker (#150372) üzenetére


Somatom
veterán

Sosem értettem, hogy egy felvetett problémánál miért kell ilyesmivel foglalkozni. A megoldás szempontjából tök lényegtelen, hogy miért fontos egy SMS. Fontos és kész.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#150374) mSchumi87


mSchumi87
senior tag

Sziasztok mit érdemes használni? App-ot vagy bongészot? Pl egy Facebook-nal, mi a kulombség, melyik jobb es miert? Koszi

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#150375) Somatom válasza mSchumi87 (#150374) üzenetére


Somatom
veterán

Az feladattól függ. Pl. itt van George, az Erste új mobilalkalmazása, ami a reklám szerint a bankolás szabadságát hozza el nekünk.
Screenshot
Felül az Euró számla, alul a Forint. Az utóbbinál van egy "Új utalás" opció. Az Eurósnál ilyen nincs. Szabadság ide, vagy oda, az appból továbbra sem indítható Eurós tranzakció. Ehhez webes felületen kell belépni a netbankba. Köszi, George!

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#150376) mSchumi87 válasza Somatom (#150375) üzenetére


mSchumi87
senior tag

Koszi, lehet azert mert még ujdonság a George, biztosan beleteszik majd vagy nem?

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#150377) Somatom válasza mSchumi87 (#150376) üzenetére


Somatom
veterán

Fenét. Az elődje sem tudta. Úgy tűnik, hogy ehhez kicsit többet kéne programozni, mint a felület színezhetőségéhez.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#150378) szabi__memo válasza Somatom (#150377) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

30mp alatt jutok el vele a főképernyőig. Szuper lett :)

(#150379) Somatom válasza szabi__memo (#150378) üzenetére


Somatom
veterán

Mázlista. Velem közölte, hogy hiba történt, próbálkozzak újra.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#150380) szabi__memo válasza Somatom (#150379) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Mások is elégedettek, mert a kemény 3,5*-os értékelés már 1,5-re felnövekedett :D

(#150381) Fall-N válasza szabi__memo (#150380) üzenetére


Fall-N
veterán

Nekem egyelőre elég amit tud. Havonta egyszer utalok vele, sima belföldi HUF átutalás, arra elég. De ki az a George? Ilyen idióta nevet. :D Biztos nem így keresné az ember egy Erste Bank nevű cégre gondolva.

(#150382) Somatom válasza Fall-N (#150381) üzenetére


Somatom
veterán

Ez vmi nemzetközi izé. Nemrég olvastam talán a Revolut topikban, hogy az osztrák Sparkasse -nál is ezt a George -ot alkalmazzák.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#150383) szabi__memo válasza Fall-N (#150381) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Robotpilóta "beceneve" évtizedek óta. Nem Soros..
Amúgy az országok többségében 4,7*-os. Esetleg kicsit alatta van. Nálunk sikerült kihozni belőle a legtöbbet :D

[ Szerkesztve ]

(#150384) consono válasza szabi__memo (#150383) üzenetére


consono
nagyúr

Mondjuk ahogy indult a bevezetése, nem csodálom... Én is a hajamat téptem a hét elején...

"In God we trust. All others must bring data"

(#150385) Weareus


Weareus
addikt

Üdv.
Elolvastam a témaösszefoglalót, de nem is tudom...
Olyan appot keresek, ami a teló kameráját használva szövegfotózás után (könyvoldal) gyorsan és pontosan szöveggé alakítja a fotózott könyvoldalt.
A pontosság alatt a magyar nyelv ékezetes betűit értem.
Ha fizetős nem baj, de azért legyen belőle próbaverzió, hogy láthassam, tényleg ez kell-e.
Seregnyit próbáltam, sokkal az a baj, hogy a fotó elkészítése után még croppoltatni akar (szélek vágása, ilyesmi), erre sajnos szűkös az időkeret.
Volt olyan is, ami már a kamerában a felvétel ellövése előtt jól láthatóan és sárga színnel kijelölve érzékelte a szöveget és a fotó ellövése után mindjárt szövegként tárolta. Sajnos volt vagy 15 féle telepítve a telón és töröltem a számomra nem megfelelőket, de valahogy ezt is sikerült...
Pedig valami hasonló kellene...

[ Szerkesztve ]

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#150386) kovacs65 válasza consono (#150384) üzenetére


kovacs65
senior tag

Szerencsére még nem kötelező.
Kérdésem: a régi és az új működik-e egyszerre?

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#150387) consono válasza kovacs65 (#150386) üzenetére


consono
nagyúr

Nem tudom működik e a régi még. Feleségem nem frissített George-ra, nem is jönnek neki meg a 3d azonosításhoz a kódok, csak SMS-sel tud belépni a netbankba...

"In God we trust. All others must bring data"

(#150388) milu


milu
aktív tag

Olyan megoldást keresek, amivel a telefonom a kimenő és a bejövő híváslistáját asztali számítógépre (Win10) le tudom tölteni, mert a hívásokat akarom feldolgozni később, emlékeztetőként (mondjuk naponta/hetente...) Ismertek ilyen megoldást?

(#150389) Somatom válasza consono (#150387) üzenetére


Somatom
veterán

28. -áig. Kaptam róla mélt. Úgyhogy már csak rövid ideig tudunk George nélkül apé-bankolni.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#150390) kaciokos válasza Somatom (#150389) üzenetére


kaciokos
őstag

Kövezzetek meg, de nekem bejön. Indulási ideje nem változott, de könnyebb belőle kilépni, és azok a funkciók, amiket én használok, kényelmesebbek lettek, pl. a hitelkártya visszafizetés, vagy a virtuális kártya limit emelés. Persze szubjektív, hogy ki mire szeretné használni.

A neve persze röhejes. :)

(#150391) turbulencia8 válasza kaciokos (#150390) üzenetére


turbulencia8
őstag

Ismeretlen vagy uj szamlaszamot eleg gagyi beirni a George-ba, osszemostak az ablakot a keresomezovel, amugy jobb, mint a regi.

(#150392) szabi__memo válasza turbulencia8 (#150391) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Kár hogy funkcionálisan kb nincs előrelépés

(#150393) p.t.r válasza szabi__memo (#150392) üzenetére


p.t.r
aktív tag

Nálam inkább a visszalépés sanszos. A virtuális kártyalimit állításnál a fix 24 órás időtartamot nem gondolnám biztonságosnak. Nekem az 1 óra mindig elég volt arra, hogy kifizessek valamit, de fél óra méginkább elég lett volna. Mivel előfordul olyan szitu, hogy valami miatt meghiúsul a fizetés, mondjuk valami közbejön, net elmegy vagy akármi. Akkor ott a pénz 24 órán. Ez nekem nem szimpi.

(#150394) myckey válasza this is life (#150358) üzenetére


myckey
veterán

Parádés lett !
Minden átjött. :R

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#150395) crok válasza milu (#150388) üzenetére


crok
Topikgazda

Nem tudom mennyire gondolkodsz automatizálásban vagy csak simán megnyitnál egy mentés file-t a "feldolgozásra".. de az SMS Backup & Restore tud XML-ben menteni, akár SMS-t is a híváslista mellett. Böngészőben meg tudod nyitni a készített XML file-t, lehet nézni / olvasni.. ez a nézegető csak megnyitja a file-t, nem tölti fel sehova, helyben a böngészőben történik a feldolgozása és megjelenítése az XML-nek.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#150396) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Adott egy ősrégi sgs2 teló, 3.valamennyis droiddal, hotspotnak szeretném használni - az átmenő forgalom viszont tele érzékeny cuccokkal, netbank, email, revolut, kártyás vásárlások. Lehet veszélyes az évek óta nem foltozott eszköz az adatokra úg, hogy semmi extrát nem telepítek rá és böngészésre se használom önmagában?

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#150397) Viktor0610 válasza t72killer (#150396) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem nem, de majd a nálam okosabbak megerősítik/megcáfolják.

Samsung Galaxy A54

(#150398) Somatom válasza t72killer (#150396) üzenetére


Somatom
veterán

3 -as biztos nem, az tabletes Android volt. 2.3, 4.0, 4.1. Ezek voltak rá hivatalosan.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#150399) crok válasza t72killer (#150396) üzenetére


crok
Topikgazda

3.x Android biztos nem lehet, mert az Honeycomb, az tabletre volt de GSMArena szerint volt rá 4.1 Jelly Bean.. custom ROM meg talán még afelett is.. de hogy minimum Nougat van-e azt nem tudom, szerintem nem lesz, mondom miért érdekes. Alapvetően nem lenne gond.. kiiiiivéve ha valaki melletted nagyon ért hozzá, mert olyan régi hogy pl. a KRACK sérülékenység még nincs rajta foltozva, ami ugye azért cink mert azt 2018 végén foltozták be az AOSP forrásban (Android 7 és felette).

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#150400) milu válasza crok (#150395) üzenetére


milu
aktív tag

crok!

Köszönöm, ez így megfelelhet!
"Your Calls and Contact information: Backup and Restore Call Logs."

Az xml fájlok megnyitása nem gond.

Olyat tudsz-e javasolni, ami esetleg az asztali gépen fut? (Win10)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.