Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#150251) k850 válasza HoTaZo (#150245) üzenetére


k850
addikt

Böngészőből elindítasz egy YouTube videót, majd jobb sarok, három pötty, megosztás, itt a felugró menüben kell megkeresned a VLC Play with V... ikont. Másodszorra keresned se kell automatikusan felajánlja.
Ajánlom, hogy először a VLC-ben engedélyezd a kép a képben funkciót.
Egy kis negatívum, hogy Chrome-ból nem tudom elindítani, de Opera böngészőből simán működik. :D
Nagyon rég használtam VLC-t, még android hőskorában, valami codek probléma miatt, váltottam MX Playerre akkor, azóta is megbízható, de kíváncsiságból telepítettem újra, tetszik!

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#150252) height


height
aktív tag

Sziasztok!

Samsung A71en történt, hogy az
automatikus elforgatás be van kapcsolva, de az időképet appot megnyitva a kijelző vissza áll álló módba.... ezt ki lehet valahol kapcsolni ?

(#150253) Somatom válasza height (#150252) üzenetére


Somatom
veterán

Ez vszínűleg azért van, mert az adott alkalmazásnak nincs engedélyezve a fekvő nézete. Van pár ilyen. Pl. automatizálóval lehet kényszeríteni a szenzor szerinti nézetet, de nincs rá garancia, hogy az adott appnál nem lesz hiba a megjelenítéssel. Az a tapasztalatom, hogy nem szokott gond lenni. Többek között a MyTV, -t, PH appot, Photo Editor -t szoktam így fekvőbe kényszeríteni.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#150254) height válasza Somatom (#150253) üzenetére


height
aktív tag

És hol van ez a beállítás az Android 10 rendszerben ? :) :))

(#150255) Somatom válasza height (#150254) üzenetére


Somatom
veterán

Nem a rendszerben, hanem az automatizálóban. Gyorsan kipróbáltam Macrodroiddal. Tádááám :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#150256) Mcrazy válasza height (#150254) üzenetére


Mcrazy
őstag

Somatom úgy értette, hogy az adott alkalmazásban nincs engedélyezve. A fejlesztője nem készítette el és ezért nem engedélyezte a fekvő módot. Ezért csak automatizálóval lehet fekvőbe kényszeríteni.

[ Szerkesztve ]

Üdv: Mcrazy

(#150257) height válasza Somatom (#150255) üzenetére


height
aktív tag

Bocsi, akkor rosszul fejeztem ki magam, arra gondoltam, hogy a gyakorlatban, alkalmazni hogy tudom fekvőbe kényszeríteni pl az időkép appot ?

(#150258) height válasza Mcrazy (#150256) üzenetére


height
aktív tag

Bocsi, rosszul fejeztem ki magam, de ezt az automatizálót nem találom..

(#150259) Somatom válasza height (#150258) üzenetére


Somatom
veterán

Macrodroid. Az összefoglalóban is benne van és topikja is van itt. Nekem (nekünk) egyszerűbb ezzel, mert amúgy is telepítve van. De, lehet, hogy Neked egyszerűbb lenne erre vmi célalkalmazás. Rotation control, force rotation, ilyesmi. Ezeket nem próbáltam. A lényeg, hogy az Időkép fekvőbe kényszeríthető. Ha Macrodroid -dal szeretnéd, akkor a topikjában kapsz segítséget.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#150260) height válasza Somatom (#150259) üzenetére


height
aktív tag

Rendben köszönöm! :R :R

(#150261) schor


schor
tag

Létezik olyan alkalmazás, amivel egy widget kinézetét lehet szerkeszteni?

(#150262) HoTaZo válasza k850 (#150251) üzenetére


HoTaZo
őstag

A megosztás az meglett rögtön, YT alkalmazásból is megy. A PIP-et nem tudtam, de már az is megvan. :R

Őszintén? Méltánytalanul hanyagoltam eddig a VLC-t, pedig minden készülékemen telepítve van.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#150263) HoTaZo válasza schor (#150261) üzenetére


HoTaZo
őstag

A KWGT-t használom. Vannak saját alakítható widgetjeik, de hogy más, már adott widgettel is lehet-e vele alakítani azt nem tudom. Talán hozzáértők jobban megtudják mondani.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#150264) Somatom válasza HoTaZo (#150263) üzenetére


Somatom
veterán

Nem lehet.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#150265) feketedini


feketedini
tag

Sziasztok! Olyan zenelejátszó alkalmazást keresek, ami kilépés után is megjegyzi hol tartok a zenében/fájlban. Tud valaki ilyet ajánlani?

(#150266) schor válasza HoTaZo (#150263) üzenetére


schor
tag

Köszönöm szépen!
Azt hiszem azzal nem megy, próbáltam már, de persze lehet, hogy én vagyok tudatlan hozzá... :D

(#150267) Somatom válasza feketedini (#150265) üzenetére


Somatom
veterán

Music Folder Player
Legalábbis a full biztosan.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#150268) HoTaZo válasza schor (#150266) üzenetére


HoTaZo
őstag

Mint Somatom is írta, meglévőt nem lehet vele alakítani, de talán tudsz arra hajazót létrehozni...

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#150269) schor válasza HoTaZo (#150268) üzenetére


schor
tag

Á, értem. Akkor teszek még egy próbát. Köszönöm.

(#150270) Somatom válasza HoTaZo (#150268) üzenetére


Somatom
veterán

Ha az adott app engedi a kívűlről vezérlést (nyilvános utasítások). A KGWT egy külsős widget. Az app belső intentjeihez nem fér hozzá úgy, mint az app saját widgete.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#150271) crok válasza feketedini (#150265) üzenetére


crok
Topikgazda

En ajanlom Musicolet-et.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#150272) HoTaZo válasza Somatom (#150270) üzenetére


HoTaZo
őstag

Ezeken keresztül se?
[kép] [kép]

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#150273) Somatom válasza HoTaZo (#150272) üzenetére


Somatom
veterán

Ezek definiált, általános Android utasítások. Számtalan olyan utasítás van, ami nincs OS szinten definiálva.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#150274) sopruk válasza Somatom (#150267) üzenetére


sopruk
aktív tag

Az ingyenes is megjegyzi, hogy hol tart a lejátszás...

(#150275) HoTaZo válasza Somatom (#150273) üzenetére


HoTaZo
őstag

Ok. Nem vágom ezeket a dolgokat. Örülök, hogy a "saját" widgetem működik. Még a memóriám is korlátozza ezen információk hosszabb távon való rögzítését. Remélem, hogy a kolléga megtalálja benne a neki valót, ja nem komplex dolgot akar. :)

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#150276) schor válasza HoTaZo (#150275) üzenetére


schor
tag

Megpróbáltam, tényleg. De ez nem nekem való. Túl összetett 🥴
Ezek után simán megelégszem a régi widget-jeimmel, sőt még jobban örülök nekik 😁

(#150277) HoTaZo válasza schor (#150276) üzenetére


HoTaZo
őstag

Megértelek.
Én is birkóztam vele.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#150278) Magnat válasza HoTaZo (#150262) üzenetére


Magnat
veterán

Nekem csak az az egy a bajom ezzel a YT->Vlc dologgal, h mindig 720-ben játssza le a Vlc, kipróbáltam tableten, pc-n és tv-n is. Pedig pc-n elvileg állítható, de hiába állítom bármire, marad 720p.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#150279) HoTaZo válasza Magnat (#150278) üzenetére


HoTaZo
őstag

Hát, ez nekem nem gond, mobilon használom. :)

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#150280) Magnat válasza HoTaZo (#150279) üzenetére


Magnat
veterán

Jah ott tényleg nem akkora baj, bár nekem ott jó a Vanced, tévére viszont jó lenne (igaz, még nem találtam ki a pontos menetét mert YT tv-n nincs megosztás), de ott meg baromi kevés a 720p sajnos.

[ Szerkesztve ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#150281) Fall-N válasza Magnat (#150280) üzenetére


Fall-N
veterán

Próbáld ki a Newpipot és azzal megosztani a TV-re.

(#150282) Magnat válasza Fall-N (#150281) üzenetére


Magnat
veterán

Megnézem köszi, bár megosztással megy a Vanced is.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#150283) csipuka válasza Magnat (#150280) üzenetére


csipuka
senior tag

Ha keves a 720, akkor maradni kell a reklamos YT-nal. Nekem "szerencsere" nem ilyen jo a szemem, hogy a 720-at keveselljem

(#150284) Magnat válasza csipuka (#150283) üzenetére


Magnat
veterán

163 centis tévém van és kb 2 és fél méterről nézem ;)

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#150285) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Megvettem még korábban a Join-t, jól is működik minden funkciói Mi Max 3-on és a céges A40-en.
Utóbbi viszont most szervizben van, addig kaptam egy A41-et.
Ezen viszont nem a pro verzió van, ehhez kéri, hogy fizessek.
A fiók természetesen ugyanaz.
Mit tehetek ilyenkor?
(Már írtam múlt héten a fejlesztőnek, egyelőre nincs válasz)

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#150286) Jakuu válasza zeon.hu (#150285) üzenetére


Jakuu
őstag

(#150287) zeon.hu válasza Jakuu (#150286) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Thx, megpróbálom majd!

#?*@&!

(#150288) kisspall válasza Oldman2 (#150210) üzenetére


kisspall
aktív tag

Nem találtam jobbat azóta sem. Bár mostanában nem is kerestem már. Mások is ezt ajánlották egy a közelmúltban feltett kérdésre.
Smart Audiobook Player. Simple the Best! :K

[ Szerkesztve ]

(#150289) csipuka válasza Magnat (#150284) üzenetére


csipuka
senior tag

Nna akkor ezt eszben tartom, amikor upgrade-lni akarok :)

(#150290) Magnat válasza csipuka (#150289) üzenetére


Magnat
veterán

Sajnos tényleg muszáj, pedig nem vagyok érzékeny a felbontásra, de ekkora képnél már zavaró a 720p ... előtte egy 127 centis tévém volt, azon számomra még szódával elment ... egyébként ha összeáll az ember 5 másikkal, akkor családi csomagban fejenként 600ft sincs havonta a reklámmentes YT, csak akkora hülye voltam, h minden ismerősömnek feltettem a Vancedet, így senkit sem érdekel már a fizetős opció ... saját magam alatt vágtam a fát :DD

[ Szerkesztve ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#150291) Jabby válasza Fall-N (#150281) üzenetére


Jabby
őstag

Honnan telepíthető a Newpipe?

(#150292) crok válasza Jabby (#150291) üzenetére


crok
Topikgazda

NewPipe

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#150293) antal750 válasza crok (#150292) üzenetére


antal750
aktív tag

Mp3-ban nem lehet vele letölteni?

(#150294) crok válasza antal750 (#150293) üzenetére


crok
Topikgazda

Feature list szerint lehet audio-t letölteni de hogyha a video alatt nem MP3 van (biztos nem..) akkor konvertálni kell.. arra van más.. de miért nem jó az m4a (mpeg4 audio)? Minden értelmes zenelejátszó lejátsza..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#150295) Jabby válasza crok (#150292) üzenetére


Jabby
őstag

:R

(#150296) Oldman2 válasza kisspall (#150288) üzenetére


Oldman2
veterán

Köszi, azóta használom.... kafa!
:R

(#150297) w751230 válasza w751230 (#150203) üzenetére


w751230
tag

Sziasztok, erre a Google fotók fiókok összevonása dologra van ötlet valakinek? :)

Köszi szépen

(#150298) Oldman2 válasza w751230 (#150297) üzenetére


Oldman2
veterán

A kérdésedre válaszolva, ez telón szerintem nem megoldható.

PC-n is csak úgy, hogy a két törlendő fiók fotóit letöltöd a Google Takeout alkalmazásból, majd feltöltöd őket a megmaradó fiók Google Photos alkalmazásába.

Szerintem.

(#150299) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Változott valami a Google Térképpel? Már nem is tudok navigálni, ha nem engedélyezem az internetes és alkalmazástevékenységeket? Eddig csak otthoni és munkahelyi címeket nem lehetett emiatt beállítani... :Y :(

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#150300) Keni21


Keni21
tag

Sziasztok! Olyan kérdésem lenne, hogy tudom a chromeban bekapcsolni a 90hz támogatását? :R Teszteltem és 45fps van csak, míg más böngészőben 90fps simán megvan.

"Könnyebb hazudni, mint szembenézni az igazsággal." PM

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.