Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151701) maskeau válasza Dr.NX (#151697) üzenetére


maskeau
csendes tag

Rendben, nagyon kösz.

(#151702) hulkobb


hulkobb
tag

Sziasztok!
Most jott meg a Poco F3! Nagyon fasza,viszont van egy dolog ami nagyon idegesít. Klónozott alkalmazások esetén, nem jelenik meg a galériám. Pl. instán nem tudok küldeni képet galériából, mert azt írja, hogy üres. Ugyan ez van Tindernél, snapchatnél stb... rohadt idegesítő. Megnézné valaki, hogy másnál is ilyen? Vagy vmi megoldás? köszi
Hozzászólok Téma mentése Aktív témák

(#151703) kiraly.andra válasza borges7 (#151690) üzenetére


kiraly.andra
aktív tag

Locus Map. Ágyúval verébre, ha csak erre kell, de működik offline is (sőt, pont az a lényege).

:a:

(#151704) crok válasza MATEO6600 (#151693) üzenetére


crok
Topikgazda

Bah, bocs, de igen, fog.. azt ennyire valóban nem lehet kettéválasztani mert a hívás és a chat egy értesítési csatorna (ahogy #151679 Viktor0610 írta)..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#151705) cellpeti válasza crok (#151689) üzenetére


cellpeti
veterán

Elvileg jó helyen, mert androidos progit keressek hozzá, ami kezelné / látná a nyomtatót

Tigris, tigris, csóvafény...

(#151706) crok válasza lomposfarkas (#147914) üzenetére


crok
Topikgazda

Ma megint ingyenes a Mobile Doc Scanner (MDScan) + OCR ha valakinek épp most lenne rá szüksége.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#151707) Somatom válasza crok (#151706) üzenetére


Somatom
veterán

Köszi! Zsákolva.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#151708) Oldman2


Oldman2
veterán

Köszi!

A FolderSync Pro pedig le van árazva!

1.799 => 1.199 HUF

(#151709) cellpeti válasza Oldman2 (#151708) üzenetére


cellpeti
veterán

Használod? :U

Tigris, tigris, csóvafény...

(#151710) kaciokos válasza cellpeti (#151709) üzenetére


kaciokos
őstag

Én igen, miért? Egy darabig elhanyagolták, de egy ideje újra fejlesztik és karbantartják, és nálam nagyon jól teszi a dolgát.

(#151711) Somatom válasza kaciokos (#151710) üzenetére


Somatom
veterán

Nálam nem akar működni. 6 -os Androidon csak a sikeres szinkronról küld rendszerüzenetet, a hibáról nem. Így elakad a letöltés és az automatizáló nem tudja újraindítani.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#151712) Probert75


Probert75
addikt

Olyan ingyenes kamera alkalmazást tudtok ajánlani, ami a képre rábiggyeszti a dátumot.

(#151713) Oldman2 válasza cellpeti (#151709) üzenetére


Oldman2
veterán

Még nem, de sokan ajánlották már...

(#151714) Per Me válasza Probert75 (#151712) üzenetére


Per Me
tag

Én az Open Camera-t használom.

(#151715) rjg válasza kaciokos (#151710) üzenetére


rjg
őstag

Így van. Az update-ek az elmúlt két-három hónapban folyamatosan jönnek. Nálam webdav-on szinkronizál több mappát egy Synology NAS-ra, nincs vele gond.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#151716) sopruk válasza Probert75 (#151712) üzenetére


sopruk
aktív tag

Az Open Camera tud dátum és időbélyeg feliratozást...

szerk.: megelőztek :)

[ Szerkesztve ]

(#151717) Probert75 válasza Per Me (#151714) üzenetére


Probert75
addikt

és #151716 sopruk
THX! :R

(#151718) Somatom válasza rjg (#151715) üzenetére


Somatom
veterán

Nálam párszor lefut a szinkron, majd egy ilyennel, vagy egy ilyennel megáll. Ezzel sem lenne baj, ha be tudnám állítani, hogy ilyenkor újrakezdje. Lehet, hogy van benne ilyen opció, csak én nem találom. Azt sem értem, hogy a hibárol miért nincs rendszerüzenet, ha a sikeresről van. :F

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#151719) kaciokos válasza Somatom (#151718) üzenetére


kaciokos
őstag

Szerintem nálad a 6-os Android lehet a ludas. 10/11-es Droidon megvan szépen az összes típusú üzenetre a csatorna és lehet őket egyesével szabályozni.

(#151720) Somatom válasza kaciokos (#151719) üzenetére


Somatom
veterán

Igen, már más is írta, hogy nála megvan az összes üzenet. Mindegy, átváltottam Synchronize Ultimate -re. Az sokkal több lehetőséget ad a beállításhoz, vezérléshez. Most tesztelem ugyanazzal a feladattal.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#151721) kaciokos válasza Somatom (#151720) üzenetére


kaciokos
őstag

Jaja, az is jó cucc, de ha már egyszer megvettem a FolderSync-et, kitartok mellette, amíg nálam hiba nélkül teszi a dolgát. :)

(#151722) Somatom válasza kaciokos (#151721) üzenetére


Somatom
veterán

Egyértelmű. Nekem mindegy, melyiket használom, megvan mindkettőből a teljes verzió. Plusz a Servers Ultimate -et is használom, úgyhogy a Synchronize Ultimate felülete sem idegen.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#151723) Bozek válasza Somatom (#151720) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nekem azóta se találja a PC-n az SMB megosztást, miközben a FolderSync és a MiXplorer igen. Szóval elengedtem.

Pedig azóta már másik alaplap is van a gépben, de semmi.

(#151724) lovi27 válasza kaciokos (#151721) üzenetére


lovi27
addikt

Kipróbálnád, hogy ha csak a fájl mérete változik azt észreveszi-e?

(#151725) Somatom válasza Bozek (#151723) üzenetére


Somatom
veterán

Ez olyan ármány lehet, mint nálam a FS hiba értesítés hiánya. Winen nem tudom kipróbálni, de a Syno NAS -om SMB -jére belső hálón rögtön rálelt. Beállítottam rá egy profilt és le is szinkronizálta a tesztmappát.
A varázslójával próbáltad?
Esetleg próbáltad manuálisan megadni az elérést?

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#151726) Somatom válasza lovi27 (#151724) üzenetére


Somatom
veterán

Szűrőt nem találtam rá. Synchronize Ultimate -ben sztem ez lehet az (Only resync if source file modified).
Egyébként mindkettő Tasker beépülő, tehát ha az automatizáló tudja figyelni a fájl változását (esetleg az időpontjáét), akkor tudja indítani a szinkront.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#151727) lovi27 válasza Somatom (#151726) üzenetére


lovi27
addikt

És ha vaklaki nem használ Taskert? Én se használok.
Ebben van MD5 checksum, annak észre kéne vennie.

(#151728) Somatom válasza lovi27 (#151727) üzenetére


Somatom
veterán

Hogy MD5 van-e, azt nem tudom. A Foldersync -ben, a haladónál most találtam fájlmódosulással kapcsolatos opciót.
A Tasker beépülő egy "szabvány". Nem jelent Tasker függőséget, a többi automatizáló is kezeli a Tasker beépülőket. Arra az esetre, ha vki nem használ automatizálót egyszerű a válasz: csak olyan szinkronizációs beállításokat tud használni, amiket az adott szinkronizáló lehetővé tesz.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#151729) lovi27 válasza Somatom (#151728) üzenetére


lovi27
addikt

Most vettem észre, hogy a FoderSync-ban is van az az opció amit mutattál a másikban.
A meccs után kipróbálom. :D

#151723 Bozek
Nálam is az SU a NAS-t (a Linuxot) egyből megtalálta a kereső, a PC-t nem.
Viszont, ha manuálisan megadtam a PC IP címét, akkor működik. [kép]

(#151730) Somatom válasza lovi27 (#151729) üzenetére


Somatom
veterán

Nekem mindkettőhöz kellett az automatizáló, mert csak arra van választási lehetőség, hogy a forrással mi legyen a szinkron után. A célra nincs opció (persze, ez érthető). Nekem meg azt kellett töröltetnem. Bár, talán SU -ban meg lehetne csinálni, hogy egyik profil a forrás törlése után indítson egy másik profilt és akkor felváltva oda-vissza szinkronizálgatnának. Ezt majd még kipróbálom. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#151731) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Nincs valakinek egy korábbi Horizon Go apk-ja?
Frissítés óta el se indul, ahogy nézem playen, kb mindenkinél ez a helyzet.

#?*@&!

(#151732) Mcrazy


Mcrazy
őstag

Nálam a Foldersync alapverziója 8,5Mb. Ehhez képest a Pro meg 84Mb. Mi a búbánat van a Pro-ban, hogy ennyivel nagyobb?

Üdv: Mcrazy

(#151733) crok válasza zeon.hu (#151731) üzenetére


crok
Topikgazda

Nálam pl. elindul de én meg már belépni nem tudok, de régebbivel se.. (megjegyzem: weben se!) de APKPure-on van fent bármi amit akarsz, esetleg nézd meg az ezt megelőző (Feb. 24-ei) build-et.. APKMirror-on meg több, mint fél éves build-ek vannak.. hátha..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#151734) zeon.hu válasza crok (#151733) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Megoldva, volt mentésem a Xiaomi cloud-ban (2.3.65).
Működik.
Ha kell, tudom küldeni.

#?*@&!

(#151735) Bozek válasza lovi27 (#151729) üzenetére


Bozek
nagyúr

Most megcsinálta, sőt, a fájlkezelőben is látom a saját PC-t. Csak épp percekig karikázik, mire megjelenik valami. Eddig ezek szerint türelmetlen voltam, és nem vártam ki, míg eljutott idáig. Mondjuk az vicces, hogy nálam is 12 fájlt talált. :D

(#151736) Somatom válasza Mcrazy (#151732) üzenetére


Somatom
veterán

Jó kérdés. A SU meg 94MB. Bár, engem nem zavar. Elfér.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#151737) crok válasza zeon.hu (#151734) üzenetére


crok
Topikgazda

A 2.3.65 az pont az általam említett Feb. 24-ei build - az megvan, nálam azzal se volt jó.. na majd holnap már.. megnézem megint. De köszi! :R

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#151738) lovi27 válasza Somatom (#151730) üzenetére


lovi27
addikt

Szerintem meg egy szinkronizáló programnál ez alap funkció kell legyen (ha a fájlrendszer lehetővé teszi), és ne a felhasználónak kelljen még egy külön programmal masszírozni.
Amúgy megvan a Tasker ha nagyon akarnám,, még valamikor akciósan megvettem, de nem.

Szerencsére ez ritkán előforduló állapot és csak az érdekelt, hogy én néztem-e el beállítást. De nem. Nem segített az ajánlott opció sem. Továbbra se veszi észre, ha az idő vagy a hossz megváltozik. Nem szinkronizálja le.

(#151739) lovi27 válasza Bozek (#151735) üzenetére


lovi27
addikt

Megszámoltam! Nálam tényleg 12 mappát (nem fájlt) mutat az SMB megosztás. :DDD

(#151740) Somatom válasza lovi27 (#151738) üzenetére


Somatom
veterán

A haladónál nézted a "fájlméret ellenőrzés letiltása" opciót? Nálam az aktív és nem emlékszem, hogy piszkáltam volna. Lehet, hogy azt ki kéne kapcsolnod?

A Tasker plugin sztem hasznos dolog. Nem lehet egy szinkronizálótól olyan finomhangolást elvárni, mint amit egy automatizáló tud. Pl. hogy akkor kezdje a szinkront, ha a teló X Wifihez kapcsolódik + töltőn van + éjfél elmúlt + a kijelző legalább egy órája inaktív. Vagyis, amikor tuti nem használnád.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#151741) lovi27 válasza Somatom (#151740) üzenetére


lovi27
addikt

Tudom hasznos a Tasker, meg te kedveled, de én még nem kötöttem vele barátságot... :D

A FolderSymc-ről beszélsz?
A kedvencedet már letöröltem, mert csak a PC miatt próbáltam ki.

(#151742) Somatom válasza lovi27 (#151741) üzenetére


Somatom
veterán

Tévedsz. Bár a Tasker a legnagyobb tudású, de nem kedvelem, mert nem nagyon boldogulok vele (de, azért próbálkozom). A SU szinkront Macrodroid -dal csináltam.

Igen, FS beállításról beszéltem. Screenshot

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#151743) lovi27 válasza Somatom (#151742) üzenetére


lovi27
addikt

Régebben nem jól működött magyarul, ezért átszoktam az angolra és ez zavart meg... ;]

Nálam nincs bekapcsolva, mert akarom, hogy ellenőrizze.

Bekapcsoltan, de minek? Vissza is kapcsoltam.

[ Szerkesztve ]

(#151744) Mcrazy válasza Somatom (#151736) üzenetére


Mcrazy
őstag

A különbség érdekelt volna, mert azt írja a készítő, hogy a Lite csak a reklámokban tér el a Pro-tol.
A méret engem sem annyira zavar, de az igen, hogy a mai napig nem fejlesztették bele a fájlnevek/ kiterjesztések tallózását, valamint az engedélyezett/ tiltott WiFi hálózatok listázását. És a sok felhasználó közül csak engem zavar, hogy mindezeket kézzel kell beirni ?

Üdv: Mcrazy

(#151745) need


need
addikt

Sziasztok

Xiaomi Mi3 használok csak a nevében Xiaomi mert ami rajta van rendszer az Stok Droid..
Nem régen kapta meg a 11 frissítést..

Keresnék programot ami képes arra hogy telefonálás közben rögzíti a beszélgetést
be és kimenő hívásokat..!

Mi előtt még valaki ide linkelné ezeket.. valamiért nem akarnak működni pár fizetőst is kipróbáltam azokkal is ez a helyzet..!

Tehát olyanra lenne szükségem ami biztosan működik Droid 11 alatt..

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#151746) zsoltip válasza need (#151745) üzenetére


zsoltip
őstag

Egy CTRL-F, és be is jönnek a találatok az utolsó X hsz-ból...

De segítek: True Phone, Cube ACR
BT-n viszont nem működik.

[ Szerkesztve ]

(#151747) need válasza zsoltip (#151746) üzenetére


need
addikt

kösz hogy segítesz :R :R :R

nem kell BT :D

keresem is ezeket amiket ajánlottál :D

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#151748) need válasza zsoltip (#151746) üzenetére


need
addikt

remek volt mind a két program csak egy baj van vele NEM MŰKÖDIK!
ez volt a 28 hívás rögzítő program ami semmit nem ér!

ott a felvétel de hallatszik semmi!!!

[ Szerkesztve ]

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#151749) ollie válasza need (#151745) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Olyan nincs, ami biztosan működik, sőt egyre kisebb az esély, hogy lesz ilyen, mert az EU szabályzás miatt a google mindent megtesz, hogy ne működjenek. Az EU-ban ugyanis személyiségi jogok miatt nem szeretik a hívásrögzítést.

***

(#151750) DonMarco válasza need (#151748) üzenetére


DonMarco
aktív tag

Üdv ! Nálam a "cube acr" működik igaz,egy picivel halkabb a hívott fél,de nem vészes. Kihangosítva viszont egyforma erősségű. (Samu S20+ and. 11-en ) Lehet telefon függő is a történet..?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.