Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#150051) crok válasza xenonboy13 (#150050) üzenetére


crok
Topikgazda

Pl. Biztonsag app, alul Adathasznalat, nincsenek az appok letiltva? Mobilnet APN tuti helyes?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#150052) xenonboy13 válasza crok (#150051) üzenetére


xenonboy13
tag

Mobilnet APN okés, mert amúgy van 4G mobilnet, Biztonság appban semmi olyat nem találtam, Adatkeretet is állítottam hátha. De nem jött be. :(
Más játék is ugyanezt dobja.

[ Szerkesztve ]

(#150053) crok válasza xenonboy13 (#150052) üzenetére


crok
Topikgazda

Biztonsag app legorditese utan?

Adathasznalat menupontod nincs?

Honnan tudod, hogy 4G mobilnet van ha semmihez nem tudsz csatlakozni?

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#150054) csaba1203 válasza Fall-N (#150036) üzenetére


csaba1203
addikt

Nálam minden ok semmi problémám egyikkel sem....
S10+.

(#150055) tknof1871


tknof1871
őstag

Üdv!
Ez az app elvileg jelez ha egy gyógyszer nem szedhető egy másikkal:
Drugs.com Medication Guide
Követelmény: Android 4.4 és újabb
Telepítések: 1 000 000+
Hogy lehet, hogy az LG G4-re (Android verzió 6.0) ezt írja:
Ez az alkalmazás az egyik eszközödre sem tölthető le

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#150056) crok válasza tknof1871 (#150055) üzenetére


crok
Topikgazda

A Google fiókod beállított régiójában nem használható, nem elérhető.

Úgy rémlik pl. ezzel is az van hogy nem magyarországi fiókkal nem letölthető.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#150057) xenonboy13 válasza crok (#150053) üzenetére


xenonboy13
tag

Pont ezaz, hogy mobilnetem van, minden működik. Csak a játékok nem. Ha Wifire át csatlakozok, akkor meg betölt fainul. Néztem az alkalmazást, használhatja a mobilnetet is, engedély megvan neki adva.


(#150058) w.miki


w.miki
veterán

Könyvolvasóból mi az ajánlott?
Ami tud sötét módot, és PDF-ből is lapozható, méretezhető, tördelhető könyvet csinál, létezik ilyen?

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#150059) DrBubo77 válasza w.miki (#150058) üzenetére


DrBubo77
addikt
LOGOUT blog

Én a Moon+ Reader-t használom sötét móddal. A PDF-et is kezeli, bár az nem e-book formátum.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#150060) tknof1871 válasza crok (#150056) üzenetére


tknof1871
őstag

Nem találok. Nincs egy olyan app ami free, nem kell a prémium verzióra váltani, nem kell hozzá orvosi/gyógyszerész diploma, és jelez ha gyógyszerek nem szedhetők együtt?
Csak annyit tudjon, hogy beírom a gyógyszerek nevét vagy a hatóanyagot, ATC kódot, CA S számot, bármit amivel azonosítható egy gyógyszer, és ha ütközés van dobja fel melyik nem szedhető melyikkel.

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#150061) zsoltip válasza zsoltip (#150047) üzenetére


zsoltip
őstag

OTP Simple témahiz esetleg valaki valamit? :B

(#150062) Magnat válasza tknof1871 (#150060) üzenetére


Magnat
veterán

Leszedheted a telepítőt a weblapjukról közvetlenül: [link]

De könnyen lehet, h a magyar gyógyszerek nem lesznek benne.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#150063) Magnat válasza zsoltip (#150061) üzenetére


Magnat
veterán

Lepróbáltam, nálam is ugyanaz de azoknak a widgeteknek se neve, se ikonja nincsen, sztem csak vmi bug miatt kerültek ki.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#150064) crok válasza xenonboy13 (#150057) üzenetére


crok
Topikgazda

Milyen szolgáltató? Eddig ment amúgy vagy új készülék, új ROM?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#150065) xenonboy13 válasza crok (#150064) üzenetére


xenonboy13
tag

Telenor, kéz alól vettem aprón. Rom az teljesen gyári. :K

MIUI Global 12.0.3

[ Szerkesztve ]

(#150066) Somatom válasza Fall-N (#149959) üzenetére


Somatom
veterán

Köszi az ajánlást! :R Még ismerkedek vele, de ez a Clipto jónak tűnik. Hatalmas piros pont, hogy egy az egyben importálta a Clipper+ mentésemet. Ez nagy megkönnyebbülés, mert nagyon sokmindent tároltam a Clipperben (kb. 15 cimkét és 2500 jegyzetet húzott át).
10 -es droidon még nem tudom tesztelni, de az az ADB -s feloldás bíztatónak tűnik.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#150067) Peterhappy válasza DrBubo77 (#150059) üzenetére


Peterhappy
őstag

+1 a Moon+ Readerre.
Annyira szeretem es olyannyira regota hasznalom, hogy meg a PRO-t is megvettem, pedig az ingyenes valtozat is tud mindent, ami kellhet. Nagyon igenyes, okos progi, rengeteg beallitassal es kenyelmes megoldassal, s a mai napig folyamatosan fejlesztik.

(#150068) 1egaly válasza Somatom (#150066) üzenetére


1egaly
aktív tag

Nekem is nagyon tetszik a Clipto,Pc,laptop,teló, univerzális másolás bekapcsolva,egyiken másolok,a teló már pittyeg,mindenhol használható!
Win10 ben is van hozzá alkalmazás.
Javaslom én is mindenkinek!

(#150069) Somatom válasza 1egaly (#150068) üzenetére


Somatom
veterán

Ezzel a javasolgatással óvatosan! Nem értem ezt a szinkron dolgot. A teljes Clipper mentésem 1,7MB. A Gdrive -on meg 15GB ingyenes. Miért nem oda szinkronizál? Az sem világos, hogy milyen formában kerülnek felhőbe az adatok. Vajon titkosítva vannak?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#150070) DrBubo77 válasza Peterhappy (#150067) üzenetére


DrBubo77
addikt
LOGOUT blog

Én is az ingyenes verziót kezdtem el használni, de amikor akciós volt a PRO, megvettem 890 Ft-ért.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#150071) w.miki válasza 1egaly (#150068) üzenetére


w.miki
veterán

ClipTo hogyan lehet kikapcsolni az állandó értesítést, ami a zárképernyőn is megjelenik?
Ne értesítsen, csak mentse el a vágólapra a másolt szöveget.

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#150072) elfelejtette


elfelejtette
veterán

Sziasztok.
Milyen kicsi erőforrás igényes böngészőt ajánlanátok az Opera Mini helyett? Kicsit unom, hogy 3GB RAM mellett a Redmi 3s-en mindig van szabadon 1GB, de ha elindítom az Aliexpress alkalmazást, akkor az Opera Minire visszalépve még egy megnyitott lapnál is újra be kell jelentkeznem itt a PH!-n...
Vagy Miui-n ezzel együtt kell élni?
Köszönöm.

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#150073) crok válasza elfelejtette (#150072) üzenetére


crok
Topikgazda

Pl:

Via - nagyon apró böngésző ami szerintem nagyon sokat tud

OH Web Browser - szintén egy apró de nagyon jó böngésző (OH vagyis One Handed vagyis kifejezetten egy kezes böngészésre ami a mai nagy kijelzők mellett nagyon meg tudja könnyíteni az ember dolgát)

SmartCookieWeb - nyílt forrású, WebVeiw alapú webböngésző, export/import funkcióval és ad-block funkcióval és pl. külön hosts file használattal (akár helyi file-ból akár remote file-ból (amit leszed időnként, pl. be lehet tolni az Energized hosts raw file-jainak a linkjeit is)).

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#150074) 1egaly válasza w.miki (#150071) üzenetére


1egaly
aktív tag

Ha beállítások>értesítések között megkeresed a Cliptót és az unverzálist kikapcsolod akkor nem jelez,de másol! :)

(#150075) darvinya válasza elfelejtette (#150072) üzenetére


darvinya
titán

Miért nem használod sima Opera-t?
Igaz, hogy újratölti az oldalt, de nem kell bejelentkezni.
Opera Mini nem böngésző! csak weblap kép megjelenítő, 5 perc állás után automatikus amúgy is kiléptet.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#150076) w.miki válasza crok (#150073) üzenetére


w.miki
veterán

Android 11 alatt hogyan lehet beállítani, hogy ezek a böngészők hozzáférjenek a telefonon lévő lementett ...html tartalmakhoz, meg tudják ezeket nyitni?

#1500741: köszi kikapcsoltam, az értesítéseket :R

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#150077) Oldman2 válasza Peterhappy (#150067) üzenetére


Oldman2
veterán

És amit nem árt tudni, nemrég került frissítésre a magyar honosítása!
:C

(#150078) crok válasza w.miki (#150076) üzenetére


crok
Topikgazda

Hogyhogy hogy? File managerbol nyisd meg a .html-t.. vagy mi a pontos gond? A bongeszonek kell jog max. hogy a tarhelyet kezelhesse.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#150079) w.miki válasza crok (#150078) üzenetére


w.miki
veterán

Hol lehet ilyen engedélyt adni neki?
File kezelőből átküldve a ...file.html nem található üzeneteket ad.
Csak a FireFox nyitja meg a fileokat, lehet neki adni engedélyt a Tárhelyhez :(

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#150080) Fall-N válasza w.miki (#150076) üzenetére


Fall-N
veterán

Jobb fájlkezelők meg tudják nyitni a HTML szerkesztővel. Solid Explorer, X-Plore, MiX mind tudja.

(#150081) crok válasza w.miki (#150079) üzenetére


crok
Topikgazda

Atkuldve..? Nem tudom mit csinalsz de biztosan nem jol csinalod.. nyisd meg. Meg a Xiaomi file manager is siman felajanlja a bongeszoket, kedvemre valogathatok melyikben nyitom meg. Mindbol megy.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#150082) Peterhappy válasza Oldman2 (#150077) üzenetére


Peterhappy
őstag

Megnezem majd, koszi! Mindig angolul hasznaltam :)

(#150083) #48613632


#48613632
törölt tag

Üdv
Androidra keresnék applikációt, szerintem van ilyen, csak fogalmam sincs, hogy keressem.
Arról lenne szó, hogy egy appon belül kellene frissíteni az adott oldalt, majd ha változás van rajta, akkor riasztana.

Végülis olyasmi, mintha egy weboldal tartalmát kellene folyamatosan frissíteni, csak itt egy appról van szó. Egyébként munkaajánlatok jönnek rajta, semmi illegál nincs benne.
Az is jó, ha nem frissíteni tud, hanem emulálja az újjbeggyel történő utasításokat, koppintásokat, stb.

köszi előre is

(#150084) ReSeTer


ReSeTer
senior tag

Helló!

Olyan naptár alkalmazást keresek, amelynek van hónap nézet widget-je és kiemeli azokat a napokat amikor valami bejegyzés van alatta. Nem vagyok egy elfoglalt ember, nincs minden napra beírva esemény, ezért fontos, hogy ha ránézek a hónap elején, már látom is, hogy mely napoknál van valami. Jó lenne ha szinkronizálna a google calendarral, és kilehetne választani, hogy mely esemény listára emelje ki az adott napot. Névnap kategória miatt pl az összes napot beszínezné szerintem, de én ezt nem akarom, csak egy adott kategóriát.

Van ilyen?

(#150085) sopruk válasza ReSeTer (#150084) üzenetére


sopruk
aktív tag

Szia!
Az aCalendar nekem bevált...
Van hónap widgetje, egy csomó színezési lehetőség, guglival is szinkronizálható...

[ Szerkesztve ]

(#150086) ReSeTer válasza sopruk (#150085) üzenetére


ReSeTer
senior tag

A színezést úgy értem, hogy ha ránézek a widget-re, akkor azok a NAPOK (hónap nézet), ahol van valami bejegyzés, máshogy nézzenek ki, hogy észrevegyem. Maga az appon belüli színezést tudja a google is, de az nekem nem ér semmit, mert az csak a bejegyzések KÖZÖTTI megkülönböztetésért van, nem pedig a kiemelésért, hogy nem üres a nap.

[ Szerkesztve ]

(#150087) mizoli válasza ReSeTer (#150084) üzenetére


mizoli
addikt

Simple Calandar Pro

Van teljesen ingyenes verzió is, de szerintem érdemes megvenni.

(#150088) sopruk válasza ReSeTer (#150086) üzenetére


sopruk
aktív tag

Értem, akkor ez mégsem jó, ilyen beállítási lehetőségről nem tudok az appban...

(#150089) w751230


w751230
tag

Sziasztok. Opera jelszó kezelő egy ideje halott. Web oldalon be tudok jelentkezni, böngészőben nem
Play-en írták páran hogy nem működik nekik sem.

Egyelőre a Samsung böngészőt raktam fel.
Ebben meg nem tudom meg nézni a mentett jelszavakat, vagy csak én nem jövök rá.

Mindegy, igazából az opera kellene, rengeteg jelszó van benne. Meg amúgy is, az a kedvenc évek óta.

Szóval van valakinek tipp, mit lehetne kezdeni vele?
Újra telepítés, összes adat törlése, béta verzió ki próbálás, már mind meg volt.

Köszi előre is.

(#150090) viewdetails válasza w751230 (#150089) üzenetére


viewdetails
addikt

Elvileg sima, titkosítatlan csv-be ki tudod menteni az Operából a jelszavaid PC-n. Ezt ott rögtön beimportálhatod a legtöbb böngészőbe (ne felejtsd el törölni később a csv-t), szinkron bekapcsol a telefonnal és kész. De célszerűbb valami böngésző független alkalmazást használni, pl. Lastpass, Bitwarden, stb. aminek a beépülő modulja megvan PC-n és mobilon egyaránt.

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#150091) Magnat válasza ReSeTer (#150084) üzenetére


Magnat
veterán

Szia,

A Google Calendar widgetje nem jó?


Névnapokat kikapcsolod és kész..

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#150092) mobilizmo válasza ReSeTer (#150086) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

A nap színezésétől függetlenül látod hogy van bejegyzés. A havi widget 4x4-es vagyis egész képernyős nézetű.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#150093) ratobi válasza ReSeTer (#150084) üzenetére


ratobi
senior tag

DigiCal esetleg...

(#150094) pube111


pube111
senior tag

Hol lehet találni régi verziós apk-t?
Konkrétan a microsoft to do list kellene android 4.1.2-re.

(#150095) crok válasza pube111 (#150094) üzenetére


crok
Topikgazda

APKMirror pl. de a legregebbi, 2017-es is min. 4.4+

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#150096) elfelejtette válasza darvinya (#150075) üzenetére


elfelejtette
veterán

Kipróbálram, egyelőre bevált, köszi! :R

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#150097) Tökimanó válasza ReSeTer (#150084) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Szerintem ebben minden benne van amit akarsz [link]
Természetesen teljes képernyősre is állíthatod.
A pro változat 2 éve 990 ft. volt Most nem tudom mennyi de szerintem ennyit simán megér.

[ Szerkesztve ]

(#150098) Magnat válasza Tökimanó (#150097) üzenetére


Magnat
veterán

Amit linkeltél az nekem szabadon telepíthető, de nekem ennél sokkal látványosabbnak tűnik a Google Calendar widgetje, már ha azt kell látni, h van-e egy adott napra bejegyzés vagy sem.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#150099) Tökimanó válasza Magnat (#150098) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Az én értelmezésem szerint ha valamiről úgy írnak hogy "pro változat" , akkor az adja magát hogy van ingyenes is.Nem azt mondtam hogy nem lehet telepíteni ingyen. Azt írtam hogy nekem megvan a pro és mennyibe került. Azt pedig nem tudjuk hogy ReSeTer milyent szeretne. Lehet ő is úgy van vele mint én. Tudja egy alkalmazás amit kell és nem a látvány számít. Persze majd ő eldönti milyent telepít.

[ Szerkesztve ]

(#150100) Magnat válasza Tökimanó (#150099) üzenetére


Magnat
veterán

Jah, én azt hittem, arról van szó amit linkeltél, hát jah, a pro 3800ft, de ha vkinek tetszik akkor nyilván megéri ... Arra írtam, h látványosabb a gyári, h az eredeti kérdés az volt, h az egész napot lehet-e színezni, amit a Google Calendar widgete is csak részben teljesít, mert egy csíkban színez csak, amit te linkeltél meg még annyit sem (csak a sarkot), de igen, majd eldönti :)

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.