Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#132751) Narxis válasza scream24 (#132746) üzenetére


Narxis
nagyúr

Memrise-hoz itt vannak a magyar-német tanfolyamok: Link

Nekem appban nem mutatta, böngészőben kellett elkezdenem, hogy appban is megjelenjen.

Thanos was right.

(#132752) scream24 válasza Somatom (#132749) üzenetére


scream24
senior tag

Thx. Vagyis izé, danke! :)

Roaming
Ez meg van, köszi.

Narxis

Appot elindítottam s tényleg nem láttam semmit, igaz csak ránéztem egy pillanatra. Este, ha már nem lesz ilyen csodás idő rásasolok. Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

Minden csoda két napig tart. Régebben még három napig tartott, de azóta felgyorsult a világ.

(#132753) teo77 válasza Somatom (#132578) üzenetére


teo77
őstag

Szia, Somatom!
Köszi szépen! Ez megfelelő lesz! 👋

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#132755) Fall-N válasza kiraly.andra (#132722) üzenetére


Fall-N
veterán

Az Android/data/játék könyvtára a cél mappa. Például a Titan Quest:
mnt/emulated/0/Android/data/com.dotemu.titanquest/files/Preferences/SaveData mappában van. Ez egy bonyolultabb mentési hely, általában nincs ennyi almappa.
GDrive-on meg ugyanebben a strukturában van:
com.dotemu.titanquest/files/Preferences/SaveData így ide menti a FolderSync.

(#132756) tekes válasza tonyrulez (#132745) üzenetére


tekes
tag

Kösz, kipróbálom.
(A firefox biztos nem ilyen )

Más:
Teljes billentyűzetet szeretnék, amin a számok mindig látszanak, persze ingyen, reklámmentesen kéne :)
Ha még az ékezetes magyarok is saját gombon vannak az a hab a tortán.

RedmiNote3 Kenzo LOS14.1-20180623 AGNI_v13.0 - MiMax2 Oxigen LOS15.1-20181020 by ashwin007

(#132757) crok válasza tekes (#132756) üzenetére


crok
Topikgazda

Hacker's Keyboard - más miatt de én ezt használom: nyílt forrás, nincs reklám, megvan az összes F billentyű és kurzormozgató is ha kell és ahogy nézem ha hozzáadod a magyar nyelvet meg 5 sorosra állítod számsorral akkor pont azt kapod amit akarsz (szerintem).

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#132758) Somatom válasza tekes (#132756) üzenetére


Somatom
veterán

Anysoft Keyboard
Screenshot
De, lehet más elrendezést is beállítani. Pl. felső sorban a számgombok.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#132759) tekes válasza crok (#132757) üzenetére


tekes
tag

Ezer köszönet, ez nagyon jó.
Hogy miért nem találtam a Play-ben, vagy fél óráig kerestem...

RedmiNote3 Kenzo LOS14.1-20180623 AGNI_v13.0 - MiMax2 Oxigen LOS15.1-20181020 by ashwin007

(#132760) tekes válasza tonyrulez (#132745) üzenetére


tekes
tag

Hoppá!
Chrom-ot nem tudok Play nélkül telepíteni, pedig gapps nélküli rendszert használok.

RedmiNote3 Kenzo LOS14.1-20180623 AGNI_v13.0 - MiMax2 Oxigen LOS15.1-20181020 by ashwin007

(#132761) tordaitibi válasza tekes (#132760) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

De nem a Play Áruház hanem a Play szolgáltatások kell neki.
Mint ahogy most már a Google appok 99%-ának.
Mivel a Google ezzel próbál valami rendet tartani a káoszba.
Régebbi fog menni, nekem a legutolsó Maps van ami még megy enélkül.
Én is GAPPS csomag nélkül élek.

(#132762) tekes válasza tordaitibi (#132761) üzenetére


tekes
tag

És régi .apk-t honnan tudok letölteni?

RedmiNote3 Kenzo LOS14.1-20180623 AGNI_v13.0 - MiMax2 Oxigen LOS15.1-20181020 by ashwin007

(#132763) St3ven


St3ven
addikt

In-app purchase útján egyszer már megvásárolt alkalmazás (pro verzió) feltelepíthető újra az adott eszközre, ha azon nincs hozzáadva Google acc?

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#132764) HoTaZo


HoTaZo
őstag

Sziasztok!
Egy céges (tehát némileg korlátozott) samu j5-ről eltűnt a Google Play áruház alkalmazásom.
Ott van az még, csak én nem találom? Ezen esetben miként varázsolhatom elő?
Gyári visszaállítást, menüből, nem tudok csinálni, mert Samsung cloud azonosítót kér, amim nincs.
Továbbá, a céges biztonsági beállításban blokkolva van, hogy külső forrásból telepíteni tudjak.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#132765) Somatom válasza HoTaZo (#132764) üzenetére


Somatom
veterán

A Playes fiókodba be tudsz lépni? Ha igen, akkor mit lép a teló egy alkalmazás webes felületről indított telepítésére?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#132766) HoTaZo válasza Somatom (#132765) üzenetére


HoTaZo
őstag

Azt, hogy a Google Play Szolgáltatások már telepítve van.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#132767) tordaitibi válasza tekes (#132762) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

pl.

(#132768) Somatom válasza HoTaZo (#132766) üzenetére


Somatom
veterán

Nem a GPSZ telepítésére, hanem egy bármilyen alkalmazás telepítésére a Play webes felületéről. Így meg tudod kerülni a telón a Play kliensalkalmazást.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#132769) Somatom


Somatom
veterán

Hogy ne csak a levegőbe vauvau, tesztből telepítettem a Telegramot a webes Play -ről. De, kettőt is találtam. EZT telepítettem, de van egy Telegram X is. Mi a különbség és melyik "A" Telegram?

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#132770) Viktor0610 válasza Somatom (#132769) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az X utótagos a frissebb, kb. az a béta verzió.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#132771) HoTaZo válasza Somatom (#132768) üzenetére


HoTaZo
őstag

Egy barométer alkalmazást feltettem, ott azt írja, hogy "telepítve", de nincs ikon, se a Total Commanderben se látom a telepített alkalmazások közt.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#132772) MADcat válasza Somatom (#132769) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Mind a kettő A Telegram.
Különbségek.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#132773) Indiant


Indiant
addikt

Remote Fingerprint Unlock-ot ajánlom, pc-t lehet feloldani telefonról vele.

(#132774) Somatom válasza HoTaZo (#132771) üzenetére


Somatom
veterán

Ez fura. Nálam megjelent az alkalmazáslistában. Próbáljuk meg másképp! Itt ez a link:

https://play.google.com/store/apps

A vágólapkezelőm (Clipper+) és az Opera egyből a Play kliensben nyitja, Firefox alatt pedig hosszan nyomás -> megnyitás Play alkalmazással.
Nálad mi a szitu? Egyébként nem lehet, hogy a munkáltatód kavart be?

Viktor0610 és MADcat:
Köszi! Átnézem.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#132775) Somatom


Somatom
veterán

Még egy kérdés. Nulláról (friss telepítés, nincs reg) indulva, a Telegramot lehet használni Wifis tablet és butateló párossal? Tehát, az azonosításhoz elég az, amit ez a duó tud (pl. SMS a telóra, vagy e-mail a tabletre)? Sajnos, a Whatsapp itt hasal el, a 80 éves nagynéném viszont fizikailag nem tudna kezelni egy okostelót.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#132776) HoTaZo válasza Somatom (#132774) üzenetére


HoTaZo
őstag

Még nem telepítettem a Foxot, se a Clippert erre.
Chrome és a Samsung böngészője van fent. Azok webes oldalon nyitják. Látom az azelőtt telepített alkalmazásokat viszont.
Hétfőn csináltam egy rendszer frissítést s nem sokkal rá a rendszergazda feltett egy másik Google fiókot (rendszám változás miatt), meghagyva a régit is. Az új nem fogadja el a jelszót a Play áruházas telepítésnél, de Google fioknál igen.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#132777) Viktor0610 válasza Somatom (#132775) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Okosteló és butateló párossal megy -a használt szám természetesen a butatelóban van. Minden azonnali üzenetküldőt így használok.
Hogy táblagéppel is megy-e? Passz. Szerintem, ha telepíthető rá, akkor működhet.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#132778) MADcat válasza Somatom (#132775) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Azonosítás.
Telón fent a Telegram. Oda sms azonosítás kell.
Tabletre, PC-re felrakod, akkor az azonosító kódot egy Telegram üzenetben megkapod a telefonra. Beírod és összeszinkronizál. Ezért is használom. Szög egyszerű multiplatformos cucc.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#132779) Somatom válasza Viktor0610 (#132777) üzenetére


Somatom
veterán

Igazából az érintőképernyő kezelése nem megy neki, rossz a keze. Odaadtam neki a PC -met, úgyhogy most RemixOS -en használná. Az tulképp egy Wifi tabletes megjelenés és adatkommunikációs lehetőség. Az én wifis tabomra felment az app, de még nem üzemeltem be.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#132780) Somatom válasza MADcat (#132778) üzenetére


Somatom
veterán

Az én fiókomnál ez rendben van. De, ahhoz, hogy kommunikáljunk, neki is kell egy fiókot regelnie. Nála viszont nem játszik az, hogy a "telón az app", mert a SIM -je egy butatelóban van. Hacsak én nem rakom át egy okostelóba azért, hogy regeljek. Az volt a kérdés, hogy kell-e ilyet trükközni, vagy, egy SIM nélküli Androidos eszközzel + egy butatelóval is meg lehet csinálni az azonosítást úgy, hogy utána a SIM nélküli eszközön tartósan lehessen használni a Telegramot?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#132781) MADcat válasza Somatom (#132780) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Ja értem. Milyen telód van? Samsungok tudják ezt a dupla fiókos dolgot. Az is opció lehet nem?

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#132782) Somatom válasza MADcat (#132781) üzenetére


Somatom
veterán

Az én telóm nem tudja, de ez lényegtelen. A 6210 -es Nokia óta az összes telómat megtartottam, úgyhogy van választék, amibe belerakjam a SIM -et. :) A gond az, hogy a Whatsapp igényli, hogy a regelt SIM folyamatosan olyan eszközben legyen, amire telepítve van a Whatsapp. Na, ez nálunk nem játszik. Egyszer, a regeléshez esetleg át tudom rakni, de amúgy az Ő SIM -je tartósan a butatelójában lenne. A Telegramot kizárólag a PC -s Androidon használná. Tulképp egy olyan hangüzenetes kommunikációt szeretnék, mint amit a Whatsapp tud. Nem kéne pötyögnie, csak egy egérgombnyomással rátapicskolna a mikrofon gombra, elrebegné a mondandóját és elengedésre már küldené is az üzenetet. Ez lenne a neki való.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#132783) MADcat válasza Somatom (#132782) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Simes dolgot nem teszteltem. De a mikrofonos feltételt tudja.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#132784) Somatom válasza MADcat (#132783) üzenetére


Somatom
veterán

Az X -et telepítettem a telómra és a PC -re is. A bejelentkezés síma ügy butatelóval is (kód SMS -ben). Teszteltem a chatet, müxik. De, hogy a túróba kell hangüzenetet küldeni? Sehol egy mikrofon ikonos rögzítőgomb. Telón és PC -n is ezeket látom. A gémkapocs az a csatolmány. A két szélsőre meg errort dob, mert a PC -n nincs kamera. De, mikrofon van csatlakoztatva és működik is, úgyhogy a hangüzenetnek nem lenne akadálya.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#132785) MADcat válasza Somatom (#132784) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Nekem ilyen. Ott a kis miki, amit amíg lenyomsz rögzít.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#132786) Somatom válasza MADcat (#132785) üzenetére


Somatom
veterán

Hmmm... Akkor nekem ott miért van más ikon? Nem csak PC -n, hanem telón is. :F

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#132787) tordaitibi válasza Somatom (#132768) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Nem lehet megkerulni, legalabbis en hetekig probalkoztam gapps mentes telefonon bongeszobol telepiteni a Storebol. Nem lehet. Mivel az en accountom van az asszony tabletjen, azon minden rajta van, minden Play vacak, a webes telepito megkerdi hogy ARRA a tabletre telepitsen, es mast nem lehet, nincs tovabb.
Ha valaki elarulja hogyan lehet bongeszobol egy Googlementes Androidos eszkozre appot telepiteni a Google Play Aruhazbol, annak nem gyengen lennek halas.
De erre semmi mod nincs.

Amit irtal, miszerint PlayStore hianya de Play szolgaltatasok meglete, ez meg paradoxon mert a Play szolgaltatasok kepes siman lehuzni a PlayAruhazat es telepiteni. Ugyhogy ez a szituacio max. par orag allhat fennt. Legalabbis en egy rootolt tabletemen eltavolitottam az aruhazat (rootal se volt egyszeru, igy akartam megakadalyozni a folyamatos frissiteseket) es masnap reggel ott figyelt a keszuleken megis.

(#132788) MADcat válasza Somatom (#132786) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Ez nálam az X. Nálad is?

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#132789) beg válasza MADcat (#132788) üzenetére


beg
veterán

A simában is ugyanott van a mikrofon, most néztem. :)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#132790) MADcat válasza beg (#132789) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Akkor passz.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#132791) beg válasza Somatom (#132786) üzenetére


beg
veterán

Mikrofonhoz való engedély meg van adva neki?
Remix os-en más app tud hangot rögzíteni?

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#132792) Somatom


Somatom
veterán

Megvan! Első indításkor alapértelmezetten az jelenik meg, amit mutattam és nyomvatartásra videót készít (illetve készítene). Az ikonon rövid bökésre vált videó és audió, vagyis videorecord ikon és mikrofon ikon között.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#132793) SharpSA válasza Somatom (#132782) üzenetére


SharpSA
veterán

Ilyen módon én Viber-t telepítettem laptopra, azóta is jól működik.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#132794) Somatom válasza SharpSA (#132793) üzenetére


Somatom
veterán

Azt én "örökre" száműztem minden eszközömről.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#132795) Fall-N válasza tordaitibi (#132787) üzenetére


Fall-N
veterán

Sehogy. Hogyan is lehetne, amikor erős ellentmondás amit írsz. Ahhoz, hogy webes böngészőből átkerüljön a telefonra a telepítés, ahhoz aktív Google szolgáltatások kell, hogy fusson a telefonon a háttérben. Különben honnan is szinkronizálná át, hogy te weboldalról kijelölted a telepítést?

(#132796) MADcat válasza Somatom (#132794) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

+1 Nekem is egy ember miatt van. De azt is lassan leszoktatom róla.

[ Szerkesztve ]

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#132797) tordaitibi válasza Fall-N (#132795) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Reszemrol mellozheto lenne minden hercehurca, ha le lehetne tolteni a Storebol.
Letoltom, telepitem. Ez milyen akadalyba utkozne, semmilyenbe, mit kene szinkronizalni, semmit. Egy download gomb megoldana mindent. Es ne mondd hogy nem kivitelezheto, aki abszolut csak hasznalo annak a Store es a Play amugy is mukodik, aki meg enyhen kocka az meg letolti, telepiti mint ismeretln forrast, hasznalja, ha elavult letolti a frissebbet, hasznalja.
Az igaz hogy igy az appok frissitese ugrik de en azt amugy is ruhellem, addg hasznalok egy appot amig lehet mert az ujabbak szarabbak.
Pl. Viber, amit en hasznalok az meg reklammentes, nem bombaz feleslegesen, nyugton van, nem akar matricakat felepiteni stb. Ja, tudok rajta barmit kuldeni csatolmanykent. Csak az ellenfel nem tudja fogadni, pl. apk-t mert ,,Ez veszelyes, az On keszuleke veszelybe van de megmentettuk, nem engedtuk fogadni a telefonja azonnali tonkremenetelet okozo fajlt blablabla,,
Mivel jobb az ujabb...?
Tok rohely, lassan apk-t, exe-t mar lehetetlen mailba elkuldeni a haveromnak, minden ugrik ra, csatolmanykent el se megy, 7zipbe kell csomagolni jelszavazva mert a mezei zip-rarba siman bele lehet nezni fajlokra.

A fizetos appokra nem tudok megoldast.

(#132798) Somatom válasza tordaitibi (#132797) üzenetére


Somatom
veterán

De, GPSZ nélkül hogy tudna a Google megélni az adataidból és hogyan tudna számára bevételt hozó reklámokat mutogatni neked? Ráadásul ez a fejlesztőknek is bevételi lehetőség. Semmi sincsen ingyen. Persze, a lehetőség megvan az elkerülésre, de tudomásul kell venni, hogy ez korlátozásokkal jár. Nálam nem szokott problémát okozni a GPSZ, ezért békén hagyom. Frissüljön, ha akar, tegye a dolgát! Cserébe kapok számomra hasznos szolgáltatásokat. Nekem ez, így kerek.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#132799) Aurig@ válasza Somatom (#132794) üzenetére


Aurig@
őstag

Mi a baj a Viberrel?

tordaitibi:
Hogy-hogy reklámmentes a Viber? Nekem sosem akar semmit sem telepíteni, és reklámokat sem dobál fel.

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#132800) Somatom válasza Aurig@ (#132799) üzenetére


Somatom
veterán

-Anno, még az SGS2 -met úgy bealtatta, hogy csak Odin tudta felébreszteni.
-Rendszeresen, önhatalmúlag átveszi a bejövő VOIP hívásokat.
-Nehéz elnémítani.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.