Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#132551) snowdog válasza Viktor0610 (#132549) üzenetére


snowdog
veterán

Ha nem foglalkoztak a biztonsággal, és nem adtak meg második (biztonsági) email címet, vagy jelszó emlékeztetőt, akkor esélytelen a visszaállítás. Sajnos már én is jártam így, de tanultam belőle.

(#132552) Oldman2


Oldman2
veterán

Tavaly megvettem a Chronus Home&Lock alkalmazást, amit most teló csere miatt nem tudok "aktiválni".
Minden áron azt akarja, hogy vegyem meg ismét.

Mit lehet tenni ilyen esetben?

(#132553) -juc- válasza MikeWazowski (#132550) üzenetére


-juc-
aktív tag

A Nova launcher mutatja.

(#132554) MikeWazowski válasza -juc- (#132553) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Ja, értem. Köszönöm! :R

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#132555) Sweet Lou 6 válasza Sweet Lou 6 (#132528) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

Közben megtaláltam, ismert hiba sajnos, ígérgetik rá az update-et.

sweetlou6.wordpress.com

(#132556) Viktor0610 válasza Oldman2 (#132552) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Vedd fel a kapcsolatot a program készítőjével.

Samsung Galaxy A54

(#132557) lovi27 válasza Somatom (#132543) üzenetére


lovi27
addikt

Ha a megjelenített méret nagy és a betűméret legnagyobb nálam akkor is jó, nem lóg ki semmi a képből.

(#132558) kiraly.andra válasza Remekelek28 (#132548) üzenetére


kiraly.andra
aktív tag

Ugye nem gondolod komolyan, hogy jelszó nélkül hozzáférhetsz valamihez, amit az a jelszó véd? Fogjátok fel úgy, hogy végre megtanultatok egy alapvető fontosságú dolgot. 2019-ben nincs olyan, hogy valaki nem tud emlékszik egy jelszóra.

[ Szerkesztve ]

:a:

(#132559) Somatom válasza lovi27 (#132557) üzenetére


Somatom
veterán

Linkeltem a screenshotot, amin látszik, hogy nálam meg kilóg. Ha kisebbre veszem a megjelenített nézetet, akkor nem lóg ki. Csak, úgy meg nekem rosszabb használni a telót. Mindegy, meg tudom kerülni a hibát úgy, hogy átváltok autós módba.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#132560) Bozek válasza Somatom (#132559) üzenetére


Bozek
nagyúr

A két kép között egy fontos különbség van. A szoftveres gombok.

(#132561) Somatom válasza Bozek (#132560) üzenetére


Somatom
veterán

Erre már én is gondoltam, de akkor állóban miért lóg ki?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#132562) #05993472


#05993472
törölt tag

Vettem egy bt-telefonos kütyüt. A legnagyobb hangerőn is elég halk. Tudtok valami appot, amivel felhangosíthatom?

(#132563) anonymus89


anonymus89
addikt

Sziasztok, olyan appot keresek ami a szópiknik alkalmazás adatait könnyű szerrel átvarázsolja egy új telóra, hogy tudjam onnan folytatni root nélkül.

Létezik ilyen?

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#132564) #81733120 válasza anonymus89 (#132563) üzenetére


#81733120
törölt tag

Nincs Play Játékok/FB mentési lehetőség?

(#132565) nababika válasza anonymus89 (#132563) üzenetére


nababika
aktív tag

Az appon belul ha bejelentkezel Fb acc-al, nem nenti el az allast?

(#132566) #05993472 válasza #05993472 (#132562) üzenetére


#05993472
törölt tag

A play áruházból letöltöttem eddig 12-őt. A telefont tudják hangosítani, de a bt-füles ugyanolyan halk. Tudnátok segíteni?

(#132567) zeon.hu válasza #05993472 (#132566) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Lehet, hogy le van korlátozva a hangerő, de azt root nélkül nem fogod tudni módosítani.
(Másik lehetőség, hogy nem jó bt fülest vettél. Másikkal - ami biztosan jó egyéb eszközön - próbáltad? )

#?*@&!

(#132568) #05993472 válasza zeon.hu (#132567) üzenetére


#05993472
törölt tag

Rootolt a telefonom. És igen, próbáltam másik eszközzel is. Egy külső bt-és kihangosítóval. Arra sem hatott egyik app sem. Ebből a fajtából (S530) már volt egy. Az tönkrement, de amíg működött, egészen jó volt. Tiszta és erős hangja volt. A baj az, hogy ezeken egyetlen gomb van. Elvileg azzal lehetne hangerőt növelni, de sehol nem lelem nyomát hogyan kellene. Szóval marad az app, de azok meg láthatóan nem hatnak bt-én keresztül. Még azok sem, amiknek kifejezetten ez lenne a dolga. Tudnál esetleg segíteni?

(#132569) zeon.hu válasza #05993472 (#132568) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

A vezeték nélküli kimenetet kéne megnézni/átírni, de ez telefon függő lehet, ezért a telefon topikjában kéne rákérdezni.
Esetleg 4pda-n, ott sok ilyen leírás készül.
(Én is keveslem a kimeneti hangerőt. Van leírás Mi Max 3-hoz, de egyelőre idő hiányában még root sincs.)

#?*@&!

(#132570) #05993472 válasza zeon.hu (#132569) üzenetére


#05993472
törölt tag

Köszönöm.

(#132571) Somatom válasza #05993472 (#132568) üzenetére


Somatom
veterán

Milyen teló, milyen Androidverzió?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#132572) #05993472 válasza Somatom (#132571) üzenetére


#05993472
törölt tag

Köszi, már nemérdekes. Másikat veszek.

(#132573) robi212


robi212
tag

Sziasztok,
Ha kapok egy üzenetet Messengerben, akkor a képernyő tetején felugró ablak jelenik meg az üzenettel, küldővel, stb., akkor is, ha éppen más applikációt böngészek.
Ez baromi zavaró, hogy tudnám letiltani?
Nem a chat-fejek, azt már rég letiltottam, a megjelenítés más alkalmazások felett szintén letiltva.
Külön Facebook appot nem használok, Chrome-ból érem el, csak a Messenger van telepítve.
Android 7.0-n használom.
Köszi előre is.

Ha a Vasembert felcseréled Bádogemberre, már nem ugyanazt a filmet nézed.

(#132574) teo77


teo77
őstag

Sziasztok!
Nagy sajnálatomra egy - egy naptár bejegyzésem értesítés csak átmenetileg látszik a telefonom értesítő paneljén. Így, ha nem nézem rá egy ideig hosszabban a telefonomra, lemaradok egynémelyik fontos eseményről, amit feljegyeztem. (múltkor pl. fogászati időpontomról)
Van arra valami ötletetek, hogy hogy lehetne ezt megszűntetni? Hogy addig mutassa a teló, amíg meg nem nyitom az android naptárat vagy amíg nem törlöm az értesítést.
Nagyon köszönöm, előre is! /Teo

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#132575) bajtokarpi


bajtokarpi
senior tag

Sziasztok!

Olyan programot keresek amivel be tudom azt állítani, hogy bizonyos időben (tól-ig), az értesítési hangok átváltsanak csendes üzemmódba, és ezt ne kelljen minden nap manuálisan elvégezni.

Köszönöm

battletag: bossi#2666

(#132576) bigdady válasza bajtokarpi (#132575) üzenetére


bigdady
nagyúr

Gyári ne zavarj mód

(#132577) teo77 válasza teo77 (#132574) üzenetére


teo77
őstag

Minden fontos be van kapcsolva:

[ Szerkesztve ]

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#132578) Somatom válasza teo77 (#132574) üzenetére


Somatom
veterán

Én automatizálóval csinálnám, de a Reminder pro most épp ingyenes.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#132579) bajtokarpi


bajtokarpi
senior tag

Világbajnok vagy, köszönöm :R !

battletag: bossi#2666

(#132580) Bozek válasza robi212 (#132573) üzenetére


Bozek
nagyúr

Tiltsd le a Messenger értesítéseit.

(#132581) ArthurShelby


ArthurShelby
addikt

Sziasztok!
Régen olvastam itt, hogy milyen program van, amivel háttérben lehet youtube-ot hallgatni. 2 program volt, az egyiket már ismertem (ogyoutube), de kipróbáltam a másikat is.
Nem tudom mi volt a neve, de nagyon nagyon megtetszett és azóta is ezt használom. Egy xda-s link volt, sajnos nem tudom mi a neve (mert a neve most youtube), viszont pont azt szeretem benne, hogy 100%-ban gyárinak néz ki.
Ezt szeretném frissíteni újabb verzióra, mert már nagyon idegesít, hogy állandóan kidobja hogy frissítsem, illetve nem megy a chromecast vele. Kéne vele egy microG-t használnom, hogy bejelentkezzek google-be, de ezt nem használom.
Látom, hogy van ez a youtube vanced, ehhez nagyon hasonló volt, csak gyáriasabb kinézettel.

Nem tudjátok mi volt ez?

Szerk:
Lehet talán ez volt? :F De ez vanced

[ Szerkesztve ]

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#132582) kuksa90 válasza ArthurShelby (#132581) üzenetére


kuksa90
őstag

Az oké, hogy most youtube- nak hívod, de ha megnézed a tulajdonságait, ott az eredeti neve szerepel...

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#132583) ArthurShelby válasza kuksa90 (#132582) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Hol kéne megnézi a tulajdonságokat?

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#132584) Viktor0610 válasza ArthurShelby (#132581) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Youtube Vanced.

Az appból van csomó kinézettel.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#132585) Fall-N válasza ArthurShelby (#132581) üzenetére


Fall-N
veterán

YMusic a neve, de szerintem a módosított Vanced óta nincs jobb.

(#132586) laleeee válasza Fall-N (#132585) üzenetére


laleeee
őstag

Melyik verzió a módosított, melyik a legjobb szerinted ?

(#132587) Fall-N válasza laleeee (#132586) üzenetére


Fall-N
veterán

A YT Vanced az eredeti YT módosított változata, csak nincs benne reklám és van benne letöltés és háttérben lejátszás. Tulajdonképpen a YT Red is ugyanilyen a Google-től, ami előfizetéses. Csak itthon nem elérhető.

Az YMusic meg egy külön program, ami a hangsávot streameli a YT-ről.

[ Szerkesztve ]

(#132588) laleeee válasza Fall-N (#132587) üzenetére


laleeee
őstag

Sokat youtube-ozok és imádom a vancedet,tökéletes szerintem

(#132589) Jakuu válasza Fall-N (#132587) üzenetére


Jakuu
őstag

Q. Can I download videos with this ?
A. No (and you never will)! but the official YouTube Offline Video feature is working in Supported countries.

(#132590) anonymus89 válasza #81733120 (#132564) üzenetére


anonymus89
addikt

Köszönöm a segítsét srácok inkább kihagytam a FB-s megoldást.

Legyalultam és kész.

nababika: köszi Neked is!

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#132591) crok válasza Jakuu (#132589) üzenetére


crok
Topikgazda

Bizonyos esetekben azt szoktam ajánlani, hogy YouTube video letöltésére (ésvagy abból csak a hanganyag letöltésére) használja az ember a clipconverter.cc-t.
(CLI-ben meg a youtube-dl-t,
böngészőben meg a (Tamper|Grease)monkey mellé a YouTube Center Developer Build-et (nekem még remekül működik, és remélhetőleg lesz folytatása maia-yt néven)).

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#132592) Jazz


Jazz
veterán

Tud valaki egy programot vagy megoldást, amivel egy adott pogram automata frissülését meglehet akadályozni?
A google play frissíti le, ez egy gplay alkalmazás (gplay services), de mivel rendszer alkalmazás, nem hat rá a gplay beállítása (frissítés tiltás stb.).
Jelenleg csak azaz egy megoldás van, hogy letiltom a gplay internet hozzáférést, így nem frissül, viszont a gplay-hez sem működik nyilván.

Köszi!

free your mind

(#132593) Viktor0610 válasza Jazz (#132592) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Már a korábbi kérdés-felvetésnél sem értettem, miért jó, ha egy rendszerapp nem frissül. :F

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#132594) Indiant válasza Jazz (#132592) üzenetére


Indiant
addikt

Gplay, Beállítások, Ne frissítse automatikusan az alkalmazásokat.

(#132595) kuksa90 válasza Jazz (#132592) üzenetére


kuksa90
őstag

Esetleg Zipsigner. Aláírod, és többet nem frissül.
Zipsigner.apk

[ Szerkesztve ]

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#132596) crok válasza kuksa90 (#132595) üzenetére


crok
Topikgazda

"A google play frissíti le, ez egy gplay alkalmazás (gplay services), de mivel rendszer alkalmazás, nem hat rá a gplay beállítása (frissítés tiltás stb.)."

Nem tudom mennyire jó ötlet ZipSigner-al aláíratni a Google Play Services-t, aztán elfelejtkezni róla aztán megint ide írni hogy nem frissül semmi Google Play-en keresztül meg nem kap meg üzeneteket (egyszercsak mondjuk meghal a GMS is mert az API outdated) aztán kb. esélyed se lenne kitalálni hogy mi lehet a gond. Vagyis de, nekem pl. igen, mert belefutottam már bugzó Google Play Services-be jópárszor és persze nem nagy etwas töröltetni a frissítéseket. Meg rendszerappot - ami integrált - nemigen lehet csak úgy aláíratva visszatelepíteni (eredetit tiltani ha lehet, aláírtat meg feltelepíteni). Mindenesetre a changelog-ot érdemes átolvasni, hátha javították azt a hibát ami miatt kéne a "megoldás".

Inkább azt kéne tudni, hogy mi a gond ami miatt ezt akarja csinálni és miért nem frissít pl. kézzel ha egy verzió egyszerűen rossz. (Akár ott van a Play Services Info app is vagy APKMirror-ról is leszedhező - mellesleg pont van alig egy hetes stabil frissítése, vagy esetleg pont ezzel van gond?)

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#132597) beg válasza Indiant (#132594) üzenetére


beg
veterán

Google Play Service-re ez a beállítás nem érvényes. Amúgy meg crok kolléga nagyon jól leírta hogy miért nem nyerő ötlet az egyik fő rendszerösszetevőtől elvenni erőszakkal a frissítést.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#132598) acsati válasza beg (#132597) üzenetére


acsati
aktív tag

Oké frissítse magát automatikusan, de legalább azt lehessen már beállítani, hogy ne a mobilnetet szívja le. Engem ez idegesített fel a múltkori frissítésénél... 1 gb-s mobilnetem van (elég havonta) erre az említett app leszed belőle 560 mb-t kérdés nélkül. Hát az anyukáját :U

[ Szerkesztve ]

(#132599) crok válasza acsati (#132598) üzenetére


crok
Topikgazda

Mindjárt más a leányzó fekvése.
Azt általában lehet állítani hogy csak WiFi-n mehessen - de talán Android főverzió függő.

Szóval milyen telefon / milyen ROM / milyen OS?

Egyébként a Play beállításai közt ha a beállításokat megnézed van olyan menü amiben be lehet állítani hogy hogy tölthessen le frissítést: bármilyen hálózaton / csak wifin / mindig kérdezzen.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#132600) acsati válasza crok (#132599) üzenetére


acsati
aktív tag

Igen az eset után láttam, hogy lett ilyen funkció külön. Mert előtte, ha jól emlékszem, csak olyan volt, hogy az alkalmazásokat hogyan frissítheti (bárhogy, vagy csak wifin), vagy egyáltalán nem kell automatikus frissítés. Na és nekem az utóbbi van beállítva. Csak már raktak be újabb beállítási lehetőséget és én azt nem figyeltem az esetig. De azóta az is szépen át van állítva wifire, ha már kikapcsolni nem lehet. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.