Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#133801) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Ismerősöm szeretne angoul tanulni. Van olyan app, amivel alapoktól el tudná kezdeni?
Tehát a progi magyar legyen, és tudjon benne angolt alapozni.

(#133802) Indiant válasza Somatom (#133796) üzenetére


Indiant
addikt

Én is így voltam vele. Amíg a wireless adb-t is roothoz kötötték. A root meg, vagy lehetetlen, vagy ugrik a garancia).
beg: Igazad van. Minden szép és jó. Majd a nagytestvér dönt helyettünk, hogy nekünk mi jó :C

(#133803) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Sziasztok! Olyan programot keresek, ami videó alatt külön kezel hangsávokat: hétvégén felvettem az utcán egy lanton játszó pasas előadását, ami nagyon tetszik, de alatta hallani a járókelők duruzsolását is, ami nem kellene.. Meg lehet ezt valamivel csinálni? Az is jó, ha előtte átkonvertálom mp3-ba, csak valami olyan program kellene ami ilyen videóknál, hangoknál kezelni a hangsávokat.. :R

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#133804) Dr.NX válasza Ferenczi Áko (#133803) üzenetére


Dr.NX
addikt

Sok program kezel hangsávokat, a problémát abban látom, hogy neked egy hangsáv van, hacsak nem több mikrofonnal vetted fel.

Elfogadom a sütiket.

(#133805) Somatom válasza Indiant (#133802) üzenetére


Somatom
veterán

Ez mondjuk jogos. Mennyivel egyszerűbb az utasításokat magán a telón kiadni! Egyáltalán nem értem ezt az ADB bonyolítást. De, jó, legyen, ha a Google -nek ez kell! Csak legalább olyat találtak volna ki, ami minden platformon, hülyebiztosan működik. Fogalmam sincs, hogy pl. Android (Remix OS) alatt hogyan kell beüzemelni az ADB -t. Ami azt illeti, PuppyLinuxon sem vagyok képben vele.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#133806) DS39 válasza FoxiestFox (#133801) üzenetére


DS39
nagyúr

(#133807) [lAyCsI]


[lAyCsI]
addikt

Urak, tudnátok ajánlani valami lightweight böngészőt amiben van zoom opció?
Olyat keresnék ami nem csak egy előre beállított értékre zoomol, hanem manuálisan lehet tovább nagyítani...

köszönöm!

-= No way back from Here =-

(#133808) crok válasza [lAyCsI] (#133807) üzenetére


crok
Topikgazda

Via browser - egyujjas és "sima" kétujjas fokozatmentes zoom van.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#133809) Somatom válasza [lAyCsI] (#133807) üzenetére


Somatom
veterán

Opera. Duplakoppos-húzogatós (vagy, kétujjas) zoom, realtime szövegáttördeléssel. Viszont, egérrel nem müxik.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#133810) [lAyCsI] válasza crok (#133808) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Köszi, sajnos FB alatt nem műxik a zoom,
egy régebbi verzióját használtam aminek még van force zoom opciója

-= No way back from Here =-

(#133811) crok válasza [lAyCsI] (#133810) üzenetére


crok
Topikgazda

Ja, hát FB-t Android-on alapból mobil nézetben tölti be..
Azon nemigen lesz zoom, ahogy pl. a PH! mobil nézetében se.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#133812) Somatom


Somatom
veterán

A következő "köszi Google".

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#133813) atike válasza Somatom (#133812) üzenetére


atike
nagyúr

A hívásszűrők esetleges kinyírásáról volt már valahol valami...? Vagy nem érinti őket a telefonszámhoz való hozzáférés tiltása...?

(#133814) st6969


st6969
őstag

Sziasztok,
olyan alkalmazást keresnék, ami logolja a gyalogtúrát (mikor indultam, hány km-t mentem, milyen útvonalon, milyen átlagsebességgel, stb). Miui 10-es rendszeren kellene működnie úgy, hogy indulás után lezárhatom a kijelzőt és zsebre tehetem a telefont (közben nem áll le a logolás).
Az plusz pont, ha tud gyalogtúrás térképet, illetve városi gyalogos navigációt, de a legfontosabb a zárt képernyőn való logolás lenne.
Előre is köszi! :R

(#133815) crok válasza Somatom (#133812) üzenetére


crok
Topikgazda

Nem sok hiányzik hogy átálljak /e/rre..
meg fullon ProtonMail-re és Telegram-ra.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#133816) eclipse19 válasza Somatom (#133812) üzenetére


eclipse19
senior tag

Elmehetnek most már a ...
🖕👎 Google!!

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#133817) Somatom válasza crok (#133815) üzenetére


Somatom
veterán

Azon működnek az automatizálók Google által megtorpedózott funkciói?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#133818) crok válasza Somatom (#133817) üzenetére


crok
Topikgazda

Kiheréltnél kiheréltebb LineageOS az alapja - és én is ezt akarom kideríteni..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#133819) Astery válasza st6969 (#133814) üzenetére


Astery
senior tag

Locus map - meg lehet vele etetni a tuhu térképeket.

(#133820) Tökimanó válasza st6969 (#133814) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Ilyenre gondoltál?

[link]

(#133821) crok válasza st6969 (#133814) üzenetére


crok
Topikgazda

Csak majd ne felejtsd el a lakat + háttérbenfutás + automatikus indulás kombót megadni az appnak.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#133823) mobilizmo válasza Somatom (#133812) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Kezd az átlag android user hasonlítani az átlag iphone userre. Azért nem értem mert így az átlagból kilógókat egyre inkább terelik a root irányába. Persze ha közben a gyártók elkezdenek zárt bootloaderrel szállítani minden készűléket, vége lesz a világnak.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#133824) Somatom válasza mobilizmo (#133823) üzenetére


Somatom
veterán

Remélem, úgy jár a Google az Android -dal, mint anno a Nokia a Symbian -nel!

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#133825) mobilizmo válasza Somatom (#133824) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Én nem szeretném, nem akarok egy új rendszert megtanulni. Inkább kapjanak észbe és változtassanak az irányon. Persze erre nem sok esély van.

[ Szerkesztve ]

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#133826) WhiteWalker válasza nyisziati (#133822) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nem is bánom . A Waze kezd a hülyeség felé menni. Tele van felesleges opciókkal... A navigáció pedig egyre rosszabb...

(#133827) Somatom válasza mobilizmo (#133825) üzenetére


Somatom
veterán

Akkor harcoljunk! :)
Itt a cikk a Clipper leállásáról. Érdemes a kommenteket is elolvasni. Van ott tiltakozós link is.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#133828) kiraly.andra válasza st6969 (#133814) üzenetére


kiraly.andra
aktív tag

(#133829) Somatom válasza WhiteWalker (#133826) üzenetére


Somatom
veterán

Sztem nem sokat ér, ha csak a felhasználók bejelentéseire alapoz. Kellenének a rendőrség által bejelentett helyszínek is. Azzal a CamSam nagyon hatékony németben.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#133830) darvinya


darvinya
titán

Ki tudna átírni AnySoftKeyboard 2013.12-i app-ot, hogy rendesen működjön Android 9 alatt.
Mert most billentyűzet feletti rész félig látható.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#133831) Probert75 válasza darvinya (#133830) üzenetére


Probert75
addikt

A gombok magasságának állításával nem oldható meg?

(#133832) Somatom válasza darvinya (#133830) üzenetére


Somatom
veterán

Sztem a fejlesztő már átírta. Ugyanilyen telón, Pie alatt, nálam tökéletesen működik a friss telepítésű Anysoft. Mi van abban a régiben, ami hiányzik neked az újból?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#133833) WhiteWalker válasza Somatom (#133829) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

A Wazeba van ilyen? Úgy tudom ott is csak user általi jelentések vannak.

(#133834) Somatom válasza WhiteWalker (#133833) üzenetére


Somatom
veterán

Nem tudom, nem használok Waze -t. A CamSam Plus -t futtatom widget módban, a zenelejátszó fölött. Azért nem a Térkép fölött, mert a navi nálam külön célhardveren fut. A németeknél van követési távolság mérés is, ami nem villan és az érzékelőit elég nehéz kiszúrni. Szvsz. az a figyelmeztetés csak user bejelentésre alapozva nem lenne hatékony. A CamSam viszont elég jó hatékonysággal jelzi azt is. Van benne jelentési és megerősítési lehetőség is.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#133835) darvinya válasza Somatom (#133832) üzenetére


darvinya
titán

Pár dolog, ami újban nagyon régóta bug:
-működő jó szótár:
--idétlen szavak javaslatai, ami kikapcsolhatatlan
--Egyéni szavakat 5 percig tudja tárolni, után elpárolog, mintha nem is volt elmentve
-működjenek a menük:
--most fordítva kell kiválasztani, a Szavak tanulás, ami Ne tanulja meg szavakat jelenti
--most felugró átváltó ablak automatikus bezárás menü semmi hatása nincs az ablakra, teljesen mindegy be van pipálva, vagy nem
-Szóköz felugró ablak sok felesleges gombok tömkelege, ami félre érintve is valamelyik gomb érintésnek veszi

Valódi felugró ablak, s átváltó ablak, és működik az automatikus bezárás gomb nyomás után.

#133836) Fall-N

3 éve nem válaszol az email-ekre, csak link-eli dev-fórumot, amit nagy ívből…

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#133836) Fall-N válasza darvinya (#133830) üzenetére


Fall-N
veterán

Ha ilyen van a fejlesztőnek kell megoldani. Alap az angol nyelvű email küldése ilyenkor.

(#133837) WhiteWalker válasza Somatom (#133834) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Te nem az átlag userbe tartozol , csak a saját szemszögedből látod , de azért nekünk átlagnak nem olyan rossz , hogy a gugli is beleteszi a térképbe ;]

[ Szerkesztve ]

(#133838) Somatom válasza WhiteWalker (#133837) üzenetére


Somatom
veterán

Sztem ebből a szempontból lényegtelen az én felhasználási módom. Ha egy app a hivatalosan bejelentett mobil kamerákra is figyelmeztet, az minden felhasználási módban hatékonyabb, mint ha csak a felhasználói bejelentésekre támaszkodik. Ráadásul a két app nem zárja ki egymást, mivel a CamSam a Waze -zel, vagy a Térképpel is futhat párhuzamosan.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#133839) st6969 válasza Astery (#133819) üzenetére


st6969
őstag

& (#133820) Tökimanó
& (#133821) crok
& (#133828) kiraly.andra
1000 köszönet, királyak vagytok! :K :R

(#133840) Indiant


Indiant
addikt

A "sötét" közeljövő:
"Android Q won't let apps turn Wi-Fi on and off"
Android Q nem engedi az alkalmazásoknak, hogy ki-be kapcsolják a Wi-Fi-t.
..még ,h. nem fejlődik visszafelé az android,

(#133841) szimi57 válasza Indiant (#133840) üzenetére


szimi57
őstag

A robotok ezt megoldják :)

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#133842) mobilizmo válasza szimi57 (#133841) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Nyilván csak root-al lehet majd, erről szól a dolog.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#133843) Somatom válasza Indiant (#133840) üzenetére


Somatom
veterán

Ezt mondom, amióta a 2.3 -ban kilőtték a GPS automatizált kapcsolását.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#133844) tknof1871


tknof1871
őstag

Üdv! Telefonon jobb applikációban nézni az email-eket? PC-n a böngészőben nézem az e-mailjeimet. (Gondolom mint a legtöbben). Ha PC-n jó a böngésző akkor telefonon böngészőben nézni az emaileket miben más?

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#133845) darvinya válasza darvinya (#133830) üzenetére


darvinya
titán

Senki sem tud ebben segíteni?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#133846) pc360 válasza tknof1871 (#133844) üzenetére


pc360
addikt

Sokan itt a Gmail-t használjuk, mert az egy jó kliens, és nem csak Gmail-es címhez jó. Annyiban jobb, mint a böngészős változat, hogy a már letöltött leveleket net nélkül is tudod olvasni, és meg tudod írni előre az újakat. Gyors, átlátható, és küld értesítést, amint leveled érkezett.

darvinya: Nálam is ugyanez vam most a Smart Keyboard Pro-val: a betűsorokat látom, de a legfelsőből nyíló ékezetes popup-ot már levágja. Emlékezetből küldöm neki a dolgot.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#133847) st6969 válasza tknof1871 (#133844) üzenetére


st6969
őstag

Nem írtad, de ha Gmailről van szó: az applikáció képarányban biztos, hogy telefonra van optimalizálva, értesítéseket is beállíthatsz, könnyebben kezelheted a felhasználóváltást, maradhatsz bejelentkezve. Böngészőnél, ha törlöd a cache-t pl., akkor a webcímet be kell újra gépelned (esetleg kedvencekből kikeresni), lehet, hogy újra be kell jelentkezned...
De a legjobb, ha kipróbálod te magad, hogy neked megfelel-e e böngészős nézet vs. applikáció. Ha MIUI rendszered van, abban azt hiszem, alapból ott a Gmail, de talán más rendszerben is, tehát még telepíteni se kell.

szerk.: hopp, közben jócskán megelőztek :B

[ Szerkesztve ]

(#133848) persil


persil
nagyúr

Sziasztok!

Az miert van, hogy a google maps-ben egyaltalan nincsen bicikli opcio? De sehol.
Kollegamnak kene bringas app, amiben a maps-hez hasonloan tervezhet utvonalat. Mondtam, hogy hat ott A maps :D Erre de nincs benne bringa. Megneztem en is most direkt es nekem sincs, sehol semmi.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#133849) beg válasza persil (#133848) üzenetére


beg
veterán

Már jó ideje nincs. Locus bringabarát, elsősorban bicikliutakra vagy felfestett bringasávos utakra tervez. Ha nincs egyik sem, akkor alacsony forgalmú utakat prefferál.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#133850) crok válasza darvinya (#133845) üzenetére


crok
Topikgazda

Az Android szakmaiban jártál már ezzel? Lehet több szem többet lát.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.