Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151351) pvt.peter válasza Rigormortiis (#151330) üzenetére


pvt.peter
őstag

Google fiókkal való szinkronizálást is tud?

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#151352) M3oH válasza pvt.peter (#151351) üzenetére


M3oH
addikt

Nem. Tudtommal mobilon csak a Chrome tudja.

(#151353) zsoltip válasza DrBubo77 (#151350) üzenetére


zsoltip
őstag

És ezek szerint a Huawei is tudja ugyanezt.

Xiaomin azt furcsállom, hogy csak "B" kártyánál adja a linkelt lehetőséget, akár az 1, akár a 2 jelű slotba helyezem azt.

(#151354) Probert75


Probert75
addikt

Az új Chrome böngészőben alulra lehet varázsolni a kezelő gombokat és a címsort, mint régen. Mert a régi módszer nem működik.

(#151355) zsoltip válasza zsoltip (#151353) üzenetére


zsoltip
őstag

A hívás terén még egy kérdés, de persze ez az adatforgalmas is aktív kérdés még.

- True Phone app hangfelvétele nem működik, nem hallom a túlsó felen lévőt a felvételben.
Milyen beállításokat használtok hozzá?

- És egy AOD... Az AOD időzítője nem kapcsolja ki a megadott időben. Ezzel mi a szitu nálatok?

[ Szerkesztve ]

(#151356) this is life válasza zsoltip (#151337) üzenetére


this is life
Ármester

A true phone amiatt jelenít meg üzenetet jelzést az értesítési savban , mert engedélyezve van a mas alkalmazások feletti megjelenites , fő képernyőre lepve igy tudsz vissze lepni az adott híváshoz(gondolom a buborék jelzésre gondolsz) vagy a beállítások / adatvédelem kapszula szerű jelzésére az értesítési savban.

Amelyik alkalmazással gond van a sötét módban , azokat a beállítások/megjelenítés/további vagy more dark mode options alatt kapcsold ki és használd az adott alkalmazás sötét vagy fekete beállítását , ahol es amelyiknek lehetőség van rá .

Vibernél a partner által használt , megosztott kepet nem lehet módosítani , de ez nem a miui sara .

Zseb mód : Beállítások/aod funkció/tételek, értesítések megjelenítési/torn off when lying in the dark (elemek jelzesenek kikapcsolása ha a készülék sokáig sötétben van)

Plusz elemek a zárolási képernyő : Beallitasok/aod es zárolási képernyő /side panel shortcuts (oldal panel művelet vagy alkalmazás hozzá adása .

Google translate passz , mert a bing ms megoldását használom erre a célra .

Adatkártyának mar egy simmel is be tudod állítani az alapertelmezettet , először a céges sim-et rakd a telefonba , állítsd be adatkártyának utána mehet bele a privat és jelöld ki ,állítsd be hívásra amelyiket szeretnéd, ha nem teszed akkor hívás esetén mindig megkérdezi ,hogy melyik simrõl indítsa a hívást .

Ui: Szerintem a miui-t illető kérdésekkel gyere át ide , [miui topik] ide valóak a kérdéseid , nem az általános android app fórumba .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#151357) Zalaym


Zalaym
tag

Sziasztok!

Adott egy Huawei MatePad T8 és egy kisgyermek fogja használni. Van valakinek tapasztalata speciális beállításokka, esetleg valami speciális luncher vagy ilyesmi, ami könnyebbé tesz számára a használatot, navigációt? Gyakorlatilag youtube-ot, galériát, zenét és messengeres videohívásokat fog rajta használni, esetleg valamilyen rajzprogramot.

Van arra lehetőség, hogy minden mást eltűntessek és csak jelszóval tegyek elérhetővé? :F

Előre is köszi a segítséget! :R

(#151358) pvt.peter válasza crok (#151306) üzenetére


pvt.peter
őstag

Ez a Youtube Vanced elég f*sza app, főleg roottal.
Olyan mintha YT prémiumom lenne :D

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#151359) iceQ!


iceQ!
addikt

Sziasztok,

Nem jövök rá mi lehet a gond. Tegnap még ment a mappa szinkronizáció, ma reggel pedig ez fogadott.

Frissítés nem jött azóta, jelenlegi verzió 3.0.38.

Windowson és a telefonon lévő TotalCommanderben élérem megosztást.

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#151360) tibike8 válasza zeon.hu (#151342) üzenetére


tibike8
őstag

Akkor csak mákom volt, hogy csak azokkal az appokkal volt gondom ami benne volt a listában.

(#151361) zsoltip válasza pvt.peter (#151358) üzenetére


zsoltip
őstag

Ma telepítettem. Régóta használom. De mostano telón arra lettem figyelmes, hogy ha kocsiban bluetoothon megy a zene YT Vanced által, közben jön egy hívás, a zenét/videót, ő tovább pörgeti a háttérben.
Eddig, más készüléken ez leállít a beszélgetés idejére.

Beállítás hiba? Ha igen hol, mi?

(#151362) Tökimanó


Tökimanó
senior tag

A Chromeban valahogy be lehet állítani kedvenceket? Úgy értem hogy azok legyenek benne amiket én rakok bele és nem amit a böngésző. Ja és persze maradjon is fixen ott.

(#151363) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Találtam egy linket a 64 bites Chrome-mal kapcsolatban.

Valaki, aki nálam okosabb, leírná, hogy Poco X3 NFC-re melyik verziót kell letölteni innen?
Ha jól értem, arm64-v8a verzió kell, de abból is van kismillió. :B

Samsung Galaxy A54

(#151364) pvt.peter válasza zsoltip (#151361) üzenetére


pvt.peter
őstag

Hát ez jó kérdés.
Automatikusnak kellene lennie, legalábbis nem találtam konkrét erre vonatkozó beállítást.
Vki más esetleg tud rá vmi hasznosat mondani?

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#151365) crok válasza Viktor0610 (#151363) üzenetére


crok
Topikgazda

Azt.. arm64-v8a + armeabi-v7a. De vajon miért akarod pont ezt a verziót, és amúgy melyik minor verziót akarod? Csak azért, mert a HVG is azt linkelte? Már azt se értem ők miért azt linkelték, mikor a cikk mai de a hivatkozott verzió kiadásának napja Március 13 és ugyanezzel a verzióval van négy minor is (Márc 13-n két minor valamint 14-n és 19-n is egy-egy variáns) de tökmindegy, mert a legfrissebb stabil (89.0.4389.105) már akkor kint volt 3 napja mikor a cikk kijött (Március 23 dátummal, egyszerre mind).

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#151366) Viktor0610 válasza crok (#151365) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

OK, köszi, már okosabb lettem.
Szűkítve a kört, a sárgával kiemeltek közül melyiket válasszam? :B
Mi közöttük a különbség? 🤔

Samsung Galaxy A54

(#151367) crok válasza Viktor0610 (#151366) üzenetére


crok
Topikgazda

A különbség? A minor verzió, ott van alatta :D
Hogy azon belül mi a különbség? minSDK pl. meg a benne levő nyelvek.
Ha elég az angol (mondjuk eleve angol nyelven használod a telefont) akkor
438910534 minor - de ez minimum Android Q és felette
Ha magyar support kell akkor
438910523 minor - ez meg minimum Android 7 és felette (inkább a fentebbit)

!(Tök egyszerű, nem tudom mit nem értesz)
^-- a felkiáltójel nem a véletlen műve

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#151368) Viktor0610 válasza crok (#151367) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Jó, négy szemem van, mégsem láttam az eltérő számokat. :DDD
Mondjuk, azt nem tudtam, hogy az egyes minor verziók között mi a különbség. :R

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#151369) Viktor0610 válasza Viktor0610 (#151368) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem sikerült.

Mivel split APK, ki kellene kapcsolnom a MIUI optimalizációt, de nincs kedvem. :DDD

Plusz lehet, nem is települne fel, mert az Android Police szerint 8 dzsiga memória kell neki, a telómban "csak" 6 van. :O

No mindegy, azért megpróbáltuk.

Fel fog kerülni a Playre is vajon?
Vagy már most is megtalálható ott, csak nem mutatja a teló, mert nem kompatibilis vele? 🤔

Samsung Galaxy A54

(#151370) Bozek válasza Viktor0610 (#151369) üzenetére


Bozek
nagyúr

8 giga memória egy Chrome-nak? Mi ez? PC? :D Bár még ott se kell annyi jó esetben.

(#151371) crok válasza Viktor0610 (#151369) üzenetére


crok
Topikgazda

Hja, hogy neked kellett volna maga az új funkció is? Ohh.. az ugyanúgy nem ment volna mint a Google Maps dark mode.. mert attól még hogy a verzió ugyanaz attól még nézi a készülék paramétereit.. Egyébként nem ki fog mert már kint is van Március 23 óta, csak te még nem kaptad meg.

@Bozek: erőforrás menedzsment szinten vicc kategória lassan ami programozás néven megy egyes tech. cégeknél.. de komolyan.. most a laptopomon Manjaro / XFCE4 alatt egy terminál mellett Chrome-ban 15 tab van nyitva, ebből 7 Youtube, 3 PH, 1 Reddit, 1 Google keresés meg 2 APKMirror meg 1 OneTab kiegészítő plusz egy XFCE4 terminál.. 2.8GB RAM a 8-ból, 0MB swap.. Android-on az első 10 (de lehet 12..) tab már rég ki lett volna kukázva a memóriából.. erre most ráindítottam egy Cisco router szimulációt 4 routerrel, felment egészen 3.94GB-re a RAM foglalás mert routerenként kell neki nettó 256MB..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#151372) cidalain válasza crok (#151371) üzenetére


cidalain
veterán

Egy szaros face chrome-szál elfoglal 0.7-1 gigát az asztali gépemen.
Múltkor dolgozom, aztán kiírja, hogy hupsz kevés a memória. 8 gigám van. És semmi extrát nem csiáltam, virtuális gép nem is volt nyitva

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#151373) csaba1203 válasza cidalain (#151372) üzenetére


csaba1203
addikt

Arról nem is beszélve, hogy a processzorodat is megzabálja mellette.
Nálam már rég nem opció szeretem ha nem megy a hűtő ventilátor......
Gyári Edge-t használok és semmi gondom nincs.

(#151374) zsoltip


zsoltip
őstag

Sziasztok.

Lezárt képernyő mellett nem tudom működtetni a Google Segédet, tehát úgy, hogy ne kelljen hozzáérjek, hanem hangra pl. bekapcsoltassam vele a zseblámpát.
Ha megnyomom a bekapcsoló gombot, még lezárt képernyőn felsőbb egy feliratot, hogy Unlock more features... Rányomok, de hálózati, csatlakozási hibát ír, annak ellenőrzését kéri....

(#151375) rgaspar


rgaspar
csendes tag

Sziasztok!

Letöltöttem a Mintie for KWGT - t, valamint megvettem a KWGT - bol a pro verziot is, feltettem egy widgetet de nem tudom valtoztatni a felhasznalo nevet, belinkeltem egy kepet mit is szeretnek. A Kustom Widget Pro -ban beallitottam a felhasznalo nevem es a jelszavam is.

[ Szerkesztve ]

(#151376) iceQ! válasza iceQ! (#151359) üzenetére


iceQ!
addikt

Nem tudom mi történt. Telefon restart megoldotta a problémát. Este wifi mobilnet off, reggel on. Ennyi történt, mint minden este. Nem tudom mitől zavarodott össze az app.

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#151377) csaba1203 válasza iceQ! (#151376) üzenetére


csaba1203
addikt

Ha ilyen helyzet van mindig ez az első, amit meg szoktam tenni.
Tapasztalatom szerint egy újraindítás csodákra képes.....
Az ütemezőben is be van állítva nálam a 2 napos ismétlés és azóta szinte nincsenek problémáim beakadt appokkal.

(#151378) zeon.hu válasza rgaspar (#151375) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ezt inkább itt kérdezd, többen is használják.

#?*@&!

(#151379) seger


seger
addikt

Telefonomra feltettem a kodit. Ismerkedem vele. Hogyan tudom telepíteni kodiba a youtubot, rtl most és tv go-t?

(#151380) Somatom válasza seger (#151379) üzenetére


Somatom
veterán

A Youtube -hoz egyedi kódot kell generálni (Kodi topik). Rtl most: passz, nem használom. TV-GO még nem megy Kodi alatt. Egyébként sztem telóra nem a Kodi a legideálisabb. Nekem is telepítve van, de csak a HDMI kimenet miatt. Magán a telón nem használom.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#151381) seger válasza Somatom (#151380) üzenetére


seger
addikt

Csak azért van a telón, mert most kezdek ismerkedni vele

(#151382) Jabby válasza zsoltip (#151374) üzenetére


Jabby
őstag

Követem, mert nálam is hasonló gond van a Segéddel, annyi különbséggel, hogy lezárt képernyőnél is hangra elindul az assitant, viszont további hangutasítást csak úgy fogad, ha a felugró virtuális billentyűn megnyomom a hangbevitel gombját.
#151348

(#151383) Somatom


Somatom
veterán

GPlayen nincs lehetőség a fizetésre használt kártyák átnevezésére? A "Mastercard xxxx" nem sokat mond. Jó lenne, ha mondjuk "Revolut MC Virtual" -ként jelenítené meg.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#151384) Viktor0610 válasza Somatom (#151383) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Itt átnevezhetők a fizetési módok.

Samsung Galaxy A54

(#151385) Somatom válasza Viktor0610 (#151384) üzenetére


Somatom
veterán

Köszi, sikerült! Csak tudnám, hogy minek vannak az Androidos alkalmazások, ha mindenért böngészőben kell megnyitni a Google fiókkezelőt?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#151386) Viktor0610 válasza Somatom (#151385) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem a Google Pay appban is átnevezhető lenne, de nálam nincs feltelepítve.

Samsung Galaxy A54

(#151387) crok válasza Somatom (#151385) üzenetére


crok
Topikgazda

Igy van kitalalva.. Ha a Google fiok beallitasaiba bemesz ott is elerhezoto, de ott is egy WebView-ban: Beallitasok - Google fiok - Google-fiok kezelese - full jobbra gorgeted a tablistat - utolso tab: Fizetesek es elofizetesek - Fizetesi modok kezelese - ez visz is egy WebView-ban a pay.google.com-ra, ugyanarra a linkre amit kaptal. A Google != Android, rengeteg szolgaltatasuk van ami nem feltetlen Android, a WebView pedig bevett szokas es "lathatatlan" ahogy az kiderult az utobbi napokban is, bele van fuzve nagyon sok app-ba. A GPay-ben pedig kozvetlen is elerheto ha szamodra elerheto a GPay app.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#151388) Somatom válasza crok (#151387) üzenetére


Somatom
veterán

Tableten vagyok, ezen nincs GPay. Vagy, el van rejtve. A Playen fizetek, ott jelenik meg a kártyaadat, ott lehet hozzáadni kártyát. Sztem logikus lenne, ha ott jelenne meg a szerkesztés is.
Kipróbáltam, amit írtál, de ez is ugyanoda vezet. Dobja az app választót a böngészőkkel. Az Opera -t elutasítja, mert szte régi (persze, mert az új szaggat nálam). Firefox dettó (persze, mert az újon nem tudnám használni a bővítményeimet). Marad a Firefox Nightly. Írnám be a jelszót, amire persze megjelenik a LastPass ablaka, és az lesz az aktív kitöltő mező. De, hiába lépnék be a LP -ba, mert a Firefox nem támogatja a kitöltést. Szóval, LP ablak kiixel. Így már sikerült eljutnom a belépésig. Miközben van a tabon ujjnyomatazonosító, ami az appokban működne is, webes felületen viszont nem. Egy Google funkcióról beszélünk a Google oprendszerén és nekem böngészőt kell hozzá használnom. Tényleg az ikonok kinézete, meg az új emojik a legfontosabb fejlesztenivaló?

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#151389) crok válasza Somatom (#151388) üzenetére


crok
Topikgazda

Igen, az a legeslegfontosabb, a felhasznaloi elmeny :D

Ja, es a tableteden ha nincs GPay akkor vagy te nem tetted fel vagy nem tamogatott a keszulek vagy annak rendszere. Az meg hogy utana neked mit dob meg milyen kacifantosak azok az appok es rendszerek amiket hasznalsz hat.. ez van. Nem tudom milyen tablet, milyen rendszer, milyen egyeb hasfajasa van, a "Google oprendszere" is fogalomzavar nalad, a tableten a tablet gyartojanak Android alapu oprendszere van, az Androidhoz magahoz nem kell GApps se. Az Android != Google, a Google != Android.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#151390) Somatom válasza crok (#151389) üzenetére


Somatom
veterán

Ez egy Teclast T10, Android Oreo. Erősen kétlem, hogy ezekbe a funkciókba a gyártó belenyúlt volna. Adott a Play áruház, Play app. Sztem ez nem gyártói, hanem echte Google termék. Abban adtam hozzá az előbb az új kártyát. Csak szerkeszteni nem lehet az alkalmazásban.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#151391) Somatom válasza Somatom (#151390) üzenetére


Somatom
veterán

Szerk.: benéztem. Nougat, nem Oreo. :B

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#151392) szita.erno


szita.erno
aktív tag

Tudtok ajánlani egy jó videó convertáló programot. Avi ból Mp4 be tudok convertálni. És nem órákig tart.

'Tiszteld őseidet, mert rajtok keresztül nyertél életet és örököltél Istent és Hazát."

(#151394) iceQ! válasza Viktor0610 (#151386) üzenetére


iceQ!
addikt

Átnevezhető, én is ott írtam át az összes kártyám nevét.

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#151395) rgaspar válasza zeon.hu (#151378) üzenetére


rgaspar
csendes tag

Köszönöm!

(#151396) crok válasza Somatom (#151390) üzenetére


crok
Topikgazda

(Ha ez a tablet nincs piszkalva akkor) kattintaskor a keszulek gyartoja altal kiadott rendszer altal megnyitando URI tartalmazza, hogy pay.google.com, a Google Pay egy WebApp alapvetoen es a rendszered nem az app-ra mutat (nem is tamogatott a keszulek / Google fiok orszaga? Hogy jott itt a Play?) hanem az altalanos weblinkre dob tovabb es nincs alapertelmezett bongeszod igy keri hogy te valassz miben akarod megnyitni. Hogy aztan te mit valasztasz es a LastPass hogy nem mukodik ezekkel egy alapvetoen 3..4 stabil foverzioval ezelotti OS-en.. azt nem latom mi koze a GPay-hez. Persze hogy Google termek de milyen rendszeren futtatnad, hasznalnad? Pixelen? Nem. Pedig az pl. a Google oprendszere. Ellenben az /e/ vagy a LineageOS mindketto Android de hidd el nincs semmi koze hozza a Google-nek az AOSP forrason kivul. A webes link viszont mindketton menne, cicergethetned a GPay kartyak nevet kedvedre, egy bongeszoben, Androidon, GApps nelkul.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#151397) pvt.peter válasza crok (#151306) üzenetére


pvt.peter
őstag

Még egy kérdésem lenne:
Youtube Vanced esetében vhogy lelehetne tiltani, hogy a Google Play automatikusan frissítve a Youtube -ot?
Mindig felülcsapja a Vanced verziót, hiába van kinyomva az appnál az auto frissítés.

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#151398) Zeki


Zeki
nagyúr

Olyan szülői felügyelet programot keresek, ahol nem baj, ha több email cím is be van jelentkezve! A Google Family link kizárva. Appok kontrolja, mit néz(het) a neten, kiemelt fontosságú! Lehet fizetős, csak nagyon jó legyen!

(#151399) crok válasza pvt.peter (#151397) üzenetére


crok
Topikgazda

En eleve letiltom a Youtube appot (ismerosoknel is eleg volt mindig) vagy ha kell hogy fent legyen es van root akkor TeMeFi-vel utom ki [link].

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#151400) crok válasza Zeki (#151398) üzenetére


crok
Topikgazda

Osszefoglaloban van a Safe Lagoon, eleg hatekonynak irtak itt [link]

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.